Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Apžvalgos
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2013-01-01 iki 2013-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-12-31 0
Net su lėtai besisukančiais „Alpenfohn“ ventiliatoriais „NZXT Kraken X60“ ramiai įsitaisius grafų viršūnėje šįkart gauname progą išbandyti Kraken X40. Tai mažiau paplitęs 140 mm modelis (lyginant su 120 mm populiarumu), šįkart sukomplektuotas su vienu standartiniu NZXT ventiliatoriumi, o ne „Bitfenix“, „Alpenfohn“ ar „Noiseblocker“ sprendimais, kurių derinius taip pat gali pasiūlyti „Caseking.de“ parduotuvė. NZXT žodžio kišenėje neieško ir teigia, kad X40 efektyvumu gali prilygti tokiems AIO sprendimams, kaip „Corsair H100i“. Pastarojo neturėdami seksime, ar gali Kraken X40 prilygti “Cooler Master Eisberg 240L Prestige“.
(1) 2013-12-24 30
„Gigabyte“ portfeliui esant labai dideliam, pradedant klausimų nekeliančiomis vaizdo ir pagrindinėmis plokštėmis bei baigiant kur kas skurdesnių atsiliepimų sulaukusiais periferiniais prietaisais ir maitinimo šaltiniais, akivaizdu, kad ši Taivano kompanija yra išvysčiusi skirtingo lygio, apimant kokybę, taikomas technologijas ir pasirinkimo dydį, produktų nišas. Neseniai „Gigabyte“ tapo vienu iš labai nedaugelio HW gamintojų, kurie į savo asortimentą įtraukia ir išmaniuosius telefonus. Tam buvo sukurtas „Gsmart“ prekinis ženklas, kuriam šiandien priskiriamas „Gigabyte Gsmart Roma R2“ – 4“ IPS ekraną turintis išmanusis telefonas, pasižymintis patraukliu kompaktišku dizainu, 5 Mpix kamera ir galintis priimti dvi SIM korteles.
(1) 2013-12-18 6
Jau keli metai kompiuterių rinkai iš lėto, bet dėsningai krypstant iš neportatyvios į portatyvią, pastarąjį procesą pagreitino planšetinių kompiuterių atsiradimas. Galima nuspėti, kad jos atsikando ir dalį nešiojamų kompiuterių pardavimų - kartais vartotojui tereikia nebrangaus, kompaktiško ir negalingo įrenginio, tokiu būdu aplenkiant nešiojamus kompiuterius. Šiandien su potencialiais tokio tipo pirkėjais pasiaiškinsime, ar „GoClever“ firmos „Aries 70“ gali būti sutapatintas su firmos pavadinimu ir tapti protingu pasirinkimo keliu renkantis nebrangią planšetę.
(10) 2013-11-20 1
Daugelis pagrindinių plokščių gamintoją, „ASRock“, prisimena kaip didžiuliam katinui, „AsusTek“ („Asus“), priklausančią pilką pelytę. Tiesą pasakius, niekada „Asus“ tos pelytės suvalgyti neketino, tačiau ją stumdė ir naudojo savo tikslams. Kone visą laiką, kuomet „ASRock“ priklausė „AsusTek“, dukterinė kompanija buvo naudojama kaip biudžetinių (geriausiu atveju vidutinės klasės) produktų kūrėja (platforma), kuriai įžengti į high-end klasė taip ir nebuvo leista. Situacija kardinaliai pasikeitė, kai „ASRock“ gavo nepriklausomybę: ji ne tik stipriai pakėlė savo biudžetinės produkcijos vertę, bet ir tapo konkurencinga aukščiausiame pagrindinių plokščių segmente, kuriame, išėjus „Intel Haswell“ procesoriams, „ASRock“ reprezentuoja „OC Formula“ serija. Pastarąją gamą pasiliksime ateičiai, šįkart susikonc
(9) 2013-10-22 7
Praėjus kiek daugiau nei trejiems metams po pirmos kartos Apple iPad debiuto visas pasaulis yra apimtas vienos didelės manijos, kuri vadinasi „planšetiniai kompiuteriai“. Iš pradžių jie sulaukė ypač daug kritikos: neva jie niekada nesugebės pakeisti vartotojų namuose ant stalo ar po juo dulkančių nešiojamų ar stacionarių kompiuterių. Tačiau praktika parodė, kad jie gali patenkinti daugumos žmonių bazinius poreikius.
(0) 2013-09-24 0
Išskirtinai vien triukšmo slopinime besikoncentruojantys dalyviai priverčia ir kitas korpusų kompanijas atidaryti „noise dampening“ konvejerį. Šiai dienai visi didžiausios ir žinomiausios įmonės turi bent vieną tokio tipo korpusus apimančią seriją. Neišimtis ir „NZXT“. Kompanija apibūdina šią gamą trimis žodžiais: „Švarus, modernus, tylus“. Naujausias serijos produktas H630 buvo kurtas su vienu paprastu tikslu: leisti entuziastams suprojektuoti aukščiausios spartos sistemą, ją išlaikant virtualiai negirdimą. Tam ir buvo sukurtas H630. Šalia esanti mini nuotrauka parodo, kad tai tikrai modernus, švarus ir talpus H serijos narys. Ką turėsime daugiau?
(0) 2013-09-19 0
Dar vienas pretendentas aušintuvų rinkoje - „Raijintek“. Manau kol kas retas, kuris girdėjo apie šią firmą, bet kuo daugiau tuo linksmiau, sveika konkurencija ir galimybė rinktis vartotojui tikrai nepakenks. Kaip visada nauji rinkos dalyviai pilni entuziazmo ir ryžto, o mes galėsime įvertinti ar naujokui pavyko įžengti į rinką su konkurencingu produktu. „Raijintek“ mums suteikia progą apžvelgti vieną iš naujų gaminių vardu „Themis“
(2) 2013-09-10 0
Kuo patogesnės vietos po saule SSD rinkoje bandoma surasti trimis pagrindiniais būdais. Pirmasis apima spartą, patikimumą ir dar kartą spartą. Antruoju būdu bandoma pasiūlyti kuo patrauklesnį kainos/spartos santykį ir čia, kaip ir pirmuoju atveju, galima įtraukti ne vieną ir ne du SSD kaupiklių gamintojus. Mažiausiai trys kompanijos varžosi dėl sparčiausiojo karūnos. Nenuostabu, kad jos turi siekį užkariauti ir pinigais nesišvaistančius, bet patrauklios spartos tebenorinčius, pirkėjus, todėl savo asortimente bandoma palaikyti bent vieną išsiskiriantį produktą. Tačiau egzistuoja ir trečiasis konkurencingumo būdas arba vartotojų luomas, kuris nori gauti kuo didesnę talpą, žinoma, už kuo mažesnę kainą. Čia įnirtinga kova vyksta tarp dviejų gamintojų: „Samsung“ ir „Crucial“. Būtent pastarosios kompanijos naujausią M500 seriją šiandien
(0) 2013-09-02 16
NAS (angl. network-attached storage) sistemomis susidomi tie, kurie nori savo turimus duomenis saugiai iškelti ir tuo pačiu patogiai pasiekti iš virtualios duomenų talpyklos. „Synology“ tuo tarpu domisi suinteresuotomis potencialių vartotojų grupėmis ir stengiasi pasiūlyti įvairaus plauko NAS sistemų. Po „DiskStation“ (DS) prierašo sekantis skaičius rodo palaikomų kaupiklių skaičių, sekantys du – gamos startavimo metus, o pačiame gale sutinkamas žymėjimas – vartotojų grupę, kuriai produktas labiau taikomas. „+” skirtas daugiau spartos ieškančiai grupei, „j” – tiems, kuriems aktualesnės saugojimo savybės, o paskutinio inicialo nebuvimas parodo, kad produktas pasižymi įvairiapusiškumu.
(7) 2013-08-02 0
Sparčiausio namų vartotojui skirto SSD kaupiklio lenktynėse dalyvauja keletas skirtingų kompanijų: „OCZ“, „Samsung“, panašu, kad visai neseniai prie jų prisijungė ir „Seagate“. Pademonstravusi puikią spartą ir labai konkurencingą kainą kartu su M5S serija, „Plextor“ turi nuožmų produktą ir aukščiausios klasės segmentui. Ilgą laiką sėkmingai su konkurentais varžęsis M5 Pro (M5P) modelis sulaukė pastiprinimo – M5 Pro Xtreme, kuris pasižymi ne tik dideliais linijiniais skaitymo ir rašymo greičiais, bet ir penkis nulius turinčia skaitymo sparta, matuojant IOPS.
(0) 2013-07-26 0
„Computex 2013“ parodoje pristačiusi patrauklesne kaina pasižymintį „Phantom 530“ korpusą „NZXT“ pačioje viršūnėje išlaikė du šeimos narius: „Phantom 820“ ir „Phantom 630“. Abu korpusai dalinasi labai panašiais išoriniu ir vidiniu dizainais, kurie garantuoja unikalią išvaizdą ir efektyvumų aušinimą. Pastarasis komponentas pasiekiamas ne tik dėka didelės vidinės erdvės, integruotų keturių gamyklinių ventiliatorių, bet ir sumaniai patalpinto laikiklio, leidžiančio keisti oro tėkmę korpuse. Mūsų dėmesiui antras nuo apačios flagmanas – „Phantom 630“.
(0) 2013-07-17 0
Mieli skaitytojai, ar pamenate antrąją filmo „Karibų piratai” dalį ir pražūtingą jūrų pabaisą Krakeną? Būdamas tikru šios serijos fanu su Krakenu susijusių vaizdų nepamiršiu dar ilgai, tačiau šiandien pakalbėsime apie kiek kitokio tipo Krakeną, bet vis dar susijusį su vandeniu. Neklausiau kodėl savo uždaroms vandens aušinimo sistemoms „NZXT” parinko būtent tokį vardą, galbūt jos vadovus taip pat imponuoja Karibų piratai, tačiau prisidengdama gąsdinančiu vardu 280 mm. „NZXT Kraken X60” AIO (angl. all in one) sistema pabandys praryti visus iki šiol testuotus aušintuvus ir geriausius jų rezultatus.
(0) 2013-07-02 0
Daugeliui „Plextor“ asocijuojasi su praėjusiu dešimtmečiu ir nepriekaištingais CD/DVD skaitytuvais. Šiuo metu optinių įrenginių kokybės aureolė nebesklando taip aukštai, galbūt dėl šlubuojančių BluRay pardavimų, išaugusios konkurencijos ar kitų priežasčių, kurių šiandien nenagrinėsime, tačiau „Plextor“ ne tik gyva, bet ir įkėlė koją į SSD kaupiklių rinką. Pačiai pradžiai susipažinsime su daugiau viduriniajai vartotojų klasei skirtu 128 GB talpos M5S serijos SSD kaupikliu. Pastarasis naudoja nuosavą „Plextor“ programinį kodą (angl. firmware) bei yra palaikomas unikalios „Plextool“ programinės įrangos.
(15) 2013-06-11 0
Du jauni lietuviai, atkreipę dėmesį į emigrantų Lietuvon pervedamas milijardines sumas, sugalvojo verslą, kuris tampa tikra rakštimi didelius paslaugų įkainius taikantiems komerciniams bankams.
(0) 2013-06-11 0
Pagrindinių plokščių apžvalgų Technologijos.lt ir Technews.lt tinklapiuose nėra daug. Galbūt pagrindinių plokščių gamintojams viešuma ne tokia reikalinga? Visgi pagrindinės plokštės, nors užmetus pirmą žvilgsnį, jau daugybę metų nesikeičia; madas diktuoja ir pakankamai nemažus pasikeitimus žada mikroprocesorių gamintojai. Kaip jau minėjau praėjusioje poros Z77 pagrindinių plokščių iš MSI apžvalgoje, centrinis procesorius perima vis daugiau funkcionalumo ir neleidžia pagrindinių plokščių gamintojams ryškiau išsiskirti. Tuo pačiu metu pradeda atrodyti, jog dauguma pagrindinių plokščių yra daugiau ar mažiau tokios pačios. Šiandienos apžvalgoje ASUS P8Z77-M Pro mATX plokštė. Ar gali būti ji kažkuo išskirtinė iš visos Z77 plokščių minios?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos