Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Apžvalgos
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2012-12-12 2
Konkurencijos neturėjimas labai dažnai priveda, švelniai tariant, prie nuosmukio. Būtent panaši situacija paskutinį dešimtmetį susiklostė su kompiuterinių kolonėlių gamintojais „Creative” ir „Logitech”, kurie pradėjo intensyviai praradinėti savo pozicijas, vos tik sutiko konkurencingos produkcijos iš varžovų: pirmiausiai sunerimti privertė „Microlab” o kiek vėliau Lietuvos rinkoje atsirado ir gamintojas „Edifier”. Būtent pastarojo gamintojo produkto šiandien ir pasiklausysime, o gaminys tikrai kiek neįprastas: 2.1 sistema, turinti bevielį Bluetooth palaikymą.
(6) 2012-11-30 122
Pasak asociacijos OPA (Online Publishers Association) atstovų, 2016 metais vienas iš dešimties žmonių visame pasaulyje turės asmeninį planšetinį kompiuterį. Nešiojamieji kompiuteriai su lietimui jautriais ekranais jau seniai nebėra prabangos prekė. Parduotuvėse galima rinktis nuo vos porą šimtų iki kelis tūkstančius litų kainuojančių planšetinių kompiuterių. Nelengva išsirinkti tinkamą įrenginį, tad mes jums šiek tiek padėsime.
(3) 2012-11-20 7
Maitinimo šaltinių gamintojams vis labiau didinant savo gaminių efektyvumą, bronzinis efektyvumo standartas (80+ Bronze) praktiškai jau tapo pačiu minimaliausiu standartu ir šį sertifikatą turi daugybė biudžetinių - vidutinės klasės gaminių. Prieš gerus metus 80+ Gold standartas buvo pats didžiausias ir 80+ Platinum tik pradėjo savo kelią į viršūnę. Praėjus minėtam laikotarpiui į Technews.lt laboratoriją atkeliauja pirmasis 80+ Platinum gaminys – „Fractal Design...
(1) 2012-11-16 3
Centriniams procesoriams skirtos vandens aušinimo sistemos į vartotojų duris pasibeldė jau gana seniai ir sulaukė pakankamai nemažo populiarumo. Kelią į sėkmę nuklojo daugiau mažiau tolygus aušinimas ir kompaktiškumas, lyginant su aukščiausios klasės oriniais aušintuvais.
(0) 2012-10-28 2
SSD kaupikliams nuolatos pingant ir vis daugiau jų randant kelią ir į pigesnius kompiuterius, galima sakyti, jog jie nebėra prabangos preke, kokia buvo prieš 2-3 metus. Neabejotinai didžiąją SSD kaupiklių rinkos dalį sudarant gaminiams su „SandForce” valdikliais, vienas tokių variantų pateko ir į mūsų rankas. Mūsų verdiktui – „Kingston HyperX 3K” 90 GB talpos modelis.
(7) 2012-10-08 0
Prieš tris savaites kompanijai “Nvidia“ galų gale užpildžius visus vaizdo plokščių kainų segmentus „Kepler“ architektūra, AMD spartos klasės gaminiai, „Radeon HD 7850“ ir „Radeon HD 7870“, sulaukė savo pagrindinio varžovo – „GeForce GTX 660“. Pastarajam gaminiui išliekant itin „karštu“, šiandien turime galimybę pažvelgti ką mums siūlo rinkoje jau spėjusi „prigyti“ spartinta „Radeon HD 7870“ – „Sapphire HD 7870 OC“.
(4) 2012-10-01 6
Portalas „Fotofabrikas.lt“ tęsia trumpas skaitmeninių fotoaparatų (kompaktinių ir veidrodinių) rinkos apžvalgas, kuriose skaitytojų dėmesiui pateikiami populiariausių fotoaparatų sąrašai kompaktinių ir veidrodinių modelių kategorijose.
(5) 2012-09-25 0
Tęsiame straipsnių ciklą, kuriuose analizuojamos kompiuteriams skirtų komponentų rinkos tendencijos ir pateikiamos rekomendacijos norintiems įsigyti vieną ar kitą gaminį. Šį kartą pateikiame portale "Tom's Hardware" pateiktą pagrindinių procesorių (CPU) kainų analizę.
(0) 2012-09-12 3
Pateikiame atnaujintą portale "Tom's Hardware" publikuotą vaizdo plokščių rinkos apžvalgą, kurioje yra įtrauktos pagrindinės naujienos iš praėjusios vasaros: "nVidia GeForce GTX 660 Ti", kai kurių AMD "Radeon HD 7000" serijos gaminių kainos sumažėjimas ir šiek tiek kitos papildomos informacijos.
(37) 2012-08-29 2
Portalas „Fotofabrikas.lt“ publikavo trumpą skaitmeninių fotoaparatų (kompaktinių ir veidrodinių) rinkos apžvalgą, kurioje skaitytojų dėmesiui pateikė populiariausių fotoaparatų sąrašą kiekvienoje kategorijoje.
(1) 2012-08-28 0
Nors ir “ARCTIC” neišsiskiria ypač efektyvių centrinių procesorių aušintuvų kūrime, ši kompanija be jokių abejonių yra viena iš lyderių kuriant aušinimo sprendimus vaizdo plokštėms. Netgi drįsčiau teigti, jog ji labiausiai patyrusi, stambiausia ir bene geriausia šios rinkos žaidėja.
(5) 2012-08-28 -5
Pirmasis lietuviškas planšetinis kompiuteris TB01 pasirodė jau beveik prieš vienerius metus. Tuo tarpu šiandien turime jau trečiąją šio gaminio versiją. Kas naujo?
(4) 2012-08-24 6
Prieš mėnesį konferencijoje "Google I/O 2012" buvo pristatytas kompanijos planšetinis kompiuteris "Nexus 7". Šis "Google" kūrinys buvo sutiktas ganėtinai džiaugsmingai, kadangi ko kaina sudaro vos 199 JAV dolerius, tačiau savo specifikacijomis jis be vargo nurungia tiek pat kainuojantį "Amazon Kindle Fire". Tad šiandien ir apžvelkime šį pirmąjį "Google" "planšetinį blyną".
(0) 2012-08-10 0
Kompanijos „ARCTIC“ produkcija (anksčiau žinoma kaip „Arctic Cooling“) pas mus lankydavosi gana dažnai, tačiau dabar, peržvelgus apžvalgų duombazę, akivaizdu, jog jau praėjo geri pusantrų metų nuo paskutinės „ARCTIC“ apžvalgos. Praėjus nemažam laikui, tiek gamintojas, tiek ir mes esame suinteresuoti pradėti naują apžvalgą, o susidariusią tylą nutraukė iš Arkties atskridusi nedidutė „Freezer 13“ bitutė.
(0) 2012-08-09 13
Vis labiau tobulėjant technologijoms ir kompiuteriui tampant neatsiejamu ne tik nuo profesinio, bet ir socialinio gyvenimo, duomenų buvimas visada po ranka tampa ypač svarbus. Seniau ypač populiarias USB atmintines dėl plačios interneto sklaidos keičia tokios paslaugos, kaip „Dropbox“ ar „Google Drive“. Visgi dažno vartotojo poreikiai yra didesni.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos