Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Grafika (Meninė kūryba | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2014-07-02 54
Žiūrint į šį Vindzoro rūmuose (Anglija) kabantį paveikslą, iš pradžių susidaro įspūdis, jog žiūri ne į paveikslą, o į didelės raiškos plokščią ekraną, ir žvilgsnį vedžioja jame rodomas vaizdas. Vis dėlto elektronikos šiame meno kūrinyje – nė gramo. Vien popierius ir spalvos.
(0) 2014-07-02 4
Paryžiuje bus vykdoma įspūdinga iniciatyva – šviesos miško auginimas. Virtualūs šio meno projekto medžiai augs žiūrovų širdies ritmu. Be to, už kiekvieną išaugintą skaitmeninį medį tikras medis bus pasodintas tose pasaulio vietovėse, kur miškų kirtimai vyksta sparčiausiai.
(0) 2014-06-27 8
Palangoje, Jono Basanavičiaus skvere, šalia buvusio mini golfo aikštyno ir Meilės alėjos, vyksta pirmasis Tarptautinis smėlio skulptūrų festivalis. Vartai į profesionalių menininkų sukurtą nuostabų fantazijos pasaulį lankytojams atsivers jau šį šeštadienį.
(0) 2014-06-26 -24
Menininkas ir mokslininkas Luis Hernan sukūrė įrenginį, dėl kurio telefonų ekranuose galime pamatyti, kaip atrodo belaidžio ryšio bangos. Išradimą jis pavadino Kirliano įrenginiu.
(0) 2014-06-23 18
Amerikiečių fotografas, pasitelkęs specialų keturių kamerų įrenginį, 360 laipsnių kampu užfiksavo įstabius naktinio dangaus panoramos vaizdus virš garsiausių Šiaurės Amerikos gamtos objektų.
(15) 2014-05-22 66
Patekti į Šiaurės Korėją pavyksta tik nedaugeliui, o filmuoti jos viduje teisę gauna vienetai. Šiuo atveju fotografas Aram Pram tikras laimės kūdikis, kadangi, kaip jis teigia, gavo specialų šalies valdžios leidimą sukurti išskirtinį 22 minučių trukmės „GoPro“ turą po sostinę Pchenjaną.
(0) 2014-05-20 34
Būtų smagu ant popieriaus lapo realistiškai atvaizduoti tai ką matai, deja, ne visi šiuo talentu esame apdovanoti. Tačiau nuo šiol tai ne bėda! Į pagalbą atskuba įrenginys „NeoLucida“, kuris jūsų kūrybinį entuziazmą pavers profesionalo vardo vertu piešiniu.
(1) 2014-05-13 25
Ar žinote, kaip yra daroma tatuiruotė? Ar kada matėte, kaip dirba meistro ranka ir aparatas, prie kurio pritvirtinta adata, daranti rašalinius piešinius ant žmogaus odos?
(0) 2014-05-08 3
Harvardo verslo mokyklos studentė Grace Choi, sugalvojo idėją, kuri gali iš esmės pakeisti grožio industriją. Atlikusi tyrimą ji suprato, kad didieji grožio industrijos prekės ženklai savo išskirtinumą sukuria maišydami daugelį spalvų. Tad, kodėl to nepabandžius padaryti savo namuose? Tam tereikia pasitelkti spalvotą spausdintuvą.
(0) 2014-05-05 1
A 113. Šį mįslingą skaičių galima pamatyti vis daugiau filmų, TV serialų ir kompiuterinių žaidimų. Šmėkšteli jis ne tik "Simpsonuose" ar "Pietų parke" – kodas matomas ir tokiuose filmuose kaip "Žvaigždžių karai" ar "Bado žaidynės".
(14) 2014-05-02 3
Konservatyvių pažiūrų žmogus gali netekti amo, tačiau šiuolaikinis požiūris į moters kūną nebėra vienareikšmis, o lytiniai organai yra pritaikomi net meno ar sporto srityse. Žinoma, pasaulyje ir be to netrūksta keistenybių, o mes beliekame tik stebėtojais, turinčiais savo nuomonę.
(0) 2014-04-21 -1
Pietų Paryžiaus universiteto (Prancūzija) mokslininkas dr. Xavier Maître su kolegomis sukūrė skaitmeninį veidrodį, apjungiantį magnetinio rezonanso, pozitronų emisijos tomografijos, rentgenoskopijos, kompiuterinės animacijos bei „Kinect“ valdiklio technologijas.
(0) 2014-04-10 0
Pastarojo meto įvykiai rodo, kad ir vėl bandoma pasidalinti Europą. Todėl „DataRep“ išplatino grafikos dizainerio Yanko Tsvetkovo žemėlapius, iliustruojančius 20 būdų, kaip galima padalinti Europą.
(0) 2014-04-08 2
Ne vieną apdovanojimą pelnęs kūno tapytojas iš Čikagos (JAV) Paulas Roustanas sukūrė žadą atimantį drugio piešinį. Į juodai baltą paveikslą žvelgiant pirmą kartą, įžiūrėti įmanoma tik sparnus išskleidusį drugį. Nė menkiausios užuominos, kad žiūrite ne į drugį, o į gyvą moterį. Net ir žiūrint iš labai arti. Ir tik peržiūrėjus vaizdo siužetą, paaiškėja, kaip reikia žvelgti į šį piešinį, kad jame pasimatytų moters kūnas visu ūgiu.
(0) 2014-04-08 3
Renginys GPU Technology Conference skirtas kompiuterinės grafikos srityje dirbantiems profesionalams, tačiau ne vienam iš mūsų būtų įdomu pamatyti, kaip garsioji studija Pixar animuoja savo filmų personažus.