Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Apžvalgos

Kas geriau - ar dvigubai brangesnis „Xiaomi Mi 9“, ar paprastesnis, bet dvigubai pigesnis „Redmi Note 7“? Išsamus jungčių, baterijų, veikimo greičių, kamerų, kainų palyginimas (Apžvalga, Video)

2019-06-10 (0) Rekomenduoja   (8) Perskaitymai (55)
    Share

Apžvalgininkas šiais abiem telefonais naudojasi jau porą mėnesių ir pasidalina savo asmeniniais įspūdžiais. Juos abu palygina 5 skirtingais aspektais ir pasako kuo vienas yra geresnis už kitą. Palygina turimų ryšių ir jungčių, baterijų, veikimo greičių, kamerų, kainų srityse. Tad pasižiūrėkime įdėmiau į „Redmi Note 7“ ir „Xiaomi Mi 9“.

Jungčių ir ryšių skirtumai

Apžvalgininkas iškart atkreipia dėmesį, kad „Redmi Note 7“ nepalaiko NFC, kurį turi „Xiaomi Mi 9“.

Visgi, „Redmi Note 7“ turi 3,5 mm audio jungtį ir vidinę atmintį galima padidinti su microSD kortele. Šių dalykų nerasime „Xiaomi Mi 9“ išmaniajame.

„Ir aš manau, kad šiais aspektais Redmi Note 7 yra nugalėtojas. Daugeliui žmonių yra svarbiau, kad telefonas turėtų 3,5 mm audio jungtį bei būtų galimybė padidinti vidinę atmintį, palyginus su NFC būvimu.“

Techniniai skirtumai

Jei „Redmi Note 7“ turi 4 GB RAM (maksimalus galimas aut. past.), tai „Xiaomi Mi 9“ turi 6 GB RAM. Plius, „Redmi Note 7“ darbuojasi su senesniu, 2017-ųjų metų procesoriumi „Snapdragon 660“ (8-nių branduolių 2.2 GHz), o „Mi 9“ turi naujausią „Snapdragon 855“ procesorių (8-nių branduolių 2.84 GHz).

„Tad jei esate tikras žaidimų mėgėjas ar išmanųjį telefoną naudojate labai intensyviai – skirtumą tarp šių dviejų telefonų tikrai pajausite. Ir puikus pavyzdys yra PUBG žaidimas.

Su Redmi Note 7 galiu žaisti šį žaidimą sklandžiai, bet nustatęs vidutinius parametrus. O su Mi 9 galiu drąsiai žaisti esant maksimaliems nustatymams, jau nekalbant apie daugiafunkcinį darbą, kai vienu metu atliekama keletas užduočių.“

Baterijų skirtumai

„Kalbant apie baterijas, tai šiuo aspektu nugalėtoju laikau Redmi Note 7. Jis turi 3900 mAh talpos bateriją, o Mi 9 – 3300 mAh. Tad jei nenorite kiekvieną vakarą įkrauti savo telefono baterijos, tada geriau rinktis Redmi Note 7. Ji ilgiau ištvers nei Mi 9.

Tik vienas momentas. Nors abu telefonai paliko greitąjį įkrovimą, bet Redmi Note 7 pakuotėje nėra šį įkrovimą užtikrinančio įkroviklio ir jį teks įsigyti atskirai.“

Kamerų skirtumai

Apžvalgininkas teigia, kad žvelgiant į technines kamerų specifikacijas, šių dviejų telefonų kameros atrodo gana skirtingos, bet realybėje viskas ne taip jau stipriai ir skiriasi, ypač, kai pasinaudojama „Gcam“ programa.

„Xiaomi Mi 9“ turi trigubą galinę 48 + 12 + 16 MP kamerą ir 20 MP priekinę kamerą, o „Redmi Note 7“ dvigubą galinę 48 + 5 MP kamerą ir 13 MP priekinę kamerą.

Nuo 2:55 minutės galite pasižiūrėti, kaip skiriasi su šių dviejų telefonų galinėmis kameromis darytų nuotraukų kokybė. Ir iš pradžių skirtumai tikrai matyti.

„Pirmiausiai, Redmi Note 7 trūksta plataus kampo kameros ir aš esu didelis jos fanas. Kalbant apie pagrindines galines kameras, tai Mi 9 tikrai laimi prieš Redmi Note 7. Tačiau, kai tik iš atsisiunčiame į Redmi Note 7 Google Gcam programą – Redmi Note 7 kamerų užfiksuotų nuotraukų kokybė iškart pagerėja.

Tą patį galiu pasakyti ir dėl vaizdo įrašų kokybės (3:25 min.). Iš pradžių Redmi Note 7 negali įrašyti 4K vaizdo, bet atsisiuntus Gcam – tokia galimybė jau atsiranda. Taip, kokybė nėra visiškai tokia pati, kaip Mi 9, bet aš esu labai nustebęs, kad skirtumai tokie nedideli. Ypač atsižvelgiant į kainų skirtumus.“

Kainų skirtumai ir galutinis verdiktas

„Šios apžvalgos darymo metu Redmi Note 7 kainuoja maždaug 200-220 eurų, o Xiaomi Mi 9 apie 450 eurų.

Tad Redmi Note 7 yra dvigubai pigesnis už Xiaomi Mi 9, bet ar tai reiškia, kad jis dvigubai blogesnis? Tikrai ne. Tai yra labai geras išmanusis telefonas ir daugeliu aspektų nedaug teatsilieka nuo Mi 9.

Jei jums reikia funkcionalumo, geresnės baterijos ir užtenka padoraus telefono veikimo, tada rekomenduoju rinktis Note 7. Taip sutaupysite nemažai pinigų ir turėsite puikų telefoną.

Jei esate iš tų, kuriems reikia maksimalaus našumo, telefoną naudosite daug ir intensyvioms užduotims – tada geriau pasirinkti Mi 9. Tai yra flagmanas už biudžetinę kainą ir įsigiję šį telefoną gausite praktiškai viską, ką tik gali pasiūlyti naujausi flagmanai.“

Kaina ir sąlygos

„Xiaomi Redmi Note 7“ globali versija (yra lietuvių kalba):

„Xiaomi Mi 9“ globali versija (yra lietuvių kalba):

Įkroviklis QC3.0 3-port USB Fast Wall Charger Power Adapter for Xiaomi / Huawei /Samsung:

  • Gearbest - 4,79 €;
    • 19 % nuolaida;
    • 0,18 € už siuntimą į Lietuvą.
 

 

Verta skaityti! Verta skaityti!
(11)
Neverta skaityti!
(3)
Reitingas
(8)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
79(0)
24(0)
22(2)
16(6)
16(0)
14(0)
11(0)
10(5)
Savaitės
86(0)
79(1)
69(0)
65(4)
59(2)
Mėnesio
175(16)
134(21)
129(2)
113(26)