Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Rinkos naujienos
(0) 2017-01-15 13
Technologijų rinkos segmentą išmanieji laikrodžiai bei fiziniai aktyvumo asistentai papildė dar visai neseniai. Vis dėlto šiems naujos kartos aksesuarams dar prieš keletą metų nebuvo prognozuojama didelė sėkmė. Nepaisant to, susidomėjimas išmaniaisiais laikrodžiais bei fiziniais aktyvumo asistentais sparčiai auga, o šia palankia tendencija, žinoma, stengiasi pasinaudoti ir elektroninės parduotuvės.
Rubrika: Rinkos naujienos
(5) 2017-01-13 6
Greičiausiai dauguma sutiks, kad Lietuvoje kiniškų išmaniųjų telefonų pasiūla yra gana ribota. Pavyzdžiui, Kinijos gamintojui „Xiaomi“ mūsų šalyje pagaliau pavyko užsitarnauti pirkėjų pripažinimą, tačiau tokios išmaniųjų telefonų bendrovės kaip „Ulefone“, „UMi“ ar „Meizu“ vis dar lieka „Xiaomi“ šešėlyje.
Rubrika: Rinkos naujienos
(1) 2017-01-11 4
Kinijos elektroninėse parduotuvėse nuo pačios įvairiausios produkcijos pasiūlos tiesiog raibsta akys. Kitaip sakant, pirkėjai tokiose elektroninėse parduotuvėse laiką gali leisti kaip socialiniuose tinkluose, kuriuose naujos informacijos srautas niekada nesibaigia. Kinų nuolatos rengiami specialūs pačių įvairiausių prekių pristatymai į dienos šviesą padeda ištraukti net ir tokius elektroninius žaisliukus, kurie greičiausiai liktų užgožti išmaniųjų telefonų ar planšetinių kompiuterių.
Rubrika: Rinkos naujienos
(4) 2017-01-10 29
Itin ambicinga kompanija Vernee iš Kinijos visoje Europoje išplatino pranešimą spaudai, jog nuo sausio 10 d. iki sausio 17 d. bus vykdoma akcija išmaniajam telefonui „Vernee Mars“, kuris, kaip skelbia pati kompanija, yra pirmasis ir kol kas vienintelis „Helio P10“ procesorių turintis išmanusis telefonas, atnaujintas iki pačios naujausios „Android 7.0“ versijos.
Rubrika: Rinkos naujienos
(0) 2017-01-07 6
Po intensyvaus gruodžio mėnesio dauguma elektroninių parduotuvių sausį tarsi užmiega žiemos miegu. Tačiau šis verslininkų poilsis po itin aktyvių marketingo kampanijų pirkėjams netgi išeina į naudą - sausį vartotojai įgauna kur kas daugiau ramybės rinktis tai ko jam tikrai reikia, kadangi mirgančių ir viliojančių pasiūlymų šiuo laikotarpiu interneto platybėse gerokai sumažėja. Net ir visada turintys ką pasiūlyti kinai kol kas yra pakankamai ramūs, todėl įdomių ir vertų dėmesio produktų ar akcijų tenka ieškoti kur kas akyliau, tačiau kas ieško – randa.
Rubrika: Rinkos naujienos
(0) 2016-12-28 5
Lietuvoje įsigyti išmanųjį telefoną pigiau nei už 100 eurų yra praktiškai neįmanoma. Tuo tarpu Kinijoje tokių išmaniųjų telefonų pasiūla daugiau nei pakankama. Savaime suprantama, kad kai kuriems pirkėjams tokio lygmens biudžetinės klasės produkcijos pasiūla – visiškai neaktuali. Vis dėlto skaitytojų susidomėjimas aiškiai įrodo, kad ekonominės klasės išmanieji telefonai juos domina lygiai taip pat kaip ir aukštosios klasės išmanieji telefonai.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(3) 2016-12-21 -6
Šiame interneto amžiuje tinklo maršrutizatoriai tapo nepamainomais kompanionais tiek namuose, tiek biuruose, tiek viešose erdvėse, o per paskutinius penkerius metus kaip reikiant pasikeitė. Ir šiuo atveju keitėsi ne tik jų funkcionalumas ar našumas. Pastebimai daugiau dėmesio gamintojai skiria ir maršrutizatorių dizainui, kadangi šie tinklo įrenginiai vis dažniau tampa kiekvieno interjero papildomu akcentu. Tokie pokyčiai, žinoma, yra malonūs kiekvienam pirkėjui, tačiau šie faktoriai taip pat įtakoja nuolatinį tinklo maršrutizatorių kainų augimą.
Rubrika: Rinkos naujienos
(0) 2016-12-17 6
Šalia išmaniojo telefono darosi vis labiau įprasta nuolatos turėti ir didesnės įstrižainės įrenginį. Praktika rodo, kad funkcionalumo prasme planšetiniai kompiuteriai mažai kuo pranašesnis už išmaniuosius telefonus, todėl pirkėjų akys vis dažniau krypsta į „2-in-1“ tipo kompiuterius.
Rubrika: Rinkos naujienos
(2) 2016-12-16 9
Šiuo metu išmaniųjų telefonų rinkoje drauge su „Samsung“ bei „Apple“ taip pat lyderiauja Kinijos atstovas „Huawei“. Nors toks populiarumas leidžia diktuoti savo sąlygas rinkoje, tačiau daugybei kitų vietinių Kinijos gamintojų tai visai ne autoritetai – kaip grybai po lietaus dygsta naujos bendrovės, ypatingos tuo, kad išmaniųjų telefonų rinką sugeba perprasti tiesiog akimirksniu, o pirkėjus savo pusėn sugeba pritraukti tiesiog nuolatinio progreso dėka.
Rubrika: Rinkos naujienos
(1) 2016-12-14 0
Kinams kūrybiškumo technologijų rinkoje tikrai netrūksta, tačiau jie taip pat labai mėgsta pasisavinti kitų gamintojų mintis. Šiuo atveju įdomiausia yra tai, kad sprendimus, kuriuos pasauliniame lygmenyje žinomos technologijų bendrovės dėl vienų ar kitų priežasčių apleidžia, kinai galiausia sugeba prikelti naujam gyvenimui.
Rubrika: Rinkos naujienos
(0) 2016-12-11 0
Jau tampa įprasta, jog netradicinių elektroninių aksesuarų dažniausiai visų pirma puolame ieškoti Kinijoje ir ypač prieš didžiąsias šventes, kuomet norisi nustebinti artimuosius ar patiems sau padovanoti kažką įdomaus ir netradicinio. Viena to priežasčių, žinoma, yra mažesnė kaina, tačiau šiuo atveju ne ką mažiau svarbu ir visuomet kur kas įvairesnis prekių asortimentas. Labai gaila, bet dalis to asortimento kol kas yra sunkiai prieinama Europoje bei Amerikoje, kas reiškia, kad apie kai kuriuos itin įdomius kiniškus sprendimus dalis potencialių pirkėjų galbūt išvis niekada nėra nieko girdėję.
Rubrika: IT
(5) 2016-12-10 8
Technologijų rinkos aspektu Kinija tikrai yra itin unikali valstybė. Būtent čia gimsta patys įdomiausi sprendimai, kuriais vėliau aprūpinamos masės pirkėjų visame pasaulyje. Atrodytų, dar visai neseniai vengėme Kinijoje gamintų išmaniųjų telefonų, tačiau kinams tereikėjo šiek tiek laiko ir jų produkcija jau tapo įprastinė daugumai europiečių.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2016-12-09 1
Kalėdų laikotarpiu, greičiausiai, vieni kitiems išdaliname bene daugiausiai pačių įvairiausių dovanų. Dalis jų būna gana vertingos ir reikalauja nemažai išlaidų, tačiau šiuo laikotarpiu pirkėjai taip pat ieško malonių smulkmenų, kurios netaptų didele našta piniginei. Jei ieškote būtent tokių mažmožių, reikėtų nepamiršti, kad Kinijoje už tą minėtą malonių smulkmenėlių kainą galima įsigyti visai vertingų ir gana kokybiškų daiktų.
Rubrika: Rinkos naujienos
(0) 2016-12-07 1
Kiekvienų metų pabaiga nepriklausomai nuo konteksto kiekvienam yra kažkuo ypatinga. Vieniems ji asocijuojasi su nauja pradžia bei artėjančiais kitų metų tikslais, kitiems tai tiesiog svarbiausių švenčių laukimas. Vis dėlto gruodžio mėnesis turi ir kitą svarbų akcentą - tai dovanų ir didžiulių išlaidų metas. Kadangi laiko iki didžiųjų metų švenčių yra pakankamai, įvairių smulkių dovanų artimiesiems taip pat galima pasidaryti svetur – visų pirma, galima įsigyti tokių prekių, kokių Lietuvoje nerasite net su žiburiu, o antrą – dalis prekių yra gerokai pigesnės nei Lietuvoje.
Rubrika: Rinkos naujienos
(1) 2016-12-05 8
Nešiojamas ar stacionarus kompiuteris per pastarąjį dešimtmetį daugumai tapo įprastu atributu. Vis dėlto išmanieji telefonai bei planšetiniai kompiuteriai, be jokios abejonės, paskatino naujus pokyčius - svarbiausiu prioritetu vis dažniau tampa įrenginio mobilumas, kurio, deja, negali garantuoti stacionarūs kompiuteriai. Būtent šis stacionarių kompiuterių trūkumas privertė bendroves ieškoti naujų idėjų ir vienas iš problemos sprendimo būdų - dar visai neseniai rinkoje pasirodę NUC tipo kompiuteriai.
Rubrika: IT
(0) 2016-12-01 11
Skaitytojai sekantys šios rubrikos naujienas Kinijos kompanijos pavadinimą „Vernee“ greičiausiai jau bus girdėję. Ši bendrovė ypatinga tuo, kad specializuojasi tik išmaniųjų telefonų gamyboje. Tai tarsi įrodo kompanijos rimtą nusiteikimą bei ketinimą perspjauti kitus gamintojus šiame viename griežtai apibrėžtame rinkos segmente.
Rubrika: Rinkos naujienos
(0) 2016-11-30 11
Atidžiau pažvelgus į šių metų antrosios pusės tendencijas tampa aišku, kad gamintojai ir toliau ieško geriausio sprendimo išmaniųjų laikrodžių bei fizinių aktyvumo asistentų rinkos segmente.
(2) 2016-11-25 -11
Kinijos elektroninės parduotuvės „Gearbest“ lapkričio 24 dieną startavęs išpardavimas „Black Friday“ pamažu pradeda įsibėgėti. Kaip ir buvo galima tikėtis, kartu su išpardavimo pradžia, elektroninėje parduotuvėje taip pat buvo paskelbta dar daugiau papildomos informacijos, itin naudingos visiems potencialiems pirkėjams, norintiems gauti maksimumą naudos.
Rubrika: Rinkos naujienos
(0) 2016-11-23 3
Daugelis skaitytojų greičiausiai tik pirmą kartą šiais metais išgirdo apie kasmet lapkričio 11 dieną (11.11) Kinijos elektroninėse parduotuvėse organizuojamus masinius išpardavimus. Ir nors patys kinai šį išpardavimą vadina svarbiausiu metuose, jie taip pat neatsilieka nuo kituose pasaulio regionuose diktuojamų išpardavimų tradicijų. Taigi, šią savaitę prasidedantis europiečių bei amerikiečių pamėgtas „Black Friday“ išpardavimas taip pat karaliaus ir Kinijoje, o elektroninėje parduotuvėje „Gearbest“ jis prasideda jau netgi nuo rytojaus.
Rubrika: Rinkos naujienos
(0) 2016-11-21 0
Per pastarąjį dešimtmetį televizoriaus paskirtis namų buityje akivaizdžiai pasikeitė. Vis dėlto naujosios kartos išmanieji televizoriai kol kas yra įperkami tikrai ne visiems. O net jei ir įperkami, tai paprastai būna pagrindinis televizorius svetainėje, o miegamajame ar virtuvėje ir toliau stovi įprastiniai modeliai. Štai tokiems atvejams ir gaminami šiuolaikiniai TV priedėliai - jie net ir senesnių televizorių savininkams be jokių didelių problemų leidžia naudotis pačiomis įvairiausiomis išmaniosiomis funkcijomis.
Rubrika: Rinkos naujienos
(0) 2016-11-21 -9
Lapkritis ir gruodis ne veltui laikomi pačiais tamsiausiais ir niūriausiais metų mėnesiais – Saulės šviesos nuolatos mažėja, o už lango karaliauja nyki pilkuma. Tokiomis dienomis neįmanoma pervertinti kokybiško dirbtinio apšvietimo privalumų – kuo daugiau šviesos namuose ir biuruose, tuo geresnė mūsų savijauta ir net fizinė sveikata.
Rubrika: Rinkos naujienos
(2) 2016-11-20 -11
Pietų Korėjos giganto „Samsung“ pasiūlytas „Galaxy S“ serijos išmaniųjų telefonų dizainas susilaukė pripažinimo visame pasaulyje. Bene labiausiai „Samsung“ pasiūlyta dizaino koncepcija sužavėjo vietinius Kinijos gamintojus. Pastarieji taip įsijautė, kad galiausiai pradėjo kurti „Galaxy S7 edge“ klonus.
Rubrika: Rinkos naujienos
(1) 2016-11-18 0
Ieškantys naujo planšetinio kompiuterio jau greičiausiai spėjo pastebėti, kad tokių gerai žinomų gamintojų kaip „Samsung“ ar „Apple“ planšetų pasiūla per pastaruosius keletą metų mažai kuo pasistūmėjo į priekį. Panašu, kad pastarosios bendrovės nusprendė visą savo dėmesį sutelkti tik į išmaniųjų telefonų gamybą, todėl jei norite kažko įdomesnio ir modernesnio, kito planšetinio kompiuterio jau gali tekti dairytis kol kas sunkiai europiečiams pažįstamoje vietinėje Kinijos rinkoje.
Rubrika: IT
(4) 2016-11-17 0
Išmaniųjų telefonų rinkoje šiemet pasirodė tikrai ne vienas itin galingas įrenginys. „Samsung“ pristatė naujuosius „Galaxy S7“ serijos telefonus, LG pristatė „LG G5“, „Apple“ savo gerbėjams pasiūlė naująjį „iPhone 7“ be ausinių jungties. Iš tiesų, būtų galima išvardinti dar daugybę šiemet pristatytų aukštos ar vidutinės klasės įrenginių, tačiau šiandien pažvelkime į tai kas įvyko Kinijoje.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(1) 2016-11-16 7
Apie prabangų išmanųjį telefoną bent kartą tikrai yra svajojęs kiekvienas. Vis dėlto prabanga šiuo atveju gali būti suprantama labai skirtingai. Pavyzdžiui, dalis pirkėjų galbūt vaikosi garsių vardų, kitiems su prabanga asocijuojasi neproporcingai didelė kaina, o tuo tarpu tretieji ieško kažko tikrai galingo, gerai atrodančio, bet už protingą kainą - kad būtų mokama ne dėl garsaus vardo, o dėl rimtų parametrų. Laisvę rinktis tikrai turi visi, tačiau trečiajai pirkėjų kategorijai tos laisvės Lietuvoje kol kas suteikiama akivaizdžiai mažiau nei likusiems.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2016-11-15 14
„Huawei“ stiprina savo pozicijas išmaniųjų telefonų rinkoje ir jau ruošia pamainą „Huawei P9“. Naujojo telefono charakteristikos buvo nutekintos - informacija išties intriguoja.
Rubrika: Rinkos naujienos
(1) 2016-11-11 6
Besižvalgant po didžiausią metų išpardavimą „Sales Storm“ paieškojome įdomiausių pasiūlymų, kurie galėtų sudominti elektronikos gerbėjus. Nors įvairovė yra milžiniška, tačiau išskirtinės prekės iš karto krenta į akis.
Rubrika: Rinkos naujienos
(4) 2016-11-09 -6
Pirmaujanti technologijų kompanija ir prekės ženklo „Philips Monitors“ licencijos partnerė pristato naująjį monitorių, kuris sujungia „UltraClear“ 4K skiriamąją gebą su ypač plačia spalvų gamos „UltraColor“ ir pažangia stačiosios lygiuotės (VA - vertical aligment) technologija ypač aukštiems kontrastams kurti. Platus 31,5 colių 328P6VJEB ekranas naudotojams suteikia daug vietos paskleisti ir mėgautis ryškiu, detaliai atkurtu itin aukštos raiškos (Ultra HD) vaizdu. Su daugialypėmis jungtimis ir MHL (Mobile High-Definition Link) palaikymu, jis sukurtas lengvam sujungimui.
Rubrika: IT
(1) 2016-11-09 0
Svarbiausias Kinijos elektroninės parduotuvės „Gearbest“ kasmetinis išpardavimas „Sales Storm“ pamažu įsibėgėja. Turbūt dalis technologijos.lt skaitytojų jau spėjo pasinaudoti išskirtiniais „Sales Storm“ pasiūlymais, tačiau net neabejojame, kad dar liko ir tokių skaitytojų, kurie prarado kantrybę ieškodami pačių geriausių pasiūlymų tarp gausybės kinų pasiūlymų.
Rubrika: Rinkos naujienos
(5) 2016-11-08 -6
Kinai labai žavisi skaičių magija. Pavyzdžiui, Kinijoje sunku surasti ketvertą – net liftai dažnai neturi mygtuko su šiuo skaičiumi, jo taip pat beveik nepasitaiko ant automobilių numerių. Šiai fobijai yra suprantamų priežasčių: žodis „keturi“ kinų kalba skamba kaip „mirtis“.
Rubrika: Rinkos naujienos
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai
į