Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žmonių pasaulis » Žvilgsnis į visuomenę

Nyderlandai nebenori vadintis Olandija

2019-10-07 (0) Rekomenduoja   (34) Perskaitymai (220)
    Share
Tai straipsnis iš rašinių ciklo. Peržiūrėti ciklo turinį

Gal nebus taip sunku pratintis, kaip Gruziją Sakartvelu vadinti.

Nyderlandų valdžia rengiasi atsisakyti naudoti žodį „Olandija“ kaip oficialų valstybės pavadinimo sinonimą. Kaip spalio 4 dieną, penktadienį, pranešė DB laikraščiai The Guardian ir The Telegraph, Nyderlandai šiuo tikslu kuria plačią pervadinimo kampaniją, kuria siekiama sukurti „atviros ir inovatyvios šalies“ įvaizdį, o taip pat stimuliuoti eksportą ir turizmą.

Atitinkama – palaikoma vyriausybės, turizmo pramonės ir privataus verslo – koncepcija bus pristatyta jau 2019 metų gale. „Buvo susitarta dėl pirmenybinio oficialaus šalies pavadinimo – Nyderlandų – naudojimo, – Nyderlandų URM spaudos sekretorių cituoja The Telegraph.

Būtent šis pavadinimas, o ne Olandija, turės būti naudojamas, kalbant apie šalį Roterdame vyksiančiame „Eurovizijos“ konkurse ir 2020 metų Olimpinėse nžaidynėse Tokijuje. Be to, nacionalinė futbolo komanda oficialiose rungtynėse bus vadinama tik Nyderlandų rinktine.

Nyderlandai nori pritraukti turistus į provincijas

Kaip rašo The Guardian, vyriausybė „nori atitraukti tarptautinį dėmesį nuo tų nacionalinio gyvenimo ypatybių, su kuriomis įprastai asocijuojasi šalis, tarkime, narkotikų vartojimo pramogai kultūra ir Raudonųjų žibintų kvartalas Amsterdame.“

Be viso to, naujas įvaizdis turėtų tarp turistų padidinti populiarumą provincijų, kurios menkiau žinomos, nei sostinės regionas. 2019 metų gegužę Nyderlandų turizmo ir kongresų biuras (NBTC) pareiškė ketinanti pristabdyti Amsterdamo reklamą, motyvuodamas tuo, kad pageidaujančių aplankyti sostinę turistų gali būti pernelyg daug.

Olandija – sritis Nyderlandų vakaruose, kurią sudaro Šiaurės ir Pietų Olandija. XVI-XVII amžiuje šioje srityje buvo labiausiai išvystyta pramonė. Būtent Olandijos srityje yra trys stambiausi šalies miestai: Amsterdamas, Roterdamas ir Haga, dėl to su šia sritimi imta asocijuoti visa valstybė.


Verta skaityti! Verta skaityti!
(37)
Neverta skaityti!
(3)
Reitingas
(34)
Visi šio ciklo įrašai:
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
56(0)
37(0)
31(0)
26(0)
24(0)
21(0)
20(0)
19(0)
15(9)
13(4)
Savaitės
93(1)
80(0)
70(5)
Mėnesio
93(0)
83(5)
78(6)