Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žmonių pasaulis » Žvilgsnis į visuomenę

Elonas Muskas per dieną praturtėjo 36 milijardais dolerių - pasaulis to dar nebuvo matęs

2021-10-27 (5) Rekomenduoja   (35) Perskaitymai (275)
    Share

Elono Musko turtų vertė per dieną paaugo 36 milijardais dolerių - „Bloomberg“ milijardierių sąraše toks šuolis dar niekada nebuvo fiksuotas.

Muskas vos mėnesį yra turtingiausias pasaulio žmogus, o dabar jis yra ir sparčiausiai turtėjantis. Pirmadienį, kai jūs vis dar kovojote su pirmadienio mieguistumu, Muskas tapo 36 milijardais dolerių turtingesnis.

Kas nutiko? Na, pinigų Musko sąskaitose taip smarkiai nepadaugėjo. Tiesiog paaugo jo turimų akcijų vertė. Automobilių nuomos milžinė „Hertz“ užsakė 100 tūkstančių „Tesla“ elektormobilių - tai yra didžiausias užsakymas Elono Musko kompanijos istorijoje. Tai - ne tik didžiulis pajamų šaltinis elektromobilių gamintojui, bet ir neblogas pripažinimas. Ir akcijų biržos tai įvertino.

Tiesą sakant, „Tesla“ vertė ir taip kilo po puikių ketvirčio rezultatų. Rezultatas - Muskas per dieną tapo 36 milijardais turtingesnis. Ironiška, kad tai - ne pinigai, o akcijų vertė, bet jei Muskas parduotų visas savo akcijas, jų vertė staigiai kristų ir tokių pinigų jis negautų. „Tesla Motors“ sėkmė yra siejama su Musku, todėl įdomu, kaip kompanijai sektųsi Muskui pasitraukus.

2019 metais Muskas teigė, kad turi labai nedaug grynųjų ir gyvena iš paskolų, kurias remia savo turimomis akcijomis. Jis pardavė nekilnojamą turtą Kalifornijoje ir persikėlė į nedidelį būstą prie „SpaceX“ būstinės Teksase. „Twitter“ tinkle jis yra rašęs, kad jo turtai visiškai priklauso nuo jo kompanijų - jei žlugtų jos, žlugtų ir jis. Ir nors to žlugimo tikriausiai linki ne vienas „Tesla“ konkurentas, kompanijos padėtis rinkoje kol kas tik stiprėja.

 

Elonas Muskas „Forbes“ milijardierių sąraše jau artėja prie 300 milijardų dolerių ribos. Jo turtai vertinami 278,6 milijardais dolerių, antroje vietoje esančio Jeffo Bezoso - 197 milijardais.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(40)
Neverta skaityti!
(5)
Reitingas
(35)
Komentarai (5)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
79(9)
36(2)
33(0)
27(0)
26(0)
18(6)
16(0)
14(9)
13(2)
13(0)
Savaitės
92(1)
80(0)
Mėnesio
111(22)
93(0)
83(5)