Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Socialinės tematikos (Knygos | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-08-13 11
Dauguma mūsų gyvenime nepakrutiname nė piršto ir nepadarome nieko reikšmingo, kad tik nesuteiktume kitiems progos mus sukritikuoti. O ar kada susimąstėte, ką iš tiesų galėtumėte nuveikti, jei kitų nuomonė Jums nerūpėtų?, – verslumą kurstančioje knygoje “Būk, kuo nori būti” (Alma Littera) klausia rašytoja Laura Čeber.
(0) 2014-05-08 11
Nors oficialiai kastų sistema Indijoje panaikinta daugiau nei prieš 60 metų, ji gyvuoja iki šiol. Kai kuriose tankiausiai pasaulyje apgyvendintos šalies vietovėse bendravimas ar net valgymas su kito visuomenės sluoksnio žmogumi gali būti laikomas nepriimtinu ir užtraukti aplinkinių panieką.
(0) 2013-09-09 0
„Versus Aureus“ leidykla ką tik išleido žymaus šiuolaikinio tarptautinės politikos eksperto, buvusio JAV prezidento Jimmy‘o Carterio patarėjo nacionalinio saugumo klausimais Zbigniewo Brzezinskio knygą „Strateginės įžvalgos. Amerika ir pasaulio galios krizė“.
(8) 2012-07-28 0
Paskutinėje Katherine Losse verslo kelionėje, kai ji dar dirbo „Facebook“ 2010-aisiais, ji ir kompanijos vadovas Markas Zuckerbergas ilsėjosi Brazilijoje. Jiems bežiūrint į San Paulo dangų, jis atsisuko į Katherine ir tarė: „Vieną dieną mes parašysime knygą apie „Facebook“.
(5) 2008-10-20 0
Pasaulio finansų krizės akivaizdoje vokiečiai iš lentynų šluoja prieš 131 m. parašytą Karlo Markso veikalą „Kapitalas“.