Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Grafika (Meninė kūryba | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(17) 2009-09-22 2
Ukrainietė smėlio dailininkė Ksenija Simonova ne tik laimėjo konkursą „Ukrainos talentai“, bet ir pavergė interneto svetainės youtube.com lankytojus. Jos vaizdo įrašą peržiūrėjo daugiau nei 2 mln. žmonių.
(10) 2009-07-01 1
Tipinis gamtos fotografas pirštų galais keliauja per miškus, pasikabinęs fotoaparatą ant peties kantriai ieško tinkamo apšvietimo. Robert'o Buelteman'o darbo metodas kitoks - jis dirba visiškoje tamsoje, atsisako fotoaparatų, objektyvų ir kompiuterių. Šią įrangą jam pakeičia akumuliatoriniai laidai, optinis pluoštas ir 80000 voltų elektros.
(6) 2009-06-29 0
Menininkas Sander'is van Heukelom'as savo meno kūriniuose sukuria unikalų spausdintinio teksto, grafiti ir skulptūros derinį. Neįprastiems trimatės grafiti (angl. 3D graffiti) kūriniams sukurti jis naudoja putoplastą, organinį stiklą, sintetinę gumą ir medieną. Pateikiame keletą autoriaus darbų.
(5) 2009-11-21 0
Informacijos vizualizavimo ir sąveikos dizaino magistrantas Pedro M. Cruz sukūrė video, kuriame spalvingai ir žaismingai vaizduojamas keturių didžiųjų Europos užjūrio imperijų - Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, Portugalijos ir Ispanijos - iškilimas ir nuosmukis laikotarpiu nuo 1800-ųjų iki dabar.
(4) 2009-11-12 0
Egzistuoja daug skirtingų įžymiojo Leonardo da Vinči nutapyto portreto "Mona Lisa" "modifikuotų" versijų. Šis variantas surinktas iš asmeniniams kompiuteriams naudojamų motininių plokščių ir puošia kompiuterių komponentų gamintojo "Asus" centrinę būstinę Taipėjuje (Taivanas).
(12) 2009-05-06 0
Balandžio 28 dieną paskelbti portalo "CGSociety" ir vaizdo plokščių gamintojo "NVidia" surengto ketvirtojo pasaulinio kompiuterinės grafikos konkurso "NVArt" laimėtojai. Malonu, kad pirmoji vieta paskirta panevėžiečiui (bet gyvenančiam Vilniuje) Gediminui Pranckevičiui.
(4) 2009-05-01 0
Nepaisant to, kad tokio tipo apsauga nuo virusinių infekcijų nėra veiksminga, kai kurie meksikiečiai į kiaulių gripo pandemiją reaguoja su sveiko humoro ir kūrybiškumo doze - čia jau prasidėjo ištisas margaspalvių chirurginių kaukių mados bumas.
(6) 2009-09-07 0
Šviesos efektų kūrimu ir jų fotografavimu naudojant ilgą išlaikymą užsiima daugelis fotografų, tačiau vokiečių menininkai Jan'as Wöllert'as ir Jörg'as Miedza šią meno sritį yra ypač gerai įvaldę. Čia pateikiame kai kuriuos geriausius jų darbus.
(9) 2009-04-25 0
Tai nėra animacija, ir netgi ne specialieji kompiuterinės grafikos efektai; pastatas taip pat visiškai statiškas, ir jo plytos nešokinėja iš joms skirtų vietų. Dinaminį erdvinį vaizdą čia sukuria 7 idealiai suderinti didelės raiškos (HD) vaizdo projektoriai. Kaip tai atrodo, žiūrėkite video.
(2) 2009-09-01 0
Dailininkas Bill Guffey iš Kentukio valstijos (JAV) niekuomet nevaikščiojo Londono, Niujorko ar Barselonos gatvėmis, nebuvo jis ir Italijos miestuose bei ramiuose Skandinavijos miesteliuose. Tačiau apsilankius jo dirbtuvėje to tikrai nebūtų galima pasakyti, greičiau būtų galima teigti, kad jis kaip tik tas vietas piešė natūroje.
(4) 2009-04-19 0
Niujorke (JAV) įsikūrusi kompanija "Biwa Inc." užsiima komercine didelės spartos fotografija. Čia dirbančių menininkų Norimichi Inoguchi, Shinichi Maruyama ir Wayne Wilson mėgiamiausias objektas - vanduo ir kitokie skysčiai. Čia pateikiame keletą nuotraukų, iliustruojančių ką galima sukurti naudojant tokį kiek neįprastą meninį metodą.
(5) 2009-07-18 0
Menininkai Tim'as Noble'as ir Sue Webster savo abstraktaus meno kūriniams - žmones arba gyvūnus vaizduojantiems šešėliams kurti panaudoja šiukšlių krūvas. Šioje nuotraukoje parodytas "White Trash (With Gulls)" vaizduoja atsipalaidavusių vyną geriančių menininkų autoportretą - kūrinys sudarytas iš šešerius mėnesius kauptų buitinių šiukšlių ir dviejų negyvų jūrinių kirų.
(11) 2009-03-07 0
Jeigu jums negirdėtas Alan Becker vardas, tai tikriausiai bus girdėti jo linksmi animaciniai filmukai „Animator vs Animation“? Jeigu irgi ne, tuomet šis įrašas bus puiki proga susipažinti su talentingo jaunuolio darbais ir dar galėsime kartu pamąstyti, kaip galima palikti neišdildomus pėdsakus interneto platybėse.
(7) 2009-07-13 0
Vokietijos kompanija "Style Your Garage" gamina fotorealistines dangas, kuriomis papuošiamos mums įprastų ir kiek nuobodokai atrodančių garažų durys. Vietoj niūriai atrodančios plokštės praeiviai mato kažką neįprasto - vyno rūsį, viršgarsinį lėktuvą, ištaigingo kambario interjerą ar netgi gigantiškus aligatorius. Daugiau nuotraukų žiūrėkite šioje fotogalerijoje.
(13) 2009-01-03 0
Jei norite tapti menininku, nebūtina turėti tikrų teptukų, pieštukų arba juos pakeičiančios sudėtingos programinės įrangos. Pavyzdžiui, "Disney" kompanijoje dirbantis menininkas Stef Kardos laisvalaikiu tapo naudodamas savo lietimui jautraus "iPhone" išmaniojo telefono ekraną. Ką galima "pagaminti" naudojant tokią techniką žiūrėkite tolesnes iliustracijas ir video.