Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Apžvalgos
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(33) 2012-01-22 11
Stulbinantis planšetinių kompiuterių populiarumas pasaulyje vis kelia man tą patį klausimą: ar man jo reikia? Žinoma, lengviausia į jį atsakyti pasinaudojus kompiuteriu bent kelias dienas. Tik tada galima iš tikrųjų pajausti ar jis pakeičia dabar turimus įrenginius ir suteikia papildomos naudos, ar visgi tenka planšetinį padėti į šalį ir pasiimti paprastą kompiuterį. Dėl šios priežasties per pastaruosius kelis mėnesius teko išbandyti „Asus EEE Pad Transformer TF10...
(12) 2011-12-28 8
Išmaniųjų telefonų atsparumo testai nėra naujiena, tačiau testus atliekančių entuziastų fantazijai, panašu, kad nėra ribų. Būtent vieno iš naujausių „Sony Ericsson“ kompanijos išmaniojo telefono „Xperia Active“ atsparumo testas atliekamas remiantis šiek tiek senamadišku bet patvirtintu principu – kas geriau gali parodyti telefono patvarumą, jeigu ne brutali jėga prieš patį įrenginį?
(0) 2011-12-22 0
Žmonių suvokimą apie buvimą „ant laido“ pakeitę išmanieji telefonai ir patys sparčiai keičiasi bei tobulėja. Permainų gūsį neša ir šioje apžvalgoje aprašomi „Nokia N9“ bei „Samsung Galaxy Note“.
(17) 2011-10-30 0
Delfi.lt žurnalistas Vaidas Neverauskas išbandė neseniai pristatytą lietuvišką „Acme“ planšetinį kompiuterį TB01 ir pateikė trumpą apžvalgą. Tiesa, lietuviškas jis tik tuo, kad lietuviai gamintojams Kinijoje pateikė pageidaujamas įrenginio specifikacijas, o įrenginio pakuotė padabinta bendrovės prekės ženklu.
(13) 2011-10-21 0
Grupė entuziastų nufilmavo ir svetainėje „YouTube“ paviešino naujausiųjų išmaniųjų telefono aparatų „iPhone 4S“ ir „Samsung Galaxy S II“ tvirtumo bandymus. Filmuotojai populiarius išmaniuosius telefonus tiesiog... mėtė ant kieto šaligatvio.
(0) 2011-10-18 0
Skaičiuojama, kad Lietuvoje parduota vos 3 tūkst. planšetinių kompiuterių per pirmuosius šešis šių metų mėnesius, o pasaulinėje rinkoje šis skaičius yra ženkliai didesnis. Šie įrenginiai sukeitė kompiuterinės įrangos lyderius vietomis ir buvusieji dabar turi spręsti labai rimtas problemas.
(45) 2011-08-17 10
Veidrodinių skaitmeninių fotoaparatų pasirinkimas Lietuvoje šiuo metu yra tikrai nemažas, tad neabejotina, jog dažnam tokį gaminį įsigyti nusprendusiam pradedančiajam fotografui kyla esminis klausimas – ką pasirinkti? Žinoma, pasirinkimo kriterijų yra daug, tačiau šį tą galima nuspręsti ir pagal tai, kokia technika populiariausia pirkėjų tarpe. Apžvelkime šių gaminių „Top-5“.
(0) 2011-07-05 0
Visi rinkoje esantys „GeForce GTX 560 Ti“ naudoja tą patį GF114 architektūros grafinį procesorių (GPU), tačiau skirtingų gamintojų produktai visgi skiriasi ir kaina, ir našumu. Taigi kurio gamintojo „GeForce GTX 560 Ti“ yra geriausia spartos, kainos ir kokybės požiūriu?
(0) 2011-06-28 0
Planšetinių kompiuterių rinka yra viena sparčiausiai augančių. Prognozuojama, kad 2011 metais planšetinių kompiuterių bus parduota 4 kartus daugiau, nei 2010, o 2015 m. jų turėtų būti parduota net 17 kartų daugiau.
(5) 2011-06-17 0
Nešiojamos elektronikos gaminių draudimo paslaugas teikianti kompanija "SquareTrade" sugalvojo originalų būdą savo paslaugoms populiarinti - išleido seriją video siužetų, kuriuose tikrinamas populiarių planšetinių kompiuterių atsparumas. Pats tikrinimas palyginti paprastas - įrenginiai tiesiog numetami ant grindinio. Užtat patys video intarpai pasižymi didžiuliu populiarumu.
(1) 2011-06-08 2
SSD diskų gamyba užsiimanti kompanija OCZ oficialiai pristatė hibridinį diską „RevoDrive Hybrid“, kuris pasižymi geriausiomis SSD ir HDD diskų savybėmis. Iš SSD technologijos „pasiskolinama“ neprilygstamai didelė sparta, tuo tarpu HDD diskai užtikrina pakankamą erdvę duomenims.
(4) 2011-06-04 0
Pasaulyje planšetinių kompiuterių pardavimai pradeda daryti ženklią įtaką bendrai asmeninių kompiuterių rinkai. Vis daugiau vartotojų renkasi ne tradicinius nešiojamus kompiuterius, o lengvesnius, patrauklaus dizaino ir lietimui jautrų ekraną turinčius planšetinius kompiuterius. Šių įrenginių bumas pamažu įsibėgėja ir Lietuvoje.
(2) 2011-06-02 10
Nors lietuviai mėgsta padejuoti, kaip mūsų valstybė atsilieka nuo Vakarų pasaulio, tačiau dažnai pamirštame, jog kai kur mes lyderiaujame. Visų pirma tai interneto ryšys ir jo greitaveika. Nuolatinis interneto spartos didinimas Lietuvoje turbūt jau nieko nestebina, tačiau situacija yra visiškai priešinga už Atlanto.
(0) 2011-05-28 11
Naujausios "flash" technologiją naudojančios SD atminties kortelės su UHS-I sąsaja pasiekia iki 63 MB/s duomenų pralaidumą. Tokį našumą išnaudoti norintys vartotojai turi atkreipti dėmesį į kelis aspektus, įskaitant tai, jog jiems teks įsigyti spartesnį USB3.0 standartą palaikantį kortelių skaitytuvą. Taigi, kuri šių atminties kortelių yra sparčiausia?
(2) 2011-05-20 0
Vaizdo plokščių gamintoja kompanija "Nvidia" prieš savaitę pristatė į žemesnės kainos segmentą orientuotą "GeForce GTX 560 Ti" modifikaciją "GTX 560". Tradiciškai, ši naujovė priešpastatyta panašios kainos ir panašaus našumo konkuruojančiam kompanijos AMD produktui "Radeon HD 6870".

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos