Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Apžvalgos
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2013-01-01 iki 2013-12-31

Rikiavimas: Pagal komentarų kiekį

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(15) 2013-06-11 0
Du jauni lietuviai, atkreipę dėmesį į emigrantų Lietuvon pervedamas milijardines sumas, sugalvojo verslą, kuris tampa tikra rakštimi didelius paslaugų įkainius taikantiems komerciniams bankams.
(12) 2013-04-24 0
Šiltėjant orams norisi ne tik savaitgalinių išvykų į gamtą, bet ir kitokių kasdieninių kelionių – įprastinės kelionės automobiliu ar viešuoju transportu ne tik įgrysta, bet ir neleidžia pasidžiaugti atgyjančia gamta. Ir sprendimais tokiais atvejais bene vienintelis – persėsti ant dviračio. O norint kažko patogesnio, modernesnio ir jei leidžia finansinės galimybės, galima persėsti ne ant paprasto dviračio, o ant elektrinio.
(11) 2013-01-28 9
Nors 150 litų siekianti suma dažnam lietuviui yra ta riba, kurios jis nenorėtų peržengti pirkdamas ausines, mūsų publiką domina ir kur kas solidesni gaminiai. Šįkart neviršysime kainos keturis ar penkis kartus, bet pabandysime išsiaiškinti ar japonai moka gaminti ne tik plačiam visuomenes ratui paklausius automobilius, bet ir paprastam lietuviui įkandamas ausines.
(10) 2013-11-20 1
Daugelis pagrindinių plokščių gamintoją, „ASRock“, prisimena kaip didžiuliam katinui, „AsusTek“ („Asus“), priklausančią pilką pelytę. Tiesą pasakius, niekada „Asus“ tos pelytės suvalgyti neketino, tačiau ją stumdė ir naudojo savo tikslams. Kone visą laiką, kuomet „ASRock“ priklausė „AsusTek“, dukterinė kompanija buvo naudojama kaip biudžetinių (geriausiu atveju vidutinės klasės) produktų kūrėja (platforma), kuriai įžengti į high-end klasė taip ir nebuvo leista. Situacija kardinaliai pasikeitė, kai „ASRock“ gavo nepriklausomybę: ji ne tik stipriai pakėlė savo biudžetinės produkcijos vertę, bet ir tapo konkurencinga aukščiausiame pagrindinių plokščių segmente, kuriame, išėjus „Intel Haswell“ procesoriams, „ASRock“ reprezentuoja „OC Formula“ serija. Pastarąją gamą pasiliksime ateičiai, šįkart susikonc
(9) 2013-10-22 7
Praėjus kiek daugiau nei trejiems metams po pirmos kartos Apple iPad debiuto visas pasaulis yra apimtas vienos didelės manijos, kuri vadinasi „planšetiniai kompiuteriai“. Iš pradžių jie sulaukė ypač daug kritikos: neva jie niekada nesugebės pakeisti vartotojų namuose ant stalo ar po juo dulkančių nešiojamų ar stacionarių kompiuterių. Tačiau praktika parodė, kad jie gali patenkinti daugumos žmonių bazinius poreikius.
(7) 2013-08-02 0
Sparčiausio namų vartotojui skirto SSD kaupiklio lenktynėse dalyvauja keletas skirtingų kompanijų: „OCZ“, „Samsung“, panašu, kad visai neseniai prie jų prisijungė ir „Seagate“. Pademonstravusi puikią spartą ir labai konkurencingą kainą kartu su M5S serija, „Plextor“ turi nuožmų produktą ir aukščiausios klasės segmentui. Ilgą laiką sėkmingai su konkurentais varžęsis M5 Pro (M5P) modelis sulaukė pastiprinimo – M5 Pro Xtreme, kuris pasižymi ne tik dideliais linijiniais skaitymo ir rašymo greičiais, bet ir penkis nulius turinčia skaitymo sparta, matuojant IOPS.
(6) 2013-04-04 0
Bevielės kolonėlės jau nieko nebestebina ir kalbame ne apie žaisliukus pritaikytus mobiliems telefonams, o apie masyvesnius įrenginius, skirtus pramoginių poreikių išpildymui namuose. Praeityje pasiklausę biudžetinės klasės Edifier E3350BT kolonėlių, šįkart turime galimybę išgirsti, ką gali pasiūlyti itin aukštos prabos, kalbant kompiuterinių kolonėlių lygmenyje, „Edifier Spinnaker” (E30) 2.0 sistema, išsiskirianti ne tik savo pavadinimu, bet ir unikaliu dizainu bei, labai tikėtina, unikaliu skambesiu.
(3) 2013-04-29 0
Kovo 26 dieną pristačiusi „GeForce GTX 650 Ti Boost“ „nVidia“ pažymi, jog būtent šis modelis yra vaizdo plokščių ir tuo pačio pirkėjo „saldusis taškas“. Kol kas tainaujausias „nVidia“ produktas, orientuotas būtent į „mainstream“ rinkos žaidimų gerbėjų gretas. Kaip jau buvome prasitarę, pas mus atkeliavo gamintojo „Palit“vaizdo plokštė – „GeForce GTX 650 Ti Boost OC“, kuri yra gamykliškai paspartinta ir pasižymi modifikuota aušinimo sistema.
(2) 2013-09-10 0
Kuo patogesnės vietos po saule SSD rinkoje bandoma surasti trimis pagrindiniais būdais. Pirmasis apima spartą, patikimumą ir dar kartą spartą. Antruoju būdu bandoma pasiūlyti kuo patrauklesnį kainos/spartos santykį ir čia, kaip ir pirmuoju atveju, galima įtraukti ne vieną ir ne du SSD kaupiklių gamintojus. Mažiausiai trys kompanijos varžosi dėl sparčiausiojo karūnos. Nenuostabu, kad jos turi siekį užkariauti ir pinigais nesišvaistančius, bet patrauklios spartos tebenorinčius, pirkėjus, todėl savo asortimente bandoma palaikyti bent vieną išsiskiriantį produktą. Tačiau egzistuoja ir trečiasis konkurencingumo būdas arba vartotojų luomas, kuris nori gauti kuo didesnę talpą, žinoma, už kuo mažesnę kainą. Čia įnirtinga kova vyksta tarp dviejų gamintojų: „Samsung“ ir „Crucial“. Būtent pastarosios kompanijos naujausią M500 seriją šiandien
(2) 2013-03-25 0
HTPC produktams, t.y. procesorių aušintuvams, tapus tikrai dažnais lankytojais mūsų apžvalgų skiltyje, turime galimybę pažvelgti ir į elementarioms namų reikmėms skirtas „barebone" tipo sistemas. Nors miniPC sistemos nėra itin populiarios, dažnai būtent ji tampa viskuo, ko reikia nereikliam namų vartotojui. Taigi, ar tikrai gana keistą pagrindinių komponentų derinį turintis „Shuttle XS35GTA V3" miniPC gali tinkamai pasirūpinti pagrindinėmis pramogomis namuose: naršymu internete, sklandžia HDTV filmų peržiūra bei galimybe sužaisti nereiklų žaidimą?
(1) 2013-12-24 30
„Gigabyte“ portfeliui esant labai dideliam, pradedant klausimų nekeliančiomis vaizdo ir pagrindinėmis plokštėmis bei baigiant kur kas skurdesnių atsiliepimų sulaukusiais periferiniais prietaisais ir maitinimo šaltiniais, akivaizdu, kad ši Taivano kompanija yra išvysčiusi skirtingo lygio, apimant kokybę, taikomas technologijas ir pasirinkimo dydį, produktų nišas. Neseniai „Gigabyte“ tapo vienu iš labai nedaugelio HW gamintojų, kurie į savo asortimentą įtraukia ir išmaniuosius telefonus. Tam buvo sukurtas „Gsmart“ prekinis ženklas, kuriam šiandien priskiriamas „Gigabyte Gsmart Roma R2“ – 4“ IPS ekraną turintis išmanusis telefonas, pasižymintis patraukliu kompaktišku dizainu, 5 Mpix kamera ir galintis priimti dvi SIM korteles.
(1) 2013-12-18 6
Jau keli metai kompiuterių rinkai iš lėto, bet dėsningai krypstant iš neportatyvios į portatyvią, pastarąjį procesą pagreitino planšetinių kompiuterių atsiradimas. Galima nuspėti, kad jos atsikando ir dalį nešiojamų kompiuterių pardavimų - kartais vartotojui tereikia nebrangaus, kompaktiško ir negalingo įrenginio, tokiu būdu aplenkiant nešiojamus kompiuterius. Šiandien su potencialiais tokio tipo pirkėjais pasiaiškinsime, ar „GoClever“ firmos „Aries 70“ gali būti sutapatintas su firmos pavadinimu ir tapti protingu pasirinkimo keliu renkantis nebrangią planšetę.
(0) 2013-09-24 0
Išskirtinai vien triukšmo slopinime besikoncentruojantys dalyviai priverčia ir kitas korpusų kompanijas atidaryti „noise dampening“ konvejerį. Šiai dienai visi didžiausios ir žinomiausios įmonės turi bent vieną tokio tipo korpusus apimančią seriją. Neišimtis ir „NZXT“. Kompanija apibūdina šią gamą trimis žodžiais: „Švarus, modernus, tylus“. Naujausias serijos produktas H630 buvo kurtas su vienu paprastu tikslu: leisti entuziastams suprojektuoti aukščiausios spartos sistemą, ją išlaikant virtualiai negirdimą. Tam ir buvo sukurtas H630. Šalia esanti mini nuotrauka parodo, kad tai tikrai modernus, švarus ir talpus H serijos narys. Ką turėsime daugiau?
(0) 2013-06-11 0
Pagrindinių plokščių apžvalgų Technologijos.lt ir Technews.lt tinklapiuose nėra daug. Galbūt pagrindinių plokščių gamintojams viešuma ne tokia reikalinga? Visgi pagrindinės plokštės, nors užmetus pirmą žvilgsnį, jau daugybę metų nesikeičia; madas diktuoja ir pakankamai nemažus pasikeitimus žada mikroprocesorių gamintojai. Kaip jau minėjau praėjusioje poros Z77 pagrindinių plokščių iš MSI apžvalgoje, centrinis procesorius perima vis daugiau funkcionalumo ir neleidžia pagrindinių plokščių gamintojams ryškiau išsiskirti. Tuo pačiu metu pradeda atrodyti, jog dauguma pagrindinių plokščių yra daugiau ar mažiau tokios pačios. Šiandienos apžvalgoje ASUS P8Z77-M Pro mATX plokštė. Ar gali būti ji kažkuo išskirtinė iš visos Z77 plokščių minios?
(0) 2013-09-19 0
Dar vienas pretendentas aušintuvų rinkoje - „Raijintek“. Manau kol kas retas, kuris girdėjo apie šią firmą, bet kuo daugiau tuo linksmiau, sveika konkurencija ir galimybė rinktis vartotojui tikrai nepakenks. Kaip visada nauji rinkos dalyviai pilni entuziazmo ir ryžto, o mes galėsime įvertinti ar naujokui pavyko įžengti į rinką su konkurencingu produktu. „Raijintek“ mums suteikia progą apžvelgti vieną iš naujų gaminių vardu „Themis“

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos