Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Rinka
2018-07-22
Kinija jau gana seniai garsėja kaip išmaniųjų telefonų kraštas. Vis dėlto tarptautinį pripažinimą visais aspektais kol kas pavyko pasiekti tik „Huawei“, „Lenovo“, „Xiaomi“ ir „OnePlus“ išmaniesiems telefonams. Galbūt netgi galima sakyti, kad „Lenovo“ sėkmė yra gana sąlyginė ją lyginant su „Xiaomi“ ar „OnePlus“. Ir visa tai akivaizdžiai atsispindi paskutinių kelerių metų laikotarpyje. Pavyzdžiui, kol „Lenovo“ savo gerbėjus bando atrasti Azijos ar kitose artimose rinkose, tuo metu „OnePlus“ naujausi išmanieji telefonai itin sparčiai gerbėjų ratą sugeba auginti ir Europoje bei Amerikoje.
2018-07-21
Be jokios abejonės vienas iš „Xiaomi“ kompanijos kūrinių, kuriuo jie itin didžiuojasi yra „Xiaomi Mi Robot Vacuum“ robotas dulkių siurblys. Apie šį įrenginį ir mes rašėme ne vieną apžvalgą, apie jį kalba ir kitų šalių technikos specialistai bei pirkėjai. Ir tos kalbos dažniausiai yra labai geros. Tačiau kas per įrenginys yra „Xiaomi Xiaowa Vacuum“?
2018-07-21
Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“ šiai savaitei paruošė įdomų išpardavimą, kuriame siūloma įsigyti prekes už ne didesnę nei 30 JAV dolerių kainą.
(1) 2018-07-20 1
Elektriniai paspirtukai vis labiau populiarėja. Auganti nauja rinkos šaka pritraukia vis naujų žaidėjų, tačiau vis neapleidžia jausmas, kad paprastas paspirtukas tampa per daug sudėtingu. „Xiaomi Ninebot ES2“ toks tikrai nėra - šis elektrinis paspirtukas yra mažas, lengvas ir gaiviai paprastas.
2018-07-20
Tomtop išplatino pranešimą spaudai apie naujas nuolaidas prekėms, kurios parduodamos per Ebay platformą - itin populiarų išmanųjį laikrodį ir kokybišką vaizdo registratorių, kuriam galioja 25 % nuolaida. Detaliau pasižiūrėkime į šį prekių sąrašą.
2018-07-20 4
Daugelis gamintojų jau atsisako planšetinių kompiuterių, tačiau Kinijos bendrovė „Xiaomi“ vis dar tiki šviesia jų ateitimi. Ir greičiausiai „Xiaomi“ šiuo atveju negali klysti, nes pastarasis gamintojas savo kuriamus elektroninius aksesuarus platina praktiškai visame pasaulyje. Tokį vieno geriausiai visame pasaulyje žinomo vietinio Kinijos gamintojo įsitikinimą pilnai patvirtina iš šią vasarą anonsuotas naujos kartos planšetinis kompiuteris „Xiaomi Mi Pad 4“.
2018-07-20 1
Išmaniųjų laikrodžių rinkoje mus vis sunkiau kažkuo nustebinti, tačiau vis dar yra tokių įrenginių, kurie verčia stebėtis ir žavėtis. „KingWear KW88“ parametrai primena išmanųjį telefoną, o atrodo kaip įprastas laikrodis. Skamba intriguojančiai, tačiau sužinojus tokio įrenginio kainą, liekame galutinai šokiruoti.
(1) 2018-07-19 2
Nors „Xiaomi ROIDMI 3S“ atrodo kaip paprastas automobilinis išmaniųjų prietaisų įkroviklis su dviem USM lizdais, jis yra kur kas funkcionalesnis. Šis nedidelis įrenginys turi įtampos matuoklį,„Bluetooth“ modulį ir net FM moduliatorių. „Xiaomi ROIDMI 3S“ įrenginius į savo keliones pasiima tūkstančiai žmonių. Bet kuo jis toks geras?
(1) 2018-07-19
Koks turėtų būti idealus TV priedėlis? Naujai anonsuotas „Mecool M8S Plus“ yra labai rimta paraiška būtent tokiam prietaisui už labai padorią kainą.
(1) 2018-07-18 3
Nesvarbu, koks metų laikas, apsipirkti vis tiek yra smagu, ypač kai pasitaiko geri daiktai su dar geresnėmis kainomis. Todėl ir toliau sėkmingai naudojatės mūsų rekomendacijomis ir perkate prekes iš Kinijos turgelio. Bet ar metų laikas ir nuotaikos atsispindi perkamiausiose prekėse? Pažiūrėkime į 10 perkamiausių daiktų, kuriuos birželį pirkote iš Kinijos.
 
(1) 2018-07-18
Tik rinkoje pasirodžiusi naujoji „Xiaomi Mi Band 3“ išmanioji apyrankė prikaustė žmonių dėmesį. O kai sužinojome, kad naujojoje apyrankėje atsirado tų dalykų, kurių pasigedome senojo jos versijoje, „Xiaomi Mi Band 3“ populiarumas išaugo iki neregėtų aukštumų. Tad kuo pasižymi „Xiaomi Mi Band 3“ ir kuo ji skiriasi nuo pirmtakės? Pirkėjai jau turi kuo pasidžiaugti, bet yra ir nusiskundimų.
(1) 2018-07-17
Internetas su mumis dabar yra praktiškai kiekvieną dieną ir kiekvieną akimirką. Ir įvairūs ryšio sutrikimai nėra tai ko tikimės iš savo maršrutizatoriaus. Tačiau technologijos bėga septynmyliais žingsniai pirmyn ir senukas bei apdulkėjęs maršrutizatorius ne visada sugeba patenkinta augančius mūsų poreikius. Bet tai jokia bėda, kai naujas, modernus ir galingas maršrutizatorius yra toks nebrangus, o ir su specialiu nuolaidos kuponu antrą tokį įrenginį gausime praktiškai nemokamai ir galėsime padovanoti savo draugams.
2018-07-17
Vietiniai Kinijos gamintojai tikrai nestokoja kūrybiškumo. Šiuo atveju itin svarbu ir tai, kad kinai savo galimybes aktyviai demonstruoja ne tik išmaniųjų telefonų, bet ir kitose įvairiose rinkose. Pavyzdžiui, LED apšvietimo sprendimai jau gana seniai nieko nestebina, tačiau net ir šiuo metu vietiniai Kinijos gamintojai vis dar randa būdų kaip nustebinti pirkėjus.
2018-07-16
Namų valymo robotai daugeliui tampa vis patrauklesni dėl savo funkcionalumo ir sugebėjimo padaryti tai, ką ankščiau darydavo žmogus. Dabar galima keliauti pramogauti ar ramiai įsitaisius fotelyje stebėti kaip robotas dulkių siurblys padaro visą darbą už jus. Rinkoje tokių įrenginių atsiranda vis daugiau ir kiekvienas vis pasiūlo kažkokių naujovių. Tačiau ar visada tos naujovės yra gerai ir ar tikrai jos yra reikalingos? O gal tai tik papildomų pinigų išmetimas į balą? O gal priešingai: naujos funkcijos gerokai palengvina gyvenimą ir yra būtinybė? Šioje apžvalgoje tai ir dar daugiau ir išsiaiškinsime.
(1) 2018-07-16
„Xiaomi“ išgarsėjo kaip išmaniųjų telefonų gamintoja. Visgi, jau pačioje kompanijos gyvavimo pradžioje šiuo prekės ženklu imtos žymėti ir ausinės. Vienos iš populiariausių - „Xiaomi Pro HD“. Jų populiarumo paslaptis glūdi aukštoje kokybėje, nesenstančiame dizaine ir viliojančioje kainoje.
(3) 2018-07-16
Kinai dažnai vadinami geriausiais prekybininkais po amerikiečių. Su tuo nesunku sutikti stebint, kokias įdomias akcijas jie kartais suorganizuoja. Štai dabar jie sugalvojo specialų kuponą, kuris galioja labai populiarioms ir tikrai geroms prekės, bet tik tuomet, jei užsakymu suma perlipa slenkstinę 50$ ribą, o nuo šios ribos kainos pasidaro tikrai fantastiškos.
2018-07-15 3
„Xiaomi“ nenustoja stebinti savo sukurtais įrenginiais ne tik pirkėjų, bet ir technikos specialistų. Ir jei kartais mums sukelia šypseną, kai išgirstame apie tai, kad Kinijos technikos ir dizaino specialistai apdovanojo Kinijos kompaniją, tai šįkart „Xiaomi“ kompanija sulaukė aukščiausių įvertinimų iš Vokietijos.
2018-07-14 3
„Bluedio“ yra daugeliui puikiai žinoma kompanija, kuri gamina daugybę skirtingų belaidžių ausinių. Jos daugelį itin domina savo muzikos atkūrimo galimybėmis bei patrauklia kaina ir „Bluedio T3 Plus“ ausinės yra vienos iš geriausių nebrangių belaidžių ausinių rinkoje. Muzikos mėgėjai vardija jos privalumus: 3D garso technologija, kokybė, ilgaamžė baterija, puikus garsas ir taip toliau. Bet ar tikrai jos tokios geros ir neturi trūkumų? Geros, bet trūkumų yra. Apie viską detaliai ir pakalbėsime šioje apžvalgoje.
(1) 2018-07-14 3
Išmanusis laikrodis yra puikus prietaisas, kuris ne tik informuoja apie skambučius ir gaunamas žinutes, bet ir padeda stebėti savo širdies ritmo ir miego režimus bei stebėti stebėti fizinės veiklos rodiklius. Dabar „Xiaomi Amazfit Smartwatch 2“ išmanusis laikrodis jau yra angliškos versijos ir pirkėjai bei apžvalgininkai jį puikiai vertina. Kuo jis pasižymi?
2018-07-13
Veiksmo kamera yra labai naudingas įrenginys. Ji gali iš arti užfiksuoti jūsų nuotykius, ekstremalius žygius ar net augintinių keliones. Veiksmo kameros taip pat praverčia kuriant „Youtube“ video blogus, gali pavaduoti automobilinį vaizdo registratorių ar net tapti slapta kamera. „Xiaomi Mijia“ yra viena geriausiai vertinamų ir perkamiausių kamerų iš Kinijos, tačiau kokie jos privalumai?
2018-07-13 6
Daugelis skaitytojų greičiausiai mano, kad vietiniai Kinijos gamintojai savo gabumus geba demonstruoti tik išmaniųjų telefonų rinkoje. Su tokiu teiginiu galbūt ir buvo galima sutikti prieš gerus penkerius metus, tačiau tikrai ne dabar. Kitaip sakant, geriau pasidomėjus paaiškėja, jog kinai nuolatos darbuojasi ne tik prie elektroninių aksesuarų, bet ir tokių daiktų, kurie ženkliai palengvina kasdieninius buities darbus.
2018-07-13 1
Cafago.com išplatino naujausią pranešimą apie šiuo metu taikomas nuolaidas. Šįkart siūlo atkreipti dėmesį į mums dar mažai žinoma „Xiaomi“ kompanijos robotą dulkių siurblį „Xiaomi Xiaowa Vacuum“ bei 32 GB talpos „Netac P500 Class 10“ atminties kortelę. Jei su pastarąja viskas daugiau mažiau kaip ir aišku, tai kas čia per siurblys, kuris už „Xiaomi Mi Robot Vacuum“ yra pigesnis daugiau nei 100 eurų?
2018-07-12
Automobilinis audio stiprintuvas yra tiesiog būtina audiofilo automobilio įrangos dalis. Šis įrenginys sustiprina palyginti silpnus radijo ir grotuvų signalus, kad šiuos galėtų groti galingos kolonėlės. HY-3006 yra palyginti nedidelis automobilinis stiprintuvas, tačiau jis yra labai pigus ir pats perkamiausias Gearbest.com portale.
2018-07-12
Daug kam puikiai žinoma „Gearbest“ parduotuvė atsiuntė tradicinį perkamiausių šios savaitės daiktų sąrašą su papildomai pridėtais nuolaidų kuponais – palyginome galutines kainas, jos tikrai rekordiškai mažos, o lyginant su kitomis parduotuvėmis, kainų skirtumai kartais pasiekia daugiau nei 150€.
2018-07-12 5
Kai metų pradžioje pasirodė „Crucial MX500“ SSD kaupikliai pirmiausiai dėmesį patraukė jų visiškai nesiskiriančios spartos charakteristikos – mažiausias 250 GB kaupiklis pasižymėjo identiškais linijiniais greičiais bei IOPS sparta kaip ir aštuonis kartus talpesnis modelis.
2018-07-11
Kartais iki pilnos laimės trūksta kokios nors smulkmenos. Gerai tai, kad mus džiugina apsipirkimas, o Kinijos rinkoje galima surasti visai nebrangių ir tikrai naudingų daiktų. Štai 20 įvairių įdomių daiktų, kurių kaina nesiekia nei 20 eurų.
2018-07-11 2
Praėjusią savaitę tiek Lietuvos, tiek užsienio žiniasklaidoje pasirodė informacija apie naują išmaniųjų telefonų gamintoją „Poptel“. Ši bendrovė savo veiklą pradėjo dar 2006 metais ir iki pat 2018 metų vidurio intensyviai dirbo prie vidinės infrastruktūros plėtros. Tuo tarpu šią vasarą pagaliau buvo pristatytas ir pirmasis išmanusis telefonas „Poptel P9000 Max“.
2018-07-10
Belaidės ausinės dažnai turi vieną trūkumą - jos turi laidą. Aišku, jis padeda ausinių nepamesti, tačiau „Apple“ išpopuliarino tikrai belaidžių ausinių idėją ir dabar jų nori ne vienas. „AOWO Air7E“ yra stebėtinai pigios ausinės, bet ar jos tikrai geros?
2018-07-10
Kinijos elektroninės parduotuvės pradeda pardavinėti naujos kartos planšetinį kompiuterį „Teclast M89“. Kitaip sakant, taip puiki alternatyva tiems pirkėjams, kurie dar šį pavasarį dėl nepakankamo našumo tiesiog buvo priversti atsisakyti „Teclast P80 Pro“ planšetinio kompiuterio.
(1) 2018-07-10
Jau tampa tradicija, kai Cafago.com išplatina pranešimą apie vis naujas, įdomias ir su nuolaidomis parduodamas prekes. Šįkart tikrai yra įdomių dalykų. Be įprasto, bet itin populiaraus biudžetinio išmanaus telefono yra kitų, mums gal net kiek neįprastų prekių. Pažiūrėkime ką šįkart pristato Cafago.com.
(1) 2018-07-09
Vos pasirodęs „Xiaomi Mi Band 3“ pasuko dominavimo rinkoje kryptimi. Žmonėms patinka naujoji legendinės išmaniosios apyrankės karta, todėl jie šiuos įrenginius perka masiškai. Tačiau pirmą kartą pasimatavę savo naująją „Mi Band 3“ jie nustemba - ką veikti su kiniškai kalbančia apyranke? Visgi, yra paprastas būdas kalbą pakeisti į anglų.
2018-07-09 2
Nei vieni namai neišsiverčia be valymo įrangos, tad šįkart pristatome pačius populiariausius ir geriausiai pirkėjų vertinamus robotus dulkių siurblius, universalius dulkių siurblius, oro grynintoją ir net langų valymo robotą, kuriuos labiausiai pirko per 2018 metų I-ąjį pusmetį.
(1) 2018-07-08
Visai neseniai „Xiaomi“ kompanija pristatė naująją išmaniąją apyrankę „Xiaomi Mi Band 3“ ir ji iš karto tapo turbūt pačia geidžiamiausia šios vasaros apyranke, o pardavėjai lenktyniauja, kas pasiūlys geriausią kainą.
2018-07-07
Šių metų gegužę „Xiaomi“ pristatė dar vieną biudžetinį išmanųjį telefoną – „Redmi S2“. Iškart kyla klausimas: ką pavadinime reiškia „S“ raidė? Patobulinta kokio nors „Xiaomi“ telefono modelio versija? O gal supaprastintas variantas? Pasak Varle.lt mobiliųjų telefonų specialistų, viskas kur kas paprasčiau, nes pasaulyje vis dar karaliauja asmenukės, iš čia ir „S“ raidė telefono, skirto asmenukėms (angl. selfies) pavadinime. „Xiaomi Redmi S2“ gavo net 16 megapikselių priekinę kamerą, tačiau apie viską iš eilės.
2018-07-07
Greičiausiai dar pamenate tą faktą, kaip birželio antroje pusėje pateikėme informaciją apie „11.11“ savo dydžiu prilygstantį išpardavimą „6.18“. Norime priminti, kad šią savaitę turite paskutinę galimybę pasinaudoti šio bene didžiausio vasaros išpardavimo pasiūlymais.
(2) 2018-07-06 2
Žaidimams skirtos ausinės yra labai brangios - norėdami įsigyti tikrai kokybiškas aukštos klasės ausines, turite kišenėse paieškoti kelių šimtų eurų. Tačiau egzistuoja ir alternatyvų. Kažkur žaidimams skirtų ausinių rinkos viduryje rasite štai šias „Somic G941“. Šios ausinės nekainuoja labai daug, tačiau stebina savo išvaizda, kokybe ir galimybėmis.
(1) 2018-07-06
Greičiausiai pamenate tą momentą, kai prekyboje pasirodė riedžiai. Tenka pripažinti, kad daugelis potencialių pirkėjų iki šios dienos gana skeptiškai žiūri į riedžius. Tačiau tam yra pateisinama priežasties – riedžių valdymas reikalauja papildomų įgūdžių. Žinoma, ši problematika daugeliui yra lengvai įveikiama, tačiau itin džiugina dar ir tai, kad gamintojai į šią kritiką sureagavo operatyviai.
(6) 2018-07-06 8
„Sony“ kompanija yra viena didžiausių elektronikos gamintojų pasaulyje ir daugeliu atveju jos sukurti gaminiai bei pristatytos naujausios technologijos susilaukia didelio žmonių susidomėjimo. Neretai jų technologiniai ir dizaino sprendimai sužavi ne tik pirkėjus, bet ir tarptautinius specialistus, kurie nedvejodami pripažįsta, kad šios kompanijos įrenginiai yra geriausi pasaulyje. Vienas iš tokių yra ir vis dar daugelio dėmesį prikaustantis „Sony Xperia XZ Premium“ išmanusis telefonas.
2018-07-05 7
Prieš pat vasarą „Xiaomi“ pristatė naująją „Mi Band 3“ išmaniąją apyrankę. Teigiama, kad ji - kur kas geresnė už savo pirmtakę. Rinkos tuo patikėjo - vos per 17 dienų kompanija pardavė milijoną vienetų. Bet kuo ši apyrankė tokia ypatinga?
2018-07-04 5
Internetinė parduotuvė Tomtop išplatino pranešimą spaudai, kad labai ribotą laiką priima išankstinius „Vernee V2 Pro“ išmanaus telefono užsakymus. Jie taip pat skelbia, kad tai yra paskutinė proga taip pigiai įsigyti šį itin į „Samsung Galaxy S9“ panašų išmanų telefoną. Bet ar tikrai ką jie skelbia yra tiesa? Palyginkime jų pasiūlymą su kitų internetinių parduotuvių kainomis ir pasižiūrėkime kuo toks geras „Vernee V2 Pro“.
2018-07-04 3
Kasdieniame gyvenime mes nuolat naudojame daugybę daiktų. Tam, kad užtikrintume sklandžią savo aplinkos priežiūrą, mums tenka išleisti nemažai pinigų. Visgi, įdomių ir naudingų daiktų galima įsigyti ir neištuštinant kišenių, jei tik turite laiko paieškoti Kinijos rinkose. Pristatome TOP 10 įdomiausių pigių ir naudingų daiktų iš Kinijos.
2018-07-04
Vietiniai Kinijos gamintojai jau gana ilgas laikas dominuoja planšetinių kompiuterių rinkoje. Itin džiugina ir tai, kad šios bendrovės ir toliau nuosekliai dirba prie naujų sprendimų. Pavyzdžiui, vietinis Kinijos gamintojas „Alldocube“ šį mėnesį pradeda su įspūdingu planšetinio kompiuterio anonsu, kuris greičiausiai šį kartą nustebins net ir pačius išrankiausius skaitytojus.
2018-07-04
Turbūt daugelis pastebėjo, kad tos pačios prekės Kinijos interneto parduotuvės yra gerokai pigesnės nei lietuviškose interneto parduotuvėse, jau nekalbant apie tas kainas, kurias matome nuėję į prekybos centrus. Visgi, dar nemaža dalis žmonių baiminasi kažką sau naudingo ir reikalingo įsigyti iš Kinijos parduotuvių dėl galimų įvairių papildomų mokesčių. Visgi to galima nesunkiai išvengti - vienos parduotuvės visus mokesčius kompensuoja, kitos naudoja tokius siuntimo būdus, kad jų savaime nebūna, o dar kitos prekes parduoda iš Europoje esančių sandėlių.
2018-07-03
Šiuolaikinės plastikinės maisto pakuotės turi daugybę trūkumų. Visų pirma, jos teršia gamtą. Antra, jas sunku uždaryti taip, kad į vidų nepatektų oras ir drėgmė. Laikinus sprendimus žinome ir esame išbandę visi, tačiau šis paprastas prietaisas gali per kelias sekundes karščiu užsandarinti įvairias pakuotes.
>> Senesni įrašai

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos