Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Žvilgsnis į visuomenę

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2011-01-01 iki 2011-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2011-12-07 0
Skalūnų dujų gavybos plėtra suteiks galimybę Jungtinėms Valstijoms sukurti 870 tūkst. darbo vietų per artimiausius ketverius metus. Tokius duomenis skelbia "IHS Global Insight" tyrimas.
(29) 2011-12-07 0
Irano konfrontacija su Izraeliu, JAV ir kitomis Vakarų valstybėmis tik stiprėja. Abi pusės viena kitą kaltina teroro išpuoliais – ir netgi tais atvejais, kai oficialiai kalbama apie nelaimingus atsitikimus, už šių kalbų dažnai slepiasi įtarimai dėl prikištų priešų nagų.
(0) 2011-12-06 0
Į kasdienį gyvenimą „įsibrovusios“ technologijų teikiamos galimybės ne tik keičia socialinę realybę, bet ir daro įtaką psichinei sveikatai. Atsirado nauja sąvoka „virtualus draugas“, kurios definicija turėtų sukelti sumaištį, tačiau yra plačiai naudojama bei retai kvestionuojama.
(60) 2011-12-06 0
Kokią grėsmę kelia Irano branduolinė ir balistinės programos? Koks Rusijos vaidmuo kuriamo ginklo atžvilgiu? Kodėl Lietuva liko mažumoje priešinantis Palestinos autonomijos priėmimui į UNESCO? Apie tai Lietuvos radijo laidoje „Akiračiai“ pasakojo Izraelio ministro pirmininko pavaduotojas ir užsienio reikalų ministras Avigdoras Liebermanas.
(9) 2011-12-02 0
Ar mes verti skaityti literatūrą, ar mes sugebame ją tinkamai įvertinti ir suprasti tokią, kokią ją norėjo perteikti mums autorius…
Skaitydamas prozos kūrinius, mintimis kartais nuklystu. Nors skaityti knygą – tai sekti jos turinį, gyventi tuo kūriniu, bet mane jis paveikia įveikdamas ir nublokšdamas į savo paties praėjusių įvykių prisiminimus. Ar literatūra taip veikia žmogų? Aš jau nebeskaitau, bet svajoju. Iš transo sugrįžusios mintys primena, kad keletas pra...
(19) 2011-12-01 0
„Transparency International“ (TI) Korupcijos suvokimo indekso (KSI) 2011 m. tyrime Lietuvai skyrė 4,8 balus ir 50 vietą 183 šalių sąraše. 2010 metais Lietuvos KSI buvo 5,0 balo, Lietuva užėmė 46 vietą iš 178 valstybių.
(3) 2011-11-29 0
Siekiant mažinti klimato šilimą skatinančių dujų kiekį, nuo 2012 m. aviacija bus įtraukta į ES prekybos taršos leidimais sistemą. Ji bus taikoma visiems skrydžiams iš ES oro uostų ir į juos. Tad visos ES aviacijos kompanijos turės arba pirkti taršos leidimus, arba investuoti į ekologiškesnes technologijas. Bet kokiu atveju, tai bus papildomos finansinės išlaidos, o kas jas dengs, kol kas dar nėra aišku.
(41) 2011-11-27 7
Maždaug kas trečias Lietuvos gyventojas per metus neperskaito nė vienos knygos. Auga jau antra neskaitančių lietuvių karta. Vaikai, nematydami tėvų su knyga rankose, ir patys renkasi kitokius laisvalaikio leidimo būdus.
(24) 2011-11-26 1
Visiems puikiai žinoma, jog psichiškai sveika mama ar tėvas padarytų viską, kad apgintų, apsaugotų savo vaikus nuo visų įmanomų pavojų. Atiduotų viską negailėdami savęs, kad vaikas gautų galimybę gyventi ar augti sveikas. Tai mūsų kraujyje, nes tai išlikimo ir išgyvenimo klausimas. Be to nebūtų nei manęs, nei jūsų. Tačiau kas atsitiko tautai, pagimdžiusiai M. K. Čiurlionį, Vydūną, vysk. M. Valančių, gebėjusiai savo stiprybe, kalba ir kitomis nemedžiaginėmi...
(1) 2011-11-22 1
Ambicingas Eurazijos sąjungos kūrimo projektas, apie kurį praėjusį savaitgalį paskelbė jo pagrindiniai dalyviai – Rusija, Kazachstanas ir Baltarusija – taps Europos Sąjungos (ES) vienybės išbandymu. Taip tvirtina Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojas Nerijus Maliukevičius.
(34) 2011-11-18 0
Trys Sovietų Sąjungai priklaususios valstybės penktadienį sutarė žengti pirmą žingsnį kuriant Eurazijos ekonominę sąjungą.
(4) 2011-11-18 0
Daugeliui kompanijų naujų produktų kūrimas pasaulio vartotojams yra geriausiai pastebimas, kuomet pradedama kalbėti apie inovacijas. Daugelis Indiją mato kaip šalį, kurioje yra įgyvendinamos kitų žmonių sukurtos idėjos, tačiau ne vieta, kur gimsta inovacijos, rašo „The Atlantic“. Tačiau jie klysta – Indijoje yra daugiau kaip 600 tyrimų ir plėtros (angl. research & developement, R&D) centrų, kuriuose kompanijos kuria ir gamina įvairiausius naujus gaminius.
(36) 2011-11-11 0
Lietuva vis giliau grimzta į priklausomybę nuo Rusijos energetinių išteklių – visas reikalingas dujas ir didžiąją dalį elektros ji gauna iš Rytų kaimynės. Banko „Nordea bank Lietuva“ ekonomistas Žygimantas Mauricas skaičiuoja, kad per metus dujoms, elektrai ir naftai Lietuva išleidžia 8 mlrd. Lt ir šią situaciją būtina keisti.
(26) 2011-11-11 3
Jungtinės Valstijos buvo sukurtos, remiantis švietimo epochos vertybėmis ir yra stipriausia mokslu paremta valstybė. Tačiau mokslo statusas visuomeniniame gyvenime dar niekada nebuvo toks žemas. 2012-ųjų metų prezidento rinkimų kampanijai įsisiūbuojant, JAV politikai, ypač dešinieji, regis, persikėlė į paralelinę visatą, kur nemokšiškumas, neigimas ir nepagrįstumas nugali faktus, įrodymus ir racionalumą.
(18) 2011-11-10 0
Problemos su skolomis nesusitvarkančia Graikija paveiks euro zoną, o kartu ir Lietuvą, kuri skolinasi tarptautinėse rinkose ir eksportuoja savo prekes. Dėl to sutarė trečiadienį Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute (TSPMI) surengtos diskusijos „Kas vyksta euro zonoje ir ką tai reiškia Lietuvai“ dalyviai.