Mokslo ir technologijų pasaulis

"Samsung LaFleur" - kolekcija madingoms moterims
Publikuota: 2010-02-17

"Samsung Electronics Co. Ltd.", pirmaujantis mobiliųjų telefonų gamintojas, pranešė, kad visame pasaulyje puikiai žinomas modelis Carmen Kass reklamuos "LaFleur S7070" ir "LaFleur S5150" – pirmuosius produktus iš "Samsung LaFleur Collection 2010" linijos.

Pradedant vasario mėnesiu, Portugalijoje, Vengrijoje ir Baltijos šalyse, taip pat, palaipsniui ir kitose pasaulio rinkose, vyksta Samsung LaFleur Collection 2010 pristatymai televizijoje ir spaudoje. Reklamose išryškinamas naujasis mados etalonas: gracingumas dieną ir žavesys vakare. Carmen Kass spinduliuoja kerintį žavesį tiek dieną, tiek ir naktį.

„Carmen Kass įkūnijamas aukščiausio lygio ir intelekto žavesys idealiai tinka Samsung LaFleur Collection 2010, kurią sudaro mobilieji telefonai specialiai sukurti šiuolaikiškai moteriai.” – pasakė Younghee Lee, Samsung Electronics Mobiliųjų telefonų padalinio marketingo viceprezidentas.

Estų modelis Carmen Kass labai populiari tarp elitinių mados kūrėjų, ji pasirodo ant daugelio pasaulinių mados žurnalų viršelių.

Papildydama LaFleur įspūdingąją išorę ir maloniąsias savybes, įskaitant režimus Beauty Effect ir Lomo Effect ir pageidavimų sąrašą Wish list.

Samsung LaFleur S7070 – sukurta išskirtinio skonio primadonai

Samsung LaFleur sukurtas išskirtinio skonio moteriai, savim pasitikinčiai ir patraukliai asmenybei. Ši tikslinė auditorija teigiamai priims įspūdingąjį perlo baltumo Samsung LaFleur galinį dangtelį, taip pat, ir ergonomišką deimantu ir krištolu spindintį mygtuką korpuso priekyje.

Naudodami modelyje LaFleur integruotą 3.2 mln. vaizdo elementų fotokamerą ir Beauty Effect ir Lomo Effect režimus, vartotojai galės gauti puikias, be defektų nuotraukas ir portretus.

Šis įrenginys užtikrina kokybišką ir lengvai palaikomą ryšį su draugais ir kolegomis. Pop-up SNS (Social Networking Service – socialinio tinklo paslauga) vartotojui akimirksniu praneša, kai draugai atnaujina savo informaciją socialiniuose tinklalapiuose Facebook ir MySpace. Greitųjų žinučių siuntimo paslauga visus abonentus sujungia į vieną nesudėtingai naudojamą sistemą, todėl vartotojas visą laiką palaiko ryšį.

Kitos funkcijos sukurtos, turint omenyje moters poreikius, ir apima saugumą užtikrinančias galimybes, įskaitant SOS Message ir Fake Cal“ (klaidinantis skambutis). Vartotojai gali išsiųsti tiesioginę žinutę arba paskambinti iš anksto numatytoms viešosioms saugumo tarnyboms, kai, iškilus pavojui, atliekamas klaidinantis skambutis. Funkcija Wish List (pageidavimų sąrašas) padeda vartotojui sutvarkyti pirkinių planus.

Samsung LaFleur S5150 – sukurta primadonai, esančiai dėmesio centre

Samsung LaFleur S5150 sukurtas moteriai, visur ir visada esančiai dėmesio centre. Samsung LaFleur S5150 turi spindintį, sidabro spalva tonuotą galinį dangtelį, dengtą 3D struktūrą imituojančiu vaizdu. Paslėptas LED ekranas glittering LED (puošnusis LED) šviečia perspėdamas vartotoją apie įeinantį skambutį ar žinutę.

Kaip ir modelis LaFleur S7070, LaFleur S5150 turi eilę įvairių vaizdo redagavimo funkcijų, įskaitant Beauty Effect ir Lomo Effect, įdiegtos saugumą užtikrinančios funkcijos, įskaitant SOS Message ir Fake Call.

LaFleur S7070 ir LaFleur S5150 išleidimas patvirtina Samsung nuostatą kurti stilingus, madingus ir funkcijų pripildytus mobiliuosius telefonus skirtus moterims.

2010 m. sausio mėnesį kolekcija Samsung LaFleur Collection 2010 pristatyta Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje ir kitose Europos šalyse, vėliau tai įvyks Pietryčių Azijos ir Kinijos rinkose.

Gaminio techniniai duomenys

Samsung LaFleur S7070

Tinklas EDGE/GPRS 12 klasė, trys dažniai (900/1800/1900)
Ekranas 2.8" 16 mln. spalvų TFT LCD ekranas (240x320)
Kamera 3.2 mln. taškų kamera
Vaizdo redaktorius („Beauty Effect“, „Lomo effect“ ir kt.)
Vaizdo įrašymas: MPEG4 / H.263
Muzika Muzikos grotuvas, FM radijas su RDS sistema
MP3/ AAC / AAC+ / eAAC+ / WMA / MIDI skambučių melodijos
Žinutės SMS/EMS/MMS
Multi Instant Messenger“ funkcija
Papildomos funkcijos Wish List / Fake call / Mobile Tracker / SOS Message / Garsiakalbis
Sąsajos Bluetooth v2.1 / USB 2.0 High Speed / WAP 2.0 / Java MIDP 2.1
Atmintis 40 MB vidinė atmintis + išorinė atmintis (microSD) iki 8 GB
Matmenys 101 x 54.8 x 13.4 mm / 94g
Baterija 960 mAh
Pokalbių  laikas: iki 10 valandų
Laukimo režime: iki 800 valandų)

Samsung LaFleur S5150

Tinklas EDGE/GPRS 12 klasė, trys dažniai (900/1800/1900)
Ekranas 2.2" 16 mln. spalvų TFT LCD ekranas (240x320)
Kamera 3.2 mln. taškų kamera
Vaizdo redaktorius („Beauty Effect“, „Lomo effect“ )
Vaizdo įrašymas: MPEG4 / H.263
Muzika Muzikos grotuvas, FM radijas
MP3/ AAC / AAC+ / eAAC+ / WMA / MIDI skambučių melodijos
Žinutės SMS/EMS/MMS
Papildomos funkcijos Sezoninės užsklandos / Fake call / Mobile Tracker / SOS Message / Garsiakalbis
Sąsajos Bluetooth v2.1 / USB 2.0 High Speed / WAP 2.0 / Java MIDP 2.1
Atmintis 40 MB vidinė atmintis + išorinė atmintis (microSD) iki 8 GB
Matmenys 47 x 94 x 17.4 mm / 82.8g
Baterija 800 mAh
Pokalbių  laikas: iki 7 valandų
Laukimo režime: iki 470 valandų)