Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Grafika nestandartiniais įrankiais (Meninė kūryba | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2015-07-11 29
„TheBackYardScientist“ kanalą „YouTube“ administruojantis ir įspūdingus mokslinius eksperimentus namų sąlygomis atliekantis vaikinas ne veltui nusipelnė Darvino apdovanojimo.
(0) 2015-03-17 19
Fotografas iš Niujorko Navidas Baraty yra neįtikėtinų kosminių kadrų autorius. O labiausiai stulbina tai, kad jis nesinaudoja – dėmesio! – nei teleskopais, nei fotoaparatais! Įstabiems dangaus kūnų peizažams jam visiškai pakanka visko, ką galima rasti... virtuvėje. Druska, pipirai, kava, miltai, soda... ir t.t. Vienintelė techninė priemonė – skeneris. Kaip tik ant jo paviršiaus menininkas išberia įvairiausias valgomas medžiagas ir iš jų kuria kosmines panoramas.
(0) 2014-07-02 4
Paryžiuje bus vykdoma įspūdinga iniciatyva – šviesos miško auginimas. Virtualūs šio meno projekto medžiai augs žiūrovų širdies ritmu. Be to, už kiekvieną išaugintą skaitmeninį medį tikras medis bus pasodintas tose pasaulio vietovėse, kur miškų kirtimai vyksta sparčiausiai.
(0) 2014-06-27 8
Palangoje, Jono Basanavičiaus skvere, šalia buvusio mini golfo aikštyno ir Meilės alėjos, vyksta pirmasis Tarptautinis smėlio skulptūrų festivalis. Vartai į profesionalių menininkų sukurtą nuostabų fantazijos pasaulį lankytojams atsivers jau šį šeštadienį.
(0) 2014-06-26 -24
Menininkas ir mokslininkas Luis Hernan sukūrė įrenginį, dėl kurio telefonų ekranuose galime pamatyti, kaip atrodo belaidžio ryšio bangos. Išradimą jis pavadino Kirliano įrenginiu.
(0) 2014-05-20 34
Būtų smagu ant popieriaus lapo realistiškai atvaizduoti tai ką matai, deja, ne visi šiuo talentu esame apdovanoti. Tačiau nuo šiol tai ne bėda! Į pagalbą atskuba įrenginys „NeoLucida“, kuris jūsų kūrybinį entuziazmą pavers profesionalo vardo vertu piešiniu.
(0) 2014-05-08 3
Harvardo verslo mokyklos studentė Grace Choi, sugalvojo idėją, kuri gali iš esmės pakeisti grožio industriją. Atlikusi tyrimą ji suprato, kad didieji grožio industrijos prekės ženklai savo išskirtinumą sukuria maišydami daugelį spalvų. Tad, kodėl to nepabandžius padaryti savo namuose? Tam tereikia pasitelkti spalvotą spausdintuvą.
(0) 2014-04-21 -1
Pietų Paryžiaus universiteto (Prancūzija) mokslininkas dr. Xavier Maître su kolegomis sukūrė skaitmeninį veidrodį, apjungiantį magnetinio rezonanso, pozitronų emisijos tomografijos, rentgenoskopijos, kompiuterinės animacijos bei „Kinect“ valdiklio technologijas.
(7) 2013-12-04 0
200 val. ir 285 tūkst. prisilietimų pirštu – tokia yra įspūdingai hipertikroviško M. Freemano paveikslo statistika. Jos autorius – 26-erių britas Kailas Lambertas. Šis Morgano Freemano atvaizdas atrodo tikroviškesnis už gyvą M. Freemaną. Tačiau tai – ne fotografija, o tapytas portretas. Maža to, tapytas pirštu. Jei negalite patikėti savo akimis, žiūrėkite vaizdo siužetą, kuriame viskas atskleidžiama žingsnis po žingsnio. Beje, per 2 paras nuo įkėlimo gruodžio 2 d. jis "YouTube" peržiūrėtas 4,5 mln. kartų.
(2) 2013-08-20 0
Menininkas Sergio Albiacas sukūrė nuotraukas naudodamas tik vaizdus iš „Hubble“ teleskopo, rašo telegraph.co.uk.
(2) 2013-07-24 0
Didis menininkas nuostabių reginių sutvers imdamasis bet kokios medijos, kad ir kokia ribota ji būtų. Bene geriausiai šią idėją įkūnija 97-erių Holas Lasko (Hal Lasko), kurį visi vadina „Grandpa“ („Senelis“). Dailei neabejingas garbaus amžiaus vyras tapo ne brangiais teptukais ar madingiausiomis kompiuterinėmis programomis, o „Windows 95“ programa „Microsoft Paint“. Kas sakė, kad senatvėje vienintelis džiaugsmas – prisiminimai? Anaiptol.
(1) 2013-01-28 7
Britų dainininkas Sivu į svetainę "Youtube" įkėlė pirmąjį savo vaizdo klipą, kuriame magnetinio rezonanso aparatu (MRI) užfiksuota, kaip jo kalbos padargai atlieka dainą "Better Man Than He".
(0) 2012-11-07 0
Jie Qi iš Masačiusetso technologijų instituto (MIT, JAV) media laboratorijos sukūrė interaktyvų paveikslą, kuris vaizduoja pienių lauką. Papūskite – ir „parašiutai“ pakils, vėliau nusileis ir suteiks gyvybę naujiems augalams.
(0) 2012-08-03 0
Koks tobulas smėlio pilies receptas? Subtilus 99 proc. smėlio ir 1 proc. vandens balansas, teigia mokslininkai.