Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Apžvalgos

„Sportiniai bateliai – su kuriais norisi šokti“: išbandė naujausios kartos, sportinio tipo „Xiaomi“ batelius - kam jie idealiai tinka, kam nelabai, kokie įspūdžiai su dydžiais („Xiaomi Mijia Sneaker 3“ apžvalga, Video)

2020-02-19 (0) Rekomenduoja   (5) Perskaitymai (330)
    Share
Tai straipsnis iš rašinių ciklo. Peržiūrėti ciklo turinį

„Sportiniai batai šiais laikais yra ne tik mėgstančių bėgioti būtina avalynė. Tai jau net peraugo mados ribas. Sportiniai batai dabar daugeliui tapo ir savęs išreiškimo būdu. Ir kai aš įsigijau Xiaomi Mijia Sneaker 3 batus, jie iškart pakeitė mano sofizmo (drybsojimo ant sofos) filosofiją.“

Apžvalgininkas tvirtina, kad „Xiaomi Mijia Sneaker 3“ sportiniai bateliai atkeliavo įprastoje pakuotėje, tvarkingai supakuoti.

„Papildomai prie batelių nieko daugiau nėra: nei papildomų raištelių, nei ortopedinių vidpadžių.

Batų komplektas standartinis ir be jokių papildomų priedų. Tačiau taip ir turi būti. Juk šie batai kainuoja apie 37 eurus (nuoroda veikia angliškame AliExpress).

Už tokią kainą tai yra super geri sportiniai bateliai, bet yra ir tam tikrų niuansų.“

„Pirmiausiai, pasiūloje nėra 45 dydžio sportinių batelių. Mano pėdos ilgis yra 285 mm, kas pagal kinų pateiktą dydžių lentelę yra tarp 43-44 dydžių.

Įsigijau 44 dydžio batus, su jais kelias dienas iš eilės vaikščiojau ir žinote, jie man tinka, nėra jokio kojų spaudimų. Visgi, aš rinkčiausi vienu dydžiu mažesnius batus, kad dar geriau priglustų prie kojos.“

„Šie sportiniai bateliai yra medžiaginiai, tad besidomintiems ar jie yra skirti dėvėti vasarą, žiemą ar visus metus, galiu pasakyti, jog su jais galima keliauti į lauką, kai yra sausa ir vėsu.

Jei lauko temperatūra yra +8 laipsniai, tai man apsimovus įprastas kojines ir šiuos Xiaomi Mijia Sneaker 3 yra super patogu.

Su antros kartos Mijia sportiniais bateliais aš pravaikščiojau visą žiemą ir net esant -20 laipsnių temperatūrai, bet iš tikrųjų to daryti nerekomenduoju. Taip darydami anksčiau ar vėliau sušalsite kojas.

Žinoma, galite būti tokie mazochistai kaip aš ir apsimauti storas madingas kojines. Čia jau jums spręsti.

Sausu oru Xiaomi Mijia Sneaker 3 bateliai išlieka švarūs ir nesitepa. O jei juos išpurvinsite, tai tereikės batelius įmesti į skalbimo mašiną ir juos skalbti 30 minučių, esant +30 vandens temperatūrai. Ir jie bus vėl kaip nauji.“

„Kalbant apie sportavimo patogumą su šiais batais, tai sportuojantiems salėje bei užsiimantiems krosfitu – Xiaomi Mijia Sneaker 3 yra geras pasirinkimas.

Man, kaip labiau mėgstančiam lengvąją atletiką, šie sportiniai bateliai tinka. Su jais bėgioti yra patogu. Tačiau čia tik tuo atveju, jei jau esate šiek tiek fiziškai pasirengę.

Visgi kiekvienas batelis sveria po 386 gramus, tad tai yra tam tikras svoris.

Iš kitos pusės, Xiaomi Mijia Sneaker 3 tvirtai laiko koją, raišteliai pakankamo ilgio ir bendrai – batai pagaminti labai kokybiškai.“

„Batai pagaminti net iš 6 sluoksnių, tarp kurių yra ir plonas poliureatano sluoksnis, kuris padeda išlaikyti batų formą, o padas yra neslystantis.

Man taip pat patiko batų amortizacija. Ji čia yra labai gera ir pasivaikščiojimui yra pats tas. Toks jausmas, tarsi tave kažkas vis kilstelėtų į viršų.“

„Batai pagaminti kokybiškai, tik va vidpadis man ne itin patiko. Siūlyčiau įsigyti kokybiškesnį. Pasiūloje batus galima rinktis iš keleto skirtingų spalvų modelių, o dydžiai yra nuo 39 iki 44.

Kokie šių batų trūkumai? Mano ir daugelio Aliexpress pirkėjų manymu čia yra 5 trūkumai:

  • Xiaomi Mijia Sneaker 3 sportiniai batai nėra išmanūs – čia nėra jokių daviklių, sekančių fizinę veiklą;
  • batų dydžiai – mano koja yra ganėtinai standartinė, kaip europiečiui, ir parduotuvės pasiūloje sudėtinga išsirinkti tinkamą dydį ;
  • nėra moterims skirtų modelių – čia kaip ir unisex modeliai, bet moterims norėtųsi ir kiek kitokių spalvų modelių;
  • batų audinys labai greitai praleidžia vandenį – menkas lietutis ir jūsų kojos jau šlapios visai dienai;
  • apgaulingas batų nesunaikinamumas – iš išvaizdo daugelis gali pagalvoti, kad šie batai atlaikys bet kokias sąlygas, bet taip nebus. Kaip ir bet kokį daiktą, taip ir šiuos batus reikia naudoti tvarkingai, o tada jie jau laikys ilgai - tą parodė mano ankstesnė patirtis. 

Tai ar rekomenduoju Xiaomi Mijia Sneaker 3 batus? Labai trumpas atsakymas – taip. Ir tą sakau su dideliu džiaugsmu. Nors šie bateliai ir nėra skirti profesionaliam bėgiojimui – tiesiog yra per sunkūs – bet iš esmės yra labai geras variantas. Rekomenduoju.“

Speciali akcija

  • Aliexpress - nuo 34,67 €
  • nuoroda veikia angliškame AliExpress;
  • 16 % nuolaida;
  • 1,45 € už siuntimą į Lietuvą.
  • Pirmieji Lietuvos pirkėjų atsiliepimai labai geri - rašoma, kad tai puiki alternatyva Nike ir Adidas
Verta skaityti! Verta skaityti!
(15)
Neverta skaityti!
(10)
Reitingas
(5)
Visi šio ciklo įrašai:
2020-05-11 ->
2020-02-19 ->
„Sportiniai bateliai – su kuriais norisi šokti“: išbandė naujausios kartos, sportinio tipo „Xiaomi“ batelius - kam jie idealiai tinka, kam nelabai, kokie įspūdžiai su dydžiais („Xiaomi Mijia Sneaker 3“ apžvalga, Video)
5
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
35(0)
31(0)
30(4)
28(2)
24(0)
23(6)
18(0)
17(1)
15(0)
Savaitės
81(7)
77(1)
71(0)
60(0)
Mėnesio
157(13)
152(16)
110(2)
100(35)