Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Žvilgsnis į visuomenę

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2011-01-01 iki 2011-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(41) 2011-10-02 0
Danai pirmieji pasaulyje įves „riebalų“ mokestį, skirtą mažinti riebių produktų vartojimą. Danijos pavyzdžiu gali sekti ir kitos valstybės, pavyzdžiui, Jungtinė Karalystė, kurioje yra daugiausia nutukusių žmonių, lyginant su kitomis Europos šalimis, praneša telegraph.co.uk.
(11) 2011-10-01 0
JAV ir Kiniją galėtume laikyti dviem pasaulio galiūnėmis, tik viena jų kovoja su finansinės krizės sukeltomis problemomis ir siekia išsaugoti savo dominavimą pasaulio politinėje arenoje, o kita toliau vykdo sėkmingą ekonominę plėtrą, kartu stiprindama ir savo karinius pajėgumus.
(2) 2011-09-27 0
Niujorko policija yra pasirengusi numušinėti virš miesto skrendančius lėktuvus, jei kiltų būtinybė.
(34) 2011-09-26 0
Sovietinio komunizmo pasekmės iki galo nėra įsisąmonintos ir įvertintos, o daugelis žmonių, neturėdami įgūdžių gyventi laisvėje, palūžo ir pasinėrė į save naikinantį elgesį, konstatuoja Vilniaus universiteto (VU) docentas, vaikų ir paauglių psichiatras Dainius Pūras. VU surengtame forume apie akademiškumą Lietuvoje D. Pūras stebėjosi, kad tėvai ir toliau vaikus moko neišsišokti, „būti kaip visi žmonės“.
(9) 2011-09-26 1
Už skurdo ribos gyvenančių JAV piliečių skaičius pasiekė 46,2 mln., skelbiama Baltųjų rūmų ataskaitoje.
(5) 2011-09-23 25
„Sodros“ interneto puslapyje patalpinta senatvės pensijos amžiaus skaičiuoklė. Nuo kitų metų senatvės pensijos amžius pradedamas tolinti, todėl pastaruoju metu „Sodros“ specialistai sulaukdavo nemažai gyventojų klausimų, kokio amžiaus būdami jie sukaks senatvės pensijos amžių.
(2) 2011-09-23 0
Naujiena, susijusi ir su politika, ir šiek tiek su IT. Piratų partija, užgimusi Švedijoje, o dabar turi atstovybę daugelyje inovatyvių pasaulio šalių, skinasi kelią jau link realios valdžios. Tai įrodė Berlyne įvykę parlamento rinkimai, kuriose vietinė piratų partija gavo net 9 procentus balsų.
(1) 2011-09-20 1
Prieš kelis mėnesius Afrikoje įvyko svarbus politinis įvykis – susikūrė nauja valstybė Pietų Sudanas, kurios nepriklausomybė buvo paskelbta liepos 9 dieną. Be abejo, pasikeitė ir pasaulio politinis žemėlapis, bet internetinės tarnybos neskubėjo atnaujinti savo duomenų bazių. Pavyzdžiui, „Google Maps“ atnaujinimui prireikė dviejų mėnesių.
(4) 2011-09-19 0
Ketvirtį trilijono litų – tiek reikėtų pakloti už visą Lietuvos žemę ir nekilnojamąjį turtą (NT). Registrų centras parengė preliminarius masinio nekilnojamojo turto verčių žemėlapius, pagal kuriuos savivaldybės ir gyventojai kitąmet nustatinės savo turto vertę.
(13) 2011-09-18 0
Keliautojas ir gidas, kelionių organizatorius Dainius Kinderis drąsiai sako, kad save laiko pasaulio lietuviu, nors namais vadina Lietuvą. Apie patirtus įspūdžius ir gyvenimo patirtį keliautojas pasakojo tiesa.com žurnalistei Agnei Ruseckaitei.
(2) 2011-09-15 0
Įsibauginusi dėl galimų teroro išpuolių per Rugsėjo 11-osios metines JAV visuomenė praėjusią savaitę buvo dar nervingesnė, nei įprasta. Tiesa, šįkart išskirtinis atsargumas mokesčių mokėtojams kainuos dešimtis tūkstančių dolerių.
(14) 2011-09-13 5
Karinė mintis nestovi vietoje, ir ateities karams ruošiamasi jau šiandien. Kokie tiksliai jie bus, nėra aišku, bet akivaizdu, kad nemažai šiuolaikinės karinės technikos yra atgyvenos, kuriomis po kelių dešimtmečių kariaus tik ekonomiškai ir technologiškai atsilikusios valstybės. Branduolinis ginklas taip pat išlieka tik kraštutinio atvejo priemone, padedančia išlaikyti tam tikrą strateginį balansą. Tačiau praktinis jo panaudojimas yra sunkiai įsivaizduojamas net kriti...
(67) 2011-09-12 2
Rugsėjo 11-ąją, visame pasaulyje minint Pasaulio prekybos centrų atakos Niujorke dešimtmetį, „Wikileaks“ paviešino per pusę milijono pranešimų gaviklių žinučių. Pranešimai buvo išsiųsti tą lemtingą 2001 m. rugsėjo 11-ąją.
(11) 2011-09-12 0
Vos prieš mėnesį pasklidus žiniai apie tai, kad „Lietuvos Ryto“ TV pirmasis iš komercinių kanalų Lietuvoje pradėjo transliuoti žinių laidą plačiaekraniu 16:9 formatu, šiandien kyla diskusijos – ar mums išvis reikalingas nacionalinis transliuotojas. Juk komercinės televizijos Lietuvos žiūrovams gali pasiūlyti kur kas daugiau.
(6) 2011-09-10 0
Šį savaitgalį JAV Bokštų Dvynių vietoje pristatomas paminklas, skirtas pagerbti rugsėjo 11-osios aukas, žuvusias didžiausios JAV teroristinės atakos metu. Įdomu tai, jog paminklo autoriai ne tik mąstė apie jo dizainą, bet ir sprendė labai netikėtą uždavinį – kaip išdėlioti aukų vardus, kad būtų patenkinti visi loginiai ryšiai ir žuvusiųjų artimųjų prašymai.