Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Rinkos naujienos, akcijos
2018-03-22 1
„Gearbest“ mini savo 4-ąjį gimtadienį ir siūlo galybę nuolaidų išmaniesiems telefonams. Labiausiai įdomūs tie, kurie labiausiai pasiteisino ir yra patys perkamiausi - būtent tokią statistiką apie I ketvirčio dažniausiai perkamus telefonus ir paskelbė ši parduotuvė.
2018-03-21 1
Be asmenukių lazdos tikras asmenukių fanas turbūt negali nė žingsnio žengti. Bet jos yra naudingos ir tiems, kurie nori padaryti kokybišką panoraminę nuotrauką.
2018-03-21 2
Šiomis dienomis „Gearbest“ pradeda švęsti 4-ąjį gimtadienį, o tai reiškia, kad jau nuo kovo 20 dienos prasidėjo bene didžiausias pavasarinis išpardavimas su pačiomis geriausiomis kainomis. Ir kainos tikrai geros - į gimtadienio išpardavimus įtrauktas prekes galima įsigyti kaip niekada pigiai. Tik klausimas, o ką pirkti - juk prekių ten galimybė, tai kaip išsirinkti ne tik gerą produktą, bet ir to, ko tikrai reiktų?.
2018-03-20 4
Greičiausiai sutiksite, kad prie gerų dalykų yra labai greitai priprantama. Būtent tą patį galima pasakyti ir apie Kinijos elektroninę parduotuvę „Gearbest“. Kitaip sakant, jeigu dar visai neseniai diskutuojant apie pirkinius iš Kinijos dažniausiai buvo minimi tokie vardai, kaip „eBay“ ar „AliExpress“, tai dabar juos vis dažniau ir dažniau atsveria „Gearbest“. Galbūt bus sunku tuo patikėti, bet Kinijos elektroninei parduotuvei „Gearbest“ šį populiarumą pavyko įgyti vos per ketverius metu.
2018-03-16 22
Jei kiek ankščiau „Xiaomi“ kompanijos kuriami išmanieji telefonai dar buvo ganėtinai mažai kam žinomi ir populiarumu nusileisdavo tokioms išmaniųjų telefonų kompanijoms, kaip „Apple“ ar „Samsung“, tai dabar galima pagrįstai teigti, kad situacija pasikeitė iš esmės.
(1) 2018-03-09 6
Kinijos gamintojų sukurti išmanieji telefonai vis labiau pradedami vertinti europiečių. Tokie telefonai pasižymi ne tik gražiais dizaino sprendimais, bet ir džiugina geromis techninėmis charakteristikomis, o kai kurie iš jų yra tiesiog nesenstantys metų metus.
(1) 2018-03-06
Viena iš labiausiai šiais metais laukiamų išmaniųjų apyrankių „Xiaomi Mi Band 3“ tikėtina, kad jau visai greitai pasirodys. Šios temos diskusijas paskatino pasklidusi informacija, kad „Xiaomi Mi Band 3“ gavo „Bluetooth“ sertifikatą ir „Xiaomi Mi Band 3“ turės naujausią „Bluetooth 4.2“ versiją.
2018-02-27 4
Šią savaitę Barselonoje vykstanti mobiliųjų technologijų paroda „Mobile World Congress 2018“, žinoma, yra dėmesio centre. Vis dėlto kinai suprasdami šio kasmetinio renginio svarbą taip pat stengiasi prisivilioti potencialius pirkėjus pas save.
2018-02-07 7
Norint smagiai gamtoje praleisti laiką dabar dažnai galvojama apie dorną. Tačiau tam nebūtinai reikia profesionalios, brangios ir didelės skraidyklės - galima pasirinkti „kišeninį“, kompaktišką ir geromis techninėmis charakteristikomis pasižymintį droną.
(3) 2018-01-23 13
Pasibaigus šių metų Dakaro raliui, Antanas Juknevičius atskleidė, kad šiose varžybose patikimas turi būti ne tik lenktyninis automobilis, bet ir techninė įranga, be kurios neapsieina nė vienas lenktynių dalyvis. Vienas iš esminių įrenginių, kuris naudojamas bet kokiu oru, yra nešiojamas kompiuteris.
 
(2) 2018-01-11 4
Šiais laikais biudžetinių išmaniųjų telefonų pasiūla tokia didelė, kad eiliniam pirkėjui gali ir galva apsisukti. O juk norisi įsigyti ne tik pakankamai galingą telefoną, bet tuo pačiu kokybišką, funkcionalų ir aprūpintą šiuolaikinėmis technologijomis. Bet kaip tokį rasti?
(2) 2017-11-22 2
Dabar - pats geriausias laikas apsipirkti Kalėdoms. Juodojo penktadienio nuolaidos siaubia internetines parduotuves ir verčia pirkėjus nuo kėdžių. Į šį kasmetinį chaosą įsitraukė ir Gearbest.com, tik čia nuolaidos tęsiasi kiek ilgiau. Todėl šiame straipsnyje išskyrėme 10 pačių populiariausių „Xiaomi“ gaminių, kuriems iš tikro suteiktos solidžios nuolaidos ir dabar yra pats geriausias laikas įsigyti.
2017-11-21
Internetinėse parduotuvėse artėja dar vienas išpardavimų laikotarpis ir šįsyk – tai juodasis penktadienis. Išpardavimai nepralenkia ir internetinės parduotuvės „Tomtop“, kuri savo lankytojams ketina pasiūlyti daugybę įvairiausių akcijų. Kaip ir tikriausiai daugumai įprasta – pardavėjas siūlo nuolaidas pačioms įvairiausioms prekėms, o kartu pateikia daugybę būdų kaip sutaupyti pinigų.
(1) 2017-11-03 1
Tenka pripažinti, kad nuolatiniai išpardavimai jau gana seniai tapo bet kurios elektroninės parduotuvės kasdienybe. Vis dėlto kai kurie iš jų yra tikrai ypatingi, kadangi pakartotinai yra rengiami kiekvienais metais. Pavyzdžiui, kiekvienais metais po Padėkos dienos (švenčiama ketvirtąjį lapkričio ketvirtadienį) JAV parduotuvės penktadienį skiria taip vadinamajam „Black Friday“ išpardavimui.
2017-07-04
Vasara - atostogų metas, tad tau nėra pats tinkamiausias metas skambiems anonsams, tačiau tuo pat metu ir gana dėkingas – kuo mažiau aktyvumo iš visų gamintojų, tuo lengviau būti pastebėtam su įdomesniu pasiūlymu. Šią strategija ir pasirinko „Leagoo“ anonsuodama naująjį flagmaną „T5“, o dabar jį galima įsigyti už tokią kainą, kokios neturi joks kitas panašių parametrų telefonas.
2017-06-13 5
Šio mėnesio pradžioje skelbėme, kad vienas populiariausių Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojų „Elephone“ pagaliau pradeda išankstinę prekybą išmaniuoju telefonu „Elephone P8 Mini“. Vis dėlto tai buvo tik dalis bendrovės šios vasaros naujienų.
2017-06-09 1
Akivaizdu, kad Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“ taip pat pajautė vasarą. Tenka pripažinti, kad gerų išpardavimų pavasarį tikrai netrūko, tačiau dauguma jų trukdavo ne ilgiau nei savaitę. Tuo tarpu jeigu atsimenate žiemą bei kasmetines svarbiausias šventes, tai greičiausiai atsiminsite ir „Gearbest“ išpardavimus, kurie trukdavo ištisas savaites ir traukdavo pirkėjų dėmesį nuolatos vykstančiais papildomais žaidimais bei loterijomis.
(1) 2017-05-25
Prieš kelias dienas rašėme apie biudžetinio išmaniojo telefono „LEAGOO M7“ anonsą, o dabar jau paaiškėjo jo kaina bei galimybė įsigyti telefoną su papildoma solidžia nuolaida.
2017-05-23 8
Šiais metais Kinijos gamintojai jau pristatė daugybę įdomių išmaniųjų telefonų su „Android“ operacine sistema, o svarbiausia, jų visų kainos yra daugiau nei puikios, lyginant su žinomiausių gamintojų produkcija. Tačiau nežiūrint to, konkurencija tarp pačių Kinijos gamintojų yra tokia didelė, kad norėdami atkreipti į save dėmesį, patys gamintojai kartais organizuoja papildomas akcijas ir nuolaidas, o sulaukus tokios progos, įsigyti visiškai naują išmanųjį galima už neįtikėtinai gerą kainą.
2017-05-20 3
Garso technikos pasiūla Lietuvoje skųstis tikrai neverta, tačiau tuo pačiu tenka pripažinti, kad dauguma pasiūlymų yra įperkami ne kiekvienam. Kitaip sakant, Lietuvoje pilna aukštosios klasės garso technikos, tačiau apie pirkėjus ieškančius ekonominės klasės sprendimų susimąstoma kur kas rečiau.
2017-04-30
Šiek tiek daugiau nei prieš septynerius metus, t. y. 2010 m. balandžio mėnesį, buvo įkurta „Xiaomi“ bendrovė. Bendrovei šis laikotarpis buvo tikrai permainingas, tačiau labai sėkmingas.
(1) 2017-04-28 2
Aktyvi išmaniųjų telefonų gamyba vietiniams Kinijos gamintojams vos per keletą metų leido tapti ekonominės klasės išmaniųjų telefonų ekspertais. Vis dėlto tenka pripažinti, kad už kinų sukauptą patirtį jau tenka sumokėti vis daugiau ir daugiau – garsiausių Kinijos įmonių telefonai sparčiai brangsta visame pasaulyje.
(14) 2017-04-27
Prekyba internete auga ir niekas negali pasakyti, kur to augimo pabaiga. Dabar nestebina, kad žmonės internetu noriai perka įvairią elektroniką, bet nevengia įsigyti ir drabužių, avalynės ar kitų daiktų net jų nepačiupinėjus.
2017-04-21 3
Kinijos elektroninėse parduotuvėse išpardavimų tikrai netrūksta. Balandis šiuo atveju maloniai stebina pasiūlymų įvairove. Įdomu yra ir tai, kad būtent šį mėnesį išpardavimuose itin didelis dėmesys yra skiriamas garsiausiems Kinijos prekiniams ženklams.
2017-04-19 2
Ši savaitė įsimintina ne tik dėl laisvo pirmadienio ir Velykų. Tą pirkėjams bando priminti ir Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“. Kaip jau tapo įprasta, pavasariais kasmet yra minima Pasaulinė Žemės diena.
(2) 2017-04-15 6
Velykų išpardavimams ruošiasi ne tik Lietuvos elektorinės parduotuvės, bet ir kinai. Kiniškais masteliais kiek neįprasta, kad šiai progai skirtas Kinijos elektroninės parduotuvės „Gearbest“ išpardavimas šį kartą neišsiskiria savo dydžiu, tačiau jame sudėta daug įdomių ir itin populiarių produktų.
(1) 2017-04-13 5
Neįmanoma paneigti, jog vietinių Kinijos gamintojų kuriami išmanieji telefonai susilaukia vis daugiau pirkėjų simpatijų. Visų pirma, ypač vilioja jų kainos – jos ant tiek mažos, kad net jei pigiausi kiniški telefonai ir neištveria kelių metų intensyvaus naudojimo, dėl to jokio nusivylimo nebūna. Žinoma, yra ir tokių modelių, kurie gali varžytis su flagmanais, bet jų kaina irgi jau didesnė.
(4) 2017-04-12 11
Kai kurie Kinijos elektroninių parduotuvių rengiami išpardavimai kartais stebina savo dydžiu. Būtent vieną tokių šią savaitę surengė visame pasaulyje populiari Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“
(1) 2017-04-05 3
Antrasis pavasario mėnuo Kinijos elektroninėje parduotuvėje „Gearbest“ prasideda taip pat įsimintinai. Turbūt pagrindiniame balandžio mėnesio išpardavime didelis dėmesys skiriamas išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams bei išmaniesiems laikrodžiams, tačiau kinai kaip ir įprasta pasiūlymų asortimentą taip pat paįvairino smulkiais aksesuarais.
2017-03-27
„Vernee“ kompanija tęsi savo pažadus - jau kovo mėnesį leisti užsisakyti naująjį „Apollo X“, kuris turės „Helio X20“ procesorių, 4GB RAM ir 64GB ROM. Išplatintame pranešime spaudai skelbiama, kad telefoną jau galima rezervuotis, o pirmiems 2999 pirkėjų su išankstine rezervacija bus pritaikyta 40$ nuolaida.
2017-03-25 5
Artėjantis pavasario sezonas įnešė pastebimų pokyčių Kinijos elektroninės parduotuvės „Gearbest“ asortimente. Toks įspūdis susidaro todėl, nes vis dažniau ir dažniau tenka sulaukti išpardavimų, kurių pagrindiniu akcentu tikrai tampa ne išmanieji telefonai ar planšetiniai kompiuteriai.
(4) 2017-03-17
„Vernee“ šį mėnesį planuoja pristatyti naujus 2017 modelius, tad itin sparčiai intensyvina senųjų modelių prekybą, o tam yra puiki proga parduotuvėje Gearbest, kuri švenčia 3 metų jubiliejų ir derasi su visais gamintojais dėl papildomų nuolaidų šia proga.
(7) 2017-03-14 15
Testavimo programos „AnTuTu“ kūrėjai paskelbė atnaujintą informaciją, kuri padės renkantis geriausią telefoną. Reitingas sudarytas pagal minėtoje programėlėje Kinijos gamintojų prietaisų pademonstruotus vidutinius rezultatus.
2017-03-12 6
Drąsiai galima tvirtinti, kad kinai pasauliniame kontekste gana ilgą laiką garsėjo tik kaip niekada nepailstantys išmaniųjų telefonų gamintojai. Tačiau net ir čia per tam tikrą laiką rinka įsisotino. Taigi dėl natūralios konkurencijos naujų prekinių ženklų kiniškų išmaniųjų telefonų pastaruoju metu pristatoma vis rečiau ir rečiau. Vis dėlto kiniškos elektronikos pirkėjams tai išėjo tik į naudą.
2017-03-11 8
Susidaro įspūdis, kad kinams gaminti įprastą dizainą turinčius išmaniuosius telefonus pamažu atsibosta. Vis dėlto trauktis iš šios rinkos jie tikrai nesiruošia. Greičiausiai kiekvienas sutiks, kad ekstremalias sąlygas galinčių atlaikyti išmaniųjų telefonų pasiūla rinkoje kol kas yra tikrai labai ribota. Būtent šią problemą pirmieji suskubo spręsti vietiniai Kinijos gamintojai.
2017-03-10 12
Artėjantis pavasaris yra tarsi įspėjimas, kad laikas pradėti galvoti apie vasaros išvykas bei atostogas. Tikriausiai dauguma sutiks, kad gerėjantis oras skatina keliauti. Būtent tuo pačiu taip pat tenka pradėti sukti galvą, kaip turimą automobilį aprūpinti svarbiausiais aksesuarais, kurie gali praversti ilgesnėse kelionėse.
(3) 2017-03-09 10
Ambicinga Kinijos kompanija „Vernee“ sugrįžo iš tarptautinės „WMC 2017“ parodos, bet apie poilsį net negalvoja – jau išplatintas pranešimas spaudai apie puikią naujieną visiems aukštųjų technologijų gerbėjams.
(1) 2017-03-08 1
Nors internete galima surasti daugybę elektroninių parduotuvių, vis dėlto pirkėjams iš Europos šalių dažnai tenka susidurti su nemaloniu faktu, kad nežiūrint simpatiškos kainos, dalis elektroninių parduotuvių prekyba verčiasi tik vietinėje rinkoje ar žemyne ir prekių į kitas šalis nesiunčia. Ne kitaip ir su Kinijos rinka, kurioje yra visa galimybė įdomių smulkmenų. Tad jeigu skaičiuosime labai nuoširdžiai teks pripažinti, kad tarptautinių elektroninių parduotuvių, padedančių įsigyti Kinijos prekes, nėra jau tiek ir daug.
2017-03-06
Jeigu artimiausiu metu planuojate kokius nors pirkimus iš Kinijos elektroninės parduotuvės Gearbest, patikrinkite ar perkamai produkcijai nėra galimybės pritaikyti nuolaidos kupono.
2017-03-04 3
Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“ stengiasi savo savaitinius išpardavimus susieti su svarbiomis šventėmis ir parodomis. Kaip ir buvo galima tikėtis, kasmetinė mobiliųjų technologijų paroda „Mobile World Congress“ taip pat neliko nepastebėta.
2017-03-02
Kasmetinė mobiliųjų technologijų paroda „Mobile World Congress 2017“, be jokios abejonės, kelia ypatingą šurmulį išmaniųjų telefonų rinkoje. Vis dėlto Kinijos elektroninės parduotuvės šiuo neįprastu laikotarpiu nepamiršo ir visų likusiųjų. Pavyzdžiui, elektroninė parduotuvė „Gearbest“ intriguojančių išpardavimų šią savaitę taip pat siūlo ir kitose prekių kategorijose.
2017-02-28 4
Vietiniai Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojai imasi tokių sprendimų, kurie dažniausiai būna gana sunkiai suvokiami bei įgyvendinami Europos verslininkams. Pavyzdžiui, Suomijos kompanija „Nokia“ savo atgimimą pradeda naujam gyvenimui prikeldama įprastą telefoną „Nokia 3310“, tačiau prognozuojama jo kaina – apie 50 eurų. Tuo tarpu Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“ šią savaitę pranešė apie itin netikėtą akciją, kurios metus ekonominės klasės išmanųjį telefoną „Oukitel U7 Max“ bus galima įsigyti vos už 30 eurų.
2017-02-27
Kinų internetinė parduotuvė „Gearbest“ siūlo pigiau įsigyti keletą „Lenovo“ sukurtų išmaniųjų telefonų.
>> Senesni įrašai

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos