Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Tapyba ant kūno (Meninė kūryba | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2015-11-20 -46
Ar šioje nuotraukoje galite įžvelgti nuogą moterį? Tenka pripažinti, jog tai – iš tikrųjų labai sudėtinga. Žvelgiant iš tolo atrodo, kad tai - tik gražus rudeninio miško vaizdas. Tačiau ne tik jis.
(0) 2014-04-08 1
Ne vieną apdovanojimą pelnęs kūno tapytojas iš Čikagos (JAV) Paulas Roustanas sukūrė žadą atimantį drugio piešinį. Į juodai baltą paveikslą žvelgiant pirmą kartą, įžiūrėti įmanoma tik sparnus išskleidusį drugį. Nė menkiausios užuominos, kad žiūrite ne į drugį, o į gyvą moterį. Net ir žiūrint iš labai arti. Ir tik peržiūrėjus vaizdo siužetą, paaiškėja, kaip reikia žvelgti į šį piešinį, kad jame pasimatytų moters kūnas visu ūgiu.
(0) 2011-08-06 1
Soverato mieste gimęs, tačiau Milane šiuo metu gyvenantis italų menininkas Guido Daniele – retos specializacijos ekspertas. Prieš dvidešimt metų tapybos ant žmogaus kūno ėmęsis italas savo amatą ištobulino taip, jog pamačiusių jo kūrinius gretose abejingų nelieka. Vienas garsiausių G. Daniele darbų – laukinių gyvūnų tapybos sesija ant žmonių plaštakų, pavadinimu „Handimals“. 2008 m. šie menininko piešiniai buvo panaudoti vienos telekomunikacijų bendrovės ...
(10) 2010-02-20 0
Atrodo tarsi piešinys, ar ne? Tačiau taip nėra. Kūrinys pavadinimu "Makeup Girl" iš tikrųjų yra nuotrauka, kurioje užfiksuota gyva moteris. Tiesa, tik drabužiai nutapyti tiesiai ant jos kūno.