Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Požiūris - komentarai ir nuomonės

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2008-01-01 iki 2008-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(14) 2008-12-29 0
Portalo "The Washington Post" teigimu, realistiškos maistą valgančios, virškinančios ir tuštintis sugebančios lėlės yra paklausiausia šio šventinio sezono prekė. "Baby Alive" tipo lėlės komplektuojamos su specialiomis "žaliomis pupelėmis" ir "bananais", kuriuos jai galima sumaitinti, o vėliau šie produktai "virškinami" ir šalinami lėlei sėdint ant naktipuodžio. Tik ar tikrai vaikui tokių technologinių "stebuklų" reikia?
(4) 2008-12-18 0
Gruodžio 16-osios data reikšminga žinių visuomenės tapsmo istorijai. Tądien lygiai prieš 61-erius metus buvo išrastas tranzistorius, nuostabi struktūra puslaidininkiniame kristaliuke, be kurios šiandien neturėtume nei asmeninių kompiuterių, nei mobiliųjų telefonų, nei daugybės elektroninių prietaisų.
(6) 2008-12-18 0
Barackas Obama neseniai paskelbė grandiozišką planą – kaip atsaką ekonominei krizei, jis siūlo plėsti JAV interneto infrastruktūrą. Tobulinti interneto ryšį – ypač protinga mintis, mat tai padarius, plistų žinios, skatintųsi verslumas ir šalis taptų konkurencingesne pasaulinėje rinkoje.
(41) 2008-12-15 0
Genetiškai modifikuotų augalų bijoti nereikia, nes jie yra ekologiški ir gali apsaugoti nuo bado neturtingų šalių gyventojus, teigia Vokietijos mokslininkė, Nobelio premijos laureatė Christiane Nüsslein-Volhard.
(0) 2008-12-09 0
Turbūt daugelis iš mūsų yra girdėję terminą – biometrija. Dauguma, greičiausiai, jį sieja su moderniausiomis technologijomis, prisimindami veiksmo filmus apie šnipinėjimo misijas maksimalaus saugumo objektuose.
(15) 2008-12-06 0
Atsinaujinanti energetika - dažna tema spaudoje ir tiesiog diskusijose, tačiau neapleidžia mintis, jog kalba sukasi apie kažką tolimo ir fantastiško: realybėje vis tiek viskas sugrįžta prie iškastinio kuro, naujos kartos atominių ar šiluminių elektrinių. Natūralus klausimas - kodėl gi taip yra?
(32) 2008-12-05 -1
Pristatome kiek kitokį požiūrį į įprastinę "ekologinės produkcijos" sąvoką. Belieka visiems apsvarstyti autoriaus mintis ir imti blaviau vertinti net ir labai "gražių" etikečių turinį.
(5) 2008-12-03 0
Mokykloje, skubant pro pradinukų klases, ausis netikėtai užfiksuoja svetimus žodžius. „Ein, zwei, Polizei“, - bando išsiskaičiuoti berniukai.
(6) 2008-12-03 0
Drauge su kompiuteriais ir informacinėmis technologijomis, į kasdienybę skverbiasi ir baimė – bankininkystės, asmeninius duomenis vagiantys virusai bei kitos kenkėjiškos programos, atrodytų, tik ir tyko aukų interneto kampeliuose. Saugotis yra ko, tačiau, kaip ir daugelis populiarių dalykų, kompiuterių virusai neretai siejami su mitais, neturinčiais nė kruopelio tiesos.
(12) 2008-12-02 0
Pentagonas kuria kovinius robotus, kuriuos valdančioje programinėje įrangoje bus įdiegtas visiškas suderinamumas su Ženevos konvencijomis. Tokie kareiviai – robotai nekreips dėmesio į mūšio lauke pastebėtus medikus, nešaudys į pasiduodančius priešo karius ir nevykdys karo nusikaltimų, kuriais neretai būna kaltinami kariaujantys žmonės.
(2) 2008-11-27 0
Nerimstančios žinios apie pasaulinės ekonomikos atokvėpį skatina atidžiai peržvelgti galimus verslo kaštų optimizavimo kelius. Racionalus informacinių technologijų ūkio valdymas gali ne tik padidinti bendrąjį darbo efektyvumą, bet ir leisti sklandžiau planuoti ateities išlaidas. Juolab kad ne tik nemažai sutaupoma, bet ir laimima didinant darbo efektyvumą, augant darbuotojų pasitenkinimui.
(0) 2008-11-18 1
Pagal turimas dujų atsargas Rusija užima pirmą vietą pasaulyje, Iranas – antrą, o Kataras – trečią. Tai, kad didžiausius dujų rezervus turinčios šalys akcentavo siekį bendradarbiauti dujų eksporto srityje, reiškia, kad galbūt pasaulyje kuriasi „dujų OPEC“ – organizacija, vienijanti stambiausius dujų gamintojus ir eksportuotojus. Kol kas neaišku, kiek artimi bus pagrindinių dujų tiekėjų ryšiai ir ar tikrai galima kalbėti apie monopoliją. Tuo labiau, kad Irano...
(4) 2008-11-16 0
Įsivaizduokite, kad esate tarptautinės taikos palaikymo misijos karys musulmoniškoje valstybėje. Stovite perėjimo punkto sargyboje. Jūsų užduotis – užkirsti kelią į saugomą teritoriją patekti sprogmenims, ginklams ir savižudžiams teroristams. Jus patikrinate kiekvieno asmens duomenis ir leidimus, tačiau apieškote tik vyrus. Liestis prie moterų jums griežtai draudžiama dėl kultūrinių aplinkybių. Akivaizdu, kad juodos plačios abajos patogios slėpti ne tik moteriška...
(5) 2008-11-14 0
Lietuvoje besilankantis pasaulinės informacinių technologijų bendrovės „Microsoft“ technologijų vadovas Centrinės ir Rytų Europos rinkoms Wilfriedas Grommenas pristatė aktualias pasaulinei IT rinkai problemas ir galimus jų sprendimo būdus.
(14) 2008-11-13 0
Vilniaus universiteto dėstytojas doc. dr. Paulius Subačius dėstytojus lygina su batų fabriko sraigteliais, kuriems bandymai kritikuoti baigiasi grasinimais.