Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Rinkos naujienos, akcijos
(0) 2017-03-27 -5
„Vernee“ kompanija tęsi savo pažadus - jau kovo mėnesį leisti užsisakyti naująjį „Apollo X“, kuris turės „Helio X20“ procesorių, 4GB RAM ir 64GB ROM. Išplatintame pranešime spaudai skelbiama, kad telefoną jau galima rezervuotis, o pirmiems 2999 pirkėjų su išankstine rezervacija bus pritaikyta 40$ nuolaida.
(0) 2017-03-25 5
Artėjantis pavasario sezonas įnešė pastebimų pokyčių Kinijos elektroninės parduotuvės „Gearbest“ asortimente. Toks įspūdis susidaro todėl, nes vis dažniau ir dažniau tenka sulaukti išpardavimų, kurių pagrindiniu akcentu tikrai tampa ne išmanieji telefonai ar planšetiniai kompiuteriai.
(0) 2017-03-23 3
Populiarumą vos per trejus metus visame pasaulyje užsitarnavusi Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“ vis dar gyvena šventinėmis nuotaikomis. Tai turėtų džiuginti ir potencialius pirkėjus. Įvairūs išpardavimai „Gearbest“ tikrai nėra naujiena, tačiau šį mėnesį akivaizdžiai juntama itin didelė pasiūlymų įvairovė.
->
->
->
->
->
(4) 2017-03-17 -3
„Vernee“ šį mėnesį planuoja pristatyti naujus 2017 modelius, tad itin sparčiai intensyvina senųjų modelių prekybą, o tam yra puiki proga parduotuvėje Gearbest, kuri švenčia 3 metų jubiliejų ir derasi su visais gamintojais dėl papildomų nuolaidų šia proga.
(7) 2017-03-14 8
Testavimo programos „AnTuTu“ kūrėjai paskelbė atnaujintą informaciją, kuri padės renkantis geriausią telefoną. Reitingas sudarytas pagal minėtoje programėlėje Kinijos gamintojų prietaisų pademonstruotus vidutinius rezultatus.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-03-12 6
Drąsiai galima tvirtinti, kad kinai pasauliniame kontekste gana ilgą laiką garsėjo tik kaip niekada nepailstantys išmaniųjų telefonų gamintojai. Tačiau net ir čia per tam tikrą laiką rinka įsisotino. Taigi dėl natūralios konkurencijos naujų prekinių ženklų kiniškų išmaniųjų telefonų pastaruoju metu pristatoma vis rečiau ir rečiau. Vis dėlto kiniškos elektronikos pirkėjams tai išėjo tik į naudą.
->
->
->
->
->
(0) 2017-03-11 6
Susidaro įspūdis, kad kinams gaminti įprastą dizainą turinčius išmaniuosius telefonus pamažu atsibosta. Vis dėlto trauktis iš šios rinkos jie tikrai nesiruošia. Greičiausiai kiekvienas sutiks, kad ekstremalias sąlygas galinčių atlaikyti išmaniųjų telefonų pasiūla rinkoje kol kas yra tikrai labai ribota. Būtent šią problemą pirmieji suskubo spręsti vietiniai Kinijos gamintojai.
->
->
->
->
->
(0) 2017-03-10 11
Artėjantis pavasaris yra tarsi įspėjimas, kad laikas pradėti galvoti apie vasaros išvykas bei atostogas. Tikriausiai dauguma sutiks, kad gerėjantis oras skatina keliauti. Būtent tuo pačiu taip pat tenka pradėti sukti galvą, kaip turimą automobilį aprūpinti svarbiausiais aksesuarais, kurie gali praversti ilgesnėse kelionėse.
->
->
->
->
->
(3) 2017-03-09 8
Ambicinga Kinijos kompanija „Vernee“ sugrįžo iš tarptautinės „WMC 2017“ parodos, bet apie poilsį net negalvoja – jau išplatintas pranešimas spaudai apie puikią naujieną visiems aukštųjų technologijų gerbėjams.
(1) 2017-03-08 0
Nors internete galima surasti daugybę elektroninių parduotuvių, vis dėlto pirkėjams iš Europos šalių dažnai tenka susidurti su nemaloniu faktu, kad nežiūrint simpatiškos kainos, dalis elektroninių parduotuvių prekyba verčiasi tik vietinėje rinkoje ar žemyne ir prekių į kitas šalis nesiunčia. Ne kitaip ir su Kinijos rinka, kurioje yra visa galimybė įdomių smulkmenų. Tad jeigu skaičiuosime labai nuoširdžiai teks pripažinti, kad tarptautinių elektroninių parduotuvių, padedančių įsigyti Kinijos prekes, nėra jau tiek ir daug.
->
->
->
->
->
(0) 2017-03-06 1
Jeigu artimiausiu metu planuojate kokius nors pirkimus iš Kinijos elektroninės parduotuvės Gearbest, patikrinkite ar perkamai produkcijai nėra galimybės pritaikyti nuolaidos kupono.
(0) 2017-03-04 3
Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“ stengiasi savo savaitinius išpardavimus susieti su svarbiomis šventėmis ir parodomis. Kaip ir buvo galima tikėtis, kasmetinė mobiliųjų technologijų paroda „Mobile World Congress“ taip pat neliko nepastebėta.
(0) 2017-03-02 -6
Kasmetinė mobiliųjų technologijų paroda „Mobile World Congress 2017“, be jokios abejonės, kelia ypatingą šurmulį išmaniųjų telefonų rinkoje. Vis dėlto Kinijos elektroninės parduotuvės šiuo neįprastu laikotarpiu nepamiršo ir visų likusiųjų. Pavyzdžiui, elektroninė parduotuvė „Gearbest“ intriguojančių išpardavimų šią savaitę taip pat siūlo ir kitose prekių kategorijose.
(0) 2017-02-28 4
Vietiniai Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojai imasi tokių sprendimų, kurie dažniausiai būna gana sunkiai suvokiami bei įgyvendinami Europos verslininkams. Pavyzdžiui, Suomijos kompanija „Nokia“ savo atgimimą pradeda naujam gyvenimui prikeldama įprastą telefoną „Nokia 3310“, tačiau prognozuojama jo kaina – apie 50 eurų. Tuo tarpu Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“ šią savaitę pranešė apie itin netikėtą akciją, kurios metus ekonominės klasės išmanųjį telefoną „Oukitel U7 Max“ bus galima įsigyti vos už 30 eurų.
(0) 2017-02-27 -6
Kinų internetinė parduotuvė „Gearbest“ siūlo pigiau įsigyti keletą „Lenovo“ sukurtų išmaniųjų telefonų.
(0) 2017-02-25 -5
Artėjančios 89-osios „Oskarų“ teikimo ceremonijos proga Kinijos elektorinė parduotuvė „Gearbest“ paruošė specialų išpardavimą „2017 Academy Awards“. Šių kiekvienais metais vykstančių apdovanojimų pobūdis leidžia tikėtis, kad didžiausias nuolaidas šią savaitę kinai paruošė kinomanams.
(0) 2017-02-23 -8
Lietuvių susidomėjimas išmaniaisiais laikrodžiais proporcingai didėja, o prie to bene labiausiai prisideda Kinijos elektroninės parduotuvės. Kitaip sakant, tautiečiai kol kas nesiryžta įsigyti garsiausių prekinių ženklių išmaniųjų laikrodžių dėl itin didelės jų kainos, tačiau kinų kuriamus šios kategorijos aksesuarus drąsiai renkasi ne tik patys, bet ir vis dažniau rekomenduoja savo draugams bei pažįstamiems. Būtent tokios tendencijos leidžia numanyti, kad kinų kuriami išmanieji laikrodžiai pirkėjus tenkina ne tik savo funkcionalumu, bet ir kokybe.
(3) 2017-02-23 2
Virdulys yra toks paprastas prietaisas ir taip tobulai atlieka savo funkciją, kad sunku įsivaizduoti, kaip jį būtų galima patobulinti. Visgi, „Xiaomi“ tokie pasvarstymai nestabdo ir garsi Kinijos kompanija vis tiek nusprendė pabandyti. Taigi, ką gali išmanusis „Xiaomi“ virdulys? Kokie pagrindiniai jo privalumai ir trūkumai?
(0) 2017-02-23 -3
Kinų internetinė parduotuvė „Gearbest“ siūlo pigiau įsigyti keletą „Meizu“ išmaniųjų telefonų.
(0) 2017-02-21 3
„Vernee Thor“ yra pats pirmasis ambicingos kinų kompanijos išleistas išmanusis telefonas, oficialiai pristatytas 2016 m. balandžio mėnesį. Tik pasirodęs prekyboje iš karto sulaukė daug dėmesio dėl spalvingo dizaino, aukštos surinkimo kokybės ir itin simpatiškos kainos. Vėliau šis modelis buvo kiek primirštas, nes jį užgožė nauji „Vernee“ išmaniųjų anonsai, tačiau dabar vėl tapo dėmesio centru.
(0) 2017-02-18 12
Kinijoje įsikūrusioms elektroninėms parduotuvėms kiekviena savaitė – kažkuo ypatinga. Nepaisant to, praeitą savaitę organizuoti išpardavimai pasisekė ar ne, kitą savaitę pirkėjų vis tiek lauks visiškai nauji specialūs pasiūlymai.
(0) 2017-02-17 2
Šią savaitę Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“ kiekvienam potencialiam pirkėjui turi išskirtinį pasiūlymą. Ši retai pasitaikanti galimybė turėtų itin sudominti ir lietuvius, kadangi šis pasiūlymas yra susijęs su dviem mūsų šalyje itin pamėgtais kiniškais produktais – tai išmaniuoju telefonu ir fiziniu aktyvumo asistentu.
(6) 2017-02-14 0
Kinijos gamintojų išmanieji telefonai anksčiau buvo ir daugeliu atvejų tebėra laikomi prieinama alternatyva stambiausių tarptautinių prekių ženklų prietaisams. Būtent dėl žemos kainos ir gerų charakteristikų daugelis įmonių ne tik išliko konkurencinėje aplinkoje, bet ir sugebėjo užsitarnauti gerą vardą.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-02-12 -2
Styvas Džobsas (Steve Jobs) planšetiniams kompiuteriams prognozavo neįtikėtiną ateitį. Vis dėlto šios „Apple“ prognozės pasitvirtino tik išmaniųjų telefonų rinkoje. Tuo tarpu planšetiniai kompiuteriai savo pirkėją atranda gana sunkiai. Žinoma, tokias tendencijas galimai įtakoja ir ne kiekvienam prieinama planšetinių kompiuterių kaina.
(3) 2017-02-11 12
Pačių įvairiausių elektronikos prekių asortimentas Kinijos elektroninėje parduotuvėje „Gearbest“ – neišsemiamas. Ši savaitė taip pat ypatinga tuo, nes kinai vietoje vieno didelio išpardavimo nusprendė suorganizuoti daug mažos apimties išpardavimų, kurie atitinkamai yra kur labiau orientuoti tik į tam tikros vienos kategorijos prekes.
(3) 2017-02-07 31
Nuolatiniams mūsų skaitytojams „Vernee“ vardas puikiai žinomas – tai itin ambicinga Kinijos kompanija, turbūt norinti pakartoti „Xiaomi“ sėkmę. O gal ne tik pakartoti, bet ir pralenkti. Tačiau iki tol dar reikia nuveikti daug darbų, tačiau rankų sudėjusi ji tikrai nesėdi ir aktyviai plečia savo klientų ratą.
(0) 2017-02-06 -2
Kinijos elektroninės parduotuvės savo pasiūlymais, atrodytų, pirkėjus visame pasaulyje gali stebinti ištisus metus. Vis dėlto šios šalies gyventojai turi savo ypatingą tarptautinę šventę – tai beveik dvi savaites trunkančias Kinų naujųjų metų sutiktuves. Būtent sausio pabaigoje ir pirmąją vasario savaitę Kinijoje gyvenimas tarsi sustoja. Šiuo laikotarpiu net ir nuolatos besikeičiantys išpardavimai elektroninėse parduotuvėse užsibūna šiek tiek ilgiau.
(0) 2017-02-05 8
Skeptikai technologijų rinkos entuziastus ilgą laiką bandė įtikinti, kad išmanieji laikrodžiai yra tik laikinas revoliucinis proveržis, kuris anksčiau ar vėliau bus visų pamirštas. Su šiomis prognozėmis ilgą laiką netgi buvo galima sutikti, kadangi garsiausios pasaulio bendrovės išmaniuosius laikrodžius pardavinėjo už sveiku protu sunkiai suvokiamus pinigus. Vis dėlto vos tik į šią rinką su pigiais ekonominės klasės išmaniaisiais laikrodžiais įžengė kinai, reikalai akimirksniu pradėjo taisytis.
(1) 2017-02-03 3
Kinijoje technologijų rinkos segmente šiuo metu bando įsitvirtinti itin daug bendrovių. Vis dėlto konkurencija šiuo atveju yra tokia didelė, kad išlikti gali tik patys stipriausi. Savaime suprantama, kad šis geriausiai Kinijoje vertinamų kompanijų sąrašas nuolatos kinta, tačiau suprasti kas šiuo metu yra „ant bangos“ gali padėti kinų elektroninių parduotuvių nuolatos organizuojami išpardavimai.
(1) 2017-02-02 5
Tenka vėl pranešti nemalonias naujienas. DRAM kainų kilimas dar nepasiekė piko, o dėl to galime apkaltinti vis dar jaučiamą atminties lustų trūkumą.
Rubrika: IT
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai

Jūsų požiūris

į