Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Apžvalgos

108 dalių galvučių ir antgalių rinkinys iš Čekijos sandėlio ir nemokamu siuntimu už tokią kainą, kokių Lietuvoje nebūna: „turbūt vėl prasidės kritika, bet atrodo, jog tokie žmonės nesiorientuoja aplinkoje“ („WORKPRO W003057A“ apžvalga, Video)

2020-05-03 (10) Rekomenduoja   (4) Perskaitymai (110)
    Share

„WORKPRO yra gana gerai žinomas Kinijos gamintojas, kuris specializuojasi būtent įvairių įrankių ir jiems skirtų galvučių bei antgalių segmente. Štai įsigijau išties šaunų 108 dalių rinkinį, kuris puikiai tinka visiems. Tiek profesionaliems šaltkalviams, tiek ir norintiems garaže padirbėti prie savo automobilio.“

„WORKPRO“ 108 dalių galvučių ir raktų rinkinys
©Kitai v SHOPe | youtu.be

Apžvalgininkas tvirtina, kad šį rinkinį įsigijo Aliexpress parduotuvėje ir per skirtingus pardavėjus jį jau spėjo įsigyti virš 4 500 pirkėjų, kurie produktą vertina labai gerai. Plius, jo kaina yra itin patraukli.

Aliexprees - 67,85 €;

  • 40 % nuolaida;
  • iš Čekijos sandėlio;
  • nemokamas pristatymas į Lietuvą;
  • tokie rinkiniai Lietuvoje kainuoja bent 100 €, paprastai taip pat pagaminti Kinijoje ir be apžvalgų

„Užsakytas rinkinys pas mane atkeliavo per mėnesį. Gerai supakuotas.

Pakuotės viduje randame štai tokį lagaminą. Jis pagamintas iš tvirto plastiko. Nieko įspūdingo, bet užsegimai lagamino metaliniai, rankena tvirta, papildomai dengta guma, tad įrankių lagaminą nešioti su savimi yra patogu.“


©Kitai v SHOPe | youtu.be

„Lagamino viduje randame kelias informacines skrajutes, išsamią informaciją apie tai kas į šį rinkinį įeina, na ir patį 108 dalių rinkinį.

Iškart į akis krito keistas dalykas. Pažiūrėkite, suktuvų antgaliai sudėti kažkaip… keistai. Na, bet svarbiausia, kad viskas atkeliavo tvarkingai, yra savo vietose ir nieko netrūksta.“


©Kitai v SHOPe | youtu.be

„Beje, dešinioji lagamino pusė – kur sudėtos terkšlės ir galvutės – yra uždengtos plastikiniu dangčiu. Jis čia prisuktas prie lagamino ir tai padaryta tam, kad ilgos kelionės metu jos neišsilakstytų iš savo vietų. Beliks pasiimti atsuktuvą, atsukti kelis varžtelius ir nuimti šį plastikinį dangtį.

Taigi, ką mes už tokią kainą gauname?

Štai tokį suktuvą su kvadratiniu galu ir jo gale fiksuojančiu rutuliu. Žinoma, jam skirti antgaliai yra šiame rinkinyje. Iš viso jų yra 18 vnt.

Suktuvo rankena yra tvirto plastiko, slidi, be jokios papildomos gumos. Tačiau metalas yra geras: chromo-vanadžio lydinys.“


©Kitai v SHOPe | youtu.be

„Toliau randame 1/4 terkšlę su reversu ir galvučių fiksavimu, dėl ko jos gerai laikosi ir pačios nuo terkšlės nenukris.

Plius, man patinka ir jos rankena. Čia jau turime gumos – ji yra dviejose vietose – tad įrankį laikyti rankoje patogu.

Viskas analogiškai ir su 1/2 terkšle.

Dar turime 1/4 ir 1/2 šarnyrinius adapterius, 1/4 ir 1/2 prailgintuvus ir t.t.“


©Gamintojo nuotr.

©Gamintojo nuotr.

©Gamintojo nuotr.

„Antgalių ir galvučių šiame rinkinyje yra labai daug: 17 šešiabriaunių galvučių (1/2) nuo 10 iki 32 mm; 5 ilgos galvutės nuo 14 iki 22 mm; 13 galvučių (1/4) nuo 4 iki 14 mm; 8 ilgos galvutės nuo 6 iki 13 mm; įvairios E-tipo galvutės ir t.t. Ir visos galvutės pagamintos iš chromo-vanadžio lydinio.

Kalbant apie antgalius, tai jų čia dar daugiau ir turbūt net neverta man jų vardinti. Visą informaciją lengvai rasti pardavėjo puslapyje.

Tik pasakysiu tiek, jog šie antgaliai nėra patys kokybiškiausi. Panaudotas metalas yra ne pačios geriausios kokybės ir sunkioms užduotims jų užteks ne itin ilgam. Įprastam naudojimui yra pakankamai normalūs.“


©Gamintojo nuotr.

„Reketo mechanizmai šiuose įrankiuose yra geri. Jokio nereikalingo plastiko, viskas padaryta gerai. Tik štai jie praktiškai nesutepti, tad rekomenduoju tą padaryti patiems.

Kalbant apie visų šių priedų laikymą lagamine, tai dešinėje jo pusėje galvutės yra tiesiog pastatomos ir jų beveik niekas nelaiko. Tad tą atsuktą plastikinį dangtį pasilikite. Su juo uždengsite šią dalį ir taip galvutės išliks savo vietose. Štai, kaip atrodys (5:30 min.).

Na, o kitoje lagamino pusėje priedai jau yra laikomi tvirčiau ir įspaudžiami į jiems skirtas vietas.“


©Kitai v SHOPe | youtu.be

„WORKPRO jau ne pirmas mano įrankių komplektas, kurį įsigyju iš Kinijos. Prieš tai pirkau ir Deko kompanijos rinkinį ir jis man padėjo ne vieną kartą.

Tačiau palyginus su WORKPRO, pastarasis man atrodo geriau. Jo galvutės stambesnės, atrodo, kad metalas yra kokybiškesnis.

Iš kitos pusės, Deko variantas yra kiek kitoks ir skirtas truputi kitokiems darbams. Ir galiu patvirtinti, kad juo naudojausi tikrai ne vieną kartą ir jis pagelbėjo ganėtinai sudėtingose situacijose.

Bendrai, esu įsitikinęs, kad tokie įrankiai iš Kinijos yra verti dėmesio. Ir tą sakau dėl to, kad jais naudojuosi ganėtinai ilgą laiką.“

Dešinėje pusėje Deko, o kairėje WORKPRO įrankių rinkiniai
©Kitai v SHOPe | youtu.be

Keletas pastebėjimų pabaigai

„Tikriausiai ir vėl susilauksiu visų galų ekspertų, kurie ir dar kartą teigs, kad apžvelgiu tik lochams skirtus įrankių komplektus. Kad geriau nueiti į didžiulį prekybos centrą ir vietoje įsigyti tokių įrankių komplektą nei laukti, kol jis atkeliaus iš Kinijos.

Galima. Tik atrodo, jog tokie žmonės nesiorientuoja aplinkoje. Reikalas tame, kad vietinėse parduotuvėse tokie įrankių komplektai kainuoja brangiau ir net pats pigiausias variantas bus brangesnis.

Tokie žmonės turbūt nesupranta elementariausių dalykų, kad kinai tokių produktų prigamina daug ir dėl masto ekonomijos juos gali pardavinėti pigiai.

Galiausiai, juk ne kiekvienas žmogus turi galimybę važiuoti į miestą ir specialiai per parduotuves ieškoti to pigiausio įrankių komplekto.

Net jei vietinėse parduotuvėse ir rasite kokį pigesnį komplektą, tai jis vis tiek bus brangesnis nei tokį patį perkant iš Aliexpress, nes vietiniai pardavėjai taip pat nori uždirbti ir užsideda antkainį.

Štai dėl tokių priežasčių žmonės ir perka iš Aliexpress, o ne dėl to, kad jie yra kvailiai ir puola pirkti tik tai, ką jiems rodo apžvalgininkai.

Žmonės žino kiek konkreti prekė kainuoja jų šalyje ir už kiek tokį patį produktą parduoda Kinijos internetinės parduotuvės. Ir taip siekia maksimaliai sutaupyti bei išleisti kuo mažiau savo sunkiai uždirbtų pinigų. Ir tai galioja ne tik įrankių rinkiniams, bet absoliučiai visoms prekėms

Taip, tokiu atveju nėra galimybės daikto pačiupinėti gyvai, bet tai kompensuoja didžiulis pasirinkimas, gera kaina, nemokamas pristatymas (ir pirkėjų bei apžvalgininkų atsiliepimai aut. past.). Juk kone kiekvienas esame ką nors pirkę iš Aliexpress ir gavome kokybiškas prekes.

Mano šalyje analogiški įrankių komplektai kainuoja kone dvigubai brangiau, tad nematau prasmės permokėti.

Apibendrinus, WORKPRO įrankių rinkinį rekomenduoju. Kokybiškai pagamintas, daug priedų, manau, kad jis jums tarnaus labai ilgai.“

Speciali akcija

„WORKPRO“ – 108 dalių galvučių ir raktų rinkinys:

​„Deko“ rinkiniai:

  • Aliexprees - nuo 12,34 €;
    • iš Čekijos/Kinijos sandėlių;
    • nemokamas pristatymas į Lietuvą.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(16)
Neverta skaityti!
(12)
Reitingas
(4)
Komentarai (10)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
29(2)
22(0)
20(0)
18(0)
15(0)
13(0)
12(0)
10(3)
10(0)
Savaitės
92(2)
79(9)
70(4)
69(4)
Mėnesio
168(16)
135(2)
105(1)
84(3)