Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Rinkos naujienos, akcijos
(0) 2017-02-25 -2
Artėjančios 89-osios „Oskarų“ teikimo ceremonijos proga Kinijos elektorinė parduotuvė „Gearbest“ paruošė specialų išpardavimą „2017 Academy Awards“. Šių kiekvienais metais vykstančių apdovanojimų pobūdis leidžia tikėtis, kad didžiausias nuolaidas šią savaitę kinai paruošė kinomanams.
(0) 2017-02-23 -7
Lietuvių susidomėjimas išmaniaisiais laikrodžiais proporcingai didėja, o prie to bene labiausiai prisideda Kinijos elektroninės parduotuvės. Kitaip sakant, tautiečiai kol kas nesiryžta įsigyti garsiausių prekinių ženklių išmaniųjų laikrodžių dėl itin didelės jų kainos, tačiau kinų kuriamus šios kategorijos aksesuarus drąsiai renkasi ne tik patys, bet ir vis dažniau rekomenduoja savo draugams bei pažįstamiems. Būtent tokios tendencijos leidžia numanyti, kad kinų kuriami išmanieji laikrodžiai pirkėjus tenkina ne tik savo funkcionalumu, bet ir kokybe.
(4) 2017-02-23 2
Virdulys yra toks paprastas prietaisas ir taip tobulai atlieka savo funkciją, kad sunku įsivaizduoti, kaip jį būtų galima patobulinti. Visgi, „Xiaomi“ tokie pasvarstymai nestabdo ir garsi Kinijos kompanija vis tiek nusprendė pabandyti. Taigi, ką gali išmanusis „Xiaomi“ virdulys? Kokie pagrindiniai jo privalumai ir trūkumai?
(0) 2017-02-23 -3
Kinų internetinė parduotuvė „Gearbest“ siūlo pigiau įsigyti keletą „Meizu“ išmaniųjų telefonų.
(0) 2017-02-21 3
„Vernee Thor“ yra pats pirmasis ambicingos kinų kompanijos išleistas išmanusis telefonas, oficialiai pristatytas 2016 m. balandžio mėnesį. Tik pasirodęs prekyboje iš karto sulaukė daug dėmesio dėl spalvingo dizaino, aukštos surinkimo kokybės ir itin simpatiškos kainos. Vėliau šis modelis buvo kiek primirštas, nes jį užgožė nauji „Vernee“ išmaniųjų anonsai, tačiau dabar vėl tapo dėmesio centru.
(0) 2017-02-18 12
Kinijoje įsikūrusioms elektroninėms parduotuvėms kiekviena savaitė – kažkuo ypatinga. Nepaisant to, praeitą savaitę organizuoti išpardavimai pasisekė ar ne, kitą savaitę pirkėjų vis tiek lauks visiškai nauji specialūs pasiūlymai.
(0) 2017-02-17 2
Šią savaitę Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“ kiekvienam potencialiam pirkėjui turi išskirtinį pasiūlymą. Ši retai pasitaikanti galimybė turėtų itin sudominti ir lietuvius, kadangi šis pasiūlymas yra susijęs su dviem mūsų šalyje itin pamėgtais kiniškais produktais – tai išmaniuoju telefonu ir fiziniu aktyvumo asistentu.
(6) 2017-02-14 0
Kinijos gamintojų išmanieji telefonai anksčiau buvo ir daugeliu atvejų tebėra laikomi prieinama alternatyva stambiausių tarptautinių prekių ženklų prietaisams. Būtent dėl žemos kainos ir gerų charakteristikų daugelis įmonių ne tik išliko konkurencinėje aplinkoje, bet ir sugebėjo užsitarnauti gerą vardą.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-02-12 -2
Styvas Džobsas (Steve Jobs) planšetiniams kompiuteriams prognozavo neįtikėtiną ateitį. Vis dėlto šios „Apple“ prognozės pasitvirtino tik išmaniųjų telefonų rinkoje. Tuo tarpu planšetiniai kompiuteriai savo pirkėją atranda gana sunkiai. Žinoma, tokias tendencijas galimai įtakoja ir ne kiekvienam prieinama planšetinių kompiuterių kaina.
(3) 2017-02-11 12
Pačių įvairiausių elektronikos prekių asortimentas Kinijos elektroninėje parduotuvėje „Gearbest“ – neišsemiamas. Ši savaitė taip pat ypatinga tuo, nes kinai vietoje vieno didelio išpardavimo nusprendė suorganizuoti daug mažos apimties išpardavimų, kurie atitinkamai yra kur labiau orientuoti tik į tam tikros vienos kategorijos prekes.
(3) 2017-02-07 31
Nuolatiniams mūsų skaitytojams „Vernee“ vardas puikiai žinomas – tai itin ambicinga Kinijos kompanija, turbūt norinti pakartoti „Xiaomi“ sėkmę. O gal ne tik pakartoti, bet ir pralenkti. Tačiau iki tol dar reikia nuveikti daug darbų, tačiau rankų sudėjusi ji tikrai nesėdi ir aktyviai plečia savo klientų ratą.
(0) 2017-02-06 -2
Kinijos elektroninės parduotuvės savo pasiūlymais, atrodytų, pirkėjus visame pasaulyje gali stebinti ištisus metus. Vis dėlto šios šalies gyventojai turi savo ypatingą tarptautinę šventę – tai beveik dvi savaites trunkančias Kinų naujųjų metų sutiktuves. Būtent sausio pabaigoje ir pirmąją vasario savaitę Kinijoje gyvenimas tarsi sustoja. Šiuo laikotarpiu net ir nuolatos besikeičiantys išpardavimai elektroninėse parduotuvėse užsibūna šiek tiek ilgiau.
(0) 2017-02-05 8
Skeptikai technologijų rinkos entuziastus ilgą laiką bandė įtikinti, kad išmanieji laikrodžiai yra tik laikinas revoliucinis proveržis, kuris anksčiau ar vėliau bus visų pamirštas. Su šiomis prognozėmis ilgą laiką netgi buvo galima sutikti, kadangi garsiausios pasaulio bendrovės išmaniuosius laikrodžius pardavinėjo už sveiku protu sunkiai suvokiamus pinigus. Vis dėlto vos tik į šią rinką su pigiais ekonominės klasės išmaniaisiais laikrodžiais įžengė kinai, reikalai akimirksniu pradėjo taisytis.
(1) 2017-02-03 3
Kinijoje technologijų rinkos segmente šiuo metu bando įsitvirtinti itin daug bendrovių. Vis dėlto konkurencija šiuo atveju yra tokia didelė, kad išlikti gali tik patys stipriausi. Savaime suprantama, kad šis geriausiai Kinijoje vertinamų kompanijų sąrašas nuolatos kinta, tačiau suprasti kas šiuo metu yra „ant bangos“ gali padėti kinų elektroninių parduotuvių nuolatos organizuojami išpardavimai.
(1) 2017-02-02 4
Tenka vėl pranešti nemalonias naujienas. DRAM kainų kilimas dar nepasiekė piko, o dėl to galime apkaltinti vis dar jaučiamą atminties lustų trūkumą.
Rubrika: IT
(0) 2017-02-01 8
Išmaniųjų telefonų pirkėjus Lietuvoje šiuo metu galima skirstyti į dvi kategorijas. Vieni jų yra linkę investuoti į brangius išmaniuosius telefonus, kuriuos statistiškai po įsigijimo planuoja naudoti dvejus arba trejus metus. Tuo tarpu antroji pirkėjų kategorija mieliau renkasi Kinijoje pagamintus pigius ekonominės klasės išmaniuosius telefonus, kas leidžia pastariesiems telefoną atsinaujinti galbūt net ir du kartus per vienerius metus. Tuo labiau, jog per tą laiką kinai pagamina tokių šedevrų, jog kartais galva svaigsta žiūrint į technines specifikacijas.
(7) 2017-01-29 1
Išmaniųjų telefonų pasiūla Kinijoje yra neįtikėtinai plati. Vis dėlto noras sukurti kažką subtilesnio jau atsirado ir kinams, todėl pigių kiniškų išmaniųjų telefonų pasiūla sparčiai mažėja, o tai reiškia, kad Kinijoje įsigyti išmanųjį telefoną už mažiau nei 150 eurų darosi vis sunkiau ir sunkiau.
(3) 2017-01-28 -3
Kinijos elektroninėje parduotuvėje „Gearbest“ parduodama produkcija yra platinama visame pasaulyje. Šie tarptautiniai užmojai reikalauja, kad norimos elektroninės prekės visuomet būtų kiek galima arčiau potencialių pirkėjų. Būtent dėl tos priežasties „Gearbest“ buvo priversta atsidaryti savo sandėlius ne tik Azijos žemyne, bet taip pat Europoje bei Amerikoje. Pasak „Gearbest“, Amerikoje esančio sandėlio artimiausiu metu laukia permainos – jis kelsis į kitą vietą.
(7) 2017-01-27 17
Kinijos kompanijai „Xiaomi“ per pastaruosius keletą metų pavyko pasiekti tiek, kiek kitoms bendrovėms nepavyksta įgyvendinti per ištisus dešimtmečius. Bene didžiausio populiarumo tarptautinėje rinkoje „Xiaomi“ greičiausiai susilaukė dėl savo kiek neįprasto požiūrio į išmaniuosius telefonus. Kitaip sakant, „Xiaomi“ tapo vienu pirmųjų Kinijos gamintojų, kuris pasauliui sugebėjo pasiūlyti itin kokybiškus išmaniuosius telefonus už visiems prieinamą kainą.
(0) 2017-01-25 2
Skaitytojų susidomėjimas Kinijoje pardavinėjamais įvairaus tipo elektroniniais aksesuarais ir toliau neblėsta, tačiau sprendžiant pagal grįžtamąją informaciją iš kinų, lietuviai labiausiai domisi unikaliais produktais, kurių kaina nesiekia 100 eurų. Atsižvelgdami į tokias tendencijas paruošėme naują pigios elektronikos įdomybių rinkinį.
(0) 2017-01-21 10
Periodiškai atliekami rinkos tyrimai patvirtina didelį lietuvių susidomėjimą technologijomis bei jų naujovėmis - elektroninės prekės nėra ta sritis, kurioje lietuviai linkę itin taupyti. Tačiau ribotas vietinis asortimentas ir dažnai didesnės įrangos kainos vis dažniau nukreipia žvilgsnį į pigios kiniškos elektronikos alternatyvas.
(4) 2017-01-18 3
Stebėti technologijų rinkoje vykstančius pokyčius galima praktiškai kiekvieną dieną. Žinoma, dalis tų sprendimų laikui bėgant visiškai nepasiteisina, o kai kurie tampa praktiškai nepakeičiamais. Analogiškos tendencijos vyrauja ir elektroninių prekių kategorijoje. Vis dėlto įvairių aksesuarų skaičius yra toks didelis, kad Lietuvos parduotuvės tiesiog yra nepajėgios pateikti visą pasiūlą savo pirkėjams. Tačiau tai nėra didelė problema, kadangi lietuviai vis drąsiau apsipirkinėja ir įvairiose Kinijos elektroninėse parduotuvėse.
(0) 2017-01-15 13
Technologijų rinkos segmentą išmanieji laikrodžiai bei fiziniai aktyvumo asistentai papildė dar visai neseniai. Vis dėlto šiems naujos kartos aksesuarams dar prieš keletą metų nebuvo prognozuojama didelė sėkmė. Nepaisant to, susidomėjimas išmaniaisiais laikrodžiais bei fiziniais aktyvumo asistentais sparčiai auga, o šia palankia tendencija, žinoma, stengiasi pasinaudoti ir elektroninės parduotuvės.
(6) 2017-01-13 8
Greičiausiai dauguma sutiks, kad Lietuvoje kiniškų išmaniųjų telefonų pasiūla yra gana ribota. Pavyzdžiui, Kinijos gamintojui „Xiaomi“ mūsų šalyje pagaliau pavyko užsitarnauti pirkėjų pripažinimą, tačiau tokios išmaniųjų telefonų bendrovės kaip „Ulefone“, „UMi“ ar „Meizu“ vis dar lieka „Xiaomi“ šešėlyje.
(2) 2017-01-11 5
Kinijos elektroninėse parduotuvėse nuo pačios įvairiausios produkcijos pasiūlos tiesiog raibsta akys. Kitaip sakant, pirkėjai tokiose elektroninėse parduotuvėse laiką gali leisti kaip socialiniuose tinkluose, kuriuose naujos informacijos srautas niekada nesibaigia. Kinų nuolatos rengiami specialūs pačių įvairiausių prekių pristatymai į dienos šviesą padeda ištraukti net ir tokius elektroninius žaisliukus, kurie greičiausiai liktų užgožti išmaniųjų telefonų ar planšetinių kompiuterių.
(4) 2017-01-10 29
Itin ambicinga kompanija Vernee iš Kinijos visoje Europoje išplatino pranešimą spaudai, jog nuo sausio 10 d. iki sausio 17 d. bus vykdoma akcija išmaniajam telefonui „Vernee Mars“, kuris, kaip skelbia pati kompanija, yra pirmasis ir kol kas vienintelis „Helio P10“ procesorių turintis išmanusis telefonas, atnaujintas iki pačios naujausios „Android 7.0“ versijos.
(0) 2017-01-07 6
Po intensyvaus gruodžio mėnesio dauguma elektroninių parduotuvių sausį tarsi užmiega žiemos miegu. Tačiau šis verslininkų poilsis po itin aktyvių marketingo kampanijų pirkėjams netgi išeina į naudą - sausį vartotojai įgauna kur kas daugiau ramybės rinktis tai ko jam tikrai reikia, kadangi mirgančių ir viliojančių pasiūlymų šiuo laikotarpiu interneto platybėse gerokai sumažėja. Net ir visada turintys ką pasiūlyti kinai kol kas yra pakankamai ramūs, todėl įdomių ir vertų dėmesio produktų ar akcijų tenka ieškoti kur kas akyliau, tačiau kas ieško – randa.
(0) 2016-12-28 5
Lietuvoje įsigyti išmanųjį telefoną pigiau nei už 100 eurų yra praktiškai neįmanoma. Tuo tarpu Kinijoje tokių išmaniųjų telefonų pasiūla daugiau nei pakankama. Savaime suprantama, kad kai kuriems pirkėjams tokio lygmens biudžetinės klasės produkcijos pasiūla – visiškai neaktuali. Vis dėlto skaitytojų susidomėjimas aiškiai įrodo, kad ekonominės klasės išmanieji telefonai juos domina lygiai taip pat kaip ir aukštosios klasės išmanieji telefonai.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(3) 2016-12-21 -6
Šiame interneto amžiuje tinklo maršrutizatoriai tapo nepamainomais kompanionais tiek namuose, tiek biuruose, tiek viešose erdvėse, o per paskutinius penkerius metus kaip reikiant pasikeitė. Ir šiuo atveju keitėsi ne tik jų funkcionalumas ar našumas. Pastebimai daugiau dėmesio gamintojai skiria ir maršrutizatorių dizainui, kadangi šie tinklo įrenginiai vis dažniau tampa kiekvieno interjero papildomu akcentu. Tokie pokyčiai, žinoma, yra malonūs kiekvienam pirkėjui, tačiau šie faktoriai taip pat įtakoja nuolatinį tinklo maršrutizatorių kainų augimą.
(0) 2016-12-17 6
Šalia išmaniojo telefono darosi vis labiau įprasta nuolatos turėti ir didesnės įstrižainės įrenginį. Praktika rodo, kad funkcionalumo prasme planšetiniai kompiuteriai mažai kuo pranašesnis už išmaniuosius telefonus, todėl pirkėjų akys vis dažniau krypsta į „2-in-1“ tipo kompiuterius.
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai

Jūsų požiūris

į