Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Rinkos naujienos, akcijos
2018-07-20
Tomtop išplatino pranešimą spaudai apie naujas nuolaidas prekėms, kurios parduodamos per Ebay platformą - itin populiarų išmanųjį laikrodį ir kokybišką vaizdo registratorių, kuriam galioja 25 % nuolaida. Detaliau pasižiūrėkime į šį prekių sąrašą.
(3) 2018-07-16
Kinai dažnai vadinami geriausiais prekybininkais po amerikiečių. Su tuo nesunku sutikti stebint, kokias įdomias akcijas jie kartais suorganizuoja. Štai dabar jie sugalvojo specialų kuponą, kuris galioja labai populiarioms ir tikrai geroms prekės, bet tik tuomet, jei užsakymu suma perlipa slenkstinę 50$ ribą, o nuo šios ribos kainos pasidaro tikrai fantastiškos.
2018-07-12
Daug kam puikiai žinoma „Gearbest“ parduotuvė atsiuntė tradicinį perkamiausių šios savaitės daiktų sąrašą su papildomai pridėtais nuolaidų kuponais – palyginome galutines kainas, jos tikrai rekordiškai mažos, o lyginant su kitomis parduotuvėmis, kainų skirtumai kartais pasiekia daugiau nei 150€.
(1) 2018-07-08
Visai neseniai „Xiaomi“ kompanija pristatė naująją išmaniąją apyrankę „Xiaomi Mi Band 3“ ir ji iš karto tapo turbūt pačia geidžiamiausia šios vasaros apyranke, o pardavėjai lenktyniauja, kas pasiūlys geriausią kainą.
2018-07-04
Turbūt daugelis pastebėjo, kad tos pačios prekės Kinijos interneto parduotuvės yra gerokai pigesnės nei lietuviškose interneto parduotuvėse, jau nekalbant apie tas kainas, kurias matome nuėję į prekybos centrus. Visgi, dar nemaža dalis žmonių baiminasi kažką sau naudingo ir reikalingo įsigyti iš Kinijos parduotuvių dėl galimų įvairių papildomų mokesčių. Visgi to galima nesunkiai išvengti - vienos parduotuvės visus mokesčius kompensuoja, kitos naudoja tokius siuntimo būdus, kad jų savaime nebūna, o dar kitos prekes parduoda iš Europoje esančių sandėlių.
(1) 2018-06-29
Internetinėje parduotuvėje Gearbest.com su trenksmu prasidėjęs didžiausias metų vidurio išpardavimas „Gearbest 618“ kaip reikiant įsibėgėja. Ta proga Gearbest.com paruošė populiarių prekių rinkinį, kurioms taiko įspūdingo dydžio nuolaidas, o daliai iš jų dar papildomai pridėjo ir nuolaidų kuponus
2018-06-28 2
Laikas nuo laiko internetinė parduotuvė Cafago informuoja apie naujas ir, jų manymu, dėmesio vertas prekes. Daugeliu atveju joms iškart pritaiko ir gana ženklias nuolaidas. Tad mus pasiekė naujausia informacija apie tai, kad ši internetinė parduotuvė siūlo atkreipti dėmesį į stilingąjį „Lenovo Watch 9“ išmanųjį laikrodį bei asmenukių lazdą „FeiyuTech Vimble 2“. Pasižiūrėkime detaliau į šiuos įrenginius.
2018-06-25
Gearbest.com informuoja apie visiškai naujas prekes, kurios, jų manymu, susilauks didelio pirkėjų susidomėjimo ir teigiamų įvertinimų. Didžiajai daliai prekių taikomos nuolaidos.
(3) 2018-06-20
Internetinėje parduotuvėje Gearbest.com prasidėjo didžiausias metų vidurio išpardavimas „Gearbest 618“ ir ta proga paruošė populiarių prekių rinkinį, kurioms taiko įspūdingo dydžio nuolaidas.
 
(3) 2018-06-19
Internetinės Kinijos parduotuvės verčiasi per galvas ir bando visais įmanomais būdais į savo pusę patraukti potencialius pirkėjus. Tokia arši konkurencinė kova puikiai matyti tarp praktiškai visų Kinijos internetinių parduotuvių. Vos Gearbest paviešino informaciją apie savo didžiausią ir ilgiausiai trunkantį vasarinį išpardavimą, tai tuo pačiu atsakė ir jos konkurentė Geekbuying - sulaukėme pranešimo spaudai apie šios parduotuvės esminę akciją.
(2) 2018-06-19
Jeigu sekate užsienio elektroninių parduotuvių naujienas, tai greičiausiai jau ne kartą girdėjote apie kiekvienų metų pabaigoje vykstantį išpardavimą „11.11“. Tenka pripažinti, kad šiam išpardavimui vis dažniau ir dažniau taip pat ruošiasi Lietuvos elektroninės parduotuvės. Vis dėlto rudens sezono dar reikės gerokai palaukti, o kartais tam tikrus aksesuarus norisi įsigyti kuo greičiau.
2018-06-18
Gearbest.com išplatino naują pranešimą apie naujausias į sandėlį patekusias prekes, kurios turėtų susilaukti didelio pirkėjų dėmesio. Negana to, kai kurioms iš jų iškart pritaikė ir nuolaidas iki 60 %.
2018-06-11 3
Nors jau tampa tradicija, kai Gearbest.com informuoja apie savaitės perkamiausias prekes ir joms pritaikomas nuolaidas, šįkart jie išplatino pranešimą apie visiškai naujas į sandėlius atkeliavusias prekes, kurios, jų manymu, susilauks didelio pirkėjų susidomėjimo ir teigiamų įvertinimų.
(1) 2018-06-08 1
Jau tampa tradicija, kad internetinė parduotuvė Gearbest.com išplatina pranešimą apie pačias populiariausias ir perkamiausias šios savaitės prekes. Visoms šio rinkinuko prekėms yra taikomos nuolaidos.
(5) 2018-06-07
Namų tvarkymas dažnam yra tikra kančia ir didelio entuziazmo nekelia, bet net ir tokioje srityje viską galima atlikti patogiai, šiuolaikiškai, išmaniai ir net per daug nesukant sau galvos. Vos vieno mygtuko paspaudimu šis išmanus namų pagalbininkas padarys viską už jus dar prieš jums grįžtant namo.
2018-06-01 7
Internetinė parduotuvė Gearbest tradiciškai išplatino šios savaitės perkamiausių produktų rinkinį, o kai kurioms prekėms paruošė dvigubas nuolaidas. Turbūt neverta stebėtis, kad nuolaidos galioja visoms rinkinuko prekėms - sumažėjusi kaina kaip tik ir paskatina pardavimus, o jei prekės kokybiškos, jos tiesiog šluojamos. Priminsime, kad šie produktai šią savaitę populiariausi pagal pardavimus visame pasaulyje.
(1) 2018-05-30 2
Tikra tiesa, kad pirkti visada lengviau ir maloniau, kai kainas puošia nuolaidos. Gearbest.com portale nuolat skelbiamos įvairios akcijos, tačiau ne visos yra vienodo dydžio. Kviečiame pasižvalgyti po 10 įdomių ir naudingų daiktų, kuriems dabar Gearbest.com portale taikoma mažiausiai 30 % nuolaida.
2018-05-25 7
Internetinė parduotuvė Gearbest jau trečią savaitę iš eilės išplatino pranešimą apie perkamiausias savaitės prekes viso pasaulio mastu ir norėdama dar labiau pradžiuginti pirkėjus, šioms prekėms suteikė ne tik įspūdingas nuolaidas, bet ir pritaikė papildomus kuponus (jie, beje, skirti būtent Baltijos šalių gyventojams). Apie visas šias prekes jau esame rašę ne tik pristatymus, bet ir apžvalgas - tai tikrai geri produktai, kuriuos drąsiai galima rekomenduoti, o ir nestebina jų populiarumas. Viską trumpai priminsime ir šalia pateiksime Gearbest pasiūlymus.
2018-05-18 5
Internetinė parduotuvė Gearbest jau antrą savaitę iš eilės išplatino pranešimą apie perkamiausias savaitės prekes viso pasaulio mastu ir norėdama dar labiau pradžiuginti pirkėjus, šioms prekėms suteikė ne tik įspūdingas nuolaidas, bet ir pritaikė papildomus kuponus (jie, beje, skirti būtent Baltijos šalių gyventojams). Apie visas šias prekes jau esame rašę ne tik pristatymus, bet ir apžvalgas - tai tikrai geri produktai, kuriuos drąsiai galima rekomenduoti, o ir nestebina jų populiarumas. Viską trumpai priminsime ir šalia pateiksime Gearbest pasiūlymus.
2018-05-16 1
Apsipirkinėti visada maloniau, kai kainos perbrauktos, o šalia puikuojasi dosnios procentinės išlaidos. Nuolaidos patinka visiems, štai todėl Gearbest parengė 10 įdomių daiktų pasiūlymus, kurie parduodami su mažiausiai 25 % nuolaida.
2018-05-15 3
Šįkart Geekbuying.com išties pasistengė ir informuoja, kad nuo šiandien taiko itin dideles nuolaidas išmaniesiems telefonams bei TV priedėliui. Panagrinėkime atidžiau jų pasiūlymus.
(2) 2018-05-14 7
Šios belaidės „I7S Wireless BT“ mini ausinės yra neįtikėtinai panašios į legendines „Apple AirPods“ ausines. Žinoma, yra milžiniškas skirtumas, tai jų kaina.
2018-05-11
Greičiausiai sutiksite, kad vis dažniau ir dažniau draugai jūsų tarpe kalba apie Kinijos elektroninę parduotuvę „Gearbest“. Kitaip sakant, „Gearbest“ per gana trumpą laiką tapo bene pagrindine vieta, kurioje pirkėjai iš viso pasaulio ieško asmeninius lūkesčius atitinkančių kiniškų elektroninių aksesuarų. Jeigu sekate šios elektroninės parduotuvės išpardavimus, tai turėtumėte puikiai žinoti, jog pasitaikius tinkamai progai taikomų nuolaidų dydis kartais gali viršyti visus lūkesčius.
2018-05-04
Išmaniųjų laikrodžių pasiūla yra itin plati, o Kinijoje šios apimtys išvis yra praktiškai beribės. Iš milžiniškos išmaniųjų laikrodžių pasiūlos sau kažką gali rasti net ir pats reikliausias pirkėjas. Bet tikrai ne visi laikrodžiai yra verti rimtesnio dėmesio.
2018-04-26
Kai kalba pasisuka apie naują išmanų telefoną, ko gero, dažnas iš mūsų pagalvojam apie tokius gerai žinomus mobiliųjų technologijų gigantus kaip „Apple“, „Samsung“, „Huawei“ ir pan. Bet ar tikrai kasdieniam naudojimui reikia išmanaus telefono už 1000 eurų? Kažkodėl galvoje sukasi jau legenda tapęs atsakymas: „baikit, nemanau“.
(4) 2018-04-12 1
Nors vis populiariau tampa sakyti, kad „aš nežiūriu televizoriaus“, bet geras filmas, serialas ar itin įdomus žaidimas vis tiek traukia daugelio akį ir širdį. Juk niekas neliepia per televizorių žiūrėti menkavertes laidas, visada galima susikurti savo pramogų tinklelį.
2018-04-10 2
Prasideda tikrai šventė – „Mi Fan Festival 2018“. Geekbuying.com informuoja, kad atrinko pačius vertingiausius ir daugiausiai pirkėjų dėmesio sutraukiančius „Xiaomi“ kompanijos įrenginius ir jiems per šį „Mi Fan Festival 2018“ taikys įspūdingo dydžio nuolaidas.
2018-04-05 2
Naujasis „Vernee M6“ pilno ekrano tipo telefonas startavo su 129 dolerių išankstine užsakymo kaina, tačiau jį galima įsigyti ir dar pigiau. Kompanija skelbia, kad nuo balandžio 3 iki 9 dienos, kiekvieną dieną pirmi 5 klientai, kurie pateiks „Vernee M6“ užsakymą, šį telefoną gaus už 99 dolerius.
2018-03-27
Kovo 28 diena gerai žinomai internetinei parduotuvei „Aliexpress“ sukanka 8-nerių metų jubiliejus. O kaip šventė be dovanų? Jų yra ir daug. Jubiliejaus proga „Vernee“ kompanijos išmanieji telefonai bus parduodami daugiau nei su 30 % nuolaida. Pasižiūrėkime ką tokio siūlo „Aliexpress“.
2018-03-23 2
„Xiaomi“ kompanija, o jei būtume visiškai tikslūs – „Huami“ kompanija su kuria bendradarbiauja „Xiaomi“, gamina išties puikios kokybės ir kainos santykį turinčius išmaniuosius laikrodžius. O kai jiems taikomos papildomos nuolaidos tiesiog nuodėmė į tai nekreipti dėmesio.
2018-03-22
„Gearbest“ mini savo 4-ąjį gimtadienį ir siūlo galybę nuolaidų išmaniesiems telefonams. Labiausiai įdomūs tie, kurie labiausiai pasiteisino ir yra patys perkamiausi - būtent tokią statistiką apie I ketvirčio dažniausiai perkamus telefonus ir paskelbė ši parduotuvė.
2018-03-21 4
Be asmenukių lazdos tikras asmenukių fanas turbūt negali nė žingsnio žengti. Bet jos yra naudingos ir tiems, kurie nori padaryti kokybišką panoraminę nuotrauką.
2018-03-21 3
Šiomis dienomis „Gearbest“ pradeda švęsti 4-ąjį gimtadienį, o tai reiškia, kad jau nuo kovo 20 dienos prasidėjo bene didžiausias pavasarinis išpardavimas su pačiomis geriausiomis kainomis. Ir kainos tikrai geros - į gimtadienio išpardavimus įtrauktas prekes galima įsigyti kaip niekada pigiai. Tik klausimas, o ką pirkti - juk prekių ten galimybė, tai kaip išsirinkti ne tik gerą produktą, bet ir to, ko tikrai reiktų?.
2018-03-20 5
Greičiausiai sutiksite, kad prie gerų dalykų yra labai greitai priprantama. Būtent tą patį galima pasakyti ir apie Kinijos elektroninę parduotuvę „Gearbest“. Kitaip sakant, jeigu dar visai neseniai diskutuojant apie pirkinius iš Kinijos dažniausiai buvo minimi tokie vardai, kaip „eBay“ ar „AliExpress“, tai dabar juos vis dažniau ir dažniau atsveria „Gearbest“. Galbūt bus sunku tuo patikėti, bet Kinijos elektroninei parduotuvei „Gearbest“ šį populiarumą pavyko įgyti vos per ketverius metu.
2018-03-16 26
Jei kiek ankščiau „Xiaomi“ kompanijos kuriami išmanieji telefonai dar buvo ganėtinai mažai kam žinomi ir populiarumu nusileisdavo tokioms išmaniųjų telefonų kompanijoms, kaip „Apple“ ar „Samsung“, tai dabar galima pagrįstai teigti, kad situacija pasikeitė iš esmės.
(1) 2018-03-09 4
Kinijos gamintojų sukurti išmanieji telefonai vis labiau pradedami vertinti europiečių. Tokie telefonai pasižymi ne tik gražiais dizaino sprendimais, bet ir džiugina geromis techninėmis charakteristikomis, o kai kurie iš jų yra tiesiog nesenstantys metų metus.
(1) 2018-03-06
Viena iš labiausiai šiais metais laukiamų išmaniųjų apyrankių „Xiaomi Mi Band 3“ tikėtina, kad jau visai greitai pasirodys. Šios temos diskusijas paskatino pasklidusi informacija, kad „Xiaomi Mi Band 3“ gavo „Bluetooth“ sertifikatą ir „Xiaomi Mi Band 3“ turės naujausią „Bluetooth 4.2“ versiją.
2018-02-27 4
Šią savaitę Barselonoje vykstanti mobiliųjų technologijų paroda „Mobile World Congress 2018“, žinoma, yra dėmesio centre. Vis dėlto kinai suprasdami šio kasmetinio renginio svarbą taip pat stengiasi prisivilioti potencialius pirkėjus pas save.
2018-02-07 8
Norint smagiai gamtoje praleisti laiką dabar dažnai galvojama apie dorną. Tačiau tam nebūtinai reikia profesionalios, brangios ir didelės skraidyklės - galima pasirinkti „kišeninį“, kompaktišką ir geromis techninėmis charakteristikomis pasižymintį droną.
(3) 2018-01-23 13
Pasibaigus šių metų Dakaro raliui, Antanas Juknevičius atskleidė, kad šiose varžybose patikimas turi būti ne tik lenktyninis automobilis, bet ir techninė įranga, be kurios neapsieina nė vienas lenktynių dalyvis. Vienas iš esminių įrenginių, kuris naudojamas bet kokiu oru, yra nešiojamas kompiuteris.
(2) 2018-01-11 4
Šiais laikais biudžetinių išmaniųjų telefonų pasiūla tokia didelė, kad eiliniam pirkėjui gali ir galva apsisukti. O juk norisi įsigyti ne tik pakankamai galingą telefoną, bet tuo pačiu kokybišką, funkcionalų ir aprūpintą šiuolaikinėmis technologijomis. Bet kaip tokį rasti?
(2) 2017-11-22 2
Dabar - pats geriausias laikas apsipirkti Kalėdoms. Juodojo penktadienio nuolaidos siaubia internetines parduotuves ir verčia pirkėjus nuo kėdžių. Į šį kasmetinį chaosą įsitraukė ir Gearbest.com, tik čia nuolaidos tęsiasi kiek ilgiau. Todėl šiame straipsnyje išskyrėme 10 pačių populiariausių „Xiaomi“ gaminių, kuriems iš tikro suteiktos solidžios nuolaidos ir dabar yra pats geriausias laikas įsigyti.
>> Senesni įrašai

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos