Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Žvilgsnis į visuomenę

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2021-12-07 -3
Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.
(0) 2021-12-07 0
Naujasis „Netflix“ serialas „Squid Game“ užvaldė pasaulį ir dėka socialinių tinklų tapo vienu populiariausiu serialu, kurį pasaulis kada nors matė. Tačiau jame slypi ir gilesnė prasmė, po kurios į šį serialą žiūrėsite kitaip.
(1) 2021-12-06 11
„Tesla“ yra labai sėkminga elektromobilių gamintoja, bet ir jai kartais reikia šiokios-tokios valstybės pagalbos.
(0) 2021-12-05 2
Lietuva vos prieš mėnesį tapo viena iš devynių rinkų, kur veikia „Bonami“ – prekybos baldais ir namų interjero detalėmis milžinė iš Čekijos. Tuomet šios bendrovės vadovai ambicijų Lietuvoje neslepė ir teigė, kad per trejus metus „Bonami“ turėtų tapti viena iš trijų populiariausių šalyje veikiančių internetinių baldų ir namų apstatymo parduotuvių. Užmojai dideli, bet, panašu, ne iš piršto laužti – lietuviai užplūdo „Bonami“ jau per pirmą veiklos mėnesį, o prekybos rezultatai viršijo lūkesčius.
(0) 2021-12-05 1
Lietuviškų įmonių naujausiame TOP-50 didžiausių Baltijos šalių reitinge padaugėjo iki 32 (pernai buvo 30), estiškų bendrovių skaičius nepakito – 10, о latviškų sumažėjo nuo 10 iki 8. Tai skelbia tarptautinė rizikos valdymo bendrovė „Coface“, išanalizavusi daugiau kaip 300 mln. Eur apyvartą pernai pasiekusias įmones. Įmonės iš Lietuvos išsiskiria ne tik spartesniu augimu, bet ir aukštesniu pelningumu; jos sukuria daugiau darbo vietų.
(0) 2021-12-04 11
Retas pasaulio lyderis yra taip atidžiai stebimas ir kartu taip apgaubtas paslapties skraiste kaip Kim Jong-unas. Bet panašu, kad už uždarų durų Šiaurės Korėjoje ruošiamasi dienai, kai diktatorius pasitrauks.
(0) 2021-12-04 5
Atsimenate „Žvaigždžių karus“ ir fermą, kurioje gyveno Lukas Skywalkeris su savo dėde ir teta? Vienas didžiausių jų rūpesčių buvo dykumų planetoje surinkti taip reikalingą drėgmę. Jie naudojosi drėgmės surinktuvais, kurie filmo kūrėjams aštuntajame dešimtmetyje turbūt atrodė tarsi didžiausia fantastika – bet kokie jau po truputį tampa realybe šiais laikais, vos po keturių dešimtmečių nuo pirmojo „Žvaigždžių karų“ filmo pasirodymo.
(3) 2021-12-03 28
Nuo visiško branduolinio karo iki milžiniško asteroido smūgio – nesunku įsivaizduoti, kaip žmonijos era Žemėje gali staiga baigtis. Tačiau darant prielaidą, kad yra išgyvenusiųjų, kiek žmonių reikėtų, kad mūsų rūšis išliktų?
(0) 2021-12-03 0
Prieššventinės skubos apimtus pirkėjus šiuo metu aktyviau atakuoja ir įvairaus plauko sukčiai, kurių tikslas vienas – ištuštinti svetimą banko sąskaitą. Pinigų plovimo ir sukčiavimo prevencijos ekspertas tikina, kad nors pandemijos metu virtualioje erdvėje laiko praleidžiame daugiau ir apsiperkame dažniau, papildomas atsargumas tikrai nepakenktų.
(0) 2021-12-02 5
Economist Intelligence Unit (EIU) paskelbė naują 2021 metų brangiausių ir pigiausių gyventi miestų sąrašą – brangiausio miesto titulas atiteko naujam miestui.
(2) 2021-12-02 0
Verslo kūrimas patirties neturintiems žmonėms – didelis iššūkis. Siekiant padėti Lietuvos startuoliams jų kūrimosi pradžioje, „Startup Lithuania“, „Vienaragiai LT“ ir „LT VCA“ kartu su žymiausiomis Lietuvos teisininkų kontoromis sukūrė visiems prieinamą teisinių dokumentų šablonų platformą. Čia startuolių kūrėjai galės lengvai parsisiųsti reikalingą teisinio dokumento pavyzdį, ruoštą profesionalų.
(25) 2021-12-01 34
Elonas Muskas nėra patenkintas lėta „SpaceX“ pažanga kuriant „Raptor“ variklius, reikalingus „Starship“ erdvėlaiviui varyti, teigiama bendrovės el. laiške, kurį gavo „Space Explored“. Ir tai gali būti rimta.
(17) 2021-12-01 5
Pasaulis laukia, kol elektromobilių baterijų kaina nukris iki mažiau nei 100 dolerių už kilovatvalandę. Ir prie to po truputį artėjama jau kelis dešimtmečius, bet kainos kitimo grafikas ateityje gali pasukti nepageidaujama linkme.
(2) 2021-11-28 7
Naujos Timo Maršalo knygos apie geografijos įtaką (geo)politikai. Nedidelė autoriaus recenzija.
(0) 2021-11-27 80
Verslo kūrimas yra sudėtingas procesas. Net jei įdėsite labai daug darbo, sėkmė nebus garantuota. Tiesą sakant, daug kas priklauso ir nuo aplinkos faktorių - gamtinių katastrofų, karų, pandemijų. Konkurentai irgi greitai prisitaiko prie sėkmingai veikiančių kompanijų veiklos modelių. Tačiau vienai kompanijai pasaulyje pavyko išsilaikyti 1443 metus.