|
|||||||||
|
Rubrikos naujienos
|
|||||||||
|
|||||||||
(6)
2012-11-30
Pasak asociacijos OPA (Online Publishers Association) atstovų, 2016 metais vienas iš dešimties žmonių visame pasaulyje turės asmeninį planšetinį kompiuterį. Nešiojamieji kompiuteriai su lietimui jautriais ekranais jau seniai nebėra prabangos prekė. Parduotuvėse galima rinktis nuo vos porą šimtų iki kelis tūkstančius litų kainuojančių planšetinių kompiuterių. Nelengva išsirinkti tinkamą įrenginį, tad mes jums šiek tiek padėsime.
>>
skaityti
| |||||||||
(1)
2012-08-21
Šį kartą pratęsime nemažai skaitytojų dėmesio sulaukusią rubriką „Renkamės asmeninį kompiuterį“. Pavasarį buvo pristatyti pirmieji stacionarių PC komplektai, kurie, autoriaus nuomone, tuo metu buvo optimalūs, atsižvelgiant į atliekamų užduočių pobūdį. Dabar pabandysime pažvelgti į tai, kas gi pasikeitė per tuos tris mėnesius ir ką mums siūlo jau besibaigiantis vasaros sezonas.
>>
skaityti
| |||||||||
(2)
2012-04-29
Rinkoje gausu išmaniųjų telefonų - šiandien niekas negali nustebinti, pasiūlęs įrenginį su lietimui jautriu ekranu, filmų peržiūros galimybe ar interneto ryšiu. Kiekvienas gamintojas gali pasiūlyti bent po kelis skirtingus modelius. Kaip tokioje gausybėje nepaklysti ir išsirinkti geriausią asmeninius poreikius atitinkantį gaminį?
>>
skaityti
| |||||||||
(6)
2012-04-20
Kompiuteris jau seniai nėra prabangos prekė, dabar kiekvieno namuose įprasta turėti bent vieną, jei ne kelis. Anksčiau daugeliui prieinamas kompiuteris buvo stacionarus, dabar – mobiliais laikais, žmonės nori kompiuterį laikyti šalia savęs, kad bet kada galėtų juo naudotis, todėl renkasi nešiojamą kompiuterį.
>>
skaityti
| |||||||||
|
|||||||||

(
