Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žmonių pasaulis » Meninė kūryba

Patiko visą pasaulį sužavėjęs korėjiečių serialas „Squid Game“ ir norite daugiau? Jums patiks šie 6 distopiniai trileriai (Video)

2021-10-22 (1) Rekomenduoja   (15) Perskaitymai (220)
    Share

Jei esate vienas iš milijonų žmonių, kurie peržiūrėjo visus devynis „Netflix“ populiaraus serialo „Squid Game“ epizodus, jums turėti patikti šie ne mažiau įtraukiantys distopiniai trileriai.

Pateikiame distopinių serialų ir filmų sąrašą, kurie turėtų patikti taip pat, kaip kad sužavėjo „Squid Game“:

„The Platform“

Vertikaliame kalėjime esantys kaliniai maitinami pagal jiems priklausantį lygį; tie, kurie yra viršuje, pirmą kartą gauna didžiulį skanėstų asortimentą, o kiekviename žemesniame lygyje esantiems kaliniams lieka viršuje besimaitinusių palikti maisto likučiai.

Kiekvieną mėnesį kaliniai perkeliami į skirtingus lygius. Žmonės badauja arba užsima kanibalizmu, kad tik išgyventų, nes lygiai tęsiasi neribotą laiką.

„3%“

„Netflix“ serialas „3%“ yra post-apokaliptinis distopinis trileris, pasakojantis apie jaunus žmones, įstrigusius „Inland“. Jiems suteikiama galimybė konkuruoti, kad jie patektų į privilegijuotą salą „Offshore“, kurioje karaliauja turtas ir gauni ko tik nori.

Nors dauguma nesėkmingų kandidatų tiesiog pašalinami, kai kuriems pavyksta išgyventi – tik 3% kandidatų.

„Black Mirror“

Paprasčiau tariant, „Black Mirror“ gali kelti siaubą, bet ne taip, kaip jūs manote. Siaubo elementas yra diskomfortas, kurį pajusite, kai suprasite, kad monstrai viso šou metu nėra vaiduokliai ar demonai, o žmonės. Serijos nėra susietos viena su kita, todėl nereikia jų žiūrėti eilės tvarka.

Vis dėlto, visų serijų pagrindinė tema yra beveik ta pati: artimiausios ateities visuomenė yra subrendusi aukštųjų technologijų programėlėmis, leidžiančiomis lengvai prisitaikyti prie tamsiausių jūsų norų. Yra keletas lengvesnių epizodų, tačiau keli yra nervus verčiantys, žarnyną veriantys distopiniai siaubo pasakojimai.

 

Tęsinys kitame puslapyje:

1 | 2
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(17)
Neverta skaityti!
(2)
Reitingas
(15)
Komentarai (1)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
36(9)
30(1)
29(3)
29(9)
23(0)
21(0)
20(0)
18(6)
Savaitės
90(1)
80(0)
77(6)
Mėnesio
111(22)
102(1)
92(0)
82(5)