Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Rinka
(0) 2017-04-25 0
Pavasaris jau persirito į antrą pusę, tačiau lauke vis dar gana šalta, šaligatviai vis dar yra purvini, todėl ne vienas žmogus dar nesuskubo po žiemos atlikti didįjį namų tvarkymą. Tvarkytis nėra pati maloniausia užduotis, bet ją galima pasilengvinti įvairiais šiuolaikiškais prietaisais. Štai keletas įdomių įrenginių iš Kinijos, kurie padės susitvarkyti namus, išvalyti automobilį, nuvalyti langus ir atlikti kitas būtinas užduotis.
(6) 2017-04-24 -4
Stereo garsą palaikančios ausinės jau seniai nėra naujiena. Būtų sunku surasti įrenginių, kurie šios technologijos nepalaikytų. Tačiau yra ir įdomesnė ir galbūt didesnių įspūdžių suteikianti sistema - 3D garsas. Kuo ši sistema ypatinga? Kodėl ji geriau tinka filmams žiūrėti? Kiek kainuoja nebrangios, bet labai kokybiškos belaidės ausinės su 3D garso sistema?
(0) 2017-04-24 6
Vietiniai Kinijos gamintojai toliau įrodinėja, kad ekonominės klasės išmanieji telefonai gali būti bent jau penkis kartus pigesni už aukštosios klasės išmaniuosius telefonus. Žinoma, skirtingų klasių išmaniųjų telefonų techninės galimybės atitinkamai skiriasi, tačiau dažnas pirkėjas į tai vis rečiau kreipia dėmesį, nes net ir pigesnių modelių galimybių užtenka visoms svarbiausioms funkcijoms, o tie, kas nori maksimumo, savaime dairosi tik į brangiausius flagmanus.
(0) 2017-04-23 -5
„Samsung Galaxy A3“ – mažas išmanusis telefonas su 4.7 colio įstrižainės ekranu. Tokios įstrižainės išmanieji šiandien yra praktiškai nykstantis tipas. Tiesa, tokių nedidelių išmaniųjų telefonų rinkoje mėgėjų yra daug, o štai pasiūlymų – nelabai. Būtent šių naudotojų poreikius jau trečius metus iš eilės tenkina „Galaxy A3“ modelis. Naujausias „Samsung Galaxy A3“ modelis gavo apsaugą nuo vandens, puikią priekinę kamerą, ilgai veikia ir yra greitai įkraunamas.
Rubrika: Apžvalgos
(1) 2017-04-22 7
Išmaniųjų laikrodžių pasiūla Kinijoje apimtimi gali nustebinti net ir didžiausius skeptikus. Tačiau lietuvių patirtis įrodo, kad ne kiekvienas kiniškas išmanusis laikrodis nusipelno pirkėjų dėmesio.
(2) 2017-04-21 -4
Klausimas: kokia problema dažniausiai erzina išmaniųjų telefonų naudotojus? Be abejo – baterijos talpa. Ypač tada, kai energija baigiasi greičiau nei planavote.
Rubrika: Apžvalgos
(0) 2017-04-21 4
Kokius didžiausius trūkumus turi jūsų „Bluetooth“ kolonėlė? Greičiausiai tai per greitas baterijos nusėdimas ir prasta atkuriamo garso kokybė. Kai kurios belaidės kolonėlės taip pat pasižymi trūkinėjančiu ryšiu su išmaniuoju telefonu bei keistoku dizainu. Visgi, gerai pažįstamas gamintojas siūlo labai paprastą ir patikimą kolonėlę, kuri gros net 10 valandų, tačiau labiausiai stebina jos simpatiška kaina.
(7) 2017-04-21 9
Įsivaizduokite, jog visą naktį dirbote prie dokumento, kurį turėjote pristatyti rytoj ryte, paskutinę minutę vargais negalais spėjote jį užbaigti, tačiau iš nuovargio ar streso susipynė pirštai, ir užuot dokumentą išsaugoję, netyčia jį ištrynėte, o atsarginės kopijos neturite.
Rubrika: Apžvalgos
(0) 2017-04-21 3
Kinijos elektroninėse parduotuvėse išpardavimų tikrai netrūksta. Balandis šiuo atveju maloniai stebina pasiūlymų įvairove. Įdomu yra ir tai, kad būtent šį mėnesį išpardavimuose itin didelis dėmesys yra skiriamas garsiausiems Kinijos prekiniams ženklams.
(1) 2017-04-20 -19
Kinijos turgelio rubrika jau tapo nuolatine technologijos.lt turinio dalimi - joje aprašomi kinų gaminiai ne tik įdomūs pažintine prasme, bet ir naudingi praktine prasme. Paprašėme iš kinų statistikos, kokius gi produktus technologijos.lt lankytojai pirko dažniausiai. Sulaukėme dešimtuko, kurį ir pateikiame žemiau.
(1) 2017-04-19 -3
Nors galbūt dabar taip ir nebeatrodo, greitai lauke bus labai šilta ir gatves vėl užkariaus dviratininkai. Minti dviratį į gamtą yra tikrai didelis malonumas, tačiau tam reikia ir gerai pasiruošti. Su savimi visada reikia turėti skysčių, įkrautą telefoną, užkandžių, o ir pora pleistrų tikrai nepamaišys. Tačiau rinkoje dviratininkams siūlomi ir kiek kitokie daiktai. Pateikiame įdomiausių ir naudingiausių dviratininkams skirtų daiktų iš Gearbest.com penketuką.
(0) 2017-04-19 2
Ši savaitė įsimintina ne tik dėl laisvo pirmadienio ir Velykų. Tą pirkėjams bando priminti ir Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“. Kaip jau tapo įprasta, pavasariais kasmet yra minima Pasaulinė Žemės diena.
(0) 2017-04-18 -9
„Bluetooth“ kolonėlės yra labai populiarios jau vien dėl jų patogumo. Daugelis žmonių muziką klausosi per ausines, todėl išleisti didelių sumų gerai garso sistemai nusipirkti jiems nėra prasmės. Belaidės kolonėlės gelbsti tais atvejais, kai muzika norima pasidalinti su kitais - juk telefono garsiakalbiai ir šiandien groja gana prastai. Bet kas iš tiesų lėmė, kad „Xiaomi“ kolonėlės yra tokios populiarios? Pasirodo, kalta ne tik patraukli kaina.
(2) 2017-04-17 2
„Xiaomi“ garsėja savo gaminama garso technika. Ypač patraukliai atrodo „Xiaomi“ ausinės, kurios pasižymi pažangiomis garso atkūrimo technologijomis, aukšta gaminio kokybe bei nepralenkiama kaina. Pavyzdžiui, „Mi IV“ ausinės su hibridiniais garsiakalbiais yra labai populiarios ir visuotinai giriamos praktiškai visose apžvalgose, bet už ką? Kuo jos tokios geros? Kokius esminius jų privalumus ir trūkumus pastebi technologijų žurnalistai ir šių ausinių nešiotojai?
(0) 2017-04-17 5
Teritorijos ar patalpų stebėjimas tapo daug paprastesnis rinkoje pasirodžius IP kameroms. Pastarosios pirkėjams dažnai gali pasiūlyti kur kas daugiau funkcijų nei įprastos analoginės kameros. Nors dar visai neseniai IP kameros buvo gana brangi pramoga, į šią rinką įsisukus smulkiems vietiniams Kinijos gamintojams situacija kardinaliai pasikeitė. Dabar kokybiškų ir funkcionalių IP kamerų lengvai galima rasti praktiškai kiekvienoje Kinijos elektroninėje parduotuvėje.
(2) 2017-04-15 5
Velykų išpardavimams ruošiasi ne tik Lietuvos elektorinės parduotuvės, bet ir kinai. Kiniškais masteliais kiek neįprasta, kad šiai progai skirtas Kinijos elektroninės parduotuvės „Gearbest“ išpardavimas šį kartą neišsiskiria savo dydžiu, tačiau jame sudėta daug įdomių ir itin populiarių produktų.
(16) 2017-04-14 14
Pastaruoju metu Kinijos mobiliųjų telefonų gamintojai tiesiog „siautėja“. Gerąja prasme.
Rubrika: Apžvalgos
(1) 2017-04-14 5
Dažniausiai žmonės IP kameras perka tam, kad apsaugotų savo namus nuo nusikaltėlių, kurie gali kėsintis pasisavinti svetimą turtą ar jį apgadinti. Tačiau iš tikrųjų internetu transliuojančias kameras galima panaudoti ir kur kas išradingiau. Pateikiame penkis netradicinius IP kamerų panaudojimo būdus.
(1) 2017-04-13 5
Neįmanoma paneigti, jog vietinių Kinijos gamintojų kuriami išmanieji telefonai susilaukia vis daugiau pirkėjų simpatijų. Visų pirma, ypač vilioja jų kainos – jos ant tiek mažos, kad net jei pigiausi kiniški telefonai ir neištveria kelių metų intensyvaus naudojimo, dėl to jokio nusivylimo nebūna. Žinoma, yra ir tokių modelių, kurie gali varžytis su flagmanais, bet jų kaina irgi jau didesnė.
(0) 2017-04-13 6
Šiais laikais rinkoje yra daugybė skirtingų išmaniųjų prietaisų. Nors greitu metu visų namuose esančių virdulių, šaldytuvų ar durų skambučių nepakeis išmanieji įrenginiai, tokie laikrodžiai ir apyrankės tik populiarėja. Bet kuo skiriasi šie du prietaisai? Ar technologijomis susižavėjusiam žmogui būtini abu šie daiktai?
(0) 2017-04-12 -5
Kava daugeliui žmonių yra ne tik skanus gėrimas, bet ir energijos šaltinis. Ji suteikia žvalumo, kurio reikia norint visa jėga kibti į kiekvienos dienos darbus. Produktų, skirtų kavos mėgėjams, rinkoje yra daugybė, tarp jų nesunku pasimesti. Todėl šiandien pateikiame penkis įdomius prietaisus iš Kinijos, kurie gali padėti mėgautis kasdiene kava.
(4) 2017-04-12 10
Kai kurie Kinijos elektroninių parduotuvių rengiami išpardavimai kartais stebina savo dydžiu. Būtent vieną tokių šią savaitę surengė visame pasaulyje populiari Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“
(0) 2017-04-11 -4
Liudvikas Van Bethovenas - vienas garsiausių pasaulio kompozitorių, visiems laikams įėjęs į klasikinės muzikos istoriją. Jo sukurtos sonatos tikriausiai taip ir nepaliks pasaulinio garso orkestrų repertuaro, tačiau dažniausiai žmonės apie Bethoveną prisimena kai ką kito - jis gyvenimo pabaigoje apkurto ir savo kūrinių nebegirdėjo. Visgi, buvo ne visai taip - jis naudojosi muzikos perdavimu kaulais. Šiuo principu pagrįstas technologijas dabar neįtikėtinai pigiai galite naudoti ir jūs.
(5) 2017-04-11 -9
„Samsung Galaxy S8“ supo daugybė gandų. Kodinis naujienos pavadinimas „Dream“ privertė tikėtis daug. Varle.lt mobiliųjų įrenginių specialistai siūlo pažiūrėti, ar tikrai turime reikalų su svajonių išmaniuoju telefonu.
Rubrika: Apžvalgos
(0) 2017-04-10 2
Įvairiose viešose šventėse dažniausiai galima rasti gardaus greito maisto, kuris dar labiau pakelia nuotaiką. Tai įvairūs skrudinti kukurūzai, ledai, grūstas ledas, cukraus vata ir taip toliau. Šiuolaikinės technologijos ir globali ekonomika šiais laikais šiuo maistu laidžia mėgautis ir namie. Perkelti atrakcionus į savo virtuvę dabar yra nebrangu ir gana lengva.
(8) 2017-04-10 -22
Niekada pernelyg nemėgau žaidimams skirtų pelių, nes anksčiau paprasčiausiai neegzistavo nė viena kokybiška belaidė pelė žaidimams. Be to, daugelio jų dizainas man nelabai patinka dėl to, kad nesu didelis šviesų ir robotiką primenančios išvaizdos fanas, man patinka paprastumas. Bet „Logitech“ man pasiūlė išbandyti „G403 Wireless“ žaidimų pelę, kuri, bent jau iš pirmo žvilgsnio, man puikiai tinka.
Rubrika: Apžvalgos
(0) 2017-04-10 -2
Susidaro įspūdis, kad kinai dalį savo investicijų šiais metais nukreipė į duomenų laikmenų modernizavimą. Galima tvirtinti, kad atsakingas požiūris šiuo atveju turėtų greitai pasiteisinti, nes ką vietiniai Kinijos gamintojai per pastaruosius keletą metų sugebėjo nuveikti išmaniųjų telefonų rinkoje greičiausiai žino kiekvienas skaitytojas. Vis dėlto skirtumas tas, kad išmaniųjų telefonų gamyboje Kinijos bendrovėms teko vytis populiariuosius gamintojus. Tuo tarpu duomenų laikmenų rinkoje kinai dabar stengiasi tapti tais, kuriuos ateityje turės pasivyti kiti.
(1) 2017-04-08 -1
Išmaniųjų laikrodžių pasiūla Kinijoje išties neribota. Stebina ir tai, kad pigiausiai pastarieji čia kainuoja vos nuo dešimties eurų, tačiau Kinijos elektroninėse parduotuvėse gausu ir tokių išmaniųjų laikrodžių, kurių kainas galima skaičiuoti šimtais eurų. Vis dėlto šiuo metu daugumą pirkėjų bene labiausiai domina ekonominės klasės išmanieji laikrodžiai, kurių kaina neperlipa per 50 eurų.
(1) 2017-04-07 3
Automobilis - beveik būtina šiuolaikinio gyvenimo dalis. Nieko keisto, kad šios transporto priemonės taip sparčiai paplito ir šiandien beveik kiekvienas namų ūkis turi bent vieną automobilį. Tačiau kartu su laisve, kurią suteikia automobilis, atkeliauja ir rūpesčiai, susiję su automobilio remontu. Visgi, kai kuriuos darbus galima labai pigiai ir paprastai atlikti ir namuose. Pavyzdžiui, ištiesinti smulkius kėbulo įlenkimus, panaikinti įbrėžimus, restauruoti suskilinėjusias sėdynes ar netgi užlopyti pradurtą padangą.
(0) 2017-04-07 12
Išmaniųjų telefonų gamintojas „Oukitel“ jau spėjo susilaukti populiarumo ne tik Kinijoje, bet ir Europoje. Šio prekinio ženklo išmanieji telefonai savo pirkėją vis dažniau atranda ir Lietuvoje.
Rubrika: Mobilusis ryšys
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai

Jūsų požiūris

į