Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Rinkos naujienos, akcijos
2018-09-25
Skelbiamos nuolaidos šioms prekėms:
- Išmanioji apyrankė „Alfawise Mini 3“
- Belaidis ir universalus dulkių siurblys „Puppyoo WP536“
- Laisvų rankų įranga „Xiaomi Mi LYEJ02LM“
- Vaizdo registratorius „Xiaomi 70mai“
- Naujos kartos robotas dulkių siurblys „360 S6 Robot Vacuum“
- Išmanusis telefonas „Xiaomi Mi 8 Lite“
- Planšetinis kompiuteris „Chuwi Hi9 Pro“
- Išmaniosios svarstyklės „Yunmai Mini 2“
- Elektrinis suktuvas „Xiaomi Wowstick 1F“
- TV priedėlis „Xiaomi Mi Box“
(3) 2018-09-23
Pačios populiariausios šios savaitės prekės:
- Belaidės ausinės „Bluedio TN“
- Vaizdo registratorius „Xiaomi 70mai“
- Išmanusis TV priedėlis „A5X MAX“
- Antros kartos robotas dulkių siurblys „Roborock S50“ iš Čekijos sandėlio
- Elektrinis paspirtukas „Alfawise T0“
- Išmanusis telefonas „Xiaomi Mi A2“ iš Lenkijos sandėlio
- Atminties kortelė „Alfawise 32GB Micro SD Class 10 UHS-1 Memory Card“
- Naujos kartos mini suktuvas „Bosch GO“
- Automobilinis USB įkroviklis „Dual USB Port Car Charger GPS Satellite Positioning Tracker“
- Išmanusis telefonas „Pocophone F1“
(2) 2018-09-20
Skelbiamos nuolaidos šioms prekėms:
- Išmanioji apyrankė „Xiaomi Mi Band 3“, tarptautinė versija
- Belaidės ausinės „Bluedio TN“
- „MIXZA TOHAOLL“ 32 GB talpos atminties kortelė
- Vaizdo registratorius „Xiaomi 70mai“
- Belaidė kolonėlė ir namų kino sistema „Xiaomi TV Soundbar“
- Išmanusis dantų šepetėlis „Xiaomi Soocare X3“
- Elektrinis suktuvas „Xiaomi Wowstick 1F“
- Žaidimas judesiams ir koncentracijai lavinti „Infinity Fidget Action Cube“
- ELM327 diagnostika
(2) 2018-09-18
Kinijos turgelyje netrūksta gerų kainų ir pasiūlymų, bet kai kurie iš jų būna tiesiog įspūdingai geri. Štai šios savaitės pradžios geriausias pasiūlymų rinkinukas - deja, dalias pasiūlymų yra trumpi, tad greitai baigsis.
(4) 2018-09-16
Gavome statistinius duomenis, kokiu daiktus Kinijos turgelyje labiausiai mėgo pirkti technologijos.lt skaitytojai paskutinė vasaros mėnesį. Kaip visada, vyrauja geros kainos, bet pagal kokybę geriausi savo srityje pasiūlymai.
(1) 2018-09-15 4
Šįkart Cafago.com nusprendė pamaloninti tuos, kuriems labai reikia atminties kortelių ar išmaniųjų laikrodžių. Turbūt būtų neįmanoma rasti kitos 64 GB talpos atminties kortelės, kuri tekainuotų 10 eurų, o naujausias „Lenovo Watch X Plus“ hibridinis laikrodis žavi savo klasikiniu ciferblatu ir išmaniosiomis funkcijomis.
2018-09-14 6
Internetinė parduotuvė Geekmaxi.com ir vėl pasiruošusi mus nudžiuginti. Šįkart paruošė nuolaidų naujausiems „Xiaomi“ kompanijos išmaniesiems telefonams: „Xiaomi Mi A2“, „Xiaomi Mi A2 Lite“, „Xiaomi Mi 8 SE“ ir „Xiaomi Mi Max 3“. Priminsime, kad ši internetinė parduotuvė iš kitų Kinijos internetinių parduotuvių išsiskiria tuo, kad labai dažnai (bet ne visada) savo prekes parduoda iš Vokietijoje esančio sandėlio, tad nėra jokių muito mokesčių.
2018-09-13 1
Kinijoje šią savaite baigiasi didžiausias rudens pradžios išpardavimas, tad parduotuvės labai aktyvios ir skelbia papildomas įdomias akcijas. Kai kurios iš jų tikrai įdomios ir galima labai gerus daiktus įsigyti kur kas pigiau. Štai keli gerų pasiūlymų pavyzdžiai.
(1) 2018-09-12
Nors Gearbest parduotuvėje netrūksta naujų daiktų anonsų, tačiau kai kurios prekės išlieka itin populiarios ir perkamos ilgą laiką. Dabar išplatintas pranešimas apie atpigusį tokių prekių rinkinuką - gerų daiktų gali surasti praktiškai kiekvienas.
(1) 2018-09-11 1
Ruduo dažniausiai atneša kainų sumažėjimus vasaros populiariausiems daiktams - prekybininkai jų prikaupia daugiau, nei sugeba išparduoti, tad ruduo tas metas, kai ženkliai sumažinamos kainos. Štai trys labai geri to pavyzdžiai.
 
(1) 2018-09-08
Gavome statistiką apie šios savaitės TOP 10 perkamiausių prekių iš Kinijos turgelio. Kaip jau įprasta, vyrauja tos prekės, kurios aiškiai išsiskiria iš konkurentų pagal kainos/parametrų santykį ir kurioms buvo taikomos solidžios nuolaidos. Beje, daugeliu atveju nuolaidos vis dar galioja.
2018-09-06
Didžiausio rudeninio išpardavimo metu „Gearbest“ pasiūlė tiesiog puikias kainas populiariausiems išmaniesiems laikrodžiams iš Kinijos - deja pasiūlymai yra trumpi, o daiktų kiekis ribotas, tad susidomėjus neverta delsti.
2018-09-03 2
Rugsėjo mėnesį daugelyje Kinijos elektroninių parduotuvių prasidėjo didžiausias rudeninis išpardavimas - skelbiamos labai geros kainos geriausiai ir populiariausiai produkcijai, tačiau kaip visada, pasiūlymų kiekis ribotas. Atrinkome šios savaitės įdomiausius pasiūlymus, galbūt kažkas sudomins.
2018-09-01 1
Gavome statistiką apie šios savaitės TOP 10 perkamiausių prekių iš Kinijos turgelio. Kaip jau įprasta, vyrauja tos prekės, kurios aiškiai išsiskiria iš konkurentų pagal kainos/parametrų santykį ir kurioms buvo taikomos solidžios nuolaidos. Beje, daugeliu atveju nuolaidos vis dar galioja.
2018-08-31
Artėjant rudeniui Kinijos internetinės parduotuvės itin suaktyvėjo. Visai neseniai skelbėme apie Gearbest.com rudeninį išpardavimą, o dabar gavome pranešimą ir apie itin aktyviai įsibėgėjantį Geekbuying.com „Rugpjūčio išpardavimą“. Verta pastebėti, kad nors prekių su itin didelėmis nuolaidomis yra gausybė, bet tai tęsis ganėtinai trumpai.
2018-08-30 10
Jau senokai mus buvo kažkuo nudžiuginusi internetinė parduotuvė Geekmaxi.com ir panašu, kad šiam savaitgaliui jie prisiminė ir lietuvaičius. Priminsime, kad ši internetinė parduotuvė iš kitų Kinijos internetinių parduotuvių išsiskiria tuo, kad labai dažnai (bet ne visada) savo prekes parduoda iš Vokietijoje esančio sandėlio, tad nėra jokių muito mokesčių.
(1) 2018-08-30 2
Artėjantis ruduo yra įdomus ne tik dėl prasidedančių mokslo metų ar naujų iššūkių darbuose, bet dar ir dėl tos, nes po įprastų vasaros atostogų pastebimai aktyvesnės pasidaro ir Kinijos elektroninės parduotuvės. Bene geriausiai tai šiuo metu patvirtina Kinijos elektroninės parduotuvės „Gearbest“ pavyzdys. „Gearbest“ itin gerais pasiūlymais savo pirkėjus šį kartą yra pasiruošusi lepinti praktiškai iki rugsėjo vidurio.
(1) 2018-08-29
Tik rinkoje pasirodžiusi naujoji „Xiaomi Mi Band 3“ išmanioji apyrankė prikaustė žmonių dėmesį. O kai sužinojome, kad naujojoje apyrankėje atsirado tų dalykų, kurių pasigedome senojo jos versijoje, „Xiaomi Mi Band 3“ populiarumas išaugo iki neregėtų aukštumų. O kai jai pasiūlomos specialios nuolaidos, tai tampa tiesiog be konkurencijos geriausia biudžetine apyranke pasaulyje.
2018-08-28 2
Garsi Kinijos elektroninė parduotuvė Gearbest išplatino pranešimą apie šios savaitės rekomenduojamus produktus - tai nėra nauji anonsai, visi jie užsirekomendavę tarp pirkėjų, bet dabar siūlomi su geromis kainomis.
(2) 2018-08-25
Pristatome šio savaitgalio geriausius pasiūlymus iš Kinijos turgelio - dalis akcijų yra besibaigiančios, tad galios tik kelias dienas, kai kurios džiugins ir ateinančią savaitę. Visgi, susidomėjus, rekomenduojame ilgai nedelsti - populiarūs produktai gali baigtis anksčiau, nei suplanuota akcijos trukmė.
2018-08-24
Mes iki šiol matėme įvairių „Xiaomi“ kompanijos ausinių ir atrodo, kad kompanija jų yra pagaminusi įvairių stilių žmonėms. Jei mėgstame žemesnių tonų muziką, vienokios ausinės, jei mėgstame drybsoti minkštame fotelyje ir ramiai mėgautis melodinga muzika, kitokios ausinės. Na, o šįkart kalba sukasi apie tuos, kurie negali be fizinės veiklos ir jei bent porą kartų per savaitę neapsilanko sporto salėje ar neapibėga kelių ratų artimiausiame stadione ar parke - savaitę laiko netikusia. Taip, šįkart kalba sukasi apie sportinio tipo „Xiaomi“ ausines.
2018-08-18
Kodėl kai kurias prekes apsimoka pirkti tiesiai iš Kinijos? Dėl to, kad vienų prekių Lietuvoje iš vis nėra, o kitos parduodamos su tokiu dideliu kainų skirtumu, kad tai tampa labai blaivus ekonomiškas sprendimas. Šiame straipsnyje surasite pačius geriausius pasiūlymus iš Kinijos turgelio su prekėmis, kurios yra ir Lietuvoje, bet jų kainų skirtumas yra tiesiog įspūdingas.
2018-08-16 3
Pristatome tradicinį praėjusio mėnesio perkamiausių prekių TOP 10 rinkinuką iš Kinijos - puikiai matosi, kokios prekės yra pačios populiariausios ir kaip stipriai tai susiję su kaina.
(2) 2018-08-11
Atrinkome geriausius šio savaitgalio pasiūlymus iš Kinijos turgelio - į šį sąrašą papuolė tokios prekės, kurias ne tik galime rekomenduoti, bet ir siūlomos už tikrai gerą kainą.
2018-08-03
Kinijos parduotuvės išsiskiria ne tik milžiniška įvairove, bet ir milžiniška akcijų įvairove. Bėda ta, kad sumažintos kainos galioja trumpą laiką ir aptikti tokias akcijas nėra labai lengva. Siūlome atkreipti dėmesį į šias nuolaidas - kai kurios iš jų tikrai įspūdingos.
(1) 2018-08-02
Tradiciškai Cafago.com išplatino pranešimą apie visiškai naujus, itin įdomius ir su nuolaidomis parduodamus produktus. Jiems siūlomi riboto galiojimo kuponai, o su nuolaidomis parduodamų prekių kiekis yra gana ribotas. Be puikaus „HUAWEI“ išmanaus telefono yra ir tik ką dienos šviesą išvydęs naujausias „Lenovo“ išmanusis laikrodis, ir „Xiaomi“ „WiFi“ signalo stiprintuvas.
2018-07-30 1
„Xiaomi“ produkcija yra viena geriausių ir perkamiausių iš Kinijos visame pasaulyje, todėl jai dažnai taikomos įvairios nuolaidos. Šiame rinkinyje surasite geriausias šiuo metu taikomas nuolaidas.
2018-07-24
Parduotuvė Gearbest išplatino pranešimą apie šios savaitės pradžioje taikomas geriausias kainas „Xiaomi“ produkcijai - kai kurios kainos tikrai rekordiškai žemos, tad gal kažkas bus naudinga.
2018-07-20 1
Tomtop išplatino pranešimą spaudai apie naujas nuolaidas prekėms, kurios parduodamos per Ebay platformą - itin populiarų išmanųjį laikrodį ir kokybišką vaizdo registratorių, kuriam galioja 25 % nuolaida. Detaliau pasižiūrėkime į šį prekių sąrašą.
(3) 2018-07-16
Kinai dažnai vadinami geriausiais prekybininkais po amerikiečių. Su tuo nesunku sutikti stebint, kokias įdomias akcijas jie kartais suorganizuoja. Štai dabar jie sugalvojo specialų kuponą, kuris galioja labai populiarioms ir tikrai geroms prekės, bet tik tuomet, jei užsakymu suma perlipa slenkstinę 50$ ribą, o nuo šios ribos kainos pasidaro tikrai fantastiškos.
(1) 2018-07-12
Daug kam puikiai žinoma „Gearbest“ parduotuvė atsiuntė tradicinį perkamiausių šios savaitės daiktų sąrašą su papildomai pridėtais nuolaidų kuponais – palyginome galutines kainas, jos tikrai rekordiškai mažos, o lyginant su kitomis parduotuvėmis, kainų skirtumai kartais pasiekia daugiau nei 150€.
(1) 2018-07-08
Visai neseniai „Xiaomi“ kompanija pristatė naująją išmaniąją apyrankę „Xiaomi Mi Band 3“ ir ji iš karto tapo turbūt pačia geidžiamiausia šios vasaros apyranke, o pardavėjai lenktyniauja, kas pasiūlys geriausią kainą.
2018-07-04
Turbūt daugelis pastebėjo, kad tos pačios prekės Kinijos interneto parduotuvės yra gerokai pigesnės nei lietuviškose interneto parduotuvėse, jau nekalbant apie tas kainas, kurias matome nuėję į prekybos centrus. Visgi, dar nemaža dalis žmonių baiminasi kažką sau naudingo ir reikalingo įsigyti iš Kinijos parduotuvių dėl galimų įvairių papildomų mokesčių. Visgi to galima nesunkiai išvengti - vienos parduotuvės visus mokesčius kompensuoja, kitos naudoja tokius siuntimo būdus, kad jų savaime nebūna, o dar kitos prekes parduoda iš Europoje esančių sandėlių.
(1) 2018-06-29
Internetinėje parduotuvėje Gearbest.com su trenksmu prasidėjęs didžiausias metų vidurio išpardavimas „Gearbest 618“ kaip reikiant įsibėgėja. Ta proga Gearbest.com paruošė populiarių prekių rinkinį, kurioms taiko įspūdingo dydžio nuolaidas, o daliai iš jų dar papildomai pridėjo ir nuolaidų kuponus
2018-06-28 2
Laikas nuo laiko internetinė parduotuvė Cafago informuoja apie naujas ir, jų manymu, dėmesio vertas prekes. Daugeliu atveju joms iškart pritaiko ir gana ženklias nuolaidas. Tad mus pasiekė naujausia informacija apie tai, kad ši internetinė parduotuvė siūlo atkreipti dėmesį į stilingąjį „Lenovo Watch 9“ išmanųjį laikrodį bei asmenukių lazdą „FeiyuTech Vimble 2“. Pasižiūrėkime detaliau į šiuos įrenginius.
2018-06-25
Gearbest.com informuoja apie visiškai naujas prekes, kurios, jų manymu, susilauks didelio pirkėjų susidomėjimo ir teigiamų įvertinimų. Didžiajai daliai prekių taikomos nuolaidos.
(3) 2018-06-20
Internetinėje parduotuvėje Gearbest.com prasidėjo didžiausias metų vidurio išpardavimas „Gearbest 618“ ir ta proga paruošė populiarių prekių rinkinį, kurioms taiko įspūdingo dydžio nuolaidas.
(3) 2018-06-19
Internetinės Kinijos parduotuvės verčiasi per galvas ir bando visais įmanomais būdais į savo pusę patraukti potencialius pirkėjus. Tokia arši konkurencinė kova puikiai matyti tarp praktiškai visų Kinijos internetinių parduotuvių. Vos Gearbest paviešino informaciją apie savo didžiausią ir ilgiausiai trunkantį vasarinį išpardavimą, tai tuo pačiu atsakė ir jos konkurentė Geekbuying - sulaukėme pranešimo spaudai apie šios parduotuvės esminę akciją.
(2) 2018-06-19
Jeigu sekate užsienio elektroninių parduotuvių naujienas, tai greičiausiai jau ne kartą girdėjote apie kiekvienų metų pabaigoje vykstantį išpardavimą „11.11“. Tenka pripažinti, kad šiam išpardavimui vis dažniau ir dažniau taip pat ruošiasi Lietuvos elektroninės parduotuvės. Vis dėlto rudens sezono dar reikės gerokai palaukti, o kartais tam tikrus aksesuarus norisi įsigyti kuo greičiau.
2018-06-18
Gearbest.com išplatino naują pranešimą apie naujausias į sandėlį patekusias prekes, kurios turėtų susilaukti didelio pirkėjų dėmesio. Negana to, kai kurioms iš jų iškart pritaikė ir nuolaidas iki 60 %.
2018-06-11 3
Nors jau tampa tradicija, kai Gearbest.com informuoja apie savaitės perkamiausias prekes ir joms pritaikomas nuolaidas, šįkart jie išplatino pranešimą apie visiškai naujas į sandėlius atkeliavusias prekes, kurios, jų manymu, susilauks didelio pirkėjų susidomėjimo ir teigiamų įvertinimų.
>> Senesni įrašai

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos