Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Rinka
(0) 2017-05-29 3
Išmanieji laikrodžiai sėkmingai veržiasi į išmaniųjų prietaisų rinką ir keičia tradicinius mechaninius ir elektroninius laikrodžius. Naujieji pakaitalai turi begalę visokių papildomų funkcijų šalia laiko rodymo – fizinio aktyvumo/širdies ritmo sekimas ir fiksavimas, gaunamų telefono pranešimų rodymas, duomenų saugojimas ir t. t.
(0) 2017-05-29 4
Šių metų pirmoje pusėje jaučiamas akivaizdus Kinijos gamintojų noras investuoti ne tik į išmaniųjų telefonų dizainą, bet taip pat ir į jų techninius sprendimus. Tai puikiai įrodo, kad kinai šioje rinkoje jaučia didžiulį potencialą bei nuolatos augančias pajamas.
(3) 2017-05-28 7
Artėjančią vasarą dauguma vietinių Kinijos gamintojų pasitinka kartu su naujų produktų pristatymais. Būtent šią tendenciją taip pat pastebėjo ir Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“, kuri visas pastarųjų mėnesių elektronikos naujienas nusprendė pristatyti „Fresh New Arrivals“ išpardavime.
(3) 2017-05-26 -3
Nors ne visiems tai patinka, daugelis žmonių negali visiškai atsisakyti alkoholinių gėrimų. Tačiau juos reikia vartoti atsakingai ir niekada negalima vairuoti apsvaigus. Alkoholio nereikėtų vartoti ir dirbant su elektriniais ar labai aštriais įrankiais, prieš lipant aukštomis kopėčiomis ir užsiimant kitomis potencialiai pavojingomis, ar didelės koncentracijos reikalaujančiomis veiklomis. Jei negalite pasitikėti savo intuicija ir jausmais, reikėtų įsigyti alkotesterį.
(0) 2017-05-26 -2
Gegužės mėnesis eina į pabaigą, tačiau Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“ pastarąjį nusprendė užbaigti itin skambiai. Tenka pripažinti, kad elektroninės parduotuvės surengtas „Mad for May Sale“ išpardavimas šį kartą pasiūlymų gausa neabejotinai nustebins net ir didžiausius skeptikus.
(0) 2017-05-25 -5
Jau prasideda stovyklavimo ir festivalių sezonas. Jei jums patinka laisvalaikis gamtoje ar kelias dienas nesibaigiantys koncertai, jums būtinai reikia geros palapinės. Bet ar reikia išleisti daug pinigų daiktui, kurį naudosite tik porą kartų per metus? Tikrai ne - šią automatiškai pasistatančią palapinę galite įsigyti labai pigiai.
(3) 2017-05-25 -6
Visai neseniai savo lankytojus detaliai supažindinome su pirkimo galimybėmis Gearbest.com internetinėje parduotuvėje, kuri itin sparčiai populiarėja Europoje. Po pirkimo gido publikacijos sulaukėme nemažai klausimų ir nusivylusių komentarų dėl prekių pristatymo vėlavimo, todėl užklausėme oficialaus komentaro iš pačios kinų parduotuvės.
(1) 2017-05-25 -7
Prieš kelias dienas rašėme apie biudžetinio išmaniojo telefono „LEAGOO M7“ anonsą, o dabar jau paaiškėjo jo kaina bei galimybė įsigyti telefoną su papildoma solidžia nuolaida.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(1) 2017-05-24 5
Gatvėse dažnai pastebime iškabintus plakatus, prašančius padėti surasti pabėgusį šunelį. Jų gausa liūdina gyvūnų mylėtojus, ypač dėl to, kad dingę gyvūnai retai sugrįžta namo. Nuo tokio nelaimingo išsiskyrimo įmanoma apsisaugoti: negalima augintinių į lauką išleisti vienų, visada, ypač kai aplinkui yra kitų gyvūnų, reikia naudotis pavadėliu, ant antkaklio reikėtų prisegti šeimininko kontaktus. Dar geriau - naudotis specialiai tam sukurtu GPS sekimo įtaisu.
(5) 2017-05-24 -6
Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“ bando priminti pirkėjams apie beveik įpusėjusius metus. Būtent taip „Gearbest“ savo pirkėjams subtiliai stengiasi pranešti, kad namuose naudojama elektronika dėvisi ir galbūt dabar yra puikus metas ją atnaujinti.
(3) 2017-05-23 3
Nors išmanieji laikrodžiai ir apyrankės tikrai turi didelių skirtumų, kartais linija tarp jų nėra labai aiški. Pavyzdžiui, šis prietaisas gali kur kas daugiau nei tik skaičiuoti jūsų žingsnius ir matuoti pulsą. Bet ar tai išmanusis laikrodis? Ir kiek kainuoja toks patogus, kokybiškas prietaisas?
(0) 2017-05-23 -3
Vienas populiariausių išmaniųjų telefonų apžvalgininkų Marquesas Brownlee siūlo pažvelgti į penkių geriausiai šiuo metu fotografuojančių telefonų nuotraukų palyginimus. Apžvalgininkas pateikia „Google Pixel XL“, „LG G6“, „Samsung Galaxy S8“, „OnePlus 3T“ ir „iPhone 7 Plus“ nuotraukas, kuriose fotografuojami tie patys objektai su vienodais kameros nustatymais.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-05-23 6
Šiais metais Kinijos gamintojai jau pristatė daugybę įdomių išmaniųjų telefonų su „Android“ operacine sistema, o svarbiausia, jų visų kainos yra daugiau nei puikios, lyginant su žinomiausių gamintojų produkcija. Tačiau nežiūrint to, konkurencija tarp pačių Kinijos gamintojų yra tokia didelė, kad norėdami atkreipti į save dėmesį, patys gamintojai kartais organizuoja papildomas akcijas ir nuolaidas, o sulaukus tokios progos, įsigyti visiškai naują išmanųjį galima už neįtikėtinai gerą kainą.
(0) 2017-05-22 -7
Daugelis žmonių turi kokį nors multifunkcinį įrankį. Kartais tai mums gerai žinomas šveicariškas peiliukas, o kartais profesionalesnis įrankis statyboms ar namų ruošai. O ar esate girdėję apie multifunkcines ausines? Kokias dar funkcijas gali atlikti pigios ausinės iš Kinijos?
(0) 2017-05-21 10
Vietinių Kinijos gamintojų sukurti išmanieji telefonai pirkėjus vis dažniau žavi savo dizainu, tačiau neretai nuvilia techninėmis galimybėmis. Vis dėlto Kinijoje pamažu atsiranda ir tokių gamintojų, kurie už visiems prieinamą kainą ryžtasi pardavinėti techniškai našius išmaniuosius telefonus. Itin užtikrintai šiuo dar nepramintu taku šiuo metu bando žengti Kinijos bendrovė „LeEco“. Būtent šis gamintojas skiria dėmesį ne tik išmaniųjų telefonų dizainui, bet ir techninėms charakteristikoms, kadangi tai greičiausiai yra vienintelis būdas leidžiantis įtikti išrankiems europiečiams.
(0) 2017-05-20 3
Garso technikos pasiūla Lietuvoje skųstis tikrai neverta, tačiau tuo pačiu tenka pripažinti, kad dauguma pasiūlymų yra įperkami ne kiekvienam. Kitaip sakant, Lietuvoje pilna aukštosios klasės garso technikos, tačiau apie pirkėjus ieškančius ekonominės klasės sprendimų susimąstoma kur kas rečiau.
(1) 2017-05-19 15
Apšvietimas yra vienas svarbiausių interjero dizaino kūrimo elementų. Jis gali paprastą interjerą paversti itin prabangiu, pakeisti kambario atmosferą ar parodyti šeimininkų kūrybiškumą. Jei siekiate pastarojo tikslo, reikėtų pasižvalgyti ir po įdomesnes lemputes, kurių įprastame prekybos centre neišvysite.
(0) 2017-05-19 4
Keistas sutapimas, tačiau kartu su šylančiais orais Kinijos elektroninėse parduotuvėse atitinkamai daugėja savaitinių išpardavimų. Nors jų netrūko ir anksčiau dabar susidaro toks įspūdis, kad pastarieji tapo dar labiau dinamiški.
(3) 2017-05-18 2
Išmanieji laikrodžiai gražiai atrodo, yra patogūs ir atlieka daugybę funkcijų. Bet dauguma jų yra skirti tik miesto gatvėms ar pasivaikščiojimams prekybos centre. Norint pakeliauti po miškus ar kalnus reikia visai kitokio laikrodžio - tvirto, tausojančio baterijos energiją ir turinčio kelias specialiai žygiams skirtas funkcijas. Pasirodo, tokį laikrodį galite įsigyti ir visai nebrangiai.
(1) 2017-05-17 0
Belaidės į ausis įstatomos ausinės dažniausiai yra reklamuojamos kaip puikiai tinkančios sportuojantiems. Stilingos „Meizu EP-51“ ausinės nėra išimtis. Jos aktyviai sportuojančius žmones vilioja ne tik savo patraukliu dizainu, geromis muzikos atkūrimo savybėmis ir patvarumu, bet ir gera kaina.
(0) 2017-05-16 -3
Vietinis Kinijos gamintojas „Xiaomi“ garsėja išmaniaisiais telefonais, kurie šiuo metu jau gali drąsiai konkuruoti net ir su garsiausių prekinių ženklų produkcija. Vis dėlto tai tikrai ne vienintelis „Xiaomi“ pasiekimas.
(10) 2017-05-16 30
Gearbest.com – internetinė parduotuvė, leidžianti Vakarų pasauliui įsigyti pigių kiniškų prekių ir sparčiai populiarėjanti Europoje. Dėl gerų kainų ir plačios pasiūlos ji puikiai žinoma ir Lietuvoje, o ir technologijos.lt reguliariai aprašo jos įdomybes. Pastaruoju metu portalo redakcija sulaukia labai daug laiškų su paklausimais, kaip pirkti šioje parduotuvėje, į ką atkreipti dėmesį, ar tai saugu, kaip pristatomos prekės, ar yra muitai bei papildomi mokesčiai ir t.t. Deja, kiekvienu atveju atrašyti laiškus neturime tiek laiko, tad kad būtų paprasčiau, nusprendėme aprašyti visą pirkimo procedūrą nuo A iki Z su skirtingais prekių siuntimo būdais. Tikimės, jog šiame straipsnyje atsakymus suras daugelis mums laiškus rašiusių skaitytojų. Jeigu kažkas liks neaiškaus, tuomet siųskite naujus paklausimus - surasime atsakymus ir parengsime naujus straipsnius.
(2) 2017-05-16 -4
Daugeliui yra tekę matyti vaizdo įrašus iš įvairių pasaulio miesto gatvių, kuriuose užfiksuoti pykčio netramdantys vairuotojai, draudimo kompanijas apgauti bandantys sukčiai ar kraupūs eismo įvykiai. Šiuos vaizdus fiksuoja automobiliniai vaizdo registratoriai - itin naudingi prietaisai vairuojantiems kasdien. Ar žinojote, kad registratoriai gaminami ir su dviem kameromis? Ką gausite įsigiję pigų vaizdo registratorių iš Kinijos?
(0) 2017-05-15 -3
Ausinės - daugelio žmonių kasdienio gyvenimo palydovės. Šiais laikais muzikos mėgėjai negali skųstis gerų ausinių pasirinkimu, tačiau aukščiausios klasės ausinės kainuoja tikrai nemažai. Tuo tarpu kinai audiofilams siūlo gerai atrodančias, puikiomis muzikos atkūrimo savybėmis pasižyminčias ir gana nebrangias ausines. Pateikiame penkis įdomius ausinių modelius iš Kinijos.
(0) 2017-05-15 5
Išmaniuosius telefonus dabar gali gaminti praktiškai bet kas, tačiau pastaruoju metu pasiekti pirkėjus tenkinančią kokybę gamintojams darosi ne taip jau ir lengva. Būtent dėl tos pačios priežasties net ir Kinijoje per pastaruosius keletą metų išmaniųjų telefonų gamintojų sąrašas gerokai sutrumpėjo. Tuo tarpu niekam taip pat nėra paslaptis, kad lyderiaujančių Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojų sąraše įsitaisė „Oukitel“.
(7) 2017-05-13 2
Šią savaitę Kinijos elektroninėje parduotuvėje „Gearbest“ kaip niekada gausu išpardavimų. Nors dauguma jų yra gana aiškiai orientuoti į tam tikras pirkėjų grupes, platus išpardavimų pasirinkimas bendrai apima praktiškai visas prekių kategorijas. Būtent tai leidžia garantuoti, kad sau tinkamų pasiūlymų „Gearbest“ elektroninėje parduotuvėje šią savaitę tikrai atras praktiškai kiekvienas potencialus pirkėjas.
(0) 2017-05-12 6
Rankinis laikrodis - puikus aksesuaras ir patogus būdas žinoti tikslų laiką. Nors daugeliui žmonių vis dar labiau patinka tradiciniai laikrodžiai, išmaniųjų laikrodžių populiarumas sparčiai auga. Tiesa, kasdien nešioti labai brangų įrenginį nesinori, bet yra išeitis - stilingas ir visas svarbiausias funkcijas atliekantis išmanusis laikrodis iš Kinijos.
(0) 2017-05-12 -3
Kinijos elektroninių parduotuvių išpardavimuose galima pastebėti įdomią tendenciją, kuri pastabiems pirkėjams kartais leidžia pasinaudoti papildomomis nuolaidomis – tereikia pritaikyti reikiamą kupono kodą.
(5) 2017-05-12 5
Nors „BenQ“ dar neanonsavo aukščiausios klasės žaidėjams skirto monitoriaus, kuris turėtų didelio dažnio skleistinės matricą su HDR ir G-Sync palaikymu, tačiau tai vargu ar gali atsiliepti neigiamai kompanijos populiarumui, kurį „BenQ“ sėkmingai užsitarnavo būdama viena iš pirmųjų pasiūliusių 120-144 Hz monitorius. Žaidėjai tai įvertino ir šiuo metu „BenQ“ Pabaltyje yra vienas populiariausių pasirinkimų, ypač kalbant apie ne itin brangius „gaming“ monitorius.
Rubrika: Apžvalgos
(0) 2017-05-11 3
Vis daugiau žmonių šiais laikais sportuoja. Tai - gera tendencija, galinti pagerinti visuomenės sveikatą. Elektronikos gamintojai į tai reaguoja pasiūlydami gausybę įvairių sportuojantiems skirtų įrenginių ir programų. Ar žinote, kuo naudingos išmaniosios svarstyklės? Kokius duomenis jos pateikia? Ir kuo ypatingas „Xiaomi“ pasiūlymas?
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai

Jūsų požiūris

į