Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Grafika (Meninė kūryba | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2007-07-12 0
Alex Ruiz - JAV, Holivude gyvenantis animatorius, nevengiantis ir laisvu laiku užsiimti kompiuterinės grafikos darbais. Menininkas gimė 1976 m, o būdamas 19 metų dirbo su kitų animatorių grupe ir kartu kūrė animacinio serialo Simsonai pasaulį. Prabėgus dešimtmečiui autorius vis dar padeda įvairiems filmams sukurti specialius efektus ir savitus pasaulius. Laisvalaikio darbai nors ir ganėtinai niūrūs, tačiau taip pat patraukiantys akį.
(0) 2007-07-17 0
Kokybiška grafika žavi savaime. Tačiau nepalyginamas efektas, kuomet ji gimsta akyse. Visa tai sujungus su režisūra galima padaryti dėmesio vertą šou. Štai vieną iš tokių šou, painjam ir pamatysite šiuose video intarpuose. Pagrindinis herojus - Dan Dunn slapyvardžiu pasivadinęs menininkas.
(2) 2007-11-27 0
Argi tai ne puiki nuotrauka? Joje viskas dinamiška, užfiksuota daug vienu metu vykstančio veiksmo. Norint tai surežisuoti, fotografas turi turėti neišsemiamus kantrybės išteklius, o veiksmo dalyviai - neribotą atsparumą paintbolo šūviams. Arba galima išsiversti paprasčiau - į pagalbą pasitelkti nuotraukų redagavimo programas, pavyzdžiui, "Adobe Photoshop". Toliau pateiktame video parodyta, kaip šį kūrinį "nutapė" "Bruton Stroube Studios" menininkai. Gal kam iš jūsų k...
(0) 2007-07-09 0
Pietų Korėjoje vykusiame renginyje kompanijos "Samsung" remiami šokėjai pademonstravo aukščiausio lygio meistriškumą, pasirodymo metu suderinę kompiuterio sugeneruotą choreografiją, puikią sinchronizaciją, specialiai šiam renginiui sukurtus įvairiaspalvius kostiumus. Šokėjų sugeneruota realaus laiko animacija - išties įspūdinga!
(0) 2007-07-11 0
Retas meno kurinys apgauptas tokia paslaptimi kaip Leonardo Da Vinči nutapytas nežinomos moters portretas Mona Liza. Jis žadina vaizduotę visiems - rašytojams, istorikams, menininkams ir netgi mokslininkams. Japonų mokslininkai netgi sukūrė programinį modelį, "atkuriantį" originalų Mona Lizą balsą.
(0) 2007-07-12 0
Optinių iliuzijų rinkinukas - kažką iš šių iliuzijų tikrai esate matę, kai ko turbūt dar ne. Kai norėsis kažko "lengvo" - puiki proga pasitikrinti ar regėjimas visada toks patikimas kaip kad atrodo...
(0) 2007-07-12 0
Alternatyva paprastai ir dažnai kur sutinkamai graffiti. Turbūt sutiksite, jog taip papuošti namai ne tik kad negadina estetinio vaizdo, bet netgi yra puiki priemonė sužadinti praeivių fantaziją, taip žmones nors trumpam atitraukiant nuo įgrususios kasdienybės rutinos...
(0) 2007-07-12 0
Kas yra graffiti turbūt žinot - kiekviename didesniame Lietuvos mieste galima aptikti pramušgalvių ir menui prijaučiančių žmogėnų ištapytas namų, tvorų sienas įvairiausiais ornamentais ir hieroglifais. Vieniems šis menas patinka, kitus erzina. Tačiau net ir šią meno rūšį galima paversti labai patrauklia, negadinant pastatų šeimininkų nervų. Šiame filmuke kaip tik pamatysite tokį virtuozą, sugebėjusį suderinti pomėgį tokiai tapybai su visai legaliu užsiėmimu.
(0) 2007-07-12 0
Skaitmeniniame amžiuje net ir pati keisčiausia žmogaus fantazija gali išvysti dienos šviesą. Šioje surinktoje kolekcijoje galima pasigrožėti ne tik žmogaus kūrybinėmis galiomis, bet ir šiuolaikinių technologijų suteikiamomis galimybėmis.