Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Europa (Keliaujantiems po pasaulį | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2012-11-16 6
Pusiaukelėje tarp Madrido ir Valensijos įsikūrusi Kuenka (isp. Cuenca) nėra tik tipinis ispaniškas miestukas. Ši Kastilijos ir La Mančo regione esanti viduramžių gyvenvietė garsėja ant upės skardžio pakibusiais namais. Besivaikantiems romantikos – kvapą gniaužiantys vaizdai garantuoti!
(2) 2012-03-01 5
Baumwipfelpfad lajų takas savo duris (laiptus) atvėrė tik 2010 m., bet jau spėjo tapti vienu lankomiausių Vokietijos turizmo žemėlapio objektu. 1300 m ilgio takas veda didžiausio Europoje saugomo miško medžių viršūnėmis ir virš jų.
(1) 2012-02-21 0
„De Kas“ yra nemažas restoranas, įkurtas buvusiame šiltnamyje netoli Olandijos sostinės Amsterdamo. Ankščiau čia buvo auginamos gėlės miestui puošti, dabar – prabangiai įrengtas, bet ne kosminių kainų restoranas, kuriame dirba gabūs virėjai. Beje, šiltnamyje menu nerasite – kiekvieną dieną čia gaminama kažkas kito.
(0) 2012-01-26 0
Aušo. Važiuojant akmenuotais siaurais keliais dviračio ratai garsiai girgždėjo, o vėjas sūkuriavo, lyg pranašaudamas apie artėjančią audrą. Oro sąlygos anaiptol nebuvo idealios pasivažinėjimui dviračiu po kalnus: buvo drėgna, vėjuota ir miglota. Tačiau du dviratininkai, žinodami kaip tai gali būti pavojinga, ryžosi surizikuoti. Anot vyrukų, per toli buvo nuvažiuota, kad jie paprasčiausiai apsisuktų ir grįžtų atgal.