Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Grafika (Meninė kūryba | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(18) 2008-09-09 1
Taip, dabartiniame technologijų amžiuje evoliucionuoja netgi tatuiruotės. Pavyzdžiui, šios srities specialistas Jean-François Palumbo sukūrė trimatę tatuiruotę. Tiesa, ji nėra tiesiogine prasme trimatė - efektui išgauti reikalingi tokie patys akiniai kaip ir stereokinui žiūrėti. Tuo tarpu pats autorius teigia, jog 3D efektas jaučiamas netgi be pagalbinės įrangos. Ar tai bus populiaru, pamatysime artimiausioje ateityje.
(6) 2008-08-29 0
Na, tai kiek sudėtinga. Tačiau "Mitų griovėjų" ("Mythbusters") komandai tai nė motais. Šiam tikslui jie sukonstravo itin specializuotą 1100 vamzdžių turintį dažasvydžio šautuvą. Rezultatas šiek tiek "nutolęs" nuo originalo, tačiau pats procesas - iš kojų verčiantis (tiesiogine ir perkeltine prasmėmis). Visa originali demonstracija sukurta "Nvidia NVISION" šou siekiant palyginti įprastinius ir grafinius procesorius (CPU ir GPU) vienas su kitu. Toliau žiūrėkite video.
(5) 2008-07-17 0
Tikriausiai ne vienas esate matę užrašą "noriu praustis" ant dulkėmis nuklotos mašinos. Kaip ir bet kuris kūrybingas ir smalsus žmogus, Scott'as negali atsispirti pagundai ką nors nupiešti ant tokio automobilio lango. Gali būti, jog jis savo karjerą taip pat pradėjo nuo elementarių užrašų ar besišypsančio veiduko. Tapęs patyrusiu (ir originaliu) menininku, jis pradėjo eksperimentuoti su įvairiais tapybos metodais, leidžiančiais dulkėtuose paviršiuose nupiešti neįti...
(5) 2008-08-12 0
Menininkas Dave Umlas skulptūrai sukonstruoti panaudojo... liepsną. Tiesa, ne visas kūrinys sudarytas vien tik iš ugnies - propano balionams ir ugnies degikliams laikyti prireikė ir metalo. Bet kuriuo atveju, efektas gavosi išties karštas - kaip tai atrodo žiūrėkite tolesnes nuotraukas ir video.
(4) 2008-06-28 0
Gyvename moderniame industriniame pasaulyje, patys dažnai nelabai suprasdami, dėl ko beatodairiškai statome akis rėžiančius pramoninius kompleksus, o po to dejuojame, jog jie "darko peizažą". Tačiau galimas ir alternatyvus požiūris - tą, kas netinka prie aplinkos, galima tiesiog prie jos priderinti. Būtent tokia veikla užsiima prancūzų menininkas Frederic'as Gracia - niūrius industrinius vaizdus paverčia meno kūriniais.
(3) 2008-11-22 0
Transporto priemonių rinkoje daug dėmesio skiriama automobilių saugumui. Tačiau ar žinojote, kad net 25% visų nelaimingų eismo įvykių nukenčia ir pėstieji? Viena priemonių pėstiesiems apsaugoti yra gerai pažymėtos ir tinkamai apšviestos gatvių perėjos. Tačiau kas sakė, kad perėjos turi būti nuobodžios?
(3) 2008-01-25 0
Neišsigąskite, ši vandens pabaisa nėra tikra. Tai tiesiog Tokijo įlankoje viešai atliktas marketingo triukas, skirtas reklamuoti naują kino filmą "The Water Horse: Legend of the Deep". Vandens "ekranas" sukurtas naudojant fontanus, o ant jo suprojektuotas pats monstro vaizdas. Tiksliai valdant fontanų srovę netgi pademonstruoti savotiški specialieji efektai. Kaip tai atrodo - žiūrėkite video.
(3) 2008-05-26 0
Pasinaudodamas GPS įrenginiu ir DHL siuntų tarnybos paslaugomis švedas Erik'as Nordenankar'as sukūrė didžiausią pasaulyje piešinį. Tai yra jo autoportretas, nupieštas ant maždaug 40000km skersmens lapo. Tiesa, šis "lapas" yra tik įsivaizduojamas, tačiau jis išsidėstęs visame Žemės rutulyje.
(2) 2008-07-28 0
Manote, jog eskizų piešimas yra sudėtinga? Ian'as Cook'as šį "Chevy Camaro" paveikslą nutapė įmirkydamas nuotoliniu būdu valdomų automobilių modeliukų ratus dažais ir kruopščiai važinėdamas jais popieriaus lapu. Didesni eskizo spalviniai blokai užpildomi naudojant didesnes padangas. Menininkas įsikūręs ir savo darbą demonstruoja šiuo metu vykstančiame renginyje "London Motor Show 2008". Kaip vyksta pats procesas žiūrėkite video.
(2) 2008-01-20 0
Heidelberg'o universiteto (Vokietija) mokslininkai teigia, jog nustatyta moters, pozavusios įžymiosios Leonardo Da Vinči "Mona Lisa" portretui, tapatybė. Debatai šiuo klausimu "siautėjo" šimtmečius ir tai buvo viena didžiausių meno pasaulio mįslių. Kai kurie manė, jog autorius tapydamas suliejo daugybės žmonių bruožus į vieną, kiti manė, jog modeliu buvo jo motina, ar netgi jis pats. Kas gi iš tiesų buvo Mona Lisa?
(1) 2008-05-16 0
2005 metais Aaron'as Koblin'as sugalvojo paimti visus JAV Valstybinės Aviacijos Administracijos (FAA) turimus oro transporto priemonių maršrutų duomenis ir juos vizualizavo panaudodamas puikią animaciją. Darbas pradžioje buvo daromas kaip projekto "Celestial Mechanics" kūrybinių eksperimentų serija. Toliau pateiktame video parodyti visi skrydžiai JAV teritorijoje kelių 2005 metų kovo mėnesio dienų laikotarpiu. Ar niekam nekyla klausimas, kur keliauja tokia gausybė žmonių?
(0) 2008-05-16 0
Tai nėra tiesiog paprasta išblukusi fotografija. Iš tiesų ji netgi nėra padaryta kompiuteriu arba naudojant klasikinės fotografijos technologijas. Kiekvienas jos taškas yra sudarytas iš žolės stiebų ir lapų. Kaip tai padaroma?
(0) 2008-11-26 0
Artėjant šventėms pamažu daugėja šventinių reklamų. Ne išimtis ir IT sektoriaus kompanijos. Pavyzdžiui, keturi Google darbuotojai sukūrė video, kuriame užfiksavo mozaikos dėliojimą panaudojant skirtingomis spalvomis nudažytus "Google spreadsheets" skaičiuoklės langelius. Mozaikos dydis yra 100 eilučių x 187 stulpelių, o kiekvienam langeliui spalva parinkta naudojantis 18 atspalvių palete.