Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Dulkių siurbliai (Apžvalgos | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-11-04 -1
Iš akumuliatorinių dulkių siurblių tikimės patogumo ir funkcionalumo, o  „Tefal X-Force Flex 11.60“ puikiai pasižymi šiose kategorijose.
„Tefal X-Force Flex 11.60“ bandėme kelias savaites
Super daug priedų, labai gera ergonomika, veikia puikiai
Vienu metu siurbia ir plauna grindis
(0) 2021-10-08 1
„Roborock S7“ - tai naujas dulkių siurblys-robotas, ateinantis valyti jūsų namų grindis. Tai - modernus namų švaros prietaisas, kuris siurbia kilimus ir plauna kietas grindis. Bet ar šiuos darbus jis dirba efektyviai ir yra patogus naudoti? Papasakosime apžvalgoje.
(0) 2021-10-04 0
„Roborock H7“ - tai modernus akumuliatorinis rankinis dulkių siurblys, pasižyminti ergonomišku dizainu, patogiu valdymu ir labai paprasta priežiūra. Jei šiuo metu žvalgotės tokio tipo dulkių siurblio, mums būtų lengva rekomenduoti „Roborock H7“ - jis yra toks geras. Bet kokias geras ir, galbūt, ne tokias geras šio prietaiso savybes iš tikrųjų galime išskirti? Pažvelkime į „Roborock H7“ atidžiau.
(0) 2021-09-30 3
„Dreame T20“ - tai akumuliatorinis rankinis dulkių siurblys, pasižymintis didele dulkių surinkimo talpa, puikia filtravimo sistema ir patogiu valdymu.
Tai - įrenginys, kuris labai paprastai įsilieja į namų tvarkymo rutiną.
„Dreame T20“ turi ir daugiau privalumų (ir keletą trūkumų), apie kuriuos papasakosime apžvalgoje.
(0) 2021-09-14 4
Rekordinis atpigimas‼
Perkamiausias ir geriausiai vertinamas „Xiaomi“ flagmanas!
Iš Čekijos sandėlio
Liko tik 45 vnt.
Kuponai galioja iki rugsėjo 30 d.
5200 mAh | 2000Pa | LDS navigacija
Sausas ir drėgnas valymas | 7 darbo režimai | automatinis kilimų aptikimas ir kt.
Mi Home APP
(0) 2021-08-27 -1
„ILIFE H70“ belaidis, rankinis siurblys yra neįtikėtinai populiarus. Vos tik pasirodo Lenkijos sandėlyje, kone momentaliai visi vienetai išperkami. Juo ypač domisi lietuviai ir turime šimtus jų teigiamų atsiliepimų bei beveik tobulą įvertinimą. Kuo gi „ILIFE H70“ ypatingas, kokie jo pliusai, minusai ir kam jis tinka labiausiai? Apie viską šioje išsamioje apžvalgoje.
(1) 2021-07-24 1
„Xiaomi ROIDMI Eve Plus Robot Vacuum“ - įspūdingomis technologijomis aprūpintas naujausios kartos robotas dulkių siurblys. Tai yra tikras 2021-ųjų metų hitas ir jau dabar gamintojas drąsiai tvirtina, kad tai yra geriausią kainos ir kokybės santykį siūlantis robotas visoje rinkoje.
(0) 2021-07-15 7
„Roborock“ - vienas garsiausių robotų gamintojų pasaulyje šįkart pasistengė kaip reikiant. Į mūsų rankas pateko naujausias jų kūrinys - „Roborock S7“ robotas. Ir po bandymų galime drąsiai sakyti, kad tai naują revoliuciją sukelsiantis robotas.
(0) 2021-05-27 4
„Šiandien noriu aptarti vieną naujausių Xiaomi ekosistemos robotų dulkių siurblių – TROUVER Fider. Labai įdomus siurblys ir siaubingai panašus į jau legendinį ir absoliučiai visų mėgiamą Roborock S5 Max. Kuo jie panašūs, kuo skiriasi, kiek kainuoja ir kurį rinktis? Apie viską šioje apžvalgoje.“
(0) 2021-05-26 2
„Šiandien įdėmiau pasižiūrėsime į siurblį, kuris plauna grindis. Ir ne, tai nėra robotas dulkių siurblys, čia turime belaidį rankinį dulkių siurblį. Išmanų, su WiFi, programėle, didžiuliu ekranu, automatiniu valymo režimu ir galybe kitų įvairių įdomių techninių sprendimų siurblį.“
(0) 2021-05-25 9
„Xiaomi Dreame XR Premium yra puikus kompanijos belaidis dulkių siurblys ir jis labai įdomus. Vienu įkrovimu gali dirbti iki 60 min., palaikoma 6 lygių garso slopinimo technologija – dėl ko siurblys yra itin tylus, ir taip toliau. Aš jį jau išbandžiau ir turiu ką pasakoti.“
(0) 2021-05-19 1
Tai pirmasis kompanijos belaidis dulkių siurblys ir šiek tiek užbėgdamas į priekį turiu pasakyti, kad jis yra net labai konkurencingas. Ypač atsižvelgiant į jo galimybes ir kainą, - teigia Xiaomi Viomi A9 siurblį išbandęs apžvalgininkas.
(0) 2021-05-18 1
„Šiandien išbandysiu iš tikrųjų išmanų robotą dulkių siurblį. Ir užbėgdamas šiek tiek į priekį pasakysiu, kad tai yra tiesioginis konkurentas brangesniems Xiaomi modeliams. Ir galiu drąsiai sakyti, kad ABIR X6 užtikrina puikų sausą bei drėgną valymą, labai tikslų navigavimą ir praktiškai visas išmanias funkcijas, kurias siūlo ir brangiausi Xiaomi modeliai, tačiau kainuoja dvigubai pigiau.“
(0) 2021-05-16 0
„Xiaomi Mijia C1“ - vienas pigiausių, jei tik ne pats pigiausias kompanijos robotas siurblys. Puikus funkcionalumas, galingas siurbimas, plovimas, išmaniosios funkcijos, daugybė teigiamų pirkėjų bei apžvalgininkų vertinimų ir pagaliau iš Lenkijos sandėlio.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos