Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Vaizdo projektoriai (Meninė kūryba | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2015-02-27 43
Menininkų grupė iš Rumunijos "Visual Skin" Amsterdame (Olandija) vykusiame šviesos festivalyje atkūrė legendinį laivą-vaiduoklį "Skrajojantis Olandas".
(0) 2014-07-02 4
Paryžiuje bus vykdoma įspūdinga iniciatyva – šviesos miško auginimas. Virtualūs šio meno projekto medžiai augs žiūrovų širdies ritmu. Be to, už kiekvieną išaugintą skaitmeninį medį tikras medis bus pasodintas tose pasaulio vietovėse, kur miškų kirtimai vyksta sparčiausiai.
(2) 2014-03-24 9
Vienoje iš Oksfordo gatvės (Londonas) autobusų sustojimo vietų įrengta iš pažiūros niekuo neišsiskirianti stotelė-pastogė su perregimais šoniniais stiklais. Stovi sau keleiviai joje, nuobodžiai lūkuriuoja autobuso. Staiga mato ir negali patikėti savo akimis: šaligatviu tiesiai link stotelės atbindzena tikrų tikriausias tigras! Arba iš kanalizacijos šulinio netikėtai išnyra čiuptuvas, stveria pirmą pasitaikiusį praeivį ir smunka atgal į šulinio kiaurymę. Stotelės sumanytojai įrengė ir keleivius filmuojančias kameras. Iš keleivių reakcijų galima spręsti, kad sumanymas daugiau negu pavyko.
(5) 2011-12-12 0
Du čekų studentai sugalvojo, kaip, tiesiogine prasme, vienu rankos mostelėjimu smėlio dėžę paversti į kerintį, dinamiškai besikeičiantį gyvą pasaulį su upėmis, kalnais, slėniais, snieguotomis viršūnėmis ir ugnikalnių krateriais.
(4) 2010-10-11 0
Kūrybinės komunikacijos grupė „Dentsu“ bei dizainerių įmonė „Berg“, abi įsikūrusios Londone, sukūrė filmą, pavadintą „Making Future Magic“ (Ateities magijos kūrimas).
(9) 2009-04-25 0
Tai nėra animacija, ir netgi ne specialieji kompiuterinės grafikos efektai; pastatas taip pat visiškai statiškas, ir jo plytos nešokinėja iš joms skirtų vietų. Dinaminį erdvinį vaizdą čia sukuria 7 idealiai suderinti didelės raiškos (HD) vaizdo projektoriai. Kaip tai atrodo, žiūrėkite video.