Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Žvilgsnis į visuomenę

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2011-01-01 iki 2011-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(10) 2011-09-10 0
Daugelis labai turtingų žmonių leidžia savo pinigus privatiems lėktuvams, kiti pasistato prabangią pilį viename iš pasaulio rojaus kampelių, tačiau pats įspūdingiausias būdas parodyti savo turtus – įsigyti nuosavą salą. Businessinsider.com pateikia sąrašą įžymybių, magnatų ir turtingų verslininkų, kurie turi įsigiję įspūdingiausias pasaulio salas. Kai kuriose jie gyvena patys, o kai kurias nuomoja svečiams už milžiniškus pinigus. Neįtikėtina, tačiau dauge...
(9) 2011-08-30 0
„Akiborgu“ („akis“ ir „kiborgas“) save vadinantis režisierius Robas Spensas (Rob Spence) akies neteko incidento su šaunamuoju ginklu metu. Prieš dvejus metus prarastos akies vieton buvo implantuota dirbtinė akis su vaizdo kamera. Šioji vaizdą transliuoja ne į smegenis, o į netoliese esantį ekraną. Tačiau to R. Spensui visiškai pakako susukti trumpą, tačiau įspūdingą filmą apie ta pačia žeme vaikštančius protezuotus likimo brolius.
(6) 2011-08-28 0
Užsienyje saugomos teritorijos turi savanorišką tarnybą. JAV jie vadinami Nacionalinių parkų reindžeriais. Panašūs savanoriai dirba ir Azijoje, Afrikoje, Europoje.
(6) 2011-08-28 -2
Pastaruosius kelerius metus pasaulinės maisto produktų kainos kilo sparčiu tempu, o pasaulio populiacija augo nepaprastai greitai – per praėjusius 50 metų Žemės gyventojų skaičius padvigubėjo. Vis dažniau pasigirsta kalbų, kad ateityje maisto produktų kainos pasieks sunkiai suvokiamas aukštumas. Sparčiai kylančios kainos jau dabar kelią galvos skausmą daugumai šalių, ypač trečiojo pasaulio valstybėms. Žmonių skaičius sparčiausiai didėja ekonomiškai silpnose šal...
(19) 2011-08-28 0
Nuo liepos, siekiant sumažinti taršą ir skatinti tvarų vartojimą, didiesiems Los Andželo prekybos centrams uždrausta pardavinėti plastikinius maišelius, o vietoje jų pasiūlyta prekiauti perdirbamais popieriniais maišeliais, kurie kainuoja 10 dolerio centų.
(7) 2011-08-26 0
Galima sakyti, kad Londono riaušės nepasiduoda aiškinimams. Kaip ir bet koks masiškai, stichiškai kilęs smurtas. Paprastai mėgindami paaiškinti tokius reiškinius mokslininkai pradeda nuo to, kad niekada nežinai, kas nuspaus minios smurtavimo starto mygtuką.
(36) 2011-08-25 7
Pasirodo, turtingoje Vokietijoje gali jaustis laimingas ir neturėdamas pinigų. Tai savo gyvenimu mėgina įrodyti Heidemarie Schwermer. Kad taip gali būti, netikėta ir pačiai 69-erių vokietei. H. Schwermer pradėjo eksperimentą prieš 15 metų. Moteris jautėsi pavargusi nuo „godžios vartotojų visuomenės“, todėl norėjo įrodyti, jog metus gali pragyventi ir negaudama atlyginimo. Tačiau toks gyvenimo būdas H. Schwermer labai patiko. Vokietė nenutraukia jo ir toliau...
(14) 2011-08-21 188
Kai kurie loterijų žaidėjai nesitiki sėkmės – jie tiki savimi. Neseniai paaiškėjo keli loterijų trūkumai, kuomet norint laimėti nereikėjo naudoti jokių apgavysčių ar techniškai pažangių įrenginių, kuriuos naudojo kazino vagys filme „Oušeno vienuoliktukas“, tačiau pakako sugebėjimo pastebėti tendencijas ir pasinaudoti algoritmų silpnybėmis, skelbia newscientist.com.
(9) 2011-08-20 0
„Vilniaus troleibusai“ planuoja visus vairuotojus aprengti uniformomis, tačiau įgyvendinti sumanymą ketina palaipsniui. Pirmiausia vairuotojai bus aprūpinti specialiomis liemenėmis. Anot kompanijos direktoriaus Vidmanto Striškos, aprengti uniforminėmis liemenėmis vairuotojus kainuos maždaug 18 tūkst. litų.
(14) 2011-08-08 1
Tarp Prancūzijos ir Vokietijos įsiplieskęs skandalas dėl žąsų kepenėlių pašteto gali nuskambėti per visą pasaulį. Tuo įsitikinęs vienos besipykstančios šalies ministras.
(12) 2011-08-05 0
Sparčiai populiarėjantys išmanieji telefonai vis labiau skverbiasi į žmonių gyvenimus – vis dažniau žmonės mobiliųjų iš rankų nepaleidžia nei kino teatre žiūrėdami filmą, nei koncerte, nei spektaklyje. O taip, pasirodo, elgiasi ne tik dėl technologijų naujovių pamišę paaugliai, bet ir subrendę žmonės, informuoja „The Telegraph“.
(12) 2011-08-02 14
Prieš 70 metų, 1941 m. liepos mėnesį, Berlyno universiteto profesorius Konradas Meyeris-Hetlingas pateikė SS reichsfiureriui Heinrichui Himmleriui garsiojo Rytų teritorijų kolonizavimo generalinio plano “Ost” pirmąjį variantą. Jame buvo numatytas pokarinis Rytų Europos šalių tvarkymas ir ekonominis vystymas.
(5) 2011-08-02 0
Žinoma britų mokslininkė pareiškė, kad tokie socialiniai tinklai kaip „Facebook“ ir „Twitter“ sukūrė kartą, kuri yra apsėsta dėmesio sau, turi problemų dėl dėmesio koncentracijos ir nuolatinio poreikio, kad jų asmeninis gyvenimas būtų sekamas.
(17) 2011-08-01 2
Kaip pasigaminti sprogmenį? Kur gauti reikiamų medžiagų ir kiek tai kainuos? Ar bomba bus veiksminga? Atsakymus į šiuos klausimus galima nesunkiai rasti internete. Mat skelbti tokią informaciją nėra draudžiama.
(5) 2011-08-01 0
Čekijos Piratų partija paskelbė karą šalies antipiratams ir paleido du tinklalapius, kuriuose apstu nuorodų į nelegalias filmų kopijas. Taip jie protestuoja prieš autorių teisių gynėjus, kurie iš vieno 16-mečio reikalauja 5 mln. eurų „žalos atlyginimo“ už tai, kad šis savo svetainėje pateikė nuorodų į filmus.