Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Katalogas su daiktų aprašymais

„Dabar tikrai negrįžčiau nei prie vieno anksčiau naudoto skustuvo“: skelbiama 34% nuolaida perkamiausiai ir itin galingai „Xiaomi“ barzdaskutei iš Kinijos ( „Xiaomi Mijia MJTXD01SKS“ kaina, Specifikacijos, Atsiliepimai, Video)

2019-01-03 (0) Rekomenduoja   (-9) Perskaitymai (275)
    Share
Tai straipsnis iš rašinių ciklo. Peržiūrėti ciklo turinį

„Xiaomi Mijia MJTXD01SKS“ – tai šiuolaikinė elektrinė vyriška barzdaskutė, kuri daug teigiamų atsiliepimų susilaukia dėl ergonomiško dizaino, vandeniui atsparaus korpuso (IPX7) ir gerą skutimą garantuojančių dviejų dalių skutimosi peiliukų. Be to, ši barzdaskutė gali pasigirti galingu varikliu bei dviem darbo režimais, todėl puikiai tinka net ir labai vešliai barzdai skusti.

Trumpai: „Xiaomi Mijia MJTXD01SKS“ specifikacijos

 • Peiliukai: 3x apskritimo formos, kurių kiekvieną sudaro dvi poros peiliukų.
 • Režimai: standartinis ir greitas (3,9 m/s).
 • Baterija: integruota, 2 valandų įkrovimas, skutimas apie 60 minučių.
 • Atsparumas vandeniui: IPX7.
 • Papildomos funkcijos: greitas skutimasis; šlapias skutimasis; USB tipo įkroviklis.
 • Matmenys ir svoris: 15,5 x 5,8 x 5,8 cm; 176 g.

„Xiaomi Mijia MJTXD01SKS“ kaina

 • Gearbest“ – 32,93 €.
 • Dabar parduodamas su 34% nuolaida, į Lietuvą siunčiama registruotu paštu nemokamai.
 • Lietuvoje kainuoja apie 50 €.

Greičiausiai sutiksite, kad be barzdaskutės išsiversti yra gana sunku, o ypatingai tada, kai tenka prižiūrėti vešlesnę barzdą. Su nepatogumais dažnai susiduria ir tie, kurių veido oda yra jautresnė nei įprastai.

Tokių nesusipratimų dabar išvengti tikrai galima, jeigu nuspręsite įsigyti šiuo metu vieną perkamiausių barzdaskučių Kinijoje „Xiaomi Mijia MJTXD01SKS“ – Gearbest parduotuvėje tai pati populiariausia barzdaskutė iš visų daugybės pasiūlymų. Būtina pabrėžti, kad elektrinę barzdaskutę „Xiaomi Mijia MJTXD01SKS“ dabar galite įsigyti ir Lietuvoje, tačiau už pastarąją nusiteikite mokėti bent jau 15 ar 20 eurų daugiau nei Kinijoje.

„Xiaomi Mijia MJTXD01SKS“ didelio susidomėjimo susilaukia dėl unikalių dviejų dalių peiliukų. Pastaruosius sudaro du apskritimo formos peiliukai kiekvienoje iš trijų ašių. Toks sprendimas naudingas dėl tos priežasties, nes tuo pačiu laiko momentu leidžia skusti didesnį barzdos plotą. Gamintojas tvirtina, kad šie dviejų dalių peiliukai skutimo plotą padidina bene dvigubai.

Svarbu pabrėžti, kad ši elektrinė barzdaskutė dar gali pasigirti integruotu „Mabuchi Motor 260“ tipo varikliu. Jis ypatingas dėl tos priežasties, nes turi dvi pavaras. Toks sprendimas leidžia pasirinkti viena iš dviejų galimų skutimosi režimų. Vienas jų siūlo įprastą skutimo greitį, o tuo tarpu kitas barzdą leidžia skustis 3,9 m/s sparta. Pastarasis režimas tampa ypatingai naudingas tada, jeigu turite itin vešlią barzdą.

Galiausiai norisi pabrėžti dar ir tai, kad „Xiaomi Mijia MJTXD01SKS“ elektrinė barzdaskutė yra pilnai atspari vandeniui. Šią „Xiaomi Mijia MJTXD01SKS“ savybę taip pat patvirtina suteiktas IPX7 sertifikatas. Būtent šis aspektas yra reikšmingas dėl tos priežasties, nes leidžia barzdaskutę naudoti ne tik sausam, bet ir šlapiam skutimuisi, pavyzdžiui, su putomis.

„Xiaomi Mijia MJTXD01SKS“ atsiliepimai

Elektrinė barzdaskutė „Xiaomi Mijia MJTXD01SKS“ šiuo metu vis dar išlieka viena populiariausių prekių šioje kategorijoje. Atsiliepimą prieš šios barzdaskutės jau paliko per 250 pirkėjų, o bendras „Xiaomi Mijia MJTXD01SKS“ reitingas šiuo metu siekia 4,74 žvaigždutes iš 5 galimų. Tai bent jau šiuo metu yra pati perkamiausia barzdaskutė Kinijos elektroninėse parduotuvėse.

 • Sérgio. Pilnavertis atsparumas vandeniui, 360 laipsnių kampu judanti skutimosi galvutė ir dviejų dalių skutimo peiliukai, kurie garantuoja ne tik švarų, bet ir dar ir labai greitą skutimąsi. Aš taip pat esu labai maloniai nustebintas „Xiaomi Mijia MJTXD01SKS“ surinkimo kokybe, greitu baterijos įkrovimu bei galimybe, kuri leidžia šią barzdaskutę naudoti tiek sausam, tiek šlapiam skutimui.
 • Polar7. Puikus dizainas, gera surinkimo kokybė, originalus produktas už visiems prieinamą kainą. Man labai patinka integruota greito skutimosi funkcija, įdiegti saugos mechanizmai ir „Xiaomi Mijia MJTXD01SKS“ atsparumas vandeniui.
 • Zoltan. Mano oda yra labai jautri, todėl skutimasis visuomet tapdavo didžiuliu iššūkiu iki kol neįsigijau „Xiaomi Mijia MJTXD01SKS“. Naudoju ją kartu su skutimosi putomis ir dabar tikrai negrįžčiau nei prie vieno anksčiau naudoto skustuvo. Svarbiausia, kad galiu džiaugtis tokiu pačiu rezultatu kaip anksčiau, bet mano oda lieka nesudirgusi, o pats skutimosi procesas nuo šiol yra kur kas trumpesnis.
 • Philip. Tai tiesiog dar vienas geras „Xiaomi“ produktas. Barzdaskutės aptašymas pilnai pateisino mano lūkesčius ir praktikoje. Tiesiog dievinu „Xiaomi Mijia MJTXD01SKS“ greitį ir švarų skutimą. Be to, noriu pagirti gerai laikančią bateriją, atsparumą vandeniui ir galimybę, kuri leidžia šią barzdaskutę naudoti su skutimosi putomis.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(7)
Neverta skaityti!
(16)
Reitingas
(-9)
Visi šio ciklo įrašai:
2019-01-18 ->
2019-01-03 ->
„Dabar tikrai negrįžčiau nei prie vieno anksčiau naudoto skustuvo“: skelbiama 34% nuolaida perkamiausiai ir itin galingai „Xiaomi“ barzdaskutei iš Kinijos ( „Xiaomi Mijia MJTXD01SKS“ kaina, Specifikacijos, Atsiliepimai, Video)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
39(4)
31(0)
29(0)
28(0)
24(0)
24(0)
23(0)
20(0)
20(0)
Savaitės
86(0)
61(2)
60(0)
59(0)
Mėnesio
109(14)
109(9)
83(0)
75(0)