Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žmonių pasaulis » Knygos

Ką reiškia gyventi kaip senovės skandinavui? „Vikingai. Valgyk, renkis ir kovok kaip karys“

2020-12-16 (0) Rekomenduoja   (3) Perskaitymai (110)
    Share

Linksmoje ir įdomioje Kjersti Egerdahl knygoje „Vikingai. Valgyk, renkis ir kovok kaip karys“ apie vikingus ir vikingų laikotarpį sužinosite, ką reiškia gyventi kaip senovės skandinavui.

Vikingai, tie senovės skandinavų jūrininkai, įkvėpė daugybę popkultūros fenomenų, tokių kaip „A&E“ serialas „Vikingai“, „Toras: Ragnarokas“ ir be perstojo augantis vikingų LARP pasaulis.

Vikingai buvo sudėtinga ir užburianti bendruomenė. Čia buvo įgudusių amatininkų, gabių pirklių, darbščių ūkininkų ir narsių jūreivių.

Legendinio vikingų palikimo įkvėpta knygos autorė Kjersti Egerdahl jums siūlo įdomų ir nuotaikingą pasakojimą, padėsiantį suprasti, kas buvo tie vikingai ir kaip jie gyveno: nuo senovės skandinavų kasdienybės iki kovų ir nuotykių paieškų. Sužinosite, kaip vikingai valgė, rengėsi, kovojo, kaip statė karo laivus, kurie jų gyvenime atliko didžiulį vaidmenį, kaip nepaklysdavo plačiajame Atlanto vandenyne, nes sugebėdavo pasinaudoti tuometine navigacija – gamtos ženklais, kaip pritaikė Saulės akmenį, kad išlaikytų kursą jūrose, kaip gamino ginklus, net kaip pynė barzdas į kasas. Knygoje rasite įvairių įdomių istorinių pasakojimų apie vikingų užkariavimus, garsiuosius plėšimus, žymius karius, mitologiją, pomirtinį pasaulį ir daugybę kitų dalykų.

 
 

K. Egerdahl knygoje pateikia ir daugybę ištraukų iš kronikų, senovės poemų. Itin įdomūs knygos intarpai „Šiuolaikiniam vikingui“, kuriuose patariama, ką iš vikingų gyvenimo galima pritaikyti šiais laikais. Jei norite daugiau sužinoti apie vikingus, pasinaudokite knygos gale pateikiamu įvairiuose pasaulio kampeliuose esančiu muziejų sąrašu ir internetinėmis nuorodomis.

Tai yra pranešimas spaudai - pateiktos informacijos redakcija neredaguoja, o už pranešimo turinį atsako jį paskelbę autoriai.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(7)
Neverta skaityti!
(4)
Reitingas
(3)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
41(0)
41(0)
29(0)
25(1)
21(4)
19(4)
19(0)
15(0)
Savaitės
66(0)
66(0)
64(0)
58(7)
Mėnesio
234(8)
108(0)
105(22)
98(0)