Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

JAV (Keliaujantiems po pasaulį | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi susiję įrašai iš rubrikos:
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
(7) 2015-12-12 4
Lapkričio pabaigoje šalia Kolumbijos krantų buvo aptiktos liekanos legendinio galeono „San José“ turėjusio nugabenti į Ispaniją pasakiškus turtus, tačiau paskendusio Karibų jūroje XVIII amžiaus pradžioje. Savo pretenzijas triumų turiniui kaip mat pareiškė oficialusis Madridas ir privati amerikiečių kompanija „Sea Search Armada“. Tuo pat metu Kolumbijos respublikos valdžia tvirtai apsisprendusi ginti savo teisę į radinį, tačiau ispanai nusiteikę ne mažiau ryžtingai ir ore jau sklando įnirtingų valstybino lygio ginčų kvapas.
Žymė: JAV
(24) 2015-08-07 48
Kodėl amerikiečius laiko bukais? Į daug metų ramybės komikams neduodantį klausimą šią savaitę labai rimtai ėmėsi atsakinėti žinių mainų tarnybos Quora naudotojai. Pateikiame kelis įdomiausius atsakymus
Žymė: JAV
(3) 2015-04-03 19
Mažų miestelių ir kaimų gyventojai dažnai visi vieni kitus pažįsta. Bet Aliaskos miestelis Vitjeris yra išskirtinis. Beveik visi čia gyvenantys žmonės – daugiabučio kaimynai.
Žymė: JAV
(1) 2014-10-07 47
Amerikietis keliautojas Jordanas Lilesas vietoj lėktuvo bilieto į Havajus pasirinko kelionę pėsčiomis ten, kur jau seniai niekas nesilankė... ir tai, ką jis rado, buvo išties netikėta.
Žymė: JAV
(2) 2014-05-14 20
Pirmieji lankytojai jau išbandė šią atrakciją – 300 metrų aukštyje įrengtą stebėjimo platformą, iš kurios atsiveria puiki Čikagos panorama. Tiesa, ši stebėjimo aikštelė yra kiek kitokia nei daugelis iki šiol įrengtų didžiausiuose pasaulio miestuose. Aikštelė pasvyra žemyn, link gatvės, o per didelį stiklą stebėtojas gali pažvelgti ir į dangoraižio apačią bei visą miestą pakrypusi svaiginančiu kampu.
Žymė: JAV
(13) 2013-06-23 -1
Aviacijos šventėje Deitone (JAV, Ohajo valstija) nukritus biplanui, žuvo jo pilotas ir aviacijos pasaulio garsenybė – „vaikščiotoja sparnais“ Jane Wicker, kuri tuo metu kaip tik stovėjo ant lėktuvo.
Žymė: JAV
(2) 2013-06-18 0
Kavinės „Panera Cares Cafe“ beveik niekuo nesiskiria nuo kitų 1600 JAV bei Kanadoje veikiančių kepyklų-kavinių, priklausančių tinklui „Panera Bread“. Skirtumas tik tas, kad čia nerasite nei kainų nei kasos aparato. Pastarąjį atstoja ant prekystalio įrengta aukų dėžutė, prie kurios yra prilipdytas užrašas - „Imk, ko tau reikia ir mokėk, kiek gali“, rašo „The Atlantic Cities“.
Žymė: JAV
(5) 2013-06-17 0
JAV didmiestis Detroitas penktadienį paskelbė stabdantis savo skolinių įsipareigojimų mokėjimus. Miesto vadovai pateikė kreditoriams skolų restruktūrizavimo planą, kuriame pastarieji raginami atsisakyti didelės dalies reikalavimų, rašo BBC.
Žymė: JAV
(10) 2012-06-13 0
JAV – liberalizmo bastionas – neretai stebina likusį pasaulį keistais suvaržymais, kurie netikėčiausiais būdais apriboja žmonių laisves, rašo CNBC.
Žymė: JAV
(5) 2011-09-05 0
Las Vegasą kamuoja siaubingos pagirios. Na, jis neatsibudo viešbučio kambaryje su tigru už gretimų durų ir kūdikiu spintoje kaip panašaus pavadinimo filme. Galvosopis ekonominis. Gerais laikais Vegasas klestėjo labiau nei bet kuris kitas Amerikos miestas. Tačiau ir prasidėjusi krizė smogė skaudžiau.
Žymė: JAV
(7) 2011-03-01 0
Internautai iš mirties taško išjudino Detroito mero Deivo Bingo (Dave Bing) pritarimo nesulaukusią kampaniją Detroite pastatyti paminklą garsiam praėjusio šimtmečio priešpaskutiniojo dešimtmečio Holidvudo fantastinių veiksmo filmų personažui robotui-policininkui (Robocop).
Žymė: JAV
(9) 2009-09-02 4
Daugelyje JAV miestų galima rasti šimtus apleistų namų, kurių savininkai juos apleido nebegalėdami išmokėti būstui įsigyti paimtų paskolų, arba tiesiog išvažiuoja kitur, ieškodami geresnio gyvenimo. Tokie namai ištisus kvartalus paverčia į tikrus vaiduoklius; Detroite šis reiškinys yra stiprus kaip niekur kitur.
Žymė: JAV
(7) 2009-07-13 0
Netoli Eugene miesto (Oregonas, JAV) įrengtame safari ekonominis sunkmetis nėra esminė problema. Čia trys afrikietiškieji drambliai Tiki, Alice ir George įdarbinti naujoje automobilių plovykloje "Elephant Car Wash".
Žymė: JAV
(36) 2007-07-12 27
Ką galima sužinoti apie Detroitą, pervertus žinynus? Jog tai didžiausias JAV Mičigano valstijos miestas, įkurtas 1701 m., Prancūzijos kailių prekiautojų. Taip pat kad Detroitas - stambus uostas įsikūręs prie Detroito upės (nuo kurios ir kilo miesto pavadinimas). Miestas yra žinomas kaip tradicinis pasaulio automobilių pramonės centras. 2005 metais Detoitas buvo 11 pagal dydį JAV miestas, kuriame gyveno 886675 žmonės. Turbūt visa pagrindinė ir plačiausiai prieinama infor...
Žymė: JAV

Portalo rubrikos

Akiratis
Rinka
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai