Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Airija (Keliaujantiems po pasaulį | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-08-08 33
Karščio banga paskatino daugybę gaisrų visoje Europoje. Jie neaplenkė ir Airijos. Apžiūrinėdami išdegusius plotus kariškiai pastebėjo seniai pamirštus užrašus - ant pakrančių vėl matyti „Éire“ ženklai. Ką jie reiškia?
(0) 2018-07-17 34
Airija taps pirmąja pasaulyje šalimi, kuri parduos visas savo į iškastinio kuro įmones padarytas investicijas. Valstybinis 8 milijardų eurų vertės nacionalinis investicinis fondas turės parduoti padarytas investicijas į anglies, naftos, dujų ir durpių sektorius. Ir parduoti viską „kuo greičiau“.
(0) 2012-01-26 0
Aušo. Važiuojant akmenuotais siaurais keliais dviračio ratai garsiai girgždėjo, o vėjas sūkuriavo, lyg pranašaudamas apie artėjančią audrą. Oro sąlygos anaiptol nebuvo idealios pasivažinėjimui dviračiu po kalnus: buvo drėgna, vėjuota ir miglota. Tačiau du dviratininkai, žinodami kaip tai gali būti pavojinga, ryžosi surizikuoti. Anot vyrukų, per toli buvo nuvažiuota, kad jie paprasčiausiai apsisuktų ir grįžtų atgal.
(0) 2011-04-27 0
Niekuo nenustebinsi sulaukėjusiais arkliais Australijoje. Tačiau gali pasirodyti netikėta, jog nemažai jų vis dar ganosi radioaktyviausioje Černobylio zonoje. Nemažiau įdomu ir tai, jog sulaukėjusių arklių, tiksliau, žirgų atsirado ir Airijoje. Tvirtinama, kad po laukus jų ten bastosi tūkstančiai.
(4) 2008-10-31 0
Britų dienraštis „The Guardian“ pateikė sąrašą D. Britanijos ir Airijos vietų, kurias norint pamatyti reiktų paskubėti. Dėl žmonių veiklos ar aplinkos pokyčių už kurio laiko jos paprasčiausia gali išnykti.
(2) 2008-09-30 0
Tarptautinė informacinių technologijų korporacija IBM kurs ir diegs viešojo transporto keleivių aptarnavimo sistemą Dubline. Elektroninio apmokėjimo sistema Airijos sostinės gyventojams ir svečiams leis keliauti visais autobusais, traukiniais ir tramvajais naudojantis išankstinio apmokėjimo elektroniniu bilietu.