Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Rinka
(10) 2021-04-13 13
Lietuvoje plytelių lyginimui skirtų išlyginimo sistemų stoveliai yra vienkartiniai, o Aliexpress parduodami tokie, kokius galėsite naudoti vėl ir vėl. Ir negana to, jie dar pigesni nei tie vienkartiniai, kuriuos parduoda Lietuvoje.
2021-04-13 4
- „Fenruien“ iš Lenkijos sandėlio + nuolaidų kuponas, Lietuvoje nėra

- „Xiaomi HOTO“ iš Kinijos sandėlio + nuolaidų kuponas, Lietuvoje nėra

- „LARNMERN“ iš Ispanijos sandėlio + nuolaidų kuponas, Lietuvoje nėra

- „Teclast P20HD“ iš Lenkijos sandėlio + nuolaidų kuponas, Lietuvoje nėra

- „KOSPET Raptor“ iš Čekijos/Ispanijos/Prancūzijos sandėlio, Lietuvoje nėra

- „Kospet GTO“ iš Čekijos/Ispanijos/Prancūzijos sandėlio, Lietuvoje nėra

- „Furgle“ iš Čekijos sandėlio, Lietuvoje nėra

- „Prainskel F60“ iš Lenkijos sandėlio, Lietuvoje nėra

- „Baseus Mini JA Power Bank 30000mAh“ iš Lenkijos/Kinijos sandėlio + nuolaidų kuponas, Lietuvoje nėra

- „iMice“ iš Lenkijos/Kinijos sandėlio, Lietuvoje nėra

- „INSE I5“ iš Ispanijos/Prancūzijos sandėlio, Lietuvoje nėra

- „Roidmi EVE Plus“ iš Prancūzijos sandėlio, 115€ pigiau nei Lietuvoje

- „Xiaomi Haylou GT1 Pro“ iš Belgijos sandėlio, 2€ pigiau nei Lietuvoje

- „Thinkcar Thinkdiag Mini OBD2“ iš Čekijos sandėlio + nuolaidos kuponas, 80€ pigiau nei Lietuvoj
2021-04-12 26
Jau atrodo, kad Aliexpress esame matę visko, bet pasirodo čia galima įsigyti ir vėjo jėgainių. Ir dabar jos netgi parduodamos iš Lenkijos sandėlio.
2021-04-11 6
Ar nebūtų šaunu, jei ryte atsibudus - užuolaidos pačios atsitrauktų? O vasarą, padidėjus kambario temperatūrai, užuolaidos pačios pritemdytų kambarį ir saulės spindulių patekimą? Visa tai ir dar daugiau gali pasiūlyti štai šis įdomus ir labai geros kainos prietaisas.
(1) 2021-04-10
„Potensic Dreamer 4K“ - vienas naujausių dronų rinkoje. Ir jis pasižymi puikiomis specifikacijomis bei labai gera kaina. Štai ir apžvalgininkai tvirtina, kad už tokią kainą, tai yra net labai geras dronas.
26
Koronavirusas yra pati karščiausia tema, naujienų apie jį begalės, viskas keičiasi ne dienomis, o valandomis. Galima lengvai pasimesti informacijos sraute ir pamiršti svarbiausius dalykus. O pats svarbiausias dalykas – nepanikuoti, bet ir neignoruoti. Išlaikyti balansą. Reikia saugoti save ir aplinkinius, o susirgus pasistengti išgyti be komplikacijų ir neužkrėsti kitų. Kaip tai padaryti ir ką verta žinoti, viskas šiame tekste. >> skaityti
 
2021-04-10 12
„Roidmi EVE Plus“ - vienas naujausių „Xiaomi“ ekosistemos kompanijos robotų dulkių siurblių. Ir turbūt pigiausias tarp tų, kurie turi automatinę atliekų surinkimo stotelę. O kaip gi šis siurblys darbuojasi realiomis sąlygomis, ką jis gali pasiūlyti ir ar tikrai vertas savo kainos? Apie viską šioje apžvalgoje.
2021-04-10 8
Šiuo metu ši „Baseus“ išorinė baterija yra parduodama ne tik už mažiausią kainą, bet tai praktiškai vienintelis tokios talpos pasiūlymas iš EU sandėlio. Visur kitur jau viskas išpirkta ir greitu metu neliks ir šių pirkėjų puikiai vertinamų baterijų.
2021-04-09 1
„Xiaomi“ ekosistemos kompanija „JIMMY“ ką tik pristatė net 3 belaidžius dulkių siurblius ir tai yra patys pažangiausi bei galingiausi siurbliai, kokius tik kompanija yra pagaminusi. Ir dabar jiems taikomi specialaus anonso pasiūlymai bei siurbliai siunčiami tiesiai iš Lenkijos sandėlio.
2021-04-09
- „KUULAA“ iš Lenkijos/Prancūzijos sandėlio + nuolaidos kuponas, Lietuvoje nėra

- „ROMOSS Sense 6+ Power Bank 20000mAh“ iš Belgijos sandėlio, Lietuvoje nėra

- „Essager Power Bank 20000mAh“ iš Lenkijos/Prancūzijos sandėlio, Lietuvoje nėra

- „Baseus Mini JA Power Bank 30000mAh“ iš Lenkijos sandėlio + nuolaidos kuponas, 5€ pigiau nei Lietuvoje

- „ROMOSS PEA 57000mAh“ iš Belgijos sandėlio, Lietuvoje nėra
(7) 2021-04-08 6
„Man jau pabodo ieškoti kirpėjo, kuris apkirptų taip, kaip aš iš tiesų noriu. Tad nusprendžiau įsigyti kirpimo mašinėlę ir šioje apžvalgoje sužinosite viską apie Xiaomi ENCHEN Boost ir drauge ją išbandysime kerpant mano plaukus.“
2021-04-08
Geriausi pasiūlymai iš Vokietijos:

- „Viomi S9“ robotas - pažangiausias kompanijos robotas su atliekų surinkimo stotele;

- „Viomi V3“ robotas - galingas sausas ir drėgnas valymas, lazerinė navigacijos sistema, dezinfekcija;

- „Viomi SE“ robotas - išskirtinis plovimas ir puiki kaina;

- „Viomi V2 Pro“ robotas - vienas populiariausių kompanijos robotų už geriausią kainą.
(6) 2021-04-08 16
„LARNMERN“ batai yra tikrai neeiliniai. Jie pasižymi ne tik puikiu dizainu, bet ir įspūdingu tvirtumu. Tai yra specialiai darbui skirti batai, kurie padės apsaugoti kojas. Pirkėjai jiems skiria pačius aukščiausius balus.
2021-04-07 1
Naujausi pasiūlymai iš Vokietijos:

- Aukščiausios klasės „QIDI TECH X-PLUS“ 3D spausdintuvas;

- Labai geros kainos „Xiaomi Viomi VXVC05-SJ“ robotas dulkių siurblys.
2021-04-06 3
Per pastaruosius metus žmonės vis daugiau dėmesio skiria savo darbo vietos patogumui. Du ekranai yra vienas iš tų patogumų, kuriuos vertina produktyvūs žmonės, tačiau įprasti dviejų ekranų sprendimai nėra labai mobilūs. Juk į lėktuvą neatsineši dviejų monitorių, o gal? Tik pažvelkite į „Asus ZenBook Duo 14“ - šis nešiojamas kompiuteris turi du ekranus, nors yra mažas, lengvas ir mobilus, o ir galia nusileidžia nedaug kam.
2021-04-06 3
„Neatsvor X600 Pro“ - ypatingai populiaraus ir puikiai pirkėjų bei apžvalgininkų vertinamo „Neatsvor X600“ siurblio atnaujinimas. Kuo gi naujausias siurblys pasižymi, ką sugeba, kuo skiriasi nuo „Neatsvor X600“ ir kiek kainuoja? Apie viską šiame straipsnyje.
2021-04-06 6
„Poco F3 5G“ ir „Xiaomi Mi 11 Lite“ - naujausi ir labiausiai aptarinėjami išmanieji telefonai. Ir dabar skelbiamos jų premjeros bei specialios kainos ir papildomos dovanų.
2021-04-05 7
„Segway Ninebot MAX G30“ – vienas labiausiai aptarinėjamų ir geriausiai vertinamų elektrinių paspirtukų. Tiek pirkėjų, tiek ir apžvalgininkų. Ir kuo gi jis pasižymi? Kokie didžiausi jo privalumai? Apie viską šioje išsamioje apžvalgoje.
2021-04-05 8
„Xiaomi SOOCAS W3 Pro“ - naujausias kompanijos produktas ir jau iškart matyti, kad gamintojas atsižvelgė į apžvalgininkų bei pirkėjų pastabas ir super populiarų „Xiaomi SOOCAS W3“ tarpdančių valytuvą dabar padarė dar geresniu.
2021-04-04
Naujausi GeekMaxi pasiūlymai:

- „Easter Sale“ išpardavimas, akcijos ir geriausi pasiūlymai;

- „Xiaomi WalkingPad A1 Pro“ ėjimo takelis iš Europos sandėlių;

- „Xiaomi XQIAO OVICX Q2S“ ėjimo/bėgimo takelis iš Europos sandėlių;

- „Xiaomi WalkingPad R1 Pro“ ėjimo/bėgimo takelis iš Europos sandėlių.
2021-04-03 7
„Xiaomi HOTO“ - vienas naujausių kompanijos lazerinių atstumo matuoklių. Super simpatiško dizaino, su OLED ekranu, labai šaunia programėle ir jos suteikiamomis papildomomis galimybėmis.
2021-04-03
Pastaraisiais metais daugelis mūsų turėjo išmokti dirbti bei bendrauti visai kitomis sąlygomis. Ir besitęsiantis karantinas tai primena ir dar kartą. Tokiomis sąlygomis nepamainomu pagalbininku tampa internetinės kameros ir viena tokių kamerų yra „Vidlok Auto Webcam Pro W90“.
2021-04-03 2
„Xiaomi XQIAO OVICX Q2S“ yra naujausias kompanijos bėgimo takelis. Šaunus daiktas visiems, kurie nori palaikyti fizinę formą. Ir kai vis dar negalime nukeliauti į sporto klubą, toks įrenginys yra kaip niekad naudingas.
2021-04-02
Tokie giluminių raumenų masažuokliai pastaraisiais metais tapo tikru hitu. Aliexpress juos perka masiškai. Štai ir patį populiariausią masažuoklį jau įsigijo beveik 27 000 pirkėjų ir tokių prietaisų reitingai patys aukščiausi, kaip ir puikūs pirkėjų įvertinimai. Ir štai rinkoje pasirodė naujos kartos „KiCA K2“ masažuoklis. Ir jis tikrai turi rimtų privalumų.
2021-04-02 1
„Robotai dulkių siurbliai su automatiniu atliekų dėžutės ištuštinimu – naujausia mada. Aukščiausios klasės ir naujausi robotai jau pradeda siūlyti tokią funkciją. Ir vienas garsiausių bei plačiausiai žinomų Kinijos gamintojų pristatė Viomi S9 robotą.“ Ką gi sugeba šis „Xiaomi“ dukterinės kompanijos naujausias robotas ir kaip darbuojasi? Apie viską šioje apžvalgoje.
2021-04-01 1
„SOUNESS SNK01“ - visiška elektrinių dantų šepetėlių naujiena. Ir nors juos spėjo įsigyti visai nedaug pirkėjų, tačiau patys pirmieji vertinimai yra patys aukščiausi. Ir matyti, kad už tokią kainą „SOUNESS SNK01“ siūlo net labai daug.
2021-04-01 6
„Poco X3 Pro“ - ką tik rinkoje pasirodęs naujausias kompanijos išmanusis telefonas. Ir jei praėjusiais metais kainos/kokybės karalius buvo „Poco X3 NFC“, tai šiemet jau viskas kaip ir aišku, kas užims šią poziciją.
2021-04-01 3
Jau senokai iš „Xiaomi“ nebuvome sulaukę tokio gero anonso. Ir štai, prasidedant „Black Friday“ išpardavimui kompanija paruošė tikrą dovaną - nuostabių specifikacijų „Dreame T20“ belaidį dulkių siurblį ir įspūdingas dovanas.
2021-04-01 5
„Samebike 20LVXD30“ - puikiai pirkėjų iš Lietuvos vertinamas elektrinis dviratis. Šaunių specifikacijų, sulankstomas ir geros kainos. O ką apie jį sako apžvalgininkai bei kaip padidinti greičio limitą iki 50 km/h? Apie viską šioje apžvalgoje.
2021-03-31 4
Tokie „Xiaomi Yeelight“ šviestuvų pasiūlymai iš Europos sandėlių pasitaiko ypatingai retai ir dabar, vykstant grandioziniam Aliexpress gimtadienio išpardavimui, turime išskirtinę progą įsigyti itin populiarų šviestuvą iš Lenkijos sandėlio.
2021-03-31 4
- „Sanlepus NRF52832 QFAA“ iš Prancūzijos sandėlio, Lietuvoje nėra

- „KOSPET Raptor“ iš Čekijos/Prancūzijos/Ispanijos sandėlio, Lietuvoje nėra

- „Xiaomi Mi Watch Lite“ iš Prancūzijos sandėlio, 10€ pigiau nei Lietuvoje

- „Xiaomi AX3600“ iš Prancūzijos sandėlio, 20€ pigiau nei Lietuvoje

- „TOPK I1006P“ iš Lenkijos/Prancūzijos sandėlio, Lietuvoje nėra

- „KUULAA“ iš Prancūzijos sandėlio + nuolaidos kuponas, Lietuvoje nėra

- „Xiaomi Oclean X Pro“ iš Lenkijos sandėlio, 40€ pigiau nei Lietuvoje

- „Oclean W1“ iš Lenkijos sandėlio + nuolaidų kuponas, 30-60€ pigiau nei Lietuvoje

- „Xiaomi RIWA“ iš Lenkijos sandėlio, Lietuvoje nėra

- „YOSYO 191210“ iš Lenkijos/Belgijos/Prancūzijos sandėlio + nuolaidų kuponas, Lietuvoje nėra

- „Booster E“ iš Lenkijos/Prancūzijos/Čekijos sandėlio + nuolaidų kuponas, Lietuvoje nėra

- „Fenruien“ iš Lenkijos sandėlio + nuolaidų kuponas, Lietuvoje nėra

- „ATWFS“ iš Lenkijos sandėlio, Lietuvoje nėra

- „MELEDEN JHY-166“ iš Belgijos sandėlio, Lietuvoje nėra
->
->
->
2021-03-31 7
Šiuo metu vyksta „Xiaomi“ ekosistemos kompanijos „Viomi“ gaminamų robotų dulkių siurblių išpardavimas. Ir geriausi bei pažangiausi šios kompanijos robotai dabar parduodami iš Lenkijos bei Vokietijos sandėlių.
>> Senesni įrašai

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos