Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Įdomus faktas

Vidutiniškai žalia šviesoforo šviesa dega 22 sekundes.

Aktyvios diskusijos

Draugai

Registracijos ir turinio talpinimo sąlygos portale technologijos.lt

 
Sveiki atvykę į mokslo ir technologijų pasaulio diskusijas. Kodėl verta gaišti laiką registruojantis? Dėl kelių esminių priežasčių:
 • tik registruoti portalo lankytojai gali įsidėti avatarą, naudotis parašais ir kitomis maloniomis smulkmenomis
 • tik registruoti portalo lankytojai gali rašyti žinutes diskusijų temose, įkelti nuotraukas ir kitą informaciją
 • registruoti portalo lankytojai gali skelbti savo tekstus, dalintis projektais, rašyti atsiliepimus, apžvalgas, dalyvauti konkursuose
 

1. Bendravimo taisyklės

Jeigu nusprendėte užsiregistruoti, atminkite kelias mandagaus diskutavimo taisykles:
 • 1.1. Įžeidžiančios, vulgarios ir beprasmiškos diskusijų žinutės ir jų autoriai bus pašalinti iš sistemos, todėl visi, kurie galvoja kalbėti ką nori, kur nori ir kaip nori, gali nesiregisruoti. Tam yra tokios vietos kaip IRC, puslapiai apie nieką, ir t.t.
 • 1.2. Šių diskusijų administratoriai ir moderatoriai visais būdais stengiasi pašalinti netinkamas žinutes, tačiau neįmanoma pašalinti ir peržiūrėti visų žinučių, todėl jūs turite suprasti, kad visos žinutės šiose diskusijose yra jų autorių, o ne administratorių ar moderatorių nuomonė ir pažiūros (išskyrus šių žmonių žinutes). Taigi, administratoriai ir/arba moderatoriai negali būti atsakingi už jų turinį.
 • 1.3. Jūs sutinkate nerašyti įžeidžiančių, nešvankių, vulgarių, šmeižiančių, grasinančių ir kitokių vietinius įstatymus pažeidiančių žinučių. Priešingu atveju būsite blokuotas (banned) ir apie tai pranešta jūsų Interneto tiekėjui. Vis žinučių IP adresas yra įrašomas į duomenų bazę. Jūs sutinkate, kad administratoriai ir/arba moderatoriai turi teisę ištrinti, redaguoti, perkelti arba uždaryti betkurią temą/žinutę, jeigu jie mano, jog tai reikalinga. Kaip vartotojas sutinkate su tuo, kad bet kokia jūsų įvesta informacija būtų saugoma duomenų bazėje. Ši informacija nebus suteikta jokioms trečioms šalims, tačiau administratoriai ir/arba moderatoriai negali užtikrinti visiško informacijos saugumo.
 • 1.4. Ši diskusijų lenta naudoja sausainėlius (cookies). Juose nesaugoma jokia jūsų įvesta informacija. Sausainėliai naudojami tik kaip pagalbinė dizaino ir struktūros priemonė suteikdama jums patogumo. Jūsų el. pašto adresas naudojamas tik patvirtinti jūsų registracijos detales (taip pat atsiųsti jums naują slaptažodį, jeigu kartais užmiršote seną).

2. Turinio įkėlimo taisyklės

Prisiregistravę lankytojai gali į technologijos.lt įkelti savo turinį, nuotraukas, apžvalgas, tačiau privalo laikytis tokių taisyklių:
 • 2.1. Skaitytojai turi galimybę skelbti savo tekstus, apžvalgas, atsiliepimus, projektų pristatymus, tyrimus, nuotraukas, grafikus, iliustracijas ir kitą aktualią informaciją portale technologijos.lt, su sąlyga, kad turinys:
  2.1.1 yra skaitytojo nuosavybė
  2.1.2 yra unikalus ir nedubliuoja jau skelbtos informacijos
  2.1.3 atitinka portalo tematiką
  2.1.4 nepažeidžia LR ir ES teisės aktų, nekursto nesantaikos ir nelygybės bet kokia forma ir išraiška
 • 2.2. Paskelbtas turinys yra moderuojamas portalo administracijos ir jis šalinamas, jei:
  2.2.1. Jis neatitinka 2.1 taisyklių punkte išdėstytų reikalavimų
  2.2.2. Yra parašytas su faktinėmis turinio, stiliaus ar rašybos klaidomis
  2.2.3. Turinyje yra reklaminės informacijos
  2.2.4. Gaunama argumentuota pretenzija dėl turinio autorinių teisių pažeidimų arba įstatymų pažeidimų
 • 2.3. Jei portalo redakcija kyla įtarimų dėl turinio atitikimų įstatymams ar autorinių teisių pažeidimo, išsiunčiama užklausa turinį įkėlusiam skaitytojui. Nesulaukus įtikinamų įrodymų, kad turinys tikrai priklauso skaitytojui, per 10 d.d. nuo užklausos išsiuntimo turinys šalinamas.
 • 2.4. Už visą skaitytojų paskelbto turinio originalumą ir jam iškeltas pretenzijas dėl autorinių teisių pažeidimus ar nusižengimus prieš įstatymus atsako turinį paskelbęs autorius
 
Perskaičiau ir sutinku su taisyklėmis:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos