Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Rinka
(0) 2017-07-22 -3
Kinijos elektroninės parduotuvės elektroninių aksesuarų pasiūla stebina visą pasaulį. Vis dėlto teisybės dėlei verta pripažinti, kad ne visa ten parduodama produkcija yra pakankamai kokybiška. Praktika rodo, kad lengviausiai tokių nesusipratimų galima išvengti tiesiog apsiperkant išpardavimų metu, kadangi į pastaruosius dažniausiai yra įtraukiama tik geriausiai parduodama produkcija, kuri jau būna patikrinta laiko ir pirkėjų.
(2) 2017-07-22 5
Greičių skirtumo tarp NVMe naudojančio „ADATA SX8000“ ir senuoju AHCI protokolu paremto „Samsung 850 EVO“ tyrimo rezultatai vieniems galėjo pasirodyti dėsningai logiški, antriems netikėti, o tretiems nemaloniai šokiruojantys. Pastarųjų širdgėlos nuraminimui reikia pripažinti, kad SX8000 nei teoriškai, nei praktiškai nėra greičiausias iš NVMe protokolą turinčių SSD kaupiklių.
Rubrika: Apžvalgos
(0) 2017-07-21 -4
Kas yra ant jūsų darbo stalo? Kompiuteris, kažkur vietą suranda ir išmanusis telefonas, ir stalinė lempa. Bent jau dauguma rašomųjų stalų atrodo taip. Tačiau stalinė lempa neturi atrodyti ir veikti kaip kažkoks praeities reliktas. „Haoer Z88“ – ir LED stalinė lempa, ir aukštos klasės „Bluetooth“ kolonėlė.
(0) 2017-07-21 2
Tenka pripažinti, kad Europoje kiniška elektronika daliai žmonių vis dar asocijuojasi su santykinai prasta kokybe. Vis dėlto net ir čia sutinkama išimčių. Pavyzdžiui, Kinijos prekiniu ženklu „Xiaomi“ be jokių išlygų jau pasitiki pirkėjai iš viso pasaulio. Tokias tendencijas bene geriausiai patvirtina ir nuolatos Kinijos elektroninių parduotuvių organizuojami „Xiaomi“ produkcijos išpardavimai.
(0) 2017-07-20 -1
3D spausdintuvai rinkoje jau nėra naujiena, tad gamintojai pirkėjams siūlo vis pažangesnius 3D spausdintuvų modelius. Vieni iš jų skirti profesionaliam naudojimui, kiti orientuoti labiau į mėgėjus. Pastarųjų tarpe itin didelį populiarumą užsitarnavo kompanija Anet, kurios 3D spausdintuvai vertinami net ir pasauliniu mastu. Dabar kompanija anonsavo naują savo gaminį „Anet E10“, kuris išsiskiria keliomis itin patraukliomis savybėmis.
(0) 2017-07-20 18
Vakuminis robotas - tai kaip futuristinė namų atributika, bet pagaliau kaina pasiekė tikrai daugeliui prieinamą ribą, tai pamėginau ir aš namų siurbimą patikėti robotui.
(0) 2017-07-20 7
Tyrinėti pasaulį iš tikrųjų yra smagu ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems. Ir suaugę žmonės dažnai atlieka įvairius eksperimentus, domisi, kaip pagaminti daiktai, koks yra juos supantis pasaulis. Todėl šįkart atrinkome 6 pigius, bet labai įdomius elektroninius prietaisus, kurie padės pažinti mus supančią aplinką.
(0) 2017-07-19 10
Šiais laikais niekas negali būti per daug ramus dėl savo turto saugumo. Dažnai girdime apie pavogtus automobilius, kuriuos pavyksta susekti tik tada, kai veikiama žaibiškai. Aišku, tikimybę atgauti pavogtą transporto priemonę gerokai padidina GPS siųstuvai. Jie jau seniai nėra prabanga ir jau seniai yra pakankamai maži, kad automobilių vagys jų negalėtų surasti, tačiau jie gali kur kas daugiau nei tik apsaugoti automobilį.
(0) 2017-07-19 -3
Vietinių Kinijos gamintojų fantazija leidžia jiems kurti puikius išmaniuosius laikrodžius. Vis dėlto dauguma jų visuomet turi specifinį dizainą ir dažnai akivaizdžiai skiriasi nuo įprastų klasikinio dizaino laikrodžių.
(0) 2017-07-18 0
Sportas yra ne tik sveikas, bet ir labai malonus laisvalaikio praleidimo būdas. Ir, galima pastebėti, jis vis populiarėja, nes vis daugiau žmonių rūpinasi savo kūnu ir išvaizda. Sportuoti kur kas maloniau, jei jūsų judesius lydi mėgstama muzika. Tam reikalingos geros ausinės, todėl šiandien pristatome 10 skirtingo dizaino belaidžių ausinių, specialiai sukurtų sportuojantiems.
(0) 2017-07-18 1
Besidomintiems akcijomis iš Kinijos turbūt visada smalsu, kiek gi iš tikro skelbiamos nuolaidos yra tikrovė, o kiek – tik akių dūmimas. Norint tai išsiaiškinti, reikia šiek tiek ilgesnį laiką patyrinėti kainų kitimus ir daugelis dalykų gan greit paaiškėja.
(2) 2017-07-17 14
Vis daugiau laiko vaikai praleidžia su išmaniaisiais prietaisais rankose. Tai nėra išskirtinai blogas reiškinys, tačiau ir patiems vaikams malonu kartas nuo karto pažaisti su kitokiais, fiziniais žaislais. Ypač gerai, kai jie dar ko nors ir išmoko. Pristatome 6 edukacinius žaislus iš Kinijos, kurie gali daug išmokyti, bet kainuoja visai nedaug.
(0) 2017-07-16 8
Šviesos diodai LED kardinaliai pakeitė apšvietimo sprendimus ir taip pat leidžia pastebimai sutaupyti. Europoje įvairūs LED apšvietimo sprendimai sparčiai populiarėja, tad ir čia kinai nusiteikę atsiriekti savo kąsnelį siūlydami produktus kur kas pigesnėmis kainomis.
(1) 2017-07-16 12
Įprasti SSD kaupikliai dabar yra būtinybė, o ne prabangos prekė, kaip buvo dar visai neseniai. Su SSD gauname į visus naudotojo paliepimus žaibiškai reaguojantį kompiuterį, ko su mechaniniu disku pasiekti tikrai nepavyks. Bet progresas nestovi vietoje, ir ne taip seniai pradėjo populiarėti SSD kaupikliai, palaikantys NVMe protokolą. Atsikračius senovinio AHCI protokolo, duomenų kaupikliai pasiekė naujas spartos aukštumas.
Rubrika: Apžvalgos
(0) 2017-07-16 4
Išmanieji telefonai su dviguba kamera - jau tikrai nieko nebestebina. Tačiau ar esate kada girdėję apie telefoną su dviguba kamera nugarėlėje, kuris kainuotų vos 69,99 JAV dolerių? Itin smarkiai populiarėjanti Kinijos kompanija „Leagoo“ gal Jums tai pasiūlyti.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-07-15 1
Išmaniųjų įrenginių pasiūla Kinijoje tikrai maloniai stebina. Kartais netgi tenka pripažinti, kad kinai pagaliau tapo vienvaldžiais šios rinkos lyderiais. Geriau žinomi gamintojai vis dar imasi išmaniųjų įrenginių gamybos, tačiau pastarieji šiuo metu yra atnaujinami santykinai retai, todėl visiškai normalu, kodėl potencialūs pirkėjai vis dažniau ir dažniau naujos kartos aksesuarus tiesiog įsigyja Kinijos elektroninėse parduotuvėse.
(3) 2017-07-14 3
Nors dienos vasarą ilgos, geras žibintuvėlis visada praverčia. Svarbu išsirinkti tokį, kuris būtų patogus, patikimas ir teiktų tikrai ryškią šviesą. Mes peržiūrėjome Gearbest.com parduotuvėje siūlomus žibintuvėlius ir siūlome 6 įdomius įrenginius, kuriuos pirkėjai puikiai vertina.
(8) 2017-07-13 4
Šiais laikais pasirūpinti automobiliniu vaizdo registratoriumi turėtų kiekvienas. Šis paprastas ir pakankamai nebrangus įrenginys gali padėti išvengti didelių bėdų, kuomet įvyksta autoįvykis. Tačiau kartais registratoriai būna tiesiog per dideli ir erzina nuolat sėdėdami matymo lauke. Šis - visiškai kitoks. Jis mažas, gali slėptis už veidrodėlio ir yra labai pigus.
(0) 2017-07-13 17
Suomijos telekomunikacijų bendrovė „Nokia“ ir toliau dega noru susigrąžinti prarastas pozicijas. Bendrovė drąsiai imasi ne tik išmaniųjų telefonų, bet ir paprastų mobiliųjų telefonų gamybos.
(3) 2017-07-12 -3
Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojai nuolat stengiasi nustebinti savo pirkėjus ir dažnai siūlo ne tik itin patrauklius telefonus už nedidelę kainą, tačiau ir įvairius konkursus, kuomet galite gauti telefoną visiškai nemokamai.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-07-12 -3
Labai gali būti, kad kai skaitote šiuos žodžius už lango lyja. Tokia mūsų 2017-ųjų vasara. Bet orai mūsų nelepina jau ne pirmą kartą ir mes esame pripratę prie lietingos vasaros. Tačiau visada geriau būti pasiruošusiems. Todėl šiandien pristatome 6 Kinijos turgelio produktus, kurie yra linksmi ir gali apsaugoti nuo lietaus.
(0) 2017-07-12 8
Pirmieji daug pirkėjų dėmesio susilaukę išmanieji telefonai pasirodė maždaug prieš dešimt metų. Vis dėlto per pirmąjį dešimtmetį gamintojams atskleisti viso išmaniųjų telefonų potencialo tikrai nepavyko. Tačiau šis procesas sparčiai įsibėgėja, kadangi pastaruoju metu išmaniųjų telefonų gamybos ypatybes itin aktyviai analizuoja ir vietiniai Kinijos gamintojai. Tenka pripažinti, kad pastarieji jau pasiekė tokį lygį, kai bet kurio gamintojo pasiūlytos naujoves į kiniškus išmaniuosius telefonus gali būti perkeltos jau artimiausio pusmečio bėgyje.
(1) 2017-07-11 16
Esu senas technologijos.lt skaitytojas ir retkarčiais permetu akimis įdomesnes temas iš Kinijos turgelio, tačiau prisipažinsiu atvirai, niekaip nepasiryždavau ką nors įsigyti. Nors aprašymai skamba gražiai, bet šiais laikais apie bet ką gražiai rašo, o dar pirkimas iš Kinijos...
(2) 2017-07-11 0
Atrodo, įdomių ausinių Kinijos rinkoje yra neišsemiama įvairovė. Skirtingi modeliai įtiks kiekvieno skoniui ir poreikiams. Štai šios KZ ausinės turi atjungiamą laidą ir yra visai pigios.
(0) 2017-07-10 -1
Šiais laikais kamerų aplinkui nuolat daugėja. Jomis norime apsaugoti savo artimuosius ir turtą. Protinga savo automobilį taip pat apginkluoti kamerų pora, kad avarijos atveju bent jau galėtumėte pabandyti įrodyti, kad kaltė buvo ne jūsų. Vaizdo registratorių būna įvairių, o štai šis atkeliauja net su dviem atskiromis kameromis.
(0) 2017-07-10 2
Naujienų portalai dominuoja populiariausių interneto svetainių sąrašuose, užimdami vietą iš karto po socialinių tinklų. Apie svarbiausius mūsų šalies ir pasaulio įvykius sužinome iš interneto – informacija lengvai pasiekiama išmaniuoju telefonu, o specialios programėlės svarbiausius straipsnius iš visų portalų gali surinkti ir patogiai pateikti jums. Bet ar jos veikia efektyviai? Ar jomis patogu naudotis? Šiandien apžvelgsime „Feedpresso“ programėlės darbą.
Rubrika: Apžvalgos
(0) 2017-07-09 4
Įpusėjusi vasara visada primena apie prabėgusią pirmąją metų pusę. Šis periodas įdomus ir tuo, nes Kinijos elektroninės parduotuvės stengiasi pasigirti savo pirmųjų šešių mėnesių pasiekimais.
(0) 2017-07-08 5
Vietiniai Kinijos gamintojai pastaruoju metu kelia sau naują iššūkį. Tenka pripažinti, kad dauguma jau įpratome prie Kinijoje gamintų išmaniųjų telefonų kainų, kurios dažniausiai neviršija nei 200 eurų ribos. Vis dėlto kinai bando įrodyti, kad ekonominės klasės išmanieji telefonai išlaikydami analogišką našumą gali kainuoti dar mažiau.
(9) 2017-07-07 11
Visai neseniai rašėme apie Kinijos kompanijos „Vernee“ šių metų naujienas ir tame tarpe, apie pristatytą 2017 metų flagmaną „Vernee Mars Pro“. Jau minėjome, kad naujasis kinų kūrinys pasižymi ne tik puikiomis specifikacijomis, tačiau ir itin stilingu dizainu bei itin žema kaina. Ir negana to, gamintojas su juo sieja labai dideles ambicijas - „Vernee“ išplatino pranešimą spaudai, kuriame šį telefoną jau pavadino „OnePlus“ žudiku.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-07-07 29
Visada smagu ką nors sukurti savo rankomis. Tačiau šiuolaikiniai vaikai tai jau atprato daryti. Juos sudominti galima keliais nebrangiais „pasidaryk pats“ rinkiniais iš Kinijos, kurie patiks ir suaugusiesiems. Ar nenorėtumėte ant dviračio ratų matyti švytinčius paveikslėlius? O sukurti saulės energija varomą robotą? O surinkti savo nuosavą garso kolonėlę ar net osciloskopą?
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai

Jūsų požiūris

į