Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Apžvalgos
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2011-01-01 iki 2011-12-31

Rikiavimas: Pagal skaitytojų rekomendacijas

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2011-05-28 12
Naujausios "flash" technologiją naudojančios SD atminties kortelės su UHS-I sąsaja pasiekia iki 63 MB/s duomenų pralaidumą. Tokį našumą išnaudoti norintys vartotojai turi atkreipti dėmesį į kelis aspektus, įskaitant tai, jog jiems teks įsigyti spartesnį USB3.0 standartą palaikantį kortelių skaitytuvą. Taigi, kuri šių atminties kortelių yra sparčiausia?
(45) 2011-08-17 10
Veidrodinių skaitmeninių fotoaparatų pasirinkimas Lietuvoje šiuo metu yra tikrai nemažas, tad neabejotina, jog dažnam tokį gaminį įsigyti nusprendusiam pradedančiajam fotografui kyla esminis klausimas – ką pasirinkti? Žinoma, pasirinkimo kriterijų yra daug, tačiau šį tą galima nuspręsti ir pagal tai, kokia technika populiariausia pirkėjų tarpe. Apžvelkime šių gaminių „Top-5“.
(2) 2011-06-02 10
Nors lietuviai mėgsta padejuoti, kaip mūsų valstybė atsilieka nuo Vakarų pasaulio, tačiau dažnai pamirštame, jog kai kur mes lyderiaujame. Visų pirma tai interneto ryšys ir jo greitaveika. Nuolatinis interneto spartos didinimas Lietuvoje turbūt jau nieko nestebina, tačiau situacija yra visiškai priešinga už Atlanto.
(12) 2011-12-28 8
Išmaniųjų telefonų atsparumo testai nėra naujiena, tačiau testus atliekančių entuziastų fantazijai, panašu, kad nėra ribų. Būtent vieno iš naujausių „Sony Ericsson“ kompanijos išmaniojo telefono „Xperia Active“ atsparumo testas atliekamas remiantis šiek tiek senamadišku bet patvirtintu principu – kas geriau gali parodyti telefono patvarumą, jeigu ne brutali jėga prieš patį įrenginį?
(2) 2011-05-06 6
Mobilusis 4G internetas MEZON pristatomas kaip itin spartus ketvirtosios kartos „WiMAX“ technologijos internetas. Koks gi yra tikrasis šio interneto greitis – jei ne visoje Lietuvoje, tai bent jau Vilniuje, kur yra plačiausiai išvystytas “WiMAX“ ryšio tinklas? Į šį klausimą atsakys portalo technologijos.lt kolektyvo atliktas greitaveikos testas.
(2) 2011-02-01 5
Tikriausiai daug kas yra susidūręs su pakankamai praktišku klausimu - kaip išmatuoti kompiuterio pajėgumą? Žinoma, reikia atlikti kompiuterio testą. Tačiau kiek jie duoda tikrai naudingos informacijos? Neabejotinai, lyginant pakankamai skirtingos klasės ar tiesiog skirtingos komplektacijos kompiuterius - skirtumai bus akivaizdūs. O jeigu lyginami modeliai labai panašūs ar įprastinis kompiuterio testas galės pateikti jų skirtumus?
(1) 2011-06-08 2
SSD diskų gamyba užsiimanti kompanija OCZ oficialiai pristatė hibridinį diską „RevoDrive Hybrid“, kuris pasižymi geriausiomis SSD ir HDD diskų savybėmis. Iš SSD technologijos „pasiskolinama“ neprilygstamai didelė sparta, tuo tarpu HDD diskai užtikrina pakankamą erdvę duomenims.
(2) 2011-05-20 0
Vaizdo plokščių gamintoja kompanija "Nvidia" prieš savaitę pristatė į žemesnės kainos segmentą orientuotą "GeForce GTX 560 Ti" modifikaciją "GTX 560". Tradiciškai, ši naujovė priešpastatyta panašios kainos ir panašaus našumo konkuruojančiam kompanijos AMD produktui "Radeon HD 6870".
(0) 2011-07-05 0
Visi rinkoje esantys „GeForce GTX 560 Ti“ naudoja tą patį GF114 architektūros grafinį procesorių (GPU), tačiau skirtingų gamintojų produktai visgi skiriasi ir kaina, ir našumu. Taigi kurio gamintojo „GeForce GTX 560 Ti“ yra geriausia spartos, kainos ir kokybės požiūriu?
(0) 2011-05-06 0
Portalo Technologijos.lt kolektyvui šį kartą pavyko susipažinti su kiek platesniu gaminių asortimentu - Lietuvos rinkai siūlomais šių metų pavasario sezono ASUS nešiojamais kompiuteriais. Išsamios šių produktų analizės atlikti nespėjome, tačiau skaitytojams visgi paruošėme trumpą jų apžvalgą ir keleto pagrindinių našumą apibūdinančių testų rezultatų suvestinę.
(0) 2011-06-28 0
Planšetinių kompiuterių rinka yra viena sparčiausiai augančių. Prognozuojama, kad 2011 metais planšetinių kompiuterių bus parduota 4 kartus daugiau, nei 2010, o 2015 m. jų turėtų būti parduota net 17 kartų daugiau.
(5) 2011-06-17 0
Nešiojamos elektronikos gaminių draudimo paslaugas teikianti kompanija "SquareTrade" sugalvojo originalų būdą savo paslaugoms populiarinti - išleido seriją video siužetų, kuriuose tikrinamas populiarių planšetinių kompiuterių atsparumas. Pats tikrinimas palyginti paprastas - įrenginiai tiesiog numetami ant grindinio. Užtat patys video intarpai pasižymi didžiuliu populiarumu.
(3) 2011-05-04 0
Prieš 15 metų pasaulyje buvo vos 36 milijonai žmonių, kurie naudojosi internetu. Šiuo metu šis skaičius yra 55 kartų didesnis – šiek tiek daugiau nei 2 milijardai.
(0) 2011-12-22 0
Žmonių suvokimą apie buvimą „ant laido“ pakeitę išmanieji telefonai ir patys sparčiai keičiasi bei tobulėja. Permainų gūsį neša ir šioje apžvalgoje aprašomi „Nokia N9“ bei „Samsung Galaxy Note“.
(4) 2011-06-04 0
Pasaulyje planšetinių kompiuterių pardavimai pradeda daryti ženklią įtaką bendrai asmeninių kompiuterių rinkai. Vis daugiau vartotojų renkasi ne tradicinius nešiojamus kompiuterius, o lengvesnius, patrauklaus dizaino ir lietimui jautrų ekraną turinčius planšetinius kompiuterius. Šių įrenginių bumas pamažu įsibėgėja ir Lietuvoje.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos