Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Rinka
(0) 2017-11-20 0
Apie belaidžių garso kolonėlių suteikiamas papildomas funkcijas buvo užsiminta jau ne vieną kartą. Aišku turėtų būti ir tai, kad kolonėlės su integruotu WiFi ryšio režimu funkcionalumo prasme yra kur kas lankstesnės nei Bluetooth tipo belaidės garso kolonėles. Svarbu suprasti ir tai, kad belaidžių garso kolonėlių papildomų funkcijų ir galimybių spektras yra gana dinamiškas. Būtent dėl tos priežasties šiuo atveju sudaryti vieningo savybių sąrašo yra praktiškai neįmanoma. Vis dėlto apžvelgti ką gamintojai pirkėjui šiuo metu siūlo bene dažniausiai tikrai galima.
Rubrika: Garso technika
(0) 2017-11-18 7
Per pastaruosius keletą metų dviračių transporto priemonių asortimentas kaip reikiant išsiplėtė. Anksčiau šiai kategorijai galėjome priskirti tik motociklus, motorolerius bei dviračius. Tuo tarpu dabar į šią kategoriją tenka įtraukti ir tokias transporto priemones, kaip riedžius, elektrinius motorolerius bei elektrinius dviračius. Kaip ir buvo galima tikėtis, šių naujų dviračių transporto priemonių gamyba bene labiausiai susidomėjo vietiniai Kinijos gamintojai.
(6) 2017-11-17 17
Šešerių metų Kahlilas Hadley JAV buvo išprašytas iš mokyklos už taisyklių pažeidimus. Autizmu sergantis berniukas tikriausiai gerai nesuprato, kodėl negali sugrįžti į mokyklą, tačiau ir namie smagiai praleido kelias dienas. Ką jis padarė? Visiškai nieko - jis nesusimušė, neišdaužė lango, nesielgė nepagarbiai. Priežastis tebuvo mažas prietaisas ant berniuko diržo, kurį kas rytą savo sūnui prisega mama.
(0) 2017-11-17 0
Ty Pendlebury jau daugiau nei dešimtmetį rašo Cnet.com. Per savo karjerą jis yra išbandęs labai daug ausinių, kai kurios iš jų buvo itin kokybiškos ir brangios. Tai kodėl jis „Superlux HD681“ pavadino „pereinamuoju narkotiku į Hi-Fi pasaulį“?
(0) 2017-11-17 6
Beveik berėmiai ekranai jau tapo tokie įprasti, jog greičiausiai nebeliko nei vieno gamintojo, kuris dar neturėtų tokio tipo išmaniojo telefono. Tačiau kai kurios Kinijos kompanijos mėgsta pasiūlyti pigesnių alternatyvų tiems, kurie svajoja įsigyti vienos iš TOP kompanijų flagmanų.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(3) 2017-11-17 5
Jeigu domitės išmaniųjų telefonų naujienomis, tai greičiausia taip pat žinote, kad bene aktyviausiai šiuo metu šioje rinkoje reiškiasi vietiniai Kinijos gamintojai. Vis dėlto ši agresyvi strategija tikrai nenuėjo veltui. Kiniškus išmaniuosius telefonus vis drąsiau pardavinėja netgi Lietuvos elektroninės parduotuvės. Nepaisant to, šiuo atveju svarbu atkreipti dėmesį į vieną niuansą, kuris ne vieną blaiviai mąstantį pirkėją skatina kinišką išmanųjį telefoną įsigyti vietinėje Kinijos, bet ne Lietuvos elektroninėse parduotuvėse.
(0) 2017-11-17 3
Gerai filmuojantis išmanusis telefonas – jau ne naujiena šių dienų telefonų rinkoje. Tačiau kaip užtikrinti, jog pavyktų išgauti kuo geresnį rezultatą išvengiant nestabilaus ir „drebančio“ vaizdo? Vienas geriausių ir paprasčiausių būdų to išvengti – trijų ašių stabilizatorius (ang. gimbal).
(1) 2017-11-16 -6
„Vernee Thor Plus“ išmanusis telefonas prekyboje pasirodė vos šį rugsėjį, ir iškart sulaukė didelio pirkėjų susidomėjimo. O susidomėti tikrai buvo dėl ko: juk tikrai ne kiekvienas tokio tipo gaminys su „biudžetinio“ lygio kaina gali pasiūlyti tai, kas yra sutalpinta „Thor Plus“ modelyje.
Rubrika: Apžvalgos
(0) 2017-11-16 -7
Šiuolaikinio gyvenimo patogumai mums labai svarbūs. Vos atsukus čiaupą iš jo bėga karštas vanduo, atgaivinantis mūsų kūną ir pašalinantis stresą. Tačiau kokia jo temperatūrą? Tikriausiai nežinote, o juk kartais gerai žinoti, prieš palendant po labai karštu ar netikėtai šaltu dušu. Šis vandens termometras nenaudoja jokių baterijų, tačiau temperatūrą parodo LED elementu apšviestame LCD ekrane.
(2) 2017-11-15 -8
Išmaniosios technologijos šiomis dienomis juda tiesiog neįtikėtinais tempais į priekį. Kas anksčiau atrodo nerealu arba galbūt nenaudinga – dabar tampa geriausiai parduodamais daiktais ir diktuoja madas. Ar kas nors iš Jūsų anksčiau pagalvojo apie tai, jog Jūsų kuprinė gali turėti USB įkrovimo jungtį?
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-11-15 -6
Šaltasis metų laikas yra lydimas įvairių iššūkių kelyje. Ne tik tenka atidžiai stebėti kelio dangą, bet ir ilgiau kankintis spūstyse, kvėpuoti šildymo katilų užterštu oru. Automobilyje tai yra itin nemalonu, nes ši erdvė yra uždara, tačiau kinai, kurie susiduria su kur kas didesne oro tarša, siūlo sprendimą - automobilinį oro grynintuvą.
(0) 2017-11-15 4
Vienas didžiausių kiekvienais metais Kinijos elektroninėse parduotuvėse vykstančių „11.11“ išpardavimų pamažu artėja prie pabaigos. Priminsime, kad šis išpardavimas Kinijoje vyksta beveik tris savaites. Vis dėlto tai jau trečioji „11.11“ savaitė, todėl pasinaudoti išskirtiniais pasiūlymais turite ne tiek jau ir daug laiko.
->
->
->
->
->
->
->
->
(0) 2017-11-14 2
Belaidės ausinės dažniausiai turi laidą, jungiantį skirtingas jos puses. Tačiau taip neprivalo būti - šiais laikais yra stilingų muzikos atkūrimo įrenginių, kurių neriboja jokie laidai. Pristatome 6 šiuo metu pirkėjų geriausiai vertinamas tikrai belaides ausines iš Gearbest.com
(0) 2017-11-14 5
Lietuvos parduotuvėse jau senokai esti stabilūs „Vega 64“ ir „Vega 56“ vaizdo plokščių kiekiai, tačiau kainų kritimas prasidėjo tik visai neseniai. Oru aušinamą ir tuo pačiu mažiausiai išvaizdų „Vega“ flagmaną galima įsigyti už 650 €, kai pradinė kaina viršijo iš koto verčiančius 800 €, o „Vega 56“ modelį galima surasti už kiek daugiau nei 550 eurų. Kaip ir viskas būtų normalu, net tiems, kurie dairosi į minėtas vaizdo plokštes vien dėl „FreeSync“ palaikymo, ypač kalbant apie silpnesnę „Vega“, tačiau koją kiša visiems oru aušinamiems modeliams taikoma bendra diagnozė – standartinis „blower“ tipo aušintuvas.
Rubrika: Apžvalgos
(1) 2017-11-13 0
Vakarams vis tamsėjant bent jau namuose norisi daugiau šviesos. Šiais laikais esame išlepinti labai plataus pasirinkimo. Kartais net sunku išsirinkti ir gražų, ir funkcionalų įrenginį. Todėl šiame straipsnyje išskyrėme 6 stilingus ir funkcionalius šviestuvus iš Kinijos.
(1) 2017-11-13 7
Vietiniam Kinijos gamintojui „VKworld“ bene labiausiai padėjo išgarsėti klasikinis telefonas „VKworld Z3310“, kaip du vandens lašai panašus į naujausią „Nokia 3310“ telefoną. Vis dėlto šiems metams einant į pabaigą „VKworld“ savo sugebėjimus taip pat pradėjo demonstruoti ir išmaniųjų telefonų rinkoje. Čia bene labiausiai intriguoja tas faktas, kad nors „VKworld“ gaminami išmanieji telefonai iš pažiūros neatrodo kuo nors ypatingi, didžiausi netikėtumai šiuo atveju slypi mažose smulkmenose.
(0) 2017-11-12 6
Tenka pripažinti, kad pirkėjų skeptiškas požiūris į vietinių Kinijos gamintojų produkciją gali būti pateisinamas. Vis dėlto šiuo atveju taip pat reikia atsižvelgti į tai, kad technologijų rinkoje itin didelė konkurencija skatina kasdieninį progresą. Pavyzdžiui, dar šių metų pradžioje vietinių Kinijos gamintojų nešiojami kompiuteriai daugeliu atveju negalėjo sudominti net ir itin taupaus europiečio. Tačiau situacija pradėjo kardinaliai keistis, kai į nešiojamų kompiuterių gamybą įsitraukė tokios vietinės Kinijos bendrovės, kaip „Xiaomi“ ar „Cube“.
->
->
->
->
->
->
->
->
(1) 2017-11-11 16
Visoje Kinijoje įsivažiuoja didžiausias lapkričio akcijų vajus - 11.11 proga daugelis parduotuvių, tame tarpe ir Gearbest.com skelbia galybę nuolaidų. Kaip įprasta, parduotuvėse nuolaidos būna arba siūlomos pačio gamintojo, arba parduotuvės. Atskirti nesunku - jei nuolaida simbolinė, iki 10% ir dar su nuolaidos kodu, tai parduotuvės nuolaida. Jei nuolaida solidi, 15%-40% ar dar daugiau, o prekių kiekis ribotas - tai gamintojo nuolaida.
->
->
->
->
->
->
->
->
(1) 2017-11-11 5
Įdomių pasiūlymą paskelbė internetinė parduotuvė „Cafago“ – ji išparduoda Vokietijoje esančius išmaniuosius ir už labai gerą kainą siūlo „LETV LeEco Le X626“ 5.5“ įstrižainės išmanųjį.
(1) 2017-11-11 -4
Prieš kelias savaites pasirodę gandai pasitvirtino – prekyboje pasirodė šį rudenį itin populiaraus berėmio telefono „Vernee MIX 2“ nauja versija su 6 GB RAM. Šis telefonas pirmiausia skirtas tiems, kas mėgsta mobiliuosius žaidimus – pasak gamintojo, tokie vartotojai tikrai pajus skirtumą, lyginant telefonus su 4 GB RAM.
(2) 2017-11-10 5
Prie rašomojo stalo kasdien praleidžiame labai daug laiko. Labai svarbu tausoti regėjimą, todėl darbo vieta privalo būti gerai apšviesta. Tai ne tik sveikatos, bet ir ergonomijos klausimas. Tad geras stalinis šviestuvas yra būtinybė, tačiau kaip išsirinkti tarp didžiulės pasiūlos?
Vienas iš būdų - remtis kitų pirkėjų vertinimais ir šiuo atveju reikia būtinai paminėti „Xiaomi Mijia Smart LED Desk“ - tai geriausiai pirkėjų vertinamas Gearbest.com stalinis šviestuvas,bet kuo jis toks ypatingas?
(25) 2017-11-10 23
Lietuviškas klimatas nėra labai dėkingas dviratėms transporto priemonėms, tačiau bent jau šiltuoju metų laiku tai tiesiog puikus judėjimo būdas. Klasikiniai dviračiai - nuo seno ir pas mus įprastas dalykas, o štai elektriniai motoroleriai dar tik bando išsikovoti vietą po Saule. Nors šiuo metu tokiam transportui visiškai ne sezonas, tačiau turbūt niekada nebūna tokių gerų kainų, kaip lapkričio mėnesį. Neatsitiktinai mūsų akis užkliuvo už vieno iš pačių geriausiai vertinamų elektrinių motorolerių pasaulyje „XIAOMI M365“.
(7) 2017-11-10 8
Išmanieji telefonai ar televizoriai mūsų kasdienybėje įsitvirtino jau gana seniai. Vis dėlto tai tikrai ne vieninteliai išmanieji įrenginiai, kurie šiuo metu keičia mūsų kasdieninius įpročius. Pavyzdžiui, daugybė buitinės namų technikos dabar taip pat gali pasigirti išmaniosiomis funkcijomis. Ir visiškai nesvarbu ar kalbėsime apie skalbimo mašiną, šaldytuvą, virdulį ar tiesiog dulkių siurblį.
->
->
->
->
->
->
->
->
(0) 2017-11-09 -1
Dar prieš keletą metų belaidės nešiojamos kolonėlės buvo turbūt daugumai mūsų naujiena, tačiau dabar galima pasirinkti iš daugybės variantų – nuo itin pigių iki itin brangių. Šiandien siūlome pažvelgti į ganėtinai nebrangias, tačiau gerai žinomo gamintojo siūlomas nešiojamas „Bluetooth“ kolonėles.
(0) 2017-11-09 10
Tenka pripažinti, kad nuolatiniai išpardavimai jau gana seniai tapo bet kurios elektroninės parduotuvės kasdienybe. Vis dėlto kai kurie iš jų yra tikrai ypatingi, kadangi pakartotinai yra rengiami kiekvienais metais. Pavyzdžiui, kiekvienais metais po Padėkos dienos (švenčiama ketvirtąjį lapkričio ketvirtadienį) JAV parduotuvės penktadienį skiria taip vadinamajam „Black Friday“ išpardavimui.
Rubrika: Mobilusis ryšys
->
->
->
->
->
->
->
->
(0) 2017-11-08 4
Kinijos milžinė „Xiaomi“ praėjusių metų pabaigoje sukėlė tikrą revoliuciją išmaniųjų telefonų rinkoje, o ypač kai kalbame apie ekranus. Berėmiai ir itin dideli ekranai tampa šių metų populiarumo garantas. Tačiau dažniausiai tokie telefonai kainuoja gana daug ir vartotojai priversti ieškoti pigesnių alternatyvų.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-11-08 -3
Lapkričio 10 diena jau visai čia pat. Ar žinote, kuo ji ypatinga vairuotojams? Taip, nuo tos dienos draudžiama eksploatuoti automobilius su vasarinėmis padangomis. Ta proga pristatome 4 paprastus įrenginius, kuriuos reikėtų turėti savo garaže ar automobilyje, norint pasirūpinti pagrindiniais padangų klausimais.
(0) 2017-11-08 5
Dronai bei kvadrokopteriai kardinaliai pakeitė žmonių supratimą apie panoramines nuotraukas. Skraidyklėmis užfiksuotas nuotraukas socialiniuose tinkluose matome praktiškai kasdien ir nepaisant to koks skeptikas bebūsite, šiuo atveju tenka pripažinti, kad tokios fotografijos itin dažnai palieka neišdildomą įspūdį.
->
->
->
->
->
->
->
->
(0) 2017-11-07 3
Vairuodami nesinaudojame nei išmaniaisiais telefonais, nei planšetiniais kompiuteriais.Visgi, atvykę į kelionės tikslą juos tikrai paimsime į rankas, todėl geriausia įkrauti jų baterijas kelyje. Štai 6 skirtingo dizaino automobiliniai USB įkrovikliai, kurie yra savaip naudingi, bet vis tiek gana nebrangūs.
(0) 2017-11-07 -3
Populiariausių išmaniųjų telefonų kainoms milžiniškais tempais kylant į viršų – vis labiau populiarėja išmanieji iš Kinijos. Jeigu prieš keletą metų buvo žinomi tik tokie gamintojai kaip „Huawei“ ar „Xiaomi“, tai jau dabar dažno lietuvio nenustebins ir tokie pavadinimai kaip „Oneplus“, ZTE ar „Leagoo“.
Tačiau renkantis išmanųjį telefoną – reikia atsižvelgti į daugybę niuansų, o Technologijos.lt pabandys padėti Jums išsirinkti geriausią iš šiuo metu parduodamų Kinijoje pagamintų įrenginių. Siūlome Jums susipažinti su telefonais, kurie turi geriausią kainos ir našumo santykį šiuo metu. Norime atkreipti dėmesį, jog įrenginiai surikiuoti nuo geriausio pagal testavimo programos „Antutu“ reitingą.
Rubrika: Mobilusis ryšys
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai

Jūsų požiūris

į