Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Apžvalgos
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Pagal skaitytojų rekomendacijas

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2012-11-30 122
Pasak asociacijos OPA (Online Publishers Association) atstovų, 2016 metais vienas iš dešimties žmonių visame pasaulyje turės asmeninį planšetinį kompiuterį. Nešiojamieji kompiuteriai su lietimui jautriais ekranais jau seniai nebėra prabangos prekė. Parduotuvėse galima rinktis nuo vos porą šimtų iki kelis tūkstančius litų kainuojančių planšetinių kompiuterių. Nelengva išsirinkti tinkamą įrenginį, tad mes jums šiek tiek padėsime.
(30) 2012-05-08 38
Vos „Samsung“ pristačius naująjį savo flagmaną „Galaxy S3“, internautai puolė jį lyginti su kitu aukščiausios klasės išmaniuoju telefonu, pernai pristatytu „iPhone 4S“. Gizmodo.com siūlo pažvelgti atidžiau, kuris iš jų geresnis?
(0) 2012-08-09 13
Vis labiau tobulėjant technologijoms ir kompiuteriui tampant neatsiejamu ne tik nuo profesinio, bet ir socialinio gyvenimo, duomenų buvimas visada po ranka tampa ypač svarbus. Seniau ypač populiarias USB atmintines dėl plačios interneto sklaidos keičia tokios paslaugos, kaip „Dropbox“ ar „Google Drive“. Visgi dažno vartotojo poreikiai yra didesni.
(33) 2012-01-22 11
Stulbinantis planšetinių kompiuterių populiarumas pasaulyje vis kelia man tą patį klausimą: ar man jo reikia? Žinoma, lengviausia į jį atsakyti pasinaudojus kompiuteriu bent kelias dienas. Tik tada galima iš tikrųjų pajausti ar jis pakeičia dabar turimus įrenginius ir suteikia papildomos naudos, ar visgi tenka planšetinį padėti į šalį ir pasiimti paprastą kompiuterį. Dėl šios priežasties per pastaruosius kelis mėnesius teko išbandyti „Asus EEE Pad Transformer TF10...
(3) 2012-11-20 7
Maitinimo šaltinių gamintojams vis labiau didinant savo gaminių efektyvumą, bronzinis efektyvumo standartas (80+ Bronze) praktiškai jau tapo pačiu minimaliausiu standartu ir šį sertifikatą turi daugybė biudžetinių - vidutinės klasės gaminių. Prieš gerus metus 80+ Gold standartas buvo pats didžiausias ir 80+ Platinum tik pradėjo savo kelią į viršūnę. Praėjus minėtam laikotarpiui į Technews.lt laboratoriją atkeliauja pirmasis 80+ Platinum gaminys – „Fractal Design...
(4) 2012-08-24 6
Prieš mėnesį konferencijoje "Google I/O 2012" buvo pristatytas kompanijos planšetinis kompiuteris "Nexus 7". Šis "Google" kūrinys buvo sutiktas ganėtinai džiaugsmingai, kadangi ko kaina sudaro vos 199 JAV dolerius, tačiau savo specifikacijomis jis be vargo nurungia tiek pat kainuojantį "Amazon Kindle Fire". Tad šiandien ir apžvelkime šį pirmąjį "Google" "planšetinį blyną".
(4) 2012-10-01 6
Portalas „Fotofabrikas.lt“ tęsia trumpas skaitmeninių fotoaparatų (kompaktinių ir veidrodinių) rinkos apžvalgas, kuriose skaitytojų dėmesiui pateikiami populiariausių fotoaparatų sąrašai kompaktinių ir veidrodinių modelių kategorijose.
(1) 2012-06-25 4
Internetinio portalo „TechRadar“ kolektyvas apžvelgė 14 kompiuteriams skirtų pagrindinių plokščių. Čia pateikiame trumpą šių gaminių suvestinę su nuorodomis į detalesnes apžvalgas.
(0) 2012-09-12 3
Pateikiame atnaujintą portale "Tom's Hardware" publikuotą vaizdo plokščių rinkos apžvalgą, kurioje yra įtrauktos pagrindinės naujienos iš praėjusios vasaros: "nVidia GeForce GTX 660 Ti", kai kurių AMD "Radeon HD 7000" serijos gaminių kainos sumažėjimas ir šiek tiek kitos papildomos informacijos.
(1) 2012-11-16 3
Centriniams procesoriams skirtos vandens aušinimo sistemos į vartotojų duris pasibeldė jau gana seniai ir sulaukė pakankamai nemažo populiarumo. Kelią į sėkmę nuklojo daugiau mažiau tolygus aušinimas ir kompaktiškumas, lyginant su aukščiausios klasės oriniais aušintuvais.
(6) 2012-03-02 3
Ši apžvalga skiriama nešiojamajam kompiuteriui "Dell Vostro 3550", kuris rinkoje pozicionuojamas kaip verslo klasės sprendimas.
(0) 2012-10-28 2
SSD kaupikliams nuolatos pingant ir vis daugiau jų randant kelią ir į pigesnius kompiuterius, galima sakyti, jog jie nebėra prabangos preke, kokia buvo prieš 2-3 metus. Neabejotinai didžiąją SSD kaupiklių rinkos dalį sudarant gaminiams su „SandForce” valdikliais, vienas tokių variantų pateko ir į mūsų rankas. Mūsų verdiktui – „Kingston HyperX 3K” 90 GB talpos modelis.
(0) 2012-12-12 2
Konkurencijos neturėjimas labai dažnai priveda, švelniai tariant, prie nuosmukio. Būtent panaši situacija paskutinį dešimtmetį susiklostė su kompiuterinių kolonėlių gamintojais „Creative” ir „Logitech”, kurie pradėjo intensyviai praradinėti savo pozicijas, vos tik sutiko konkurencingos produkcijos iš varžovų: pirmiausiai sunerimti privertė „Microlab” o kiek vėliau Lietuvos rinkoje atsirado ir gamintojas „Edifier”. Būtent pastarojo gamintojo produkto šiandien ir pasiklausysime, o gaminys tikrai kiek neįprastas: 2.1 sistema, turinti bevielį Bluetooth palaikymą.
(37) 2012-08-29 2
Portalas „Fotofabrikas.lt“ publikavo trumpą skaitmeninių fotoaparatų (kompaktinių ir veidrodinių) rinkos apžvalgą, kurioje skaitytojų dėmesiui pateikė populiariausių fotoaparatų sąrašą kiekvienoje kategorijoje.
(7) 2012-05-14 1
Šie metai išmaniųjų telefonų istorijoje taps įsimintinais dėl to, kad pradėjo rastis įrenginiai su keturiais branduoliais. Telefonų, galingesnių už dar visai neatgyvenusius nešiojamuosius kompiuterius dabar galima gauti bemaž kiekvienoje elektronikos parduotuvėje ar ryšio operatoriaus salone. Ir vienas iš tokių įrenginių yra naujasis Taivanio bendrovės HTC flagmanas „One X“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos