Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Europa (Keliaujantiems po pasaulį | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2008-10-31 0
Britų dienraštis „The Guardian“ pateikė sąrašą D. Britanijos ir Airijos vietų, kurias norint pamatyti reiktų paskubėti. Dėl žmonių veiklos ar aplinkos pokyčių už kurio laiko jos paprasčiausia gali išnykti.
(4) 2008-10-26 3
Juodkalnijoje, išsukus iš pagrindinio kelio, tyko pavojai, dėl kurių miegą pamiršti bent savaitei.
(6) 2008-10-16 0
„Raid Caneo Nature“ yra kiekvienais metais Prancūzijoje rengiamos nuotykių lenktynės iš šalies šiaurėje esančio Paryžiaus į Viduržemio jūros Marselio uostą.
(2) 2008-09-30 0
Tarptautinė informacinių technologijų korporacija IBM kurs ir diegs viešojo transporto keleivių aptarnavimo sistemą Dubline. Elektroninio apmokėjimo sistema Airijos sostinės gyventojams ir svečiams leis keliauti visais autobusais, traukiniais ir tramvajais naudojantis išankstinio apmokėjimo elektroniniu bilietu.
(0) 2008-09-24 1
D. Britanijos archeologai nustatė tikslesnę Stounhendžo pastatymo datą – apie 2300 metus prieš Kristų.
(3) 2008-09-23 0
Italų meno ekspertai teigia, kad žinoma Mikelandželo statula „Dovydas“ dėl gausaus turistų lankymo gali sugriūti, praneša BBC. Perudžos universiteto mokslininkai perspėja, kad marmuras, iš kurio Renesanso epochos skulptorius sukūrė jaunuolio-kario statulą, yra trapus, o ir dideli skulptūros matmenys neprideda jai tvirtumo.
(7) 2008-09-14 0
Vaizdingoje vietovėje ant kalvos bei vaizdu į Viduržemio jūrą įsikūrusio miestelio Salemi (Vakarų Sicilija) meras parduoda senas iš akmens pastatytas senamiesčio vilas po vieną eurą. Tiesa, tai tik viena kontrakto pusė. Šias vilas gerokai apgriovė 1968 metų žemės drebėjimas, ir jos buvo apleistos pastaruosius 40 metų. Visi, nusipirkę vilas už vieną eurą, privalo jas restauruoti per dvejus metus.
(1) 2008-09-11 0
Kelionė traukiniu iš Paryžiaus į Londoną gali trukti mažiau nei 2 valandas, jei bendrovei „Air France“ pavyks įgyvendinti savo planus ir paleisti su „Eurostar“ ekspresais konkuruosiančius savo supergreitus traukinius, praneša „Daily Mail“.
(4) 2008-09-09 1
Maurits Van Brunschot palūžo praėjus 21 metams po to, kai jis įsikūrė vienoje akmenimis grįstų Amsterdamo raudonųjų žibintų kvartalo De Wallen gatvelių. M. Van Brunschot ėmė savo mažą dukrelę vedžioti į darželį. Valstybinis rajono darželis įsispraudęs tarp dviejų viešnamių, kurių languose beveik nuogos moterys vilioja suaugusius praeivius. „Ar jūs galite įsivaizduoti, kad tai ji mato kiekvieną dieną?“ – sako maisto kompanijos direktorius M. Van Brunschot...