Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Lenkija (Keliaujantiems po pasaulį | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-09-04 36
Daugelis to laukė nutinkant metų pabaigoje, bet „Tesla“ praneša, kad jau dabar plečia savo veiklą Rytų Europoje.
(10) 2018-12-20 49
Baterijų paklausa elektrinėms transporto priemonėms tik didėja ir baterijų gamintojai, tokie kaip „LG Chem“, stengiasi išlaikyti savo rinkos dalį bei spartina investicijas.
(1) 2018-04-02 -5
Ar esate girdėję apie „Michelin“ žvaigždutes? Jomis vertinami patys geriausi pasaulio restoranai. Tačiau pats „Michelin“ vardas dažniau girdimas kitame kontekste - juk tai yra padangų gamintojas! Kaip nutiko, kad garsus padangų gamintojas ėmėsi vertinti restoranus? Kur yra mums artimiausi „Michelin“ žvaigždutėmis įvertinti restoranai? Ir kaip teisingai reikėtų tarti žodį „Michelin“?
(2) 2018-01-26 2
Lietuvos policijos parką vasarą papildė „juodoji ponia“ „Audi A6“, o kaimyninės Lenkijos pareigūnai įsigijo „juodųjų ponų“ – nežymėtų trečiosios serijos BMW.
(4) 2016-02-19 19
Paskatintas Rusijos keliamos grėsmės ir neseniai išleistos RAND ataskaitos, Pentagonas nusprendė 2017 metais skirti keturis kartus daugiau lėšų Europos gynybai. Šioje ataskaitoje minimi sunkumai, kurių NATO patirtų gindama Baltijos valstybes, o tai vėl iškelia į viešumą klausimus dėl rizikos, kuri iškyla Rusijos pasienyje esančioms Europos valstybėms, skelbia „Newsweek.“
(8) 2009-12-03 0
Vroclavo technikos universiteto (Lenkija) studentai savo fakulteto pastato išorę papuošė gigantišku šviesos diodų laikrodžiu, kuris laiką rodo dvejetainiu formatu. Laikui žymėti iš viso panaudota 18 apvalių langų: rodant valandas langai apšviečiami žalia spalva, minutes - mėlyna, o sekundes - raudona. Kaip tai atrodo žiūrėkite video.