Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Technologijų tematikos (Knygos | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(24) 2014-06-11 7
Manhatato instituto vyresnysis mokslo darbuotojas Robertas Bryce'as, parašęs keturias knygas apie naftą ir energiją, išleido knygą „Smaller Faster Lighter Denser Cheaper“ („Mažesnis, greitesnis, lengvesnis, tankesnis, pigesnis“). Knygos pavadinimas iliustruoja Vakarų nuolatinį geresnės technologijos siekį. Tai yra impulsas, sukūręs tokį pasaulį, kuriame žmonės gyvena taip ilgai ir patogiai, kaip niekada iki šiol, rašo Nytimes.com.
(10) 2013-11-26 1
Džošua Pyrsas (Joshua Pearce), Mičigano technologijos universitetas docentas, išleidęs knygą - vadovą „Open-Source Lab“ (Atviro kodo laboratorija) teigia, kai tai gali tapti tikros mokslo tyrimų revoliucijos pradžia. Įvertinus, kad laboratorinė įranga yra labai brangi, o mokslininkai nuolat stokoja pinigų, jis gali būti teisus.
(0) 2013-06-06 0
Raudonoji Brigada (redBrigade) * nusprendė, kad atėjo laikas smogti „Washington mutual“ ** bankui, kuris, jo supratimu, buvo nei daugiau, nei mažiau kaip laisvų pinigų tiekėjas. Iš tiesų bankas jau nuo 1983 m. buvo praradęs mutual *** statusą, o jo valdytojas buvo paskelbęs, jog šią garbingą instituciją iš sietlo jis ketina paversti bankininkystės „Wal-mart“ **** .
(0) 2013-06-04 0
Automobiliui su itin galingu varikliu leidžiantis vakariniu Alpių pakraščiu, virš gaiva alsuojančios Viduržemio jūros suspindo saulė, stiprindama nuostabaus ateinančio savaitgalio pažadą. Grupė ne ką vyresnių nei dvidešimties metų jaunuolių iš Skandinavijos, vadovaujamų Švedijos karderių karaliaus Reckos, įsuko iš A8 į Didžiojo Skardžio greitkelį, o tada kalnais žemyn nuvinguriavo į Monaką.
(0) 2013-06-02 0
Nenuilstamose žmonijos lenktynėse dėl patogumų ir augant ekonomikai per labai trumpą laiką mes pasiekėme pavojingą priklausomybės nuo tinklinių sistemų lygį: trumpiau nei per du dešimtmečius milžiniškos vadinamosios ypatingos svarbos nacionalinės infrastruktūros (CNI, pagal technokratus) dalys daugelyje šalių dabar yra valdomos kas kartą sudėtingesnėmis kompiuterinėmis sistemomis.
(0) 2013-05-31 0
Gyvenimas skaitmenizuotoje globalioje visuomenėje turi daug pranašumų. Tačiau kelia ir daug pavojų. Mes tampame vis labiau priklausomi nuo skaitmeninio pasaulio: naudojamės internetine bankininkyste, apsiperkame internetu, virtualiai bendraujame su draugais, dirbame ir leidžiame laisvalaikį.