Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Romanai (Knygos | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2015-11-27 13
Leidykla „Briedis“ pristato naujieną – Vladimiro Voinovičiaus satyrinį romaną-anekdotą „Kareivio Ivano Čonkino gyvenimas ir nepaprasti nuotykiai. Neliečiamasis asmuo“.
(0) 2014-02-13 0
Domnica Radulescu – dramatiško likimo rumunų kilmės amerikiečių rašytoja, pirmiausiai žinoma kaip žymi lingvistė, italų ir prancūzų kalbų profesorė (Virdžinija, JAV). O 2008-siais išgarsėjo kaip rašytoja, išleidusi pirmąjį savo romaną „Traukinys į Triestą”, kuris Europoje tapo bestseleriu, buvo išverstas į 13 kalbų. Ji taip pat rašo pjeses, poeziją, režisuoja spektaklius, reprezentuoja rumunų kultūrą JAV, kovoja už moterų teises.
(2) 2012-12-13 12
Architektas Peteris Archeris iš Pensilvanijos valstijos, įkvėptas garsiosios J. R. R. Tolkieno trilogijos „Žiedų valdovas“, suprojektavo ir pastatė „Hobitų namą“. Šiame name eksponuojami pasaulinės klasės rašytojo rankraščiai ir įvairūs atmintini daiktai. Namas stovi netoli Filadelfijos miesto, Česterio apygardoje (JAV).
(13) 2010-06-17 0
Mūsų portalui gal kiek netradicinės formos straipsnis, kviečiantis skaitytojus pamąstyti apie spartėjantį technologijų ir mokslo progresą ir bendrąja prasme – populiarėjančio loginio bei argumentuoto mąstymo tendencijas, kurios galbūt nulems žmonijos ateitį ir visą būsimąją kultūrą. Tokią temą netiesiogiai pasiūlė viena iš mūsų skaitytojų, atsiuntusi rašytojo Jevgenij Zamiatin romano „Mes“ trumpą apžvalgą, kurią žemiau ir pateikiame.