Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Europa (Keliaujantiems po pasaulį | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2013-06-17 1
Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) atlikto tyrimo metu paaiškėjo, kad Pietų Europos gyventojai dideliais mastais palieka gimtasias šalis ir vyksta ieškoti laimės į Šiaurinę žemyno dalį, rašo „The Wall Street Journal“.
(0) 2013-06-12 0
Jungtinės Karalystės statistikos biuras paskelbė, kad pastaraisiais metais Britanijoje gerokai sumažėjo atvykusiųjų iš Naujosios Zelandijos ir Australijos. Stiprėjanti Australijos ekonomika, geresnės įsidarbinimo galimybės vienus traukia grįžti namo, kitus sulaiko tėvynėje.
(0) 2013-06-11 0
Vokietijos pareigūnai nurodė evakuoti žmones iš kelių kaimų ir uždaryti vieną iš pagrindinių šalies geležinkelio linijų, kai ištvinusi Elbės upė pralaužė vieną apsauginę dambą šalies rytuose. Rytinės Saksinijos-Anhalto žemės sostinė Magdeburgas praeitą savaitgalį kovojo su stichija, kai upes vandens lygis pakilo 5 metrais aukščiau įprasto.
(4) 2013-06-10 -3
Remdamasi Tarptautinės ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos duomenimis, Australija paskelbė šalių, kuriose pragyvenimo lygis pats aukščiausias, reitingą. 10 iš 15 valstybių yra Europoje, tačiau pirmąją vietą australai skyrė savo šaliai.
(0) 2013-01-15 0
Rytų Sibire esančiame Jakutijos regione spaudžia beveik 50 laipsnių šaltukas. Šaltis sutrikdė šildymo sistemų darbą, regiono sostinėje Jakutske neveikė šviesoforai.