Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Apžvalgos
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2016-01-01 iki 2016-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2016-05-06 1
„Broadwell-E“ architektūros procesorių pristatymas artėja, jo sulauksime „Computex“ parodoje, vyksiančioje gegužės gale – birželio pradžioje. Kadangi iki šių aukščiausiai platformai skirtų procesorių pasirodymo liko ne tiek ir daug laiko, natūralu, kad pradedame gauti informaciją, kokią spartą geba demonstruoti naujasis 14 nm silicis.
(1) 2016-05-04 28
Į „iPhone SE“ būtų neteisinga žiūrėti kaip į mums jau įprastus „iPhone“ įrenginių atnaujinimo ciklus. Iki „iPhone 5S/5C“ „Apple“ išmanieji telefonai pasirodydavo gana nuspėjama tvarka: nauja versija, po metų patobulintas vidinės konstrukcijos „įdaras“ sename korpuse, dar po metų – vėl nauja versija.
(8) 2016-04-30 20
Praeitais metais „LG“ lažinosi dėl odos panaudojimo išmaniajame telefone ir atrodo, kad kiek prašovė. Šiais metais flagmanas gavo visiškai naują dizainą, drakono širdį ir drąsią dvigubą kamerą.
(0) 2016-04-27 4
Šįkart gavau išbandyti neeilinį daiktą, skirtą profesionalams – mobilų 2TB talpos „Samsung T3“ SSD. Išoriniai mechaniniai diskai yra tinkami atsarginėms duomenų kopijoms, filmų ar muzikos kolekcijoms, tačiau žmonėms, dirbantiems su aukštos raiškos vaizdo įrašais ar nuotraukomis reikalingas ir didžiulis greitis – „Samsung T3“ tą pasiūlyti tikrai gali. Tiesa, šis 2TB talpos išorinis SSD kainuoja kiek daugokai – apie 800 eurų. Ar šis daiktas yra vertas savo kainos?
(0) 2016-04-19 5
„Pebble“ išmanieji laikrodžiai buvo sukurti remiantis Eric‘o Migicovsky‘io koncepcija, sakančia, kad laikrodis galėtų rodyti pranešimus iš išmaniojo telefono ir būti susietas su Android įrenginiais. „Pebble“ praplėtė šias galimybes siūlydami laikrodį tiek „Android“, tiek iOS operacinių sistemų naudotojams kartu bendradarbiaudami su kitais programinės įrangos (tiksliau išmanių programėlių) gamintojais, kad laikrodžiai atitiktų bet kokio vartotojo poreikius.
(1) 2016-04-15 0
Ar jums atrodo, kad šiuolaikiniai išmanieji telefonai yra dideli, nepatogūs ir kartais jie netgi netelpa į jūsų kelnių kišenę? Su nostalgija prisimenate senus gerus laikus, kai galėdavote savo telefoną įkišti netgi į pačią mažiausią kišenę ir viena ranka naudotis telefonu galėdavote be jokių problemų?
(1) 2016-04-07 2
Kompanija „Asus“ – Taivane įsikūręs IT įrangos gamintojas, siūlantis nešiojamuosius kompiuterius, jų dalis, mobiliuosius telefonus ir t.t. Šiandien mums jis pamėtėjo išmanųjį laikrodį „Asus VivoWatch“. Šis „Asus“ gaminys, kaip teigiama, yra varomas Kood – visiškai kitokios programinės įrangos nei „Android Wear“ ir gali pasigirti net 10 dienų akumuliatoriaus gyvavimo laiku. „Android Wear“ ir „Apple“ laikrodžių operacinės sistemos reikalauja nemažai energijos.
(0) 2016-04-07 0
Įmonė „SquareTrade“, kuri specializuojasi mobiliųjų įrenginių ir kompiuterinės technikos saugos srityje, išbandė trijų paskutinių „iPhone“ modelių atsparumą fiziniam poveikiui.
(3) 2016-04-06 7
Šiais laikais, kai net rašikliai išmanūs, galima kone visus įprastus buities prietaisus pritaikyti daugiau nei vienai funkcijai, kurią jie įprastai atlikdavo. „iHealth“ kompanija kuria produktus, orientuotus į žmogaus sveikatą ir jos stebėjimą pasitelkiant išmaniąsias technologijas.
(3) 2016-04-06 -12
Jau daug metų Samsung ir Apple yra rinkos numylėtiniai ir aršiausi konkurentai. Tikrai, šie du šiuolaikinių technologijų monstrai nenustoja stebinti ir džiuginti, o ir kiekvienas jų turi savo ištikimų gerbėjų ratą. Vienas jų yra topinis išmanusis telefonas Android bazėje, kitas – ne mažiau vertas dėmesio su nepakartojama iOS operacine sistema.
(1) 2016-04-02 -18
„Samsung“ neseniai išleido jau ketvirtąjį „Edge“ serijos telefoną su lenktu ekranu (pirmasis buvo „Note Edge“, tačiau daug kas pastebėjo, jog iš pirmo žvilgsnio naujasis „S7 Edge“ labai nedaug kuo skiriasi nuo „S6 Edge+“). Esame bandę abu telefonus, todėl galime objektyviai vertinti, ar „S7 Edge“ yra vertas savo maždaug 100-150 EUR didesnės kainos.
(2) 2016-03-30 -5
„Apple“ savo „iPhone“ išoriškai atnaujina kas dvejus metus, labai panašiai elgiasi ir „Android“ naudojantys konkurentai – „Sony“ ar „Samsung“. 2015 metų „Samsung“ flagmanas „Galaxy S6 Edge“ buvo didžiulis atnaujinimas, tuo tarpu šiemet Pietų Korėjos kompanija išleido beveik identiškai atrodantį „Galaxy S7 Edge“, kuris, iš esmės, tėra iki galo „nušlifuotas“ ir „nublizgintas“ „S6 Edge“. Bet ar šio atnaujinimo „Samsung“ šiemet pakaks?
(0) 2016-03-30 -5
„MyKronoz“ yra jauna šveicarų kompanija, įkurta 2013 metais, kuri projektuoja, kuria ir gamina nešiojamus prietaisus, skirtus pagerinti mūsų mobilų ir skaitmeninį gyvenimo stilių. Gamintojas teigia, kad stengiasi suteikti vartotojui stilingus, intuityvius ir funkcionalius aksesuarus. Kompanija siūlo platų išmaniųjų laikrodžių asortimentą, kuris atitiks bet kokius poreikius ar skonį. „MyKronoz“ kiekvieną ketvirtį pasiūlo vis naujus modelius, komanda nuolat dirba prie novatoriškų technologijų ir kūrybiškų dizainų.
(3) 2016-03-24 1
Kompanija „Logitech“ yra sukūrusi daugybę multimedijos sistemų, tačiau viena iš jų ypatingai patraukė mano akį – tai „Logitech Z533“. Ši 2.1 audio sistema mane patraukė labiausiai savo išvaizda – vos ~80 EUR kainuojanti sistema atrodo ganėtinai prabangiai ir joje netgi yra atskiras žemų dažnių garsiakalbis. Tačiau ar tai nėra tas atvejis, kai gerai atrodo tik knygos viršelis?
(0) 2016-03-23 13
Seniai pasibaigęs prieššventinis sparčiausių „Skylake“ procesorių pasiūlos trūkumas pakoregavo naujojo „Intel“ flagmano įsigijimo vietą ir tuo pačiu jo debiutą mūsų spartos grafose. Visgi dabar turime viską (ir netgi daugiau nei reikia), kad palygintume ir pažiūrėtume, kokį pranašumą „Skylake“ architektūra įgyja prieš po truputį pozicijas užleidžiančias „Haswell“ ir „Broadwell“ kartas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos