Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Grafiti (Meninė kūryba | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2015-04-28 49
Psichoanalitikai tokį grafitininkų poslinkį 90° – nuo namų sienų ant gatvių duobių – pavadintų gyvenimišku sublimacijos pavyzdžiu. Užuot terliojęs sienas, vienas Mančesterio dailininkas nusprendė apipaišyti po žiemos gatvėje atsivėrusias duobes. Dėl eismo intensyvumo duobes paslaptingasis veikėjas apipaišė… hm-hm… didžiulėmis penių karikatūromis. Gal tai ir ne pati subtiliausia protesto forma, tačiau, kaip paaiškėjo, ji davė apčiuopiamų rezultatų.
(1) 2013-09-18 0
Niujorko, Berlyno, Londono viešosiose erdvėse vis atsiranda "Google" vaiduokliai – migloti neryškių veido bruožų, tačiau natūralaus dydžio žmonių, vilkinčių tikroviškai atrodančius drabužius, siluetai. Iš kur tie "Google" vaiduokliai?
(0) 2013-04-09 0
Jeigu teko lankytis automobilizmo Meka laikomoje Niurburgringo trasoje turbūt žinote, kad trasa reguliariai uždaroma dėl savo ar automobilio galimybes pervertinančių ir į avarijas papuolančių autoturistų. Sekmadienį trasa pirmą kartą buvo uždaryta dėl penio, rašo Carthrottle.com.
(6) 2009-06-29 0
Menininkas Sander'is van Heukelom'as savo meno kūriniuose sukuria unikalų spausdintinio teksto, grafiti ir skulptūros derinį. Neįprastiems trimatės grafiti (angl. 3D graffiti) kūriniams sukurti jis naudoja putoplastą, organinį stiklą, sintetinę gumą ir medieną. Pateikiame keletą autoriaus darbų.