Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Situacija rinkoje
(0) 2017-01-16 -5
SSD kaupiklių gamintojams persiorientavimas iš planarinės TLC NAND atminties į 3D TLC atmintį nevyksta taip, kaip norėtųsi – susiduriama su jos stoka. Natūralu, kad dėl šios priežasties po truputį parduotuvėse didėja SSD kaupiklių kainos, o tokios tendencijos, savo ruožtu, tampa puikia priežastimi pernelyg nevilkinti ir įsigyti SSD greičiau.
Rubrika: Apžvalgos
(0) 2017-01-15 11
Praėjusią savaitę Las Vegase nudundėjo vartotojams skirtos elektronikos paroda CES. Ir aš ten buvau, alų midų gėriau, per barzdą varvėjo... Na gerai, iš tikrųjų nei alaus, nei midaus nebuvo, barzda nuskusta, bet už tai įspūdžių begalės.
Rubrika: Apžvalgos
(0) 2017-01-15 13
Technologijų rinkos segmentą išmanieji laikrodžiai bei fiziniai aktyvumo asistentai papildė dar visai neseniai. Vis dėlto šiems naujos kartos aksesuarams dar prieš keletą metų nebuvo prognozuojama didelė sėkmė. Nepaisant to, susidomėjimas išmaniaisiais laikrodžiais bei fiziniais aktyvumo asistentais sparčiai auga, o šia palankia tendencija, žinoma, stengiasi pasinaudoti ir elektroninės parduotuvės.
Rubrika: Rinkos naujienos
(5) 2017-01-13 6
Greičiausiai dauguma sutiks, kad Lietuvoje kiniškų išmaniųjų telefonų pasiūla yra gana ribota. Pavyzdžiui, Kinijos gamintojui „Xiaomi“ mūsų šalyje pagaliau pavyko užsitarnauti pirkėjų pripažinimą, tačiau tokios išmaniųjų telefonų bendrovės kaip „Ulefone“, „UMi“ ar „Meizu“ vis dar lieka „Xiaomi“ šešėlyje.
Rubrika: Rinkos naujienos
(1) 2017-01-11 4
Kinijos elektroninėse parduotuvėse nuo pačios įvairiausios produkcijos pasiūlos tiesiog raibsta akys. Kitaip sakant, pirkėjai tokiose elektroninėse parduotuvėse laiką gali leisti kaip socialiniuose tinkluose, kuriuose naujos informacijos srautas niekada nesibaigia. Kinų nuolatos rengiami specialūs pačių įvairiausių prekių pristatymai į dienos šviesą padeda ištraukti net ir tokius elektroninius žaisliukus, kurie greičiausiai liktų užgožti išmaniųjų telefonų ar planšetinių kompiuterių.
Rubrika: Rinkos naujienos
(4) 2017-01-10 29
Itin ambicinga kompanija Vernee iš Kinijos visoje Europoje išplatino pranešimą spaudai, jog nuo sausio 10 d. iki sausio 17 d. bus vykdoma akcija išmaniajam telefonui „Vernee Mars“, kuris, kaip skelbia pati kompanija, yra pirmasis ir kol kas vienintelis „Helio P10“ procesorių turintis išmanusis telefonas, atnaujintas iki pačios naujausios „Android 7.0“ versijos.
Rubrika: Rinkos naujienos
(3) 2017-01-09 31
Entuziastai nuolat skundžiasi (o taupantieji džiaugiasi, kad procesoriaus nereikia keisti taip dažnai kaip vaizdo plokštės), kad centrinių procesorių rinka yra stagnacijos būsenoje. Kol AMD pristatinėdavo nesąmones arba iš vis nieko neparodydavo, „Intel“ kiekvienais metais leisdavo minimaliai atnaujintus procesorius.
Rubrika: IT
(0) 2017-01-07 6
Po intensyvaus gruodžio mėnesio dauguma elektroninių parduotuvių sausį tarsi užmiega žiemos miegu. Tačiau šis verslininkų poilsis po itin aktyvių marketingo kampanijų pirkėjams netgi išeina į naudą - sausį vartotojai įgauna kur kas daugiau ramybės rinktis tai ko jam tikrai reikia, kadangi mirgančių ir viliojančių pasiūlymų šiuo laikotarpiu interneto platybėse gerokai sumažėja. Net ir visada turintys ką pasiūlyti kinai kol kas yra pakankamai ramūs, todėl įdomių ir vertų dėmesio produktų ar akcijų tenka ieškoti kur kas akyliau, tačiau kas ieško – randa.
Rubrika: Rinkos naujienos
(14) 2017-01-05 -1
Neverta ginčytis, kad tarp pinigų negailinčių žaidėjų (ir kol AMD vis dar tyli) „GeForce GTX 1070“ yra populiariausias pasirinkimas, kuriam dažniausiai akomponuoja „Core i5-6600(K)“. Dėl šių dviejų pasirinkimų galvos nesukama, tačiau operatyviosios atminties dažnis išlieka gana atviru klausimu, ypač dabar, kai skirtumas tarp 2133 MHz ir 3200 MHz DDR4 atminties modulių sunykęs iki 10 – 15-os eurų.
Rubrika: IT
(7) 2017-01-03 -15
„Beats by Dre“ – nuostabiai atrodančios ausinės jaunam žmogui, kuris yra „swag“, o jų garsas tikrai tinka elektroninei muzikai ar repui. Bet jeigu labiau mėgstate klasikinę išvaizdą, o garsas jums patinka natūralus ir toks, kokį norėjo išgauti muzikos kūrėjai, jums reikia „Meze 99 Classics“ – bent jau taip apie šias ausines kalba Antonio Meze, kompanijos įkūrėjas ir pagrindinis dizaineris, su šiuo projektu dirbęs apie du metus.
Rubrika: Apžvalgos
(7) 2016-12-31 11
Visada didesnė atminties talpa buvo saldi ir kaip taisyklė apgaulinga vilionė ieškantiems naujos vaizdo plokštės, tačiau didėjantis tekstūrų svoris ir tuo pačiu prastas ne mažos dalies žaidimų optimizavimas situaciją ėmė koreguoti. Pridėjus kartais neišlaikomą pusiausvyrą tarp vaizdo plokštės pajėgumo ir atminties kiekio, nemanome, kad 3 GB talpos, plius šiek tiek mažesnį CUDA branduolių skaičių turinti „GeForce GTX 1060“ yra geidžiamiausias vidutinio žaidėjo pirkinys, ypač jei prieš akis stovi 1440p monitorius ar už panašią kainą pavyksta rasti „Radeon RX 470“.
Rubrika: Apžvalgos
(12) 2016-12-30 3
Jeigu pats pigiausias „Just5“ (mums naujo latviško prekės ženklo) telefonas paliko santykinai visai neprastą įspūdį, ką turėtume galvoti apie daugiau nei pusantro karto brangesnį (ir tikrai įspūdingais techninių charakteristikų skaičiais besipuikuojantį) įrenginį? Nepabandysi – nesužinosi. Tai ir pabandėme.
Rubrika: Apžvalgos
(0) 2016-12-28 15
Galima sakyti, kad Kalėdų proga buvo nutekinta pirmoji „Zen“ procesoriaus apžvalga. Kaip dažnai būna su tokiomis apžvalgomis, jos nėra pačios išsamiausios, bet kažkokį vaizdą apie „Zen“ spartą visgi galime susidaryti. Jei tik patikėtume, kad testai yra realūs, o ne išgalvoti.
Rubrika: IT
(0) 2016-12-28 5
Lietuvoje įsigyti išmanųjį telefoną pigiau nei už 100 eurų yra praktiškai neįmanoma. Tuo tarpu Kinijoje tokių išmaniųjų telefonų pasiūla daugiau nei pakankama. Savaime suprantama, kad kai kuriems pirkėjams tokio lygmens biudžetinės klasės produkcijos pasiūla – visiškai neaktuali. Vis dėlto skaitytojų susidomėjimas aiškiai įrodo, kad ekonominės klasės išmanieji telefonai juos domina lygiai taip pat kaip ir aukštosios klasės išmanieji telefonai.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(3) 2016-12-21 -6
Šiame interneto amžiuje tinklo maršrutizatoriai tapo nepamainomais kompanionais tiek namuose, tiek biuruose, tiek viešose erdvėse, o per paskutinius penkerius metus kaip reikiant pasikeitė. Ir šiuo atveju keitėsi ne tik jų funkcionalumas ar našumas. Pastebimai daugiau dėmesio gamintojai skiria ir maršrutizatorių dizainui, kadangi šie tinklo įrenginiai vis dažniau tampa kiekvieno interjero papildomu akcentu. Tokie pokyčiai, žinoma, yra malonūs kiekvienam pirkėjui, tačiau šie faktoriai taip pat įtakoja nuolatinį tinklo maršrutizatorių kainų augimą.
Rubrika: Rinkos naujienos
(2) 2016-12-18 8
„TechPowerUP“ atliko labai įdomius testus, kurių metu bandoma išsiaiškinti, kiek spartos praranda „GeForce GTX 1080“ vaizdo plokštė su lėtesnėmis PCIe sąsajomis, lyginant jas su PCIe 3.0 x16.
Rubrika: Apžvalgos
(3) 2016-12-17 37
Leidinys „Hardware France“ (Hardware.fr) jau keletą metų skelbia stalinių kompiuterių pagrindinių komponentų statistiką, skirdami dėmesį tiek prekiniams ženklams, tiek atskiriems SSD, kietųjų diskų, RAM, maitinimo blokų, pagrindinių ir vaizdo plokščių modeliams.
Rubrika: IT
(0) 2016-12-17 6
Šalia išmaniojo telefono darosi vis labiau įprasta nuolatos turėti ir didesnės įstrižainės įrenginį. Praktika rodo, kad funkcionalumo prasme planšetiniai kompiuteriai mažai kuo pranašesnis už išmaniuosius telefonus, todėl pirkėjų akys vis dažniau krypsta į „2-in-1“ tipo kompiuterius.
Rubrika: Rinkos naujienos
(3) 2016-12-16 11
Sveiki, aš Erik Murin ir aš – audiofilas. Aš priklausomas nuo kokybiško garso. Dalyvaudamas IFA 2016 parodoje, Berlyne, aš išbandžiau kelias dešimtis įvairiausių ausinių, bet „MEE audio Pinnacle P1“ atrodė šiek tiek kitokios.
Rubrika: Apžvalgos
(2) 2016-12-16 9
Šiuo metu išmaniųjų telefonų rinkoje drauge su „Samsung“ bei „Apple“ taip pat lyderiauja Kinijos atstovas „Huawei“. Nors toks populiarumas leidžia diktuoti savo sąlygas rinkoje, tačiau daugybei kitų vietinių Kinijos gamintojų tai visai ne autoritetai – kaip grybai po lietaus dygsta naujos bendrovės, ypatingos tuo, kad išmaniųjų telefonų rinką sugeba perprasti tiesiog akimirksniu, o pirkėjus savo pusėn sugeba pritraukti tiesiog nuolatinio progreso dėka.
Rubrika: Rinkos naujienos
(0) 2016-12-14 -1
Ištariame „veiksmo kamera“ ir prieš akis iškart dažniausiai matome „GoPro“. Varle.lt specialistai parengė veiksmo kamerų lyderio „GoPro“ naujojo modelio „Hero5 Black“ apžvalgą.
Rubrika: Apžvalgos
(1) 2016-12-14 0
Kinams kūrybiškumo technologijų rinkoje tikrai netrūksta, tačiau jie taip pat labai mėgsta pasisavinti kitų gamintojų mintis. Šiuo atveju įdomiausia yra tai, kad sprendimus, kuriuos pasauliniame lygmenyje žinomos technologijų bendrovės dėl vienų ar kitų priežasčių apleidžia, kinai galiausia sugeba prikelti naujam gyvenimui.
Rubrika: Rinkos naujienos
(0) 2016-12-11 0
Jau tampa įprasta, jog netradicinių elektroninių aksesuarų dažniausiai visų pirma puolame ieškoti Kinijoje ir ypač prieš didžiąsias šventes, kuomet norisi nustebinti artimuosius ar patiems sau padovanoti kažką įdomaus ir netradicinio. Viena to priežasčių, žinoma, yra mažesnė kaina, tačiau šiuo atveju ne ką mažiau svarbu ir visuomet kur kas įvairesnis prekių asortimentas. Labai gaila, bet dalis to asortimento kol kas yra sunkiai prieinama Europoje bei Amerikoje, kas reiškia, kad apie kai kuriuos itin įdomius kiniškus sprendimus dalis potencialių pirkėjų galbūt išvis niekada nėra nieko girdėję.
Rubrika: IT
(5) 2016-12-10 8
Technologijų rinkos aspektu Kinija tikrai yra itin unikali valstybė. Būtent čia gimsta patys įdomiausi sprendimai, kuriais vėliau aprūpinamos masės pirkėjų visame pasaulyje. Atrodytų, dar visai neseniai vengėme Kinijoje gamintų išmaniųjų telefonų, tačiau kinams tereikėjo šiek tiek laiko ir jų produkcija jau tapo įprastinė daugumai europiečių.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2016-12-09 1
Kalėdų laikotarpiu, greičiausiai, vieni kitiems išdaliname bene daugiausiai pačių įvairiausių dovanų. Dalis jų būna gana vertingos ir reikalauja nemažai išlaidų, tačiau šiuo laikotarpiu pirkėjai taip pat ieško malonių smulkmenų, kurios netaptų didele našta piniginei. Jei ieškote būtent tokių mažmožių, reikėtų nepamiršti, kad Kinijoje už tą minėtą malonių smulkmenėlių kainą galima įsigyti visai vertingų ir gana kokybiškų daiktų.
Rubrika: Rinkos naujienos
(11) 2016-12-07 -2
„Cat“ telefonai garsėja savo precedentų neturinčiu patvarumu, todėl įprastai nuo tokių įrenginių gamintojų niekas labai nelaukia inovatyvių funkcijų, tačiau šiais metais „Cat“ nustebino visus. „Cat S60“ modelis yra pirmasis pasaulyje išmanusis telefonas su visiškai integruotu termovizoriumi. Pažiūrėkime į šį įrenginį iš arčiau ir apžvelkime visus pagrindinius „už“ ir „prieš“.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2016-12-07 1
Kiekvienų metų pabaiga nepriklausomai nuo konteksto kiekvienam yra kažkuo ypatinga. Vieniems ji asocijuojasi su nauja pradžia bei artėjančiais kitų metų tikslais, kitiems tai tiesiog svarbiausių švenčių laukimas. Vis dėlto gruodžio mėnesis turi ir kitą svarbų akcentą - tai dovanų ir didžiulių išlaidų metas. Kadangi laiko iki didžiųjų metų švenčių yra pakankamai, įvairių smulkių dovanų artimiesiems taip pat galima pasidaryti svetur – visų pirma, galima įsigyti tokių prekių, kokių Lietuvoje nerasite net su žiburiu, o antrą – dalis prekių yra gerokai pigesnės nei Lietuvoje.
Rubrika: Rinkos naujienos
(1) 2016-12-05 8
Nešiojamas ar stacionarus kompiuteris per pastarąjį dešimtmetį daugumai tapo įprastu atributu. Vis dėlto išmanieji telefonai bei planšetiniai kompiuteriai, be jokios abejonės, paskatino naujus pokyčius - svarbiausiu prioritetu vis dažniau tampa įrenginio mobilumas, kurio, deja, negali garantuoti stacionarūs kompiuteriai. Būtent šis stacionarių kompiuterių trūkumas privertė bendroves ieškoti naujų idėjų ir vienas iš problemos sprendimo būdų - dar visai neseniai rinkoje pasirodę NUC tipo kompiuteriai.
Rubrika: IT
(0) 2016-12-05 0
Gan keista, kad dar likus kiek daugiau nei mėnesiui iki oficialaus „Kaby Lake“ procesorių pristatymo jau galime matyti tokių didelių tinklapių kaip „TomsHardware“ „Core i7-7700K“ apžvalgą. Jeigu tai būtų revoliucinis „Intel“ produktas, tai būtų suprantama, bet dar kartą gavome patvirtinimą, kad „Kaby Lake“ per taktą atliekamas darbas nepadidėjo, viską kiek pagražina tik kiek kilstelėtas dažnis.
Rubrika: IT
(0) 2016-12-01 11
Skaitytojai sekantys šios rubrikos naujienas Kinijos kompanijos pavadinimą „Vernee“ greičiausiai jau bus girdėję. Ši bendrovė ypatinga tuo, kad specializuojasi tik išmaniųjų telefonų gamyboje. Tai tarsi įrodo kompanijos rimtą nusiteikimą bei ketinimą perspjauti kitus gamintojus šiame viename griežtai apibrėžtame rinkos segmente.
Rubrika: Rinkos naujienos
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai
į