Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Rinka
2018-05-23 4
Dažno apžvalgos autoriaus „Xiaomi Mi Drone 4K“ dronas įvardijamas kaip rimtas konkurentas „DJI“ kompanijos kuriamiems dronams. Ir šis „Xiaomi Mi Drone 4K“ dronas vis didesnio dėmesio susilaukia iš pačių pirkėjų. Visgi, norėtųsi daugiau sužinoti apie šį droną, ypač iš to, kuris juo pasinaudojo ilgiau nei keletą dienų.
2018-05-23
Rinkoje šiuo metu yra didžiulis įvairių ausinių pasirinkimas. Kai kurios jų yra belaidės, o kai kurios - su laidu. Abu šie tipai turi savų privalumų, bet kurios ausinės groja geriau? Kodėl skirtumas apskritai egzistuoja? „NCIX Tech Tips“ nusprendė išsiaiškinti ir atliko eksperimentą.
(1) 2018-05-23 5
Nepaneigsi, kad JAV korporacijos „Apple“ pristatytas „iPhone X“ išmanusis telefonas gamintojams nubrėžė naujas dizaino gaires. Deja, bet „Apple“ produkcija yra prieinama tikrai ne visiems. Būtent dėl tos priežasties vietiniai Kinijos gamintojai potencialiems pirkėjams itin greitai suskubo pasiūlyti kur kas pigesnes alternatyvas, kurios dizaino aspektu šiuo metu tikrai nieko nenusileidžia „iPhone X“ ar „Huawei P20“ serijos išmaniesiems telefonams.
2018-05-23 3
Ar galima patobulinti ką nors tokio paprasto, kaip kad pakabinama spyna? Taip, galima. Ypač kai šiandieninė išmanioji elektronika yra ir kompaktiška, ir nebrangi, ir veikia patikimai.
2018-05-22
„ILIFE“ kompanija robotų dulkių siurblių segmente išsiskiria neįtikėtinai pigiais dulkių siurbliais. Tiek „ILIFE V7S Pro“, tiek ir senesnis „ILIFE V5S Pro“ modelis susilaukia gerų pirkėjų vertinimų, bet ar jie tikrai dirba kokybiškai ir kuo vienas modelis skiriasi nuo kito? Tai detaliai išsiaiškinsime šioje apžvalgoje.
2018-05-22
Kasdieniai rūpesčiai ir darbai mus paverčia įsitempusiais, sustingusiais ir niūriais. Kartais taip norisi bent kelių minučių ramybės ir masažo, bet kur jo ieškoti, jei esate biure, lėktuve ar negalite pasitraukti nuo darbo stalo? Šis „Leravan“ kaklo masažuoklis yra tikras išsigelbėjimas šiuolaikinio gyvenimo būdo išvargintiems žmonėms.
(7) 2018-05-21
Uodai jau pradeda erzinti. Tai vyksta kasmet, tačiau prie uodų puolimo neįmanoma įprasti. Būtų gerai, jei kambaryje stovėtų kas nors, kas uodus viliotų labiau nei jūsų kūnas, tiesa? Tam ir skirtas šis puikiai pirkėjų vertinamas uodų naikintojas HNW - 018.
2018-05-21 1
„Xiaomi Redmi 4“ telefonas rinkoje pasirodė 2016 metų pabaigoje, o „Xiaomi Redmi 5“ 2017 metų pabaigoje. Tad ne vienam kyla klausimas: ar jau metas pasikeisti savo „senuką“ į naująjį „Redmi 5“? Šioje apžvalgoje detaliai palyginsime šiuos du telefonus ir pabandysime atsakyti į šį klausimą.
(3) 2018-05-21 8
„Xiaomi“ kompanija gamina šimtus skirtingų įrenginių, o į naująją savo „Mijia“ gaminių seriją įtraukė ir dar porą puikių produktų. Tai – nešiojami elektriniai barzdos skustuvai.
 
2018-05-20
Jau atėjo šiltasis metų laikas ir daugelis gana aktyviai jį praleis įvairiai pramogaudami. Šias akimirkas norėtųsi ir užfiksuoti, o tam puikiai tinka kompaktiška ir funkcionali veiksmo kamera. Tad šioje apžvalgose detaliai panagrinėsime vieną itin įdomią veiksmo kamerą „ThiEYE T5e“.
(2) 2018-05-20 3
Jeigu mėgstate įsigyti įvairius elektroninius aksesuarus, tai greičiausiai sutiksite, kad bene didžiausias pastarųjų daiktų pasirinkimas yra siūlomas Kinijos elektroninėse parduotuvėse. Praktika taip pat rodo, kad įvairius aksesuarus geriausia įsigyti išpardavimų metu, kadangi jų metu būna pristatomi ir nauji iki šiol dar nematyti pasiūlymai.
(1) 2018-05-19
Iš pirmo žvilgsnio daugelis Kinijoje sukurtų išmaniųjų telefonų atrodo itin panašiai. Vis dėlto skirtingų gamintojų siūlomą produkciją analizuojant atidžiau paaiškėja, kad net ir vietiniai Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojai dažniausiai geba išsiskirti tam tikrais specifiniais akcentais. Bene geriausiai tokias tendencijas šiuo metu patvirtina Kinijos gamintojas „Blackview“. Nors pastarojo gamintojo išmanieji telefonai dizaino aspektu revoliucijos tikrai nežada, tačiau jeigu pasidomėsite „Blackview“ išmaniųjų telefonų baterijų galimybėmis, patikėkite, liksite maloniai nustebę.
(1) 2018-05-18
Konstruktoriai turi daugybę privalumų. Jie iš tikrųjų vis dar geba sudominti vaikus ir padeda jiems išsiugdyti erdvinį mąstymą. Daugelis inžinierių prisimena kaip vaikystėje rinko konstruktorius, o kai kurie suaugusieji ir dabar mielai prie jų prisėda. Šis „Beilexing Autocycle“ konstruktorius bus tikras iššūkis ir puiki dovana, kuri dabar parduodama su 24 % nuolaida, o pirmieji pirkėjai jam be abejonių skiria 5 balus iš 5.
2018-05-18 5
Internetinė parduotuvė Gearbest jau antrą savaitę iš eilės išplatino pranešimą apie perkamiausias savaitės prekes viso pasaulio mastu ir norėdama dar labiau pradžiuginti pirkėjus, šioms prekėms suteikė ne tik įspūdingas nuolaidas, bet ir pritaikė papildomus kuponus (jie, beje, skirti būtent Baltijos šalių gyventojams). Apie visas šias prekes jau esame rašę ne tik pristatymus, bet ir apžvalgas - tai tikrai geri produktai, kuriuos drąsiai galima rekomenduoti, o ir nestebina jų populiarumas. Viską trumpai priminsime ir šalia pateiksime Gearbest pasiūlymus.
2018-05-18
Gamintojai iš kailio neriasi, kad suviliotų pirkėją su savo produkcija, labai arši konkurencija vyksta ir pagrindinių plokščių segmente. Įvairiomis pagrindinių plokščių funkcijomis ir išvaizda bandoma suvilioti žaidėjus ir kompiuterinės technikos entuziastus. Šiais laikais RGB apšvietimas nieko jau nestebina, veikiau sunkiau surasti modelį be tokio apšvietimo, o visi brangesni modeliai siūlo vienas už kitą margesnes RGB plunksnas. Aukščiausios pakopos Z370 pagrindinės plokštės nestokoja ir jungčių, patikimų komponentų, spartinimo potencialo, grožio, turi viską, ko reikia. Tad kaip išsirinkti?
(2) 2018-05-17
„Sinobi 9659“ nėra išmanusis laikrodis. Jis jums nepadės sekti socialinių tinklų naujienų, per atstumą valdyti telefono kamerą, skaičiuoti nueitus žingsnius ar sudegintas kalorijas. Visgi, stilingasis „Sinobi 9659“ turi vieną ypatingą bruožą - laiką jis nurodo kitaip nei konkurentai.
(2) 2018-05-17
Greičiausiai sutiksite, kad šiltuoju metų sezonu ne tik įdomu, bet ir verta sekti savo fizinį aktyvumą. Šiuo atveju džiugina tai, kad šis užsiėmimas nereikalauja nei daug pastangų, nei didelių išlaidų. Kitaip sakant, kiekvienas norintis pirkėjas fizinį aktyvumo asistentą dabar gali įsigyti tiek Lietuvos, tiek užsienio elektroninėse parduotuvėse. Beje, fizinių aktyvumo asistentų gamyba itin domina ir vietinius Kinijos gamintojus, todėl pastarųjų elektroninių aksesuarų pasiūla šiuo metu tikrai atitinka net ir itin išrankių pirkėjų lūkesčius.
(2) 2018-05-17 5
Kurios kompanijos fotoaparatas yra geriausias yra toks pats sudėtingas klausimas vartotojams, kaip ir kas gamina geriausius išmaniuosius telefonus. Nuomonių milijonai ir visos yra savaip teisingos. Bet technikos profesionalai emocijas nuveja šalin ir viską įvertina žymiai objektyviau. Taip ir „SONY α6500“ fotoaparatas tapo vienu iš geriausių rinkoje esančių fotoaparatų.
2018-05-16
Apsipirkinėti visada maloniau, kai kainos perbrauktos, o šalia puikuojasi dosnios procentinės išlaidos. Nuolaidos patinka visiems, štai todėl Gearbest parengė 10 įdomių daiktų pasiūlymus, kurie parduodami su mažiausiai 25 % nuolaida.
2018-05-16 3
Kartais gali atrodyti, kad visiems gerai žinomas Kinijos gamintojas „Xiaomi“ pamažu išsisemia. Vis dėlto turime blogų naujienų skeptikams – artėjančią vasarą „Xiaomi“ pasitinka su naujos kartos išmaniuoju telefonu „Xiaomi Redmi S2“. Šis išmanusis telefonas po anonso dar tik pradeda skaičiuoti antrąją savaitę, tačiau „Xiaomi“ gerbėjai bei įvairių šalių apžvalgininkai jau dabar vieningai sutaria, kad „Xiaomi Redmi S2“ šią vasarą gali tapti bene geriausiai parduodamu kinišku išmaniuoju telefonu.
2018-05-15 3
Tikriausiai dar prisimenate vaikystėje turėtą žaislą, kuris švietė tamsoje. Jis buvo žalias, ryškiai švietė bent 10 minučių, o tada jį reikėjo „įkrauti“ - palaikyti prieš šviesos šaltinį. Šie žaislai nenaudojo baterijų, tačiau vis tiek kažkaip skleidė tą įsimintiną žalią šviesą. Kaip jie veikė?
2018-05-15 2
Šįkart Geekbuying.com išties pasistengė ir informuoja, kad nuo šiandien taiko itin dideles nuolaidas išmaniesiems telefonams bei TV priedėliui. Panagrinėkime atidžiau jų pasiūlymus.
(2) 2018-05-14 7
Šios belaidės „I7S Wireless BT“ mini ausinės yra neįtikėtinai panašios į legendines „Apple AirPods“ ausines. Žinoma, yra milžiniškas skirtumas, tai jų kaina.
(1) 2018-05-14
Dažnai ant įvairių produktų pakuočių rasime įdomų užrašą - „iš natūralaus latekso“. Tuo tarpu kiti gaminiai žymimi tiesiog „lateksinis“, kas leidžia suprasti, kad šie produktai pagaminti iš sintetinio latekso. Tačiau, juk lateksas yra lateksas, tiesa? Iš tiesų natūralus lateksas stipriai skiriasi nuo sintetinio.
(3) 2018-05-14 3
„Samsung Galaxy S9+“ yra vienas iš naujausių flagmanų apie kurį jau daug prirašyta ir prikalbėta, nors pats telefonas ir pasirodė visai neseniai. Bet ar su šiuo telefonu gali pasigalynėti vienas iš stipriausių vidutinės klasės išmaniųjų telefonų atstovų „Xiaomi Redmi Note 5 Pro“? Šioje apžvalgoje atsakysime ne tik į šį klausimą, bet ir paanalizuosime kaip stipriai į priekį pažengė vidutinės klasės išmanieji telefonai
2018-05-13 7
Dronų rinkoje „DJI“ vardas yra gerai žinomas. Šios kompanijos kuriami dronai pasižymi kokybe ir geromis techninėmis savybėmis. Tačiau ir „Xiaomi“ kompanija neatsilieka. Ji dabar gamina praktiškai viską. Tad ar tikrai „Xiaomi Mi Drone 4K“ dronas buvo tinkamai pagamintas? O gal pradedantiesiems skirtas „DJI Phantom 3S Standard“ dronas yra nieko vertas? Į šiuos ir dar daugiau klausimų ir atsakysime šioje apžvalgoje.
2018-05-13 1
Gegužės pradžia yra labai šilta ir maloni - negalime tuo atsidžiaugti. Jau norisi leistis ir į ilgesnes keliones dviračiais, tačiau joms reikia pasiruošti. Štai 10 daiktų, kurie tikrai pravers, jei dviračiu važinėjate dažnai.
(1) 2018-05-12 8
„Xiaomi“ telefonai visada sulaukia didelio dėmesio, o naujasis „Xiaomi Redmi Note 5 Pro“ yra itin aktyviai aptarinėjamas. Tačiau šios apžvalgos autorius abejoja, kad šis telefonas yra geresnis už „Xiaomi Mi A1“ ir savo nuomonę grindžia argumentais.
(3) 2018-05-12 5
Jeigu sekate Kinijos elektroninių parduotuvių išpardavimus, tai greičiausiai taip pat žinote, kad kinai garsėja ne tik išmaniais telefonais, bet ir kita įvairia elektronika. Šiuo atveju galbūt net galima tvirtinti, kad vietiniai Kinijos gamintojai nuolatos stebi rinkos pokyčius, todėl jiems adaptuotis bei prisitaikyti prie pirkėjų norų yra kur kas lengviau.
2018-05-11
Greičiausiai sutiksite, kad vis dažniau ir dažniau draugai jūsų tarpe kalba apie Kinijos elektroninę parduotuvę „Gearbest“. Kitaip sakant, „Gearbest“ per gana trumpą laiką tapo bene pagrindine vieta, kurioje pirkėjai iš viso pasaulio ieško asmeninius lūkesčius atitinkančių kiniškų elektroninių aksesuarų. Jeigu sekate šios elektroninės parduotuvės išpardavimus, tai turėtumėte puikiai žinoti, jog pasitaikius tinkamai progai taikomų nuolaidų dydis kartais gali viršyti visus lūkesčius.
2018-05-11 2
Fiziniai aktyvumo asistentai itin greitai atrado savo pirkėją. Vis dėlto nuo pastarųjų taip pat neatsilieka ir išmanieji laikrodžiai. Greičiausiai netgi galima teigti, kad išmanieji laikrodžiai potencialius pirkėjus kiekvienais metais domina vis labiau ir labiau, kadangi techniškai savo funkcionalumu ženkliai lenkia fizinius aktyvumo asistentus. Tokias tendencijas puikiai patvirtina ir naujos kartos išmanusis laikrodis „Zeblaze Thor Pro“.
(1) 2018-05-10 9
Norint išvengti nemalonių situacijų ir, įvykus eismo įvykiui, užsitikrinti rimtą alibį, tiesiog yra būtina turėti vaizdo registratorių. Tokie įrenginiai dažnu atveju kainuoja jau ne taip ir mažai, ypač jei kalba sukasi apie rimtesnius ir kokybiškesnius vaizdo registratorius. Bet yra ir tokių, kurie ne tik kokybiški, bet dar ir pasižymi puikia kaina.
2018-05-10
Šiais laikais atrodo, kad viskas turi būti išmanu - išmanūs „Xiaomi“ sportbačiai nieko nenustebins. Moderniai atrodantis apavas turi išimamą mikroschemą, kuri fiksuoja treniruočių duomenis. Bet ar ji apskritai kam nors naudingą? Štai ką sako vienas pirkėjas po 6 mėnesių naudojimo.
2018-05-10 1
Jeigu domitės pasiūlymais iš Kinijos, tai greičiausiai jau ne vieną kartą teko girdėti ir „Xiaomi“ pavadinimą. Jeigu jau spėjote įprasti prie „Xiaomi“ išpardavimų, tai tikrai nereiškia, kad kinai pasaulinei rinkai daugiau neturi ko pasiūlyti.
2018-05-10 5
Manote, kad tai „iPhone X“, o gal „Huawei P10“? Ne, „EISA“ mano, kad yra ir dar geresnių išmaniųjų telefonų.
(1) 2018-05-09
Artėjant šilčiausiam ir laisviausiam metų laikui norisi apsipirkti, planuoti keliones, galvoti apie poilsį. Tokios nuotaikos jautėsi ir balandį, kai kaip visada gausiai apsipirkinėjote Kinijos rinkoje. Štai 10 daiktų, kurių praeitą mėnesį pirkote daugiausiai.
2018-05-09 4
Belaidės kolonėlės gali būti itin naudingas dalykas tiek pramogaujant, tiek ir, besiklausant mėgstamos muzikos, ramiai leisti vakarus.
2018-05-09 4
Sprendimas mesti 12-os branduolių/ 24-ių gijų „Threadripper 1920X“ procesorių į žaidimų įkarštį daugelį galėjo nustebinti, tačiau tiek pat kai kuriuos nustebinti galėjo ir gauti rezultatai.
2018-05-08 1
Kadangi visur keliaujame su savo išmaniaisiais įrenginiais, automobilinis įkroviklis yra tiesiog būtinas. Šiais laikais dauguma automobilinių įkroviklių atlieka ir kelias papildomas funkcijas. Jau vien pažvelgus matyti, kad šis „Houzetek“ įrenginys gali kur kas daugiau nei tik įkrauti jūsų telefoną. Kokias funkcijas jis dar atlieka?
2018-05-08
Namų tvarkymas sukelia ne pačius maloniausius jausmus. Daugeliui tai itin nemalonus ir varginantis užsiėmimas. Visgi, yra tokių prietaisų, kad net ir tokia veikla gali tapti ganėtinai malonia.
(2) 2018-05-08
Tai tikras fotoaparatų čempionas, geriausias iš geriausių. Jis yra neprilygstamas, fotografiją pakelia į neregėtas aukštumas – tai „Canon EOS 5D Mark IV“.
(6) 2018-05-07
Kompasas - vienas iš tų daiktų, kurį jau baigia išstumti naujosios technologijos. Visgi, mokėti naudotis kompasu ir žemėlapiu yra labai svarbu. Juk kartais galite atsirasti ten, kur GPS neveikia arba jūsų elektronikos prietaisams nepakaks akumuliatorių energijos. „NatureHike“ kompasas yra geras pasirinkimas - jis atsparus aplinkai, turi navigacijai reikalingas gradacijas, o ir kelios papildomos funkcijos tikrai pravers.
(2) 2018-05-07 4
Išmanieji laikrodžiai gali būti naudingi ne tik tiems, kurie gyvena aktyvų gyvenimą ar nori sekti savo fizinės veiklos rodiklius, bet ir tiems, kurie nori patogiai ir greitai bendrauti su savo vaikais, bei juos stebėti.
2018-05-06 7
Tenka pripažinti, kad vasaros sezonas daugeliui iš mūsų ypatingas ne tik dėl atostogų, bet ir dėl įdomių bei nepamirštamų kelionių. Šiuo atveju įdomu ir tai, kad šiuolaikinės išvykos yra iššūkis ne tik mums, bet ir kartu su mumis nuolatos keliaujantiems asmeniniams elektroniniams įrenginiams. Kitaip sakant, šiuolaikiniame pasaulyje išsiversi be išorinės baterijos yra sunkiai įmanoma. Vis dėlto greičiausiai sutiksite, kad ilgesniam laikui išvykus į gamtą gali nepakakti net ir išorinės baterijos resursų.
>> Senesni įrašai

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos