Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Grafika (Meninė kūryba | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(37) 2010-12-14 15
Intriga paprastai kuriama dėl jos mįslingos šypsenos. Tačiau Mona Liza praėjusią savaitę dėmesio centre atsidūrė po to, kai meno detektyvai iš naujo atidžiai pažvelgė į šedevrą ir kai ką pastebėjo jos akyse, praneša „Daily Mail“.
(18) 2010-02-06 1
Masačūsetso technologijų institute (MIT) informatikos ir kompiuterių mokslo daktaro laipsnį įgijęs Eugene Hsu ieško darbo. Taigi, norėdamas padaryti įspūdį potencialiems darbdaviams, jis savo asmeninę svetainę ir gyvenimo aprašymą (Curriculum vitae) sukūrė naudodamas "klasikinę" "Microsoft" piešimo programą "Paint". Kas iš to gavosi žiūrėkite tolesnėse iliustracijose.
(6) 2010-05-09 1
Šis jaunos moters portretas kadaise buvo pripažintas žymaus Renesanso laikų dailininko Rafaelio kūrinio klastote ir vienų Italijos rūmų rūsiuose pragulėjo 40 metų. Tačiau, kilus įtarimams dėl "pernelyg prabangaus paveikslo rėmo", buvo suorganizuotas pakartotinis patikrinimas - šį kartą pasitelkus modernias technologijas.
(5) 2010-01-30 0
Sujunkite penkiamečio vaiko vaizduotę su profesionalaus komiksų autoriaus talentu ir gausite... kažką panašaus į "Axe Cop" ("Policininkas su kirviu"). Malachai Nicolle sugalvoja šiai komiksų serijai skirtas istorijas, o jo 29 metų brolis Ethan Nicolle vaiko fantazijas paverčia piešinukais. Rezultatas tikrai neįprastas.
(11) 2010-01-27 0
Menininkas Nick Gentry savo piešinių pagrindui pagaminti naudoja senus lanksčiuosius diskelius, VHS vaizdajuostes ir visas kitas morališkai pasenusias duomenų saugojimo laikmenas. Paprastai autorius renkasi tapyti veidus - matyt todėl, kad minėtuose įtaisuose naudojami apskritimo formos mechanizmai.
(4) 2010-10-11 0
Kūrybinės komunikacijos grupė „Dentsu“ bei dizainerių įmonė „Berg“, abi įsikūrusios Londone, sukūrė filmą, pavadintą „Making Future Magic“ (Ateities magijos kūrimas).
(19) 2010-08-17 0
Liepos 28 dieną paskelbti portalo "CGSociety" ir vaizdo plokščių gamintojo "NVidia" surengto penktojo pasaulinio kompiuterinės grafikos konkurso "NVArt" laimėtojai. Antrus metus iš eilės pirmąją vietą laimėjo Lietuvos atstovas - šį kartą laimėtoju tapo Arnoldas Vitkus su kūriniu "Crono Viper".
(2) 2010-05-02 0
Džeksonvilyje (JAV) gyvenantis menininkas James'as Hance'as įkvėpimo savo kūriniams semiasi iš klasikiniu tapusio fantastinio filmo "Žvaigždžių karai" ("Star Wars"). Užklaustas apie tokį pomėgį, jis noriai atsako, kad šiais piešiniais jis išsaugo sau brangius vaikystės įspūdžius.
(10) 2010-02-20 0
Atrodo tarsi piešinys, ar ne? Tačiau taip nėra. Kūrinys pavadinimu "Makeup Girl" iš tikrųjų yra nuotrauka, kurioje užfiksuota gyva moteris. Tiesa, tik drabužiai nutapyti tiesiai ant jos kūno.