Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Šiaurės Amerika (Keliaujantiems po pasaulį | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi susiję įrašai iš rubrikos:
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
(7) 2015-12-12 4
Lapkričio pabaigoje šalia Kolumbijos krantų buvo aptiktos liekanos legendinio galeono „San José“ turėjusio nugabenti į Ispaniją pasakiškus turtus, tačiau paskendusio Karibų jūroje XVIII amžiaus pradžioje. Savo pretenzijas triumų turiniui kaip mat pareiškė oficialusis Madridas ir privati amerikiečių kompanija „Sea Search Armada“. Tuo pat metu Kolumbijos respublikos valdžia tvirtai apsisprendusi ginti savo teisę į radinį, tačiau ispanai nusiteikę ne mažiau ryžtingai ir ore jau sklando įnirtingų valstybino lygio ginčų kvapas.
(24) 2015-08-07 48
Kodėl amerikiečius laiko bukais? Į daug metų ramybės komikams neduodantį klausimą šią savaitę labai rimtai ėmėsi atsakinėti žinių mainų tarnybos Quora naudotojai. Pateikiame kelis įdomiausius atsakymus
(3) 2015-04-03 19
Mažų miestelių ir kaimų gyventojai dažnai visi vieni kitus pažįsta. Bet Aliaskos miestelis Vitjeris yra išskirtinis. Beveik visi čia gyvenantys žmonės – daugiabučio kaimynai.
(0) 2015-02-19 18
Vasario mėnuo buvo neįprastai šaltas Itakos mieste Niujorko valstijoje, JAV. Panašu, kad sniegas bent jau artimiausiu metu net nežada ištirpti, ir atrodo, kad miesto turizmo centras nusprendė iškelti baltą vėliavą.
(1) 2014-10-07 47
Amerikietis keliautojas Jordanas Lilesas vietoj lėktuvo bilieto į Havajus pasirinko kelionę pėsčiomis ten, kur jau seniai niekas nesilankė... ir tai, ką jis rado, buvo išties netikėta.
(5) 2014-07-09 0

Kaip jau pranešėme, įsigaliojo saugumo nurodymas neleisti į lėktuvus neštis nepakrautų elektroninių prietaisų. Kokios gilesnės to priežastys ir kodėl tuo susirūpinta kaip tik dabar?

(2) 2014-05-14 20
Pirmieji lankytojai jau išbandė šią atrakciją – 300 metrų aukštyje įrengtą stebėjimo platformą, iš kurios atsiveria puiki Čikagos panorama. Tiesa, ši stebėjimo aikštelė yra kiek kitokia nei daugelis iki šiol įrengtų didžiausiuose pasaulio miestuose. Aikštelė pasvyra žemyn, link gatvės, o per didelį stiklą stebėtojas gali pažvelgti ir į dangoraižio apačią bei visą miestą pakrypusi svaiginančiu kampu.
(13) 2013-06-23 -1
Aviacijos šventėje Deitone (JAV, Ohajo valstija) nukritus biplanui, žuvo jo pilotas ir aviacijos pasaulio garsenybė – „vaikščiotoja sparnais“ Jane Wicker, kuri tuo metu kaip tik stovėjo ant lėktuvo.
(2) 2013-06-18 0
Kavinės „Panera Cares Cafe“ beveik niekuo nesiskiria nuo kitų 1600 JAV bei Kanadoje veikiančių kepyklų-kavinių, priklausančių tinklui „Panera Bread“. Skirtumas tik tas, kad čia nerasite nei kainų nei kasos aparato. Pastarąjį atstoja ant prekystalio įrengta aukų dėžutė, prie kurios yra prilipdytas užrašas - „Imk, ko tau reikia ir mokėk, kiek gali“, rašo „The Atlantic Cities“.
(5) 2013-06-17 0
JAV didmiestis Detroitas penktadienį paskelbė stabdantis savo skolinių įsipareigojimų mokėjimus. Miesto vadovai pateikė kreditoriams skolų restruktūrizavimo planą, kuriame pastarieji raginami atsisakyti didelės dalies reikalavimų, rašo BBC.
(4) 2013-06-10 -3
Remdamasi Tarptautinės ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos duomenimis, Australija paskelbė šalių, kuriose pragyvenimo lygis pats aukščiausias, reitingą. 10 iš 15 valstybių yra Europoje, tačiau pirmąją vietą australai skyrė savo šaliai.
(10) 2012-06-13 0
JAV – liberalizmo bastionas – neretai stebina likusį pasaulį keistais suvaržymais, kurie netikėčiausiais būdais apriboja žmonių laisves, rašo CNBC.
(5) 2011-09-05 0
Las Vegasą kamuoja siaubingos pagirios. Na, jis neatsibudo viešbučio kambaryje su tigru už gretimų durų ir kūdikiu spintoje kaip panašaus pavadinimo filme. Galvosopis ekonominis. Gerais laikais Vegasas klestėjo labiau nei bet kuris kitas Amerikos miestas. Tačiau ir prasidėjusi krizė smogė skaudžiau.
(7) 2011-03-01 0
Internautai iš mirties taško išjudino Detroito mero Deivo Bingo (Dave Bing) pritarimo nesulaukusią kampaniją Detroite pastatyti paminklą garsiam praėjusio šimtmečio priešpaskutiniojo dešimtmečio Holidvudo fantastinių veiksmo filmų personažui robotui-policininkui (Robocop).
(9) 2009-09-02 4
Daugelyje JAV miestų galima rasti šimtus apleistų namų, kurių savininkai juos apleido nebegalėdami išmokėti būstui įsigyti paimtų paskolų, arba tiesiog išvažiuoja kitur, ieškodami geresnio gyvenimo. Tokie namai ištisus kvartalus paverčia į tikrus vaiduoklius; Detroite šis reiškinys yra stiprus kaip niekur kitur.

Portalo rubrikos

Akiratis
Rinka
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai