Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Kompiuterinė grafika (Meninė kūryba | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-10-20 -11
Ar esate pagalvoję, kokie būtų Van Gogo, Botičelio ir Leonardo da Vinčio paveikslai, jei šie kūrėjai būtų tapę šiame skaitmeniniame amžiuje? Žinomas Jungtinės Karalystės menininkas, mados dizaineris ir iliustratorius Hey Reilly sugretino šiuolaikines technologijas su klasikiniu menu ir „Samsung“ išmaniojo „Galaxy Note10+“ pagalba moderniai patobulino garsiausių menininkų kūrinius.
(1) 2016-07-15 18
Vieną dieną melas vis tiek išaiškėja. Viena Australijos kompanija, besivadinanti „The Woolshed“, prisipažino, jog dvejus metus kūrė apgaulingus vaizdo įrašus tik tam, kad pelnytų populiarumą.
(0) 2016-06-15 22
Britų dailininkas siurrealistas Richardas Saundersas kartą pamatė dekoratyvinį krūmą, kuris savo forma jam priminė snaudžiantį katiną. Dabar R.Saundersas (69 m.) pats kuria fantastinių kačių atvaizdus, kurie jo nuotraukose atstoja krūmus ir medžius.
(1) 2016-05-27 24
Vladislavas Akhtyrskiy – specialiųjų efektų kūrėjas, prisidėjęs prie tokių kino filmų, kaip „Gravitacija“, „Penas: nuotykiai Niekados šalyje“, „Geležinis žmogus 3“ ir kt. – teigia, kad šiuo metu yra puikus metas pradėti mokytis šio amato.
(0) 2016-01-22 5
Lietuvos grafikos dizainerio Ilja Klemencovo sukurtas piešinėlis „Jie gali išnykti“ (angl. „They can dissapear“), kuriame tarp juodai baltų linijų pavaizduota panda, susilaukė interneto bendruomenės dėmesio.
(0) 2014-07-02 4
Paryžiuje bus vykdoma įspūdinga iniciatyva – šviesos miško auginimas. Virtualūs šio meno projekto medžiai augs žiūrovų širdies ritmu. Be to, už kiekvieną išaugintą skaitmeninį medį tikras medis bus pasodintas tose pasaulio vietovėse, kur miškų kirtimai vyksta sparčiausiai.
(0) 2014-05-05 1
A 113. Šį mįslingą skaičių galima pamatyti vis daugiau filmų, TV serialų ir kompiuterinių žaidimų. Šmėkšteli jis ne tik "Simpsonuose" ar "Pietų parke" – kodas matomas ir tokiuose filmuose kaip "Žvaigždžių karai" ar "Bado žaidynės".
(0) 2014-04-08 3
Renginys GPU Technology Conference skirtas kompiuterinės grafikos srityje dirbantiems profesionalams, tačiau ne vienam iš mūsų būtų įdomu pamatyti, kaip garsioji studija Pixar animuoja savo filmų personažus.
(7) 2014-01-31 1
Iš pirmo žvilgsnio tai – senovinis pasaulio žemėlapis. Vis dėlto šis nuostabus atlasas žymi ne fizinio, o virtualaus internetinio pasaulio kontūrus, kuriuose didžiausius žemynus, salas ir valstybes atstoja didžiausios interneto svetainės, naršyklės ir pan.
(15) 2013-12-20 0
Tą Žano Klodo Van Damo (Jean Claude Van Damme) triuką ant važiuojančių "Volvo" vilkikų turbūt matė visi. Tas klipas tapo vienu žiūrimiausių klipų 2013 m. "YouTube". Reikalas tas, kad tą klipą matė ir.. Čakas Norisas (Chuck Norris). Tai štai... Epinis kalėdinis Č. Noriso špagatas.
(3) 2013-06-29 2
Švedų kompanijos Trapcode įkūrėjas Peder Norrby renka keisčiausias Apple trimačių žemėlapių „klaidas“ ir daro iš jų aukštos raiškos nuotraukas.
(0) 2013-06-05 0
Šios savaitės pabaigoje Vilniuje vyksiančioje susikertančių medijų konferencijoje – kūrybinėse dirbtuvėse „Cross Media Zen“ paskaitas skaitys pasaulinį pripažinimą pelnę interaktyvių projektų specialistai iš Prancūzijos, Belgijos, Švedijos, Danijos bei kitų Europos šalių.
(8) 2013-05-14 0
Jei galvojate, jog Microsoft programa Excel gali būti pilna tik lentelių, diagramų, histogramų ir grafikų, bei tinka tik nuobodiems finansiniams, buhalteriniams ir matematiniams skaičiavimams, tai ši naujiena tikrai ne jums.
(7) 2012-02-11 1
Dirbtuvėje, apžvelgiančioje visą Paryžiaus menininkų kvartalo stogų kaimynystę, Simonas Coltonas rūpestingai vieną po kito išvynioja didžiulius paveikslus. Ilgokai laukiau, kol galėsiu juos išvysti, ir nebuvau tikra, ko reikėtų tikėtis. Jeigu jie man nepatiks, nusivilsiu, bet nestipriai. Jei palaikysiu juos kažko vertais, tada gali tekti permąstyti savo pačios kūrybinius talentus. Išties jie gali netgi mesti iššūkį mano supratimui, ką reiškia būti žmogumi.
(4) 2010-10-11 0
Kūrybinės komunikacijos grupė „Dentsu“ bei dizainerių įmonė „Berg“, abi įsikūrusios Londone, sukūrė filmą, pavadintą „Making Future Magic“ (Ateities magijos kūrimas).