Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Akcijos, išpardavimai, nuolaidų kuponai

TOP 10 geriausių pasiūlymų savaitės pradžiai: mažiausia kaina pilnai automatiniam multimetrui „Apexel ET8103“, konstruktoriui su saulės elementais „13-in-1 Solar Robot“, vienam geriausių dulkių siurbliui „Xiaomi Jimmy JV83“ (Video, 2019 m. 41 savaitė)

2019-10-08 (1) Rekomenduoja   (1) Perskaitymai (55)
    Share

- nuolaidos kuponas išmaniajai rozetei „Gocomma 1100“

- 19 % nuolaida pilnai automatiniam multimetrui „Apexel ET nuo8103“

- 14 % nuolaida konstruktoriui vaikams iš Kinijos - „13-in-1 Solar Robot“

- 29 % nuolaida naujos kartos planšetiniam kompiuteriui „Teclast T30“

- 8 % nuolaida vaizdo registratoriui „Tecney N2“ (su nuolaidos kuponu)

- 46 % nuolaida vienam geriausių LED šviestuvų „Xiaomi Mijia PHILIPS Zhirui“ (iš Čekijos sandėlio)

- 35 % nuolaida dulkių siurbliui „Xiaomi Jimmy JV83“ (su nuolaidos kuponu)

- 17 % nuolaida atminties kortelei „Samsung EVO+“ (su nuolaidos kuponu)

- 5 % nuolaida automobiliniam FM moduliatoriui „Alfawise PD3.0“ (su nuolaidos kuponu)

- 54 % nuolaida lazeriniam atstumo matuokliui „LS - P“ (su nuolaidos kuponu)

1. Su nuolaidos kuponu siūloma išmanioji rozetė „Gocomma 1100“

8.26€ | nuolaidos kuponas DLGOCOMCP2 | „Gocomma 1100“ specifikacijos

Funkcionali rozetė namuose dar niekam tikrai nepakenkė. Jeigu tokio įrenginio namuose vis dar neturite, tuomet pats laikas pasidomėti „Gocomma“ serijos rozetėmis. Viena iš „Gocomma Cube Socket“ komplekto rozečių – „Gocomma 1100“.

Galiu patvirtinti, jog šios rozetės puikiai veikia. Aš įsigijau rozetę, kuri turi penkis papildomus kištukus. Maloniai nustebino ne tik gera surinkimo kokybė, bet ir prieinama kaina. Be to, šios rozetės yra gana kompaktiškos, todėl gali praversti net ir kelionės metu. (Hogan)

Kaina

Tikrinta 2019 10 08

„Gocomma 1100“

 • Gearbest 8.26€
 • Su nuolaidos kuponu DLGOCOMCP2, su kuponu mažiausia kaina
 • Nemokamas siuntimas
 • Kitos „Gocomma Cube Socket“ komplekto rozetės šiuo metu išparduotos.

„Gocomma Cube Socket“ – tai „Gocomma“ serijai priskiriamas rozečių komplektas, kuris priklausomai nuo kiekvieno pirkėjo pasirinkimo šias rozetes padeda pritaikyti tiek kasdieninėje buityje, tiek kelionėse. 

Pati paprasčiausia šios serijos rozetė – „Gocomma 1100“.  Ji turi 5 EU tipo kištukus ir pritaikyta namų naudojimui. 

Trumpai:

 • Keičiamas pagrindinis rozetės antgalis: 1810 modelio atveju.
 • Rozečių skaičius: nuo 4 iki 5 (priklauso nuo modelio).
 • USB jungčių skaičius: ne daugiau nei 2 (priklauso nuo modelio).
 • Korpusas: pagamintas iš ABS plastiko.
 • Matmenys ir svoris: 7,4 x 7,4 x 11,6 cm; 350 g.

2. Mažiausia kaina pilnai automatiniam multimetrui „Apexel ET8103“

16.47€ | 19 % nuolaida„Apexel ET8103“ specifikacijos

„Apexel ET8103“ – tai šiuolaikiškas pilnai skaitmeninis bei automatinis multimetras, kuris automatiškai geba identifikuoti matuojamų objekto parametrus (talpą, varžą, įtampą ir t.t.). Šis multimetras taip pat ypatingas tampa dėl integruoto LED žibintuvėlio bei funkcijos, kuris nuotoliniu būdu leidžia aptikti įtampą (gali praversti norint išsiaiškinti kur sienoje yra elektros laidai).

Kaina

Tikrinta 2019 10 08

 • Lietuvoje neparduodamas.
 • „Gearbest“16.47€
 • Tai mažiausia kaina
 • AliExpress 14.71€
 • į Lietuvą siunčiamas už 1.54€.

Elektroninių prietaisų namuose yra tikrai daug. Jeigu jie pradeda veikti netinkamai, pirminei jų diagnostikai dažniausiai prireikia multimetro. Problema šiuo atveju yra tokia, kad apie šį prietaisą pagalvojame tik tuomet, kai jo reikia čia ir dabar. Skaitytojams, kurie šio nepatogumo nori išvengti ateityje, rekomenduojame šiuolaikišką multimetrą „Apexel ET8103“.

„Apexel ET8103“ kaip ir kiekvienas multimetras gali matuoti, srovę, įtampą, varžą, talpą, tačiau ypatingas tampa dėl tos priežasties, nes visus šiuo parametrus geba aptikti automatiškai. Kitaip sakant, šio multimetro naudotojui nereikia rūpintis ir iš anksto pasirinkti matuojamo parametro, nes šį darbą „Apexel ET8103“ tiesiog atlieka automatiškai. Tai itin naudingas sprendimas mažiau patyrusiems multimetro naudotojams.

Pavyzdžiui, įsigijus senesnės kartos multimetrą matuojamą parametrą ir jo preliminarias matavimo ribas tenka nustatyti rankiniu būdu. Didžiausias pavojus yra tas, kad šiuos parametrus nustačius neteisingai, atliekant matavimą kartais netgi galima sugadinti multimetrą. Tuo tarpu įsigijus „Apexel ET8103“ multimetrą šie pavojai negresia, nes reikiamus matuojamus parametrus multimetras parinks pats automatiškai.

Multimetras „Apexel ET8103“ ypatingas tampa dar ir dėl tos priežasties, nes turi integruotą LED žibintuvėlį. Toks sprendimas gali praversti tikrai labai įvairiose situacijose, tačiau yra labai naudingas ir multimetrą naudojant pagal paskirtį. Pavyzdžiui, „Apexel ET8103“ integruotas LED žibintuvėlis gali puikiai pasitarnauti neapšviestame kieme žiemos sezono metu norint išmatuoti automobilio akumuliatoriaus įtampa. Sprendimas labai paprastas, bet tikrai padeda taupyti laiką ir energiją.

Galiausiai norisi pabrėžti, kad „Apexel ET8103“ gali tapti nepakeičiamu įrankiu atliekant namų remontą. Šis multimetras gali pasigirti integruota NCV funkcija, kuri padeda nuotoliniu būdu aptikti įtampą. Trumpai tariant, naudojantis „Apexel ET8103“ NCV funkcija galima lengvai identifikuoti kaip sienose yra išvedžioti laidai. Tai iš tiesų naudinga funkcija, kuri leidžia jaustis saugiai ir užtikrintai atliekant bet kokius ręžimo darbus.

Trumpai:

 • Pagal pirkėjų vertinimus - 4.64 balai iš 5 (33 vertinimai)
 • Matuojami parametrai: varža, įtampa, talpa, srovė, diodai, grandinės tikrinimas, NCV.
 • Maitinimas: 2x AAA tipo baterijos.
 • Darbo temperatūra: 0 – 40 oC.
 • Papildomos funkcijos: pašvietimą turintis LCD ekranas; galimybė nuotoliniu būdu aptikti įtampą (NCV); integruotas LED žibintuvėlis; automatinis parametrų aptikimas.
 • Matmenys ir svoris: 13,9 x 6,3 x 2,85 cm; 250 g.

Dabartinė 16.47€ kaina yra mažiausia šio multimetro kainų istorijoje:

3. Mažiausia kaina konstruktoriui vaikams iš Kinijos - „13-in-1 Solar Robot“

13.03€ | 14 % nuolaida | 5 balai iš 5 (2 vertinimai)

Tai labai įdomus ir labai populiarus konstruktorius, kokio nerasite paprastose parduotuvėse.

Konstruktoriai yra lavinantys žaislai, padedantys vystyti augantį vaikų protą. Geriausia tai, kad rinka visada gali pasiūlyti skirtingo sudėtingumo konstruktorių, kurie tiks ir patiems mažiausiems, ir jau šiek tiek paaugusiems.

Pavyzdžiui, mažieji gali norėti pažaisti su kaladėlėmis, o štai šiek tiek paaugę susidomėtų tokiu saulės energiją naudojančiu robotu.

Gamintojas teigia, kad šį robotą galima surinkti skirtingai - įmanoma sukurti 13 skirtingų kombinacijų. Kadangi jis juda, šio roboto surinkimui reikės ir mechanikos, ir elektronikos žinių. O štai baterijų nereikės, nes jis naudoja nedidelį saulės elementą.

Įdomu tai, kad kai kurie iš šių robotų turi ratus, o kiti - kojas. Rinkinyje yra keli maži elektros varikliai, jungikliai ir mikroschemos. Viską sustačius į vietas pagal instrukciją gaunamas įdomus mažas robotas.

Toks konstruktorius lavina vaikų motorinius įgūdžius, loginį mąstymą, skatina susidomėjimą elektronika ir mechanika. Gamintojas teigia, kad žaislai su saulės energijos elementais taip pat ragina vaikus pasidomėti atsinaujinančia energetika.

Šio konstruktoriaus detalės yra pagamintos iš ABS plastiko, todėl yra nežalingos ir labai lengvos. Tiesa, jau vien dėl to, kad rinkinyje yra ir smulkių detalių, tėvai neturėtų leisti vaikams žaisti vieniems. Konstruktorius sveria 550 gramų.

Dabartinė 13.03€ kaina yra mažiausia šio konstruktoriaus kainų istorijoje:

4. Mažiausia kaina naujos kartos planšetiniam kompiuteriui „Teclast T30“

183€ | 29 % nuolaida | „Teclast T30“ specifikacijos

„Teclast T30“ – tai naujos kartos planšetinis kompiuteris, kuris yra aprūpintas „MediaTek Helio P70“ centriniu procesoriumi bei naujausia „Android 9.0“ operacinės sistemos versija. Šis 10,1 colių įstrižainės ekraną turintis planšetinis kompiuteris taip pat gali pasigirti didelės 8000 mAh talpos baterija, LTE ryšio palaikymu bei pakankamos 8 MP raiškos gale integruota kamera.

Kaina

Tikrinta 2019 10 08

 • „Gearbest“183€
 • Tai mažiausia kaina
 • Dabar parduodamas su 29 % nuolaida, į Lietuvą siunčiamas registruotu paštu nemokamai.
 • Lietuvoje neparduodamas.

Vietiniai Kinijos gamintojai jau gana ilgai dominuoja planšetinių kompiuterių rinkoje. Kad tai ne šiaip sau atsitiktinumas pilnai patvirtina nuolatinis progresas, o vienu geriausiu to įrodymu šiuo metu gali būti naujos kartos planšetinis kompiuteris „Teclast T30“.

Šis planšetinis kompiuteris turi viską ko jums tik gali prireikti tiek būnant namuose, tiek keliaujant. Tuo tarpu, patikima naujos kartos „Android 9.0“ operacinė sistema garantuoja sklandžią prieigą prie visų svarbiausių „Google“ paslaugų. Trumpai tariant, „Teclast T30“ nuteikia itin optimistiškai šį planšetinį kompiuterį vertinant tiek techniniu, tiek funkciniu aspektu.

Pavyzdžiui, „Teclast T30“ yra pirmasis planšetinis kompiuteris rinkoje su aštuonių branduolių „MediaTek Helio P70“ centriniu procesoriumi. Gamintojas tvirtina, kad šis CPU jį lyginant su senesnės kartos „Helio“ procesoriais pasižymi iki 50% didesniu našumu ir taip pat leidžia džiaugtis net iki 60% sumažėjusiomis energijos sąnaudomis.

Tuo tarpu, integruota „ARM Mali-G72 MP3“ vaizdo plokštė taip pat gerokai lenkia savo pirmtakę ir siūlo net iki 40% didesnį našumą. Praktika rodo, kad būtent tokio našumo šiuo metu pilnai pakanka ne tik vaizdo įrašų peržiūrai, bet ir naujausiems „Android“ platformai sukurtiems žaidimams žaisti. Tai tik patvirtina, jog „Teclast T30“ tikrai tiks ir patiks kiekvienam šeimos nariui.

Svarbu pabrėžti ir tai, jog planšetinis kompiuteris „Teclast T30“ turi net 8000 mAh talpos bateriją. Įvertinus visas įmanomas optimizacijas, pasak gamintojo, šiuo planšetiniu kompiuteriu be papildomos įkrovos intensyviai galima naudotis maždaug apie vieną darbo dieną. Jeigu nuspręstumėte naudoti „Teclast T30“ tik vaizdo peržiūrai, tuomet šio planšetinio kompiuterio baterija turėtų tarnauti maždaug 11 valandų.

„Teclast T30“ planšetinis kompiuteris gali tapti nepamainomu kompanionu tiek namuose, tiek keliaujant, nes šiame planšetiniame kompiuteryje yra integruoti ne tik Bluetooth bei WiFi, bet dar ir GPS bei LTE ryšio moduliai. Būtent tai reiškia, kad „Teclast T30“ kelionės metu galėsite naudoti ne tik naršymui internete ar kaip navigaciją, bet esant reikalui, pavyzdžiui, net ir balso ar vaizdo pokalbiams.

Galiausiai norisi atkreipti dėmesį dar ir į tai, jog „Teclast T30“ yra vienas iš nedaugelio planšetinių kompiuterių rinkoje, kuris atkeliauja su integruotu specializuotu garso stiprintuvu. Šį „Teclast T30“ privalumą tikrai teigiamai įvertins tiek tie, kurie šį planšetinį kompiuterį naudos filmams ar muzikai, tiek tie, kuriems jis atstos nešiojamą mobilų žaidimų kompiuterį.

Trumpai:

 • Ekranas: 10,1 colio, 1920 x 1080 raiškos, IPS technologijos.
 • Procesorius: 8 branduolių „MediaTek Helio P70“.
 • Vaizdo plokštė: „ARM Mali-G72 MP3“.
 • Atmintis: 4 GB RAM, 64 GB ROM duomenų atminties, Micro SD kortelės palaikymas iki 128 GB.
 • Kameros: 8 MP galinė kamera su autofokusavimu ir LED blykste; 5 MP priekinė kamera.
 • OS: Android 9.0 (Pie).
 • Baterija: 8000 mAh.
 • Jungtys: USB C tipo, Micro SD kortelės juntis.
 • Ryšiai: Bluetooth 4.1, WiFi 802.11 b/g/n/ac, GPS, LTE.
 • Jutikliai: akselerometras, giroskopas, G-sensorius.
 • Išskirtinės savybės: turi garso stiprintuvą; GPS ir LTE palaikymas; didelės talpos baterija; naujausia „Android“ operacinės sistemos versija.
 • Matmenys ir masė: 24,9 x 13,5 x 0,85 cm; 560 g.

Dabartinė 183€ kaina yra mažiausia šios planšetės kainų istorijoje:

5. Su nuolaidos kuponu siūlomas vaizdo registratorius „Tecney N2“

21.04€ | 8 % nuolaida + nuolaidos kuponas GBN28101 | „Tecney N2“ specifikacijos, atsiliepimai

Populiarumo rekordus mušantis biudžetinis vaizdo registratorius. „Tecney N2“ - kompaktiškas automobilinis vaizdo registratorius su atjungiamu 2 colių ekranu, 600 mAh baterija, keturių IR LED naktinio filmavimo sistema. Šis įrenginys yra lengvai valdomas, filmuoja HD raiška, turi judesio daviklį ir automatinį autoįvykio įrašo išsaugojimą. Pirkėjams taip pat patinka šio įrenginio dydis bei kokybės ir kainos santykis.

Vienas iš mūsų draugų įsigijo šį daiktą ir jį rekomendavo mums. Mes nusprendėme jį išbandyti ir jis tikrai yra vertas kiekvieno cento. Tai yra kompaktiškas, mobilus ir jautrų smūgių jutiklį turintis registratorius, automatiškai išsaugantis autoįvykių įrašus ir turinti ciklinio įrašymo funkciją. Lengvai įrengiamas, turintis geras instrukcijas ir puikiai filmuojantis net naktį šis registratorius yra nuostabus. Tereikia įsigyti savo atminties kortelę. (Bosco)

Kaina

Tikrinta 2019 10 08

 • Gearbest.com - 21.04€
 • su nuolaidos kuponu GBN28101
 • Tai mažiausia kaina
 • nemokamas siuntimas į Lietuvą.

„Tecney N2“ - tai kompaktiškas automobilinis vaizdo registratorius su 12 MP sensoriumi, filmuojantis 1080P (1920 X 1080P) raiška 30 kadrų per sekundę greičiu. Kameros objektyvas yra pakankamai platus - siekia 120 laipsnių. Šis įrenginys turi 2 colių TFT ekraną, kuris palengvina registratoriaus valdymą ir montavimą, tačiau neriboja matomumo.

Vienas iš išskirtinių „Tecney N2“ bruožų - atjungiamas ekranas. Jį galima tiesiog pašalinti, kad jis netrukdytų matomumui. Tuomet mažo profilio registratorius labai gražiai pasislepia už galinio vaizdo veidrodėlio.

„Tecney N2“ neturi „Wi-Fi“ prieigos, tačiau jį valdyti labai lengva ant įrenginio esančiais mygtukais.

„Tecney N2“ viduje - 600 mAh baterija, skirta tvarkingam vaizdo įrašų užbaigimui nutrūkus energijos tiekimui. Tai yra labai svarbu avarijų atveju, kuomet maitinimui skirtas „microUSB“ gali tiesiog iškristi. „Tecney N2“  turi smūgių jutiklį, kuris leidžia automatiškai išsaugoti svarbiausius vaizdo įrašus. Įprastai įrenginys įrašo cikliškai 1, 2 arba 3 minučių trukmės įrašais.

„Tecney N2“ taip pat turi ir judesio daviklį, kuris pravers, jei įrenginį naudosite kaip saugumo kamerą. Tačiau bene įspūdingiausiai atrodo naktinio filmavimo galimybė. „Tecney N2“ turi 4 IR spindulių LED, kurie užtikrina, kad naktį daryti įrašai bus ryškūs.

„Tecney N2“  turi daug gerų savybių, bet svarbiausia, kad kainuoja fantastiškai pigiai. Už tokią kainą būtų galima tikėtis visiško niekučio, bet pirmieji pirkėjų atsiliepimai netikėtai teigiami ir labai pozityvūs. Panašu, kad tai vienas iš pigiausių vaizdo registratorių su tokiais gerais pirkėjų atsiliepimais.

Trumpai:

 • Pagal pirkėjų vertinimus - 4.94 balai iš 5 (18 vertinimai)
 • Rezoliucija, vaizdo kokybė: 1080P (1920 X 1080P), HD raiška; 30 kadrų per sekundę.
 • Kamera: 12 MP raiška; F3.0 diafragma; objektyvo apžvalgos kampas – 120 laipsnių.
 • Atmintis: „microSD“ kortelė.
 • Ekranas: atjungiamas 2 colių TFT.
 • Valdymas: mygtukais ant korpuso.
 • Papildomos savybės: ciklinis vaizdo įrašymas (1,2 arba 3 min.), smūgių jutiklis, judesio daviklis (2-5 m), pažangus naktinio filmavimo režimas su keturiais IR spindulių LED.
 • Baterija: 600 mAh, skirta tik tvarkingam failo užbaigimui, kuomet nutrūksta elektros tiekimas.
 • Jungtys: „microSD“ kortelės lizdas, „microUSB“ .
 • Komplektavimas: registratorius, laikiklis su siurbtuku, „microUSB“ laidas.
 • Išmatavimai ir svoris: 3,50 x 3,50 x 9,00  cm, 83 gramai.

Dabartinė 21.04€ kaina yra mažiausia šio vaizdo registratoriaus kainų istorijoje:

6. Iš Čekijos sandėlio ir mažiausia kaina vienam geriausių LED šviestuvų „Xiaomi Mijia PHILIPS Zhirui“

77.77€ | 46 % nuolaida, iš Čekijos sandėlio | „Xiaomi Mijia Zhirui“ specifikacijos, atsiliepimai

Tai nuotoliniu būdu per „Bluetooth“ arba „WiFi“ valdomas ant lubų kabinamas LED šviestuvas, kuris gali skleisti norimo ryškumo bei pasirinktos spalvinės temperatūros šviesą. „Xiaomi Mijia Zhirui“ gali būti valdoma tiek išmaniuoju telefonu, tiek specialiu nuotoliniu valdymo pulteliu ir taip pat daug teigiamų atsiliepimų susilaukia dėl labai paprasto montavimo.

Puikus šviestuvas, kuris turi keturis darbo režimus. Įdomiausia yra tai, kad „Xiaomi Mijia Zhirui“ gali keisti spalvos temperatūrą automatiškai. Pavyzdžiui, „Xiaomi Mijia Zhirui“ vasarą dienos metus skleidžia šaltai baltą šviesą, o atėjus vakarui arba žiemos metu pradeda naudoti šiltesnį gelsvos spalvos apšvietimą. (David)

Kaina

Tikrinta 2019 10 08

„Xiaomi Mijia PHILIPS Zhirui“ kaina

 • Lietuvoje neparduodamas
 • „Gearbest“77.77€
 • Iš Čekijos sandėlio, mažiausia kaina
 • 46 % nuolaida, į Lietuvą siunčiama už 5.65€

„Xiaomi Zhirui Transmitter“ kaina

 • Lietuvoje neparduodamas
 • „Gearbest“27.88€
 • siunčiama į Lietuvą neregistruotu paštu už 2.20€

Patalpos apšvietimui keliame vis didesniu reikalavimus. Šiuo atveju svarbiausia yra tai, kad LED su šia užduotimi susitvarko be didelių problemų. Pavyzdžiui, ant lubų kabinamas LED šviestuvas „Xiaomi Mijia Zhirui“ yra ne tik labai galingas ir stilingas šviestuvas, bet esant poreikiui dabar leidžia keisti ir apšvietimo ryškumą, ir skleidžiamą šviesos spalvinę temperatūrą.

„Xiaomi Mijia Zhirui“ šviestuvas yra atsparus dulkėms (IP60) ir taip pat gali būti valdoma ne tik išmaniuoju telefonu, bet taip pat ir specialiu nuotoliniu valdymo pulteliu „Xiaomi Zhirui Transmitter“.

Šis nuotolinis valdymo pultelis yra perkamas atskirai, bet jį įsigyti tikrai verta – jame yra integruoti temperatūros ir drėgmės davikliai.

„Xiaomi Zhirui Transmitter“ yra susiejamas su išmaniuoju telefonu, kas reiškia, kad patalpos drėgmė ir temperatūrą galėsite matyti tiesiog išmaniojo telefono ekrane. Tačiau šie davikliai panaudojami ne tik pranešimams apie temperatūrą ar drėgmę – pagal šią informaciją galima iš karto automatiškai nustatyti šviestuvo elgseną: vėstant patalpai, šviestuvas skleidžia vis šiltesnę spalvą. Nors tai kambario nepašildo, bet sukuria kur kas jaukesnę atmosferą.

Trumpai:

 • Pagal pirkėjų vertinimus 4.95 balai iš 5 (19 vertinimai)
 • Šviesos srautas: 3000 liumenų (atitinka 2 kaitrines lemputes po 100W).
 • Spalvinė temperatūra: 2700 – 5700 K.
 • Galingumas: 33 W.
 • LED: 64 LED, 82 Ra
 • Patalpos dydžio rekomendacijos: 10 – 20 m2.
 • Tvirtinimo būdas: paviršinis ant lubų
 • Išskirtinės funkcijos: valdoma išmaniuoju telefonu per Bluetooth ir WiFi; atspari dulkėms (IP60); gali būti susiejama su fiziniu aktyvumo asistentu „Xiaomi Mi Band“, gali būti valdomas su išmaniuoju pulteliu „Xiaomi Zhirui Transmitter“.
 • Matmenys ir svoris: 49,5 x 49,9 x 5,4 cm; 1,63 kg.

Dabartinė 77.77€ kaina yra mažiausia šio šviestuvo kainų istorijoje:

7. Su nuolaidos kuponu siūlomas dulkių siurblys „Xiaomi Jimmy JV83“

210.45€ | 35 % nuolaida + nuolaidos kuponas GB-APJMY„Xiaomi Jimmy JV83“ specifikacijos

„Xiaomi Jimmy JV83“ – tai naujos kartos net 20000 Pa siurbimo galia išsiskiriantis rankinis dulkių siurblys, kuris puikiai pašalina ne tik nešvarumus, bet ir įvairias bakterijas iš audinių. Šis rankinis dulkių siurblys taip pat garsėja gerai laikančia baterija, bei išskirtiniu keturių dalių filtrus, gebančiu pilnai atskirti orą nuo dulkių.

„Įspūdingai daug priedų, 20000 Pa siurbimo galia, elegantiškas dizainas – tai labai geras belaidis dulkių siurblys ir už tokią kainą būtų sunku rasti ką nors geriau“ („Xiaomi JIMMY JV83“ apžvalga)

Kaina

Tikrinta 2019 10 08

 • Lietuvoje neparduodamas.
 • „Gearbest“210.45€.
 • Su nuolaidos kuponu GB-APJMY
 • Tai mažiausia kaina
 • Dabar parduodamas su 35 % nuolaida, į Lietuvą pristatomas per 10 – 18 darbo dienų nemokamai
 • Palyginimui - senesnės kartos „Xiaomi Jimmy JV51“ kainuoja 183€

Populiarusis rankinis dulkių siurblys „Xiaomi Jimmy JV51“ pagaliau turi labai rimtą konkurentą – tai to paties gamintojos naujos kartos dulkių siurblys „Xiaomi Jimmy JV83“.

Priminsime, kad „Xiaomi Jimmy JV51“ pastaruoju metu buvo vadinamas pačiu geriausiu „Xiaomi“ rankiniu dulkių siurbliu, bet dabar tokia pozicija jau tampa abejotina.

Džiugu pranešti, kad šis naujos kartos rankinis dulkių siurblys sulaukė pakankamai daug reikšmingų techninių atnaujinimų, kurių pagalba nuo šiol namuose galima užtikrinti tiesiog nepriekaištingą švarą.

„Xiaomi Jimmy JV83“ ypatingas tampa dėl tos priežasties, nes naudoja net keturių dalių filtrą. Viena iš šio filtro sudedamųjų dalių yra HEPA filtras, tuo tarpu trys likę sluoksniai yra skirti pilnai atskirti orą nuo dulkių.

Viso to galutinis rezultatas – 99,97% susiurbtų dulkių. Palyginimui, senesnės kartos „Xiaomi Jimmy JV51“ dulkių siurblys naudoja tik HEPA filtrą, todėl dulkių surinkimas šiuo atveju neviršija 99%.

Kitu reikšmingu „Xiaomi Jimmy JV83“ privalumu tampa iki 20 kPa padidėjusi siurbimo galia. Priminsime, kad „Xiaomi Jimmy JV51“ atveju siurbimo galia siekia 17 kPa.

Šiuo atveju su padidėjusia siurbimo galia atsirado ir naujos galimybės. Trumpai tariant, 20000 Pa jau pilnai pakanka ne tik trupiniams ir nešvarumas susiurbti. Gamintojas tvirtina, kad „Xiaomi Jimmy JV83“ iš patalynės ar kitų medžiaginių paviršių nuo šiol yra pajėgus pašalinti ir įvairaus tipo bakterijas.

Įdomu ir tai, kad „Xiaomi Jimmy JV83“ lygiai taip pat kaip ir anksčiau pristatytas dulkių siurblys taip pat turi 2500 mAh talpos bateriją.

Nors „Xiaomi Jimmy JV83“ pasižymi net 135 W siurbimo galia, kai „Xiaomi Jimmy JV51“ turi 115 W, tačiau naujausio siurblio baterija tarnauja juntamai ilgiau.

Pavyzdžiui, „Xiaomi Jimmy JV51“ turėdamas tokios pačios talpos bateriją be papildomos įkrovos gali veikti apie 45 minutes, kai tuo tarpu naujos kartos dulkių siurblys „Xiaomi Jimmy JV83“ tarnauja net iki 60 minučių. Šio patobulinimo dėka „Xiaomi Jimmy JV83“ su vienu baterijos įkrovimu gali papildomai išvalyti apie 50 m2 plotą.

Galiausiai svarbu pridėti dar ir tai, kad „Xiaomi Jimmy JV83“ pas pirkėją iš karto atkeliauja su penkių antgalių komplektu ir papildomais priedais. Kiekvienas iš pridedamų aksesuarų turi savo paskirtį ir šiuo atveju pilnavertiškai padės išvalyti nešvarumus tiek nuo spintų viršaus, lovų, spintelių ir net tokių vietų, kurias paprastai ranka ar įprastu siurbliu pasiekti būtų labai sudėtinga.

Trumpai:

 • Pagal pirkėjų vertinimus - 4.81 balai iš 5 (21 vertinimai)
 • Galia: Elektrinė galia – 135 W; siurbimo galia - 20 kPa.
 • Garsas: 82 dB.
 • Filtras: susideda iš keturių dalių: 1) metalinis tinklelis; 2) filtras atskiriantis orą nuo dulkių; 3) HEPA; 4) medvilninis filtras.
 • Dulkių dėžutės talpa:  0,5 l.
 • Baterija: 2500 mAh talpos išimama baterija, kurios pakanka 60 minučių darbui, išvalomas 400 m2 plotas. Įkrovimas užtrunka 4 – 5 val.
 • Antgaliai: 5.
 • Matmenys ir masė: 119.50 x 25.50 x 21.20 cm; 3,44 kg.

Dabartinė 210.45€ kaina yra mažiausia šio dulkių siurblio kainų istorijoje:

8. Su nuolaidos kuponu ir mažiausia kaina atminties kortelei „Samsung EVO+“

16.94€ | 17 % nuolaida + nuolaidos kuponas GBCNSXU3128GB„Samsung EVO+“ specifikacijos

Namuose turime daugybę įvairių įrenginių, kurie filmuoja, fotografuoja, skraido, leidžia muziką ir daro daugybę kitų funkcijų ir visiems jiems reikia gana nemažai vidinės atminties talpos. Tad kaip išsaugoti visą šią informaciją? Tereikia savo įrenginiui suteikti papildomos galios su microSD atminties kortele. Ir šiuo metu tam net nereikės labai stipriai išlaidauti.

 

Kaina

Tikrinta 2019 10 08

 • Gearbest - 16.94€
 • su nuolaidos kuponu GBCNSXU3128GB, su kuponu mažiausia kaina
 • Siunčia už 0.47€

„Samsung EVO+“ yra microSD (TF) atminties kortelė. Taip pat reikia pabrėžti, kad ši atminties kortelė tinka įrenginiams, kurie palaiko SDXC atminties korteles.

UHS I – yra itin aukštos spartos atminties kortelės, galinčios veikti nuo 10 MB/s net iki 104 MB/s greičio. Tiesa, kiekvienu atveju realus greitis priklauso nuo konkrečios kortelės galimybių ir šiuo atveju „Samsung EVO+“ kortelės minimalus UHS I greitis yra 60 MB/s.

Specifikacijose rašoma, kad „Samsung EVO+“ kortelė gali pasiekti net ir 80 MB/s duomenų nuskaitymo greitį. Ką tai reiškia praktiškai? Tai, kad šią kortelę drąsiai galite naudoti kompiuteryje, telefone, drone ar bet kokiame kitame įrenginyje, galinčiame įrašinėti 4K raiškos medžiagą. Ir žinoma, ji tiks visiems mažesnės spartos įrenginiams.

Be to, ši kortelė yra pilnai atspari aukštai ir žemai temperatūrai – gali darbuotis ir esant -25℃ ir 85℃ laipsnių temperatūrai. Taip pat atminties kortelė yra atspari vandeniui, rentgeno spinduliams ir neigiamam magnetiniam poveikiui.

Ši „Samsung EVO+“ 128 GB talpos microSD atminties kortelė yra puikus pasirinkimas tiems, kuriems jų turimuose įrenginiuose reikia papildomos vidinės atminties. Su ja galėsite išsaugoti visas svarbiausias gyvenimo akimirkas. Sutalpinsite tūkstančius muzikos failų, nuotraukų bei filmuotos medžiagos.

9. Su nuolaidos kuponu siūlomas automobilinis FM moduliatorius „Alfawise PD3.0“

12.44€ | 5 % nuolaida + nuolaidos kuponas GBPD30C1

„Alfawise PD3.0“ automobilinis FM moduliatorius išsiskiria savo dizainu, pagaminimo kokybe ir techninėmis savybėmis.

Kaina

Tikrinta 2019 10 08

 • Gearbest - 12.44€
 • su nuolaidos kuponu GBPD30C1
 • Nemokamas siuntimas į Lietuvą

Praktika rodo, kad FM moduliatoriai bent jau iki šiol nepasižymėjo itin gera atkuriama garso kokybe. Vis dėlto, „Alfawise PD3.0“ gali tapti malonia išimtimi, kadangi šis FM moduliatorius turi integruotą Bluetooth 4.2 ryšio modulį.

Priminsime, kad anksčiau pristatyti FM moduliatoriai dažniausiai naudojo morališkai pasenusią Bluetooth 3.0 versiją. Tuo tarpu ketvirtoje Bluetooth versijoje buvo pristatyta nemažai naujų techninių sprendimų, kurie leidžia pasiekti ne tik geresnį informacijos suspaudimo lygį, bet dar ir padeda sukurti stabilesnį ryšio kanalą, kas galutiniame rezultate leidžia mėgautis geresne garso kokybe.

Būtina pabrėžti ir tai, kad „Alfawise PD3.0“ FM moduliatorius taip pat palaiko populiariausius muzikos formatus (MP3 / WMA / WAV/ APE / FLAC).

Trumpai tariant, nuo šiol jums nereikės rūpintis kokio formato muzikos rinkmenas kelti į USB atmintinę, nes „Alfawise PD3.0“ tiesiog sugebės susidoroti su bet kuriuo populiariu muzikos formatu automatiškai.

Taip pat moduliatoriaus korpuse yra ir EQ mygtukas, kuris, pasak gamintojo, leidžia dar labiau pagerinti muzikos kokybę.

„Alfawise PD3.0“ kaip ir kiekvienas kitas FM moduliatorius iš Kinijos ypatingas tampa dar ir dėl tos priežasties, nes tuo pačiu metu gali būti naudojamas ir elektroninių įrenginių baterijoms įkrauti.

„Alfawise PD3.0“ korpuse šviečia 7 skirtingos spalvos ir tai atrodo ne tik gražiai, bet ir praverčia nakties metu. Taip pat ekranėlyje nuolat rodo FM moduliacijos dažnį ir automobilio elektros sistemos įtampą.

Kitas svarbus dalykas, kad „Alfawise PD3.0“ palaiko greitąjį išmaniųjų prietaisų įkrovimą. Jis turi USB ir C-tipo USB jungtis, kuriomis galima labai greitai įkrauti savo išmaniuosius įrenginius.

Palaikomi QC2.0 ir 3.0; Huawei FCP/SCP; Samsung AFC įkrovimo protokolai bei 18W ir 5V, 9V, 12V įkrovimas.

Svarbu ir tai, kad „Alfawise PD3.0“ automobilinis FM moduliatorius turi integruotas įvairias apsaugas: nuo temperatūros, įtampos, srovės šuolių ir trumpo jungimo.

Galiausiai gamintojas tvirtina, jog „Alfawise PD3.0“ yra suderinamas su daugeliu išmaniajame telefone diegiamų taikomųjų programų. Šis sprendimas naudingas dėl tos priežasties, nes tiesiog naudojant ant „Alfawise PD3.0“ korpuso esančius mygtukus leis perjungti dainą, o esant reikalui padės atsiliepti ir į telefono skambutį.

„Alfawise PD3.0“ turi integruotą mikrofoną ir gamintojas teigia, kad pašnekovas girdi tik visiškai aiškų ir švarų kalbančiojo balsą. Be to, įrenginys yra suderinamas su tokiais išmaniais asistentais, kaip „Siri“ ar „Google Now“. Tad už tokią kainą gauname labai funkcionalų, kokybišką FM moduliatorių.

10. Su nuolaidos kuponu siūlomas lazerinis atstumo matuoklis „LS - P“

22.88€ | 54 % nuolaida + nuolaidos kuponas 13F4QMQ4AI | „Xiaomi Mijia youpin Duke LS-P“ specifikacijos

„Xiaomi Mijia youpin Duke LS-P“, gaminamas „Xiaomi youpin“ yra kompaktiškas lazerinis atstumo matuoklis, skirtas naudojimui namuose. Šis įrenginys pravers remontuojant namus, perstatinėjant baldus, kabinant meno dirbinius ar tiesiog tyrinėjant savo aplinką. Štai 4 įdomiausios šio prietaiso savybės.

Kaina

Tikrinta 2019 10 08

„Xiaomi youpin LS - P“ (pilnas funkcijų paketas)

 • Gearbest - 22.88€
 • su kuponu 13F4QMQ4AI
 • Tai mažiausia kaina

„Standard Version“, „Alfawise LS – 1“ (dalinės funkcijos)

„Upgraded Version“, „Alfawise LS – 1S“ (dalinės funkcijos)

„LS - P“ prietaisas jums gali pasirodyti matytas. Lygiai taip pat atrodo bei veikia ir „Alfawise LS – P Mini“. Greičiausiai šie įrenginiai yra gaminami toje pačioje gamykloje ir įsitikinę didele „Alfawise LS – P Mini“ sėkme, „Xiaomi youpin“ šį matuoklį pakišo po savo prekės ženklu. Tai rodo, jog šis matuoklis visiškai atitiko standartinius „Xiaomi“ kokybės standartus, o jo dizainas irgi idealiai tinka „Xiaomi“ šeimos produktams. Kuo jis ypatingas?

1. Daugybė funkcijų

Nors tai ir tėra kompaktiškas lazerinis atstumo matuoklis, jis siūlo net 11 skirtingų funkcijų, tarp kurių tūrio, ploto, kampo, tolimosios kraštinės skaičiavimai ir taip toliau. Maksimalus „LS - P“ matuojamas atstumas - 40 cm, tačiau pasirinkę tęstinio matavimo funkciją galėsite matuoti ir ilgesnius atstumus.

2. Kokybiški komponentai

„LS - P“ išmatavimai - 8,6 x 2,2 x 1,1 cm, o svoris - 28 g. Šio įrenginio korpusas yra pagamintas iš aliuminio ir magnio lydinio bei ABS plastiko. Metalinė įrenginio dalis yra specialiai apdorota taip, kad neslystų iš rankos.

Didelis „LS - P“ ekranas turi apšvietimą, o įrenginio centre yra kokybiškas 620 - 670 nm lazeris. Tai yra tiesiog lengvas, kompaktiškas, bet tvirtas prietaisas, kurio viduje dirba amerikietiški, europietiški ir japoniški komponentai.

3. Puiki baterija

„LS - P“ turi 200 mAh bateriją. Ji yra įkraunama per USB, įrenginys turi greito įkrovimo funkciją. Tačiau šio matuoklio dažnai įkrauti tikrai nereikės, nes su pilnai įkrauta baterija jis gali atlikti net 3500 matavimų.

4. Paprastas naudojimas

„LS - P“ turi vos du mygtukus - centrinis įjungia lazerį, o šoninis leidžia pasirinkti vieną iš kelių matuoklio funkcijų. Šis įrenginys turi didelį ekraną, kuriame matavimo duomenys, funkcijos ir baterijos būklė bus matomi itin ryškiai. Geriausia tai, kad matavimai truks vos sekundės dalį.

Galiausiai, didelis „LS - P“ privalumas yra ir tikslumas - matuoklis pasiekia +/- 2 mm tikslumą, todėl neatsilieka nuo įprastų matavimo juostų.

Dabartinė 22.88€ kaina yra mažiausia šio lazerinio matuoklio kainų istorijoje:
 

Verta skaityti! Verta skaityti!
(1)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(1)
Komentarai (1)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
26(0)
25(6)
23(0)
18(2)
12(8)
12(0)
11(1)
11(1)
Savaitės
90(1)
60(0)
55(3)
52(0)
51(0)
Mėnesio
180(10)
160(16)
115(1)
109(20)