Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Rinka
(2) 2018-01-18 1
Dažniausiai savo apžvalgose rašome apie vidutinės klasės kiniškus telefonus. Tačiau niekam ne paslaptis, jog šios šalies gamintojai turi ką pasiūlyti ir į aukščiausią kokybę ir pažangiausias technologijas besiorientuojančiam pirkėjui.
Rubrika: Apžvalgos
(1) 2018-01-18 -4
Kišeninis peilis yra neįtikėtinai naudingas įrankis. Anksčiau juos nešiojosi visi. Jie praversdavo visose situacijose - atidarant pakuotes, pjaustant maistą ar tiesiog dirbant aplink namus. Kišeniniai peiliai visiškai iš mados neišėjo. Štai 10 puikiai vertinamų ir įdomių kišeninių peilių iš Gearbest.com internetinės parduotuvės.
(2) 2018-01-18 2
2017 m. „HMD Global“ kompanija grąžino „Nokia“ vardą į mobiliųjų telefonų pasaulį. Didžiausias masalas turėjęs sugrąžinti kompanijai buvusią šlovę buvo legendinis „Nokia 3310“ modelis. Taip atnaujinta telefono versija išties buvo paklausi, o aparatai tiesiog iššluoti iš parduotuvių lentynų.
Rubrika: Apžvalgos
(3) 2018-01-18 -1
„Xiaomi“ periodiškai laimi kokį nors apdovanojimą. Ypač jei jie yra susiję su novatoriškomis idėjomis ir puikiu dizainu.
(0) 2018-01-18 -1
Mėgstate klausytis muzikos, tačiau nepatinka tai daryti naudojantis išmaniuoju telefonu? Niekam ne paslaptis, jog muzikos grotuvai jau nebėra tokie populiarūs kaip buvo anksčiau, tačiau jie vis dar kuriami ir kai kurie yra tikrai verti Jūsų dėmesio.
(1) 2018-01-17 1
„Bluedio“ - garsus garso technikos gamintojas. Kompanijos ausinės yra labai mėgstamos, o ir belaidės kolonėlės yra vertinamos neblogai. Tačiau ši yra kitokia. Tai - belaidė kolonėlė su trimis garsiakalbiais, pasižyminti 3D garso technologija.
(1) 2018-01-17 13
Išmaniųjų telefonų gamintojas „Xiaomi“ rinkoje jaučiasi gana tvirtai, todėl visiškai normalu, kad apie šį kinų gamintoją vis rečiau ir rečiau kalbama kaip apie netikėtą sensaciją. Vis dėlto „Xiaomi“ pavyzdžiu sekančių gamintojų vietinėje Kinijos rinkoje tikrai netrūksta. Pavyzdžiui, šiuo metu vis daugiau pirkėjų pagyrų susilaukia „Oukitel“. Priminsime, kad šis gamintojas garsėja unikalaus dizaino išmaniaisiais telefonais, kurių esminis skiriamas bruožas – baterija.
(2) 2018-01-17 1
Atkeliavusi žiema į Lietuvą atnešė ne tik sniego, tačiau ir šalčius. Neretai eilinis lietuvis susiduria su šildymo namuose problemomis, nes šilumos paprasčiausiai būna per maža ir tuomet tenka pirkti papildomus šildytuvus. Tai ypač aktuali problema butuose, kur nėra galimybės reguliuoti šilumą. Paprasčiausias būdas išspręsti problemą - nusipirkti elektrinį radiatorių. Lietuvoje jų yra pačių įvairiausių, bet dažniausiai jie yra pakankamai dideli ir apie didelį mobilumą kalba neina.
(1) 2018-01-16 4
Ką gali jūsų žadintuvas? Tikriausiai ryte nuskamba nemalonus pypsėjimas, galbūt įsijungia radijo imtuvas. Visgi, šiuolaikiniai prietaisai gali kur kas daugiau nei seni žadintuvai.
(0) 2018-01-16 1
„Xiaomi Mijia“ išmanioji stalinė lempa susilaukė didžiulės sėkmės geriausio dizaino apdovanojimuose. „Xiaomi Mijia“ tikrai nebuvo lengva laimėti šį apdovanojimą. Siekdama šio Hanoveryje įsikūrusio Tarptautinio Dizaino Forumo „IF“ apdovanojimo, „Xiaomi Mijia“ išmanioji stalinė lempa turėjo įveikti net 5500 konkurentų iš 59 šalių. Tad kuo ši lempa taip sužavėjo tarptautinius dizaino ekspertus?
(0) 2018-01-15 14
Šiais laikais žmonės dažna jaučiasi nesaugūs. Net ir maži verslai turi pasirūpinti apsaugos priemonėmis, nes bet kokios duomenų vagystės, susitikimų klausymasis ar nelegalus patalpų stebėjimas gali baigtis didžiuliais nuostoliais. Visgi, kiniškose internetinėse parduotuvėse galima rasti ir „vaiduoklių medžiotoją“, kuris gali stipriai sumažinti šnipinėjimo tikimybę.
(1) 2018-01-15 4
Belaides garso kolonėles galima skirstyti į grupes pagal įvairius aspektus. Priminsime, kad šia tema jau anksčiau esame paruošę keturis įrašus. Vis dėlto ne kiekvienam skaitytojui belaidžių garso kolonėlių skirstymas tik pagal techninius aspektus yra pats svarbiausias.
(12) 2018-01-15 9
Mėgstate kompiuterinius žaidimus ir su nostalgija prisimenate pirmąsias žaidimų konsoles? Kinijos rinkoje galima rasti žaidimams skirtų kompiuterių, kurie grąžins Jus maždaug 10 ar dar daugiau metų atgal ir galėsite mėgautis dabar jau turbūt legendiniais žaidimais, tokiais kaip „Bomberman“ ar įvairiausiomis „Mario“ versijomis.
(19) 2018-01-14 67
Internetinė parduotuvė Gearbest.com labai sparčiai populiarėja visoje Europoje ir jau yra puikiai žinoma Lietuvoje. Dabar parduotuvė išplatino pranešimą apie pirkėjams labai svarbų dalyką - muitų mokesčius.
(0) 2018-01-13 -4
Technologijų rinkoje turime tokią situaciją, jog galime drąsiai teigti, kad išmaniųjų laikrodžių gamyba nuo šiol užima tik vietiniai Kinijos gamintojai. Vis dėlto tame tikrai nėra nieko blogo, kadangi kaip visi žinome, kinai elektroninių įrenginių kūrimo procese tobulėja neįtikėtinai sparčiai. Išmaniųjų laikrodžių šios tendencijos taip pat neaplenkė, o tuo bene geriausiai šį kartą galite įsitikinti pasidomėję naujos kartos išmaniuoju laikrodžiu „Microwear H5“.
(0) 2018-01-13 -1
„Vernee“ kompanijos kuriami telefonai jau spėjo pelnyti didelį dėmesį bei pirkėjų pripažinimą. O naujausias „Vernee“ kompanijos kūrinys „Verne X“ su 4 GB RAM + 64 GB ROM tapo ypač didelio susidomėjimo sulaukusiu išmaniuoju telefonu. Tuo stebėtis turbūt labai nereikėtų, nes tai puikus pastaraisiais metais kiniškuose išmaniuosiuose telefonuose įdiegtų naujovių atspindys.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(2) 2018-01-12 18
Ką nors kurti savo rankomis yra labai malonu. Šiais laikais labai daug laiko praleidžiame žiūrėdami į ekranus, todėl šioks toks darbas rankomis yra kaip atgaiva. Tačiau tam reikia įrankių. Pristatome 10 puikiai pirkėjų vertinamų įrankių iš Kinijos, kurie yra savaip naudingi ir įdomūs.
(0) 2018-01-12 8
Vietinis Kinijos gamintojas „Teclast“ bene labiausiai išgarsėjo gamindamas planšetinius kompiuterius. Vis dėlto panašu, kad dominuoti tik planšetinių kompiuterių rinkoje šiam gamintojui jau nebepakanka. Kitaip sakant, pastaruoju metu galima vis dažniau pastebėti, kad „Teclast“ vis drąsiau ir drąsiau imasi ir AIO tipo bei nešiojamų kompiuterių gamybos. O jog gamintojas šiuo atveju yra nusiteikęs kaip niekada rimtai puikiai patvirtina ir naujosios kartos nešiojamas kompiuteris „Teclast F6 Pro“.
(2) 2018-01-11 2
Šiais laikais biudžetinių išmaniųjų telefonų pasiūla tokia didelė, kad eiliniam pirkėjui gali ir galva apsisukti. O juk norisi įsigyti ne tik pakankamai galingą telefoną, bet tuo pačiu kokybišką, funkcionalų ir aprūpintą šiuolaikinėmis technologijomis. Bet kaip tokį rasti?
(0) 2018-01-11 8
Naujųjų metų pradžia - puikus metas atsinaujinti. Tai reikėtų daryti ir namie, ir darbe. Ši LED stalinė lempa ne tik suteiks patogų apšvietimą jūsų darbo stalui, bet ir pasirūpins keliomis kitomis funkcijomis. Geriausia tai, kad šis modernus įrenginys kainuoja visai nedaug.
(1) 2018-01-10 1
Metų pradžia - puikus metas atsinaujinti. Apie tai pradedame galvoti dar gruodį, todėl nieko keisto, kad tai daro įtaką ir mūsų pirkiniams. Štai kokius daiktus Kinijos turgelyje pirkote paskutinį 2017-ųjų metų mėnesį.
(1) 2018-01-10 2
Jeigu sekate kiniškų išmaniųjų telefonų naujienas, tai greičiausiai jau būsite girdėję ir apie vietinį Kinijos išmaniųjų telefonų gamintoją „MAZE“. Tuo tarpu visiems likusiems, norime priminti, kad „MAZE“ yra vienas iš tų gamintojų, kuris apie save pirkėjams yra linkęs priminti gana retai.
(0) 2018-01-10 -2
Gyvenantys didesniuose būstuose bandydami įsirengti bevielį tinklą neretai susiduria su problema, kai interneto tiekėjo pasiūlytas bevielis maršrutizatorius ar tiesiog bet koks parduotuvėje įsigytas, net gana nepigus, bevielis maršrutizatorius nepadengia visų namų stabiliu bevieliu ryšiu arba bent jau neleidžia visuose namuose turėti adekvataus bevielio ryšio greičio, o kai kuriais atvejais lieka tik galimybė naudotis 2.4 GHz dažnių juostos kanalais.
Rubrika: Apžvalgos
(0) 2018-01-10 -4
Šiomis dienomis išmaniosios technologijos naudojamos kone visur – bendraujant, keliaujant, namuose, darbe ar net miegant. Kone kasdien naudojamės išmaniaisiais telefonais, laikrodžiais ar kitais prietaisais, kurie dabar tampa itin išmaniais. Niekam ne paslaptis ir išmaniųjų namų sąvoka.
(0) 2018-01-09 -8
Išmanioji apyrankė - labai naudingas įrenginys, ypač jei daug judate ar Naujųjų naktį išsikėlėte sau tikslą daugiau sportuoti. Išmaniosios apyrankės net nėra tokios brangios, tačiau panašių produktų gausybėje sunku išsirinkti geriausią. Daugelis mėgsta „Xiaomi Mi Band 2“, tačiau ir „Huawei Honor Band 3“ atrodo išties neprastai. Ką apie pastarąją apyrankę mano technologijų žurnalistai?
(36) 2018-01-09 -108
Daug Lietuvos žmonių sprendžia dilemą, ar už panašią kainą įsigyti 10 metų amžiaus didelį automobilį (pvz. BMW 5), ar 5 metų – mažesnį (pvz. „Volkswagen Golf“). Arba 5 metų didelį (pvz. „Volvo V60“) ar naują – mažesnį (pvz. „KIA Cee‘d SW“). Bet kuriam žmogui aišku, kad naujas daiktas yra patikimesnis, saugesnis, komfortiškesnis, ekonomiškesnis ir visoks koks -esnis už naudotą, tačiau turi minusą – greitesnį nuvertėjimą.
(0) 2018-01-09 -7
Naujų metų pradžia dažniausiai prasideda įvairiais sandėlių valymais – tiek gamintojai, tiek pardavėjai ima ruoštis naujiems anonsams, tad praėjusių metų gaminiams taikomos nuolaidos arba išvis mažinamos kainos. Šis procesas po truputį įsivažiuoja Kinijoje – apie naują akciją paskelbė ir itin aktyvus gamintojas „Leagoo“.
(0) 2018-01-08 2
Kaip stengiatės ilgiau išlaikyti nesugedusį maistą? Tikriausiai išpakuotą maistą dedate į indelius, o tada - į šaldiklį. Visgi, pakuotė kai kuriems produktams yra būtina ir jokia dėžutė jos pakeisti negali. Tačiau ir savo virtuvėje maistą galite išsaugoti sandariose vakuuminėse pakuotėse. Kaip?
(0) 2018-01-08 -1
Jeigu laikas nuo laiko apsilankote Kinijos elektroninėse parduotuvėse, tai greičiausiai sutiksite, kad ten visuomet galima rasti įdomių elektroninių aksesuarų. O kas įdomiausia, dauguma jų būna itin praktiški. Daugelis potencialių pirkėjų pripažįsta, kad kai kurie kiniški aksesuarai atrodo tarsi iš fantastikos srities, tačiau plačiau pagalvojus apie jų galimą paskirtį vėliau tenka pripažinti, kad jie dažnai siūlo itin racionalius ir iki šiol dar niekam nematytus sprendimus.
(0) 2018-01-06 8
Pasižvalgius Kinijos elektroninėse parduotuvėse galima susidaryti įspūdį, kad Kinijoje išmaniuosius telefonus esant dideliam norui gali gaminti praktiškai bet kuris net ir mažai kam žinomas gamintojas. Tačiau daugelis kinų gamintojų orientuojasi į geriausios kainos pasiūlymą, todėl daugiausiai gaminami biudžetinės ar vidutinės klasės modelių, o štai aukštosios klasės telefonų nėra taip jau ir daug. Nepaisant to, vienas gamintojas Kinijoje jau pasiekė tokį lygį, jog pagal kokybę ir našumą be jokių didelių problemų gali lygiuotis net ir į tokius išmaniųjų telefonų gamintojus, kaip „Samsung“, „Apple“ ar „Sony“.
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Rinka
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai

Jūsų požiūris

į