Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Požiūris - komentarai ir nuomonės

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(64) 2012-12-22 9
Šiuolaikinių elektronikos prekių taisyti beveik neapsimoka. Tokie jau gamybos principai, susiklostę dar praeito amžiaus viduryje ir apėmę visą Vakarų pasaulį drauge su vartojimo lengvabūdiškumu.
(3) 2012-12-20 5
„Matyt, ir pačios bendrovės, ir Geologijos tarnyba, ir Aplinkos ministerija, ir Energetikos ministerija turėtų daugiau aiškinti kaip tas vyks arba galėtų vykti, kokios medžiagos bus naudojamos, kaip su jomis bus dirbama, tada, matyt, ir visuomenė palankiau, ramiau ar drąsiau į tai žiūrėtų“, – sako Lietuvos geologijos tarnybos direktorius Juozas Mockevičius.
(1) 2012-12-17 5
Naujosios valdžios principai dėl energetikos pertvarkos geri, tačiau sunkiai įgyvendinami. Taip tvirtina Romas Švedas, nepriklausomas konsultantas, buvęs energetikos viceministras.
(17) 2012-12-13 18
Didžiosios Britanijos politikas, buvęs Margaret Thatcher patarėjas, verslininkas lordas Christopheris Moncktonas į visuomenės akiratį patenka dėl radikalių pasisakymų – laisvosios rinkos idėjų propagavimo ar neigimo, kad klimato atšilimas vyksta dėl žmogaus veiklos.
(5) 2012-12-13 16
Besitęsiant ginčams, ar Lietuva turėtų toliau grįsti branduolinės energetikos ar atsinaujinančių išteklių energetikos kelią, mokslininkai ir toliau diskutuoja apie atominės energetikos naudą ir energetikos sektoriaus perspektyvas. Lietuvos mokslų akademijoje vykusioje diskusijoje „Fizikinės energetikos problemos ir ateities energetika“ fizikas Juozas Vidmantis Vaitkus ragino, planuojant energetinę šalies ateitį, neužmiršti ir mažėjančio deguonies kiekio pasaulyje.
(0) 2012-12-12 8
„Ekologijos nereikia nei kvailiams, nei vargšams. Vargšas neturi už ką aplinkos tvarkyti, o kvailas nesupranta kam tai daryti“, - sako dvidešimt penkmetį kitąmet švęsiančios biotechnologijų bendrovės „Biocentras“ direktorius, profesorius Saulius Grigiškis. Apie tai, kiek taršioje aplinkoje mes gyvename, kokiais būdais teršalai yra valomi ir kokias inovatyvias technologijas kuria lietuviai, portalas grynas.lt kalbino aplinkosaugines biotechnologijas kuriančios įmonės vadovą.
(22) 2012-12-11 19
Atsinaujinanti energetika yra nepagrįsta nei moksliniu, nei ekonominiu požiūriu, tačiau ji labai naudinga politinėms partijoms kaip pinigų plovimo schema, mano Jungtinės Karalystės antižaliasis politikas, apžvalgininkas, vikontas Christopheris Moncktonas Lietuvoje viešėjęs Laisvosios rinkos instituto kvietimu.
(13) 2012-12-07 22
Placebo efektas yra mokslo pasaulyje plačiai stebimas fenomenas, kurio koncepcija, nors ir nebūtinai teisingai, jau spėjo įsiskverbti į kasdieninį gyvenimą: kai kurie jį pateikia kaip vaistą nuo visų ligų ar pagrindinę bet kokio pasveikimo priežastį.
(44) 2012-12-03 15
Jei Lietuva devyniais dešimtadaliais sumažintų valstybės aparatą, mokesčius ir atsisakytų daugumos taisyklių bei reglamentų, kaip tai padarė Honkongas, ji taptų viena pirmaujančių valstybių Europoje, mano Jungtinės Karalystės politikas, apžvalgininkas vikontas Christopheris Moncktonas.
(7) 2012-11-29 16
Šiemet pradėjau studijuoti užsienyje. Ketveri metai nėra trumpas laiko tarpas, tad norisi pasiimti kuo daugiau daiktų, ką gali panešti. Vienas iš mano hobių yra fotografija, tad nutariau nuotraukas ir juosteles turėti ir naujuose savo namuose. O kiekis nėra mažas: turiu virš šimto mažo formato nuotraukų, keletą didelių (iki 30×45cm), virš 30 sukarpytų juostelių. Ir visa tai sveria… virš 1 kilogramo.
(33) 2012-11-29 26
Pasitelkusi austrų ekonomikos mokyklos idėjas Lietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI) ekspertė Rūta Vainienė tikina, kad ūkio kritimas simbolizuoja ekonomikos sveikimą, o centriniai bankai „įšvirkšdami“ pinigų tik dar labiau apnuodija sistemą. Specialistė tiki, kad po tokių Europos centrinio banko veiksmų šių metų pradžioje dar po metų sulauksime hiperinfliacijos.
(6) 2012-11-24 27
Vilniuje ką tik praūžė visų aukštųjų technologijų metų laukiamiausias renginys – „Silicon walley comes to Baltics“. Konferencijos metu turėjau retą galimybę susitikti su „Wireless Communications Alliance“ vadove, MIT/Stanford Venture Lab ir Silicio Slėnio siela, Gigi Wang. Pasaulyje tikriausiai nėra kitos moters geriau už ją išmanančios aukštąsias technologijas ir verslo inovacijas.
(1) 2012-11-20 31
Palatose vietoje slaugytojų – robotai, o privačioje klinikoje niekas nesugalvoja medikui į kišenę įbrukti pinigų. Daugiau nei 10 metų svetur praleidęs gydytojas sotesnį gyvenimą svetur iškeitė į iššūkių kupiną kasdienybę uostamiestyje.
(15) 2012-11-07 3
Man 40 ir aš dirbu žaidimų apžvalgininku. Aš tik dabar suvokiau, kad kai kuriems žmonėms tai gali nuskambėti keistai. Prieš 17 metų, kai aš pasirinkau šią idiotišką profesiją, visi manė, kad mano darbas geriausias pasaulyje – ir jie buvo teisūs. Tiesą sakant, esu tikras, kad jis tokiu liko iki šiol, bet prabėgus 17 metų aš vis dažniau pagaunu keistus žvilgsnius ar raukomus antakius. Tau 40? Vis dar rašai apie žaidimus?
(0) 2012-11-06 4
Kas lemia verslumo sėkmę universitetui, kurio mokslininkų ir absolventų įkurtos įmonės, susijungusios į vieną, sudarytų 11 pagal dydį pasaulio ekonomiką, ir kaip universitete išugdyti 77 Nobelio premijos laureatus pokalbyje pasakoja Lietuvoje viešėjusi Masačiusetso technologijos instituto (MIT) atstovė Marie-Teresa Vander Sande.